REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kés, villa, olló, gyerek és béna bűvész kezébe nem való! :)
8758 0 28 Izé
Mimis: Gondolom akkor fogják felkérni asszisztensnek a darabolós trükkhöz. :)
Connektor: na itt már sok vélemény volt...én meg kezdem felvenni az itteni stílust: akkor még senki sem g [...]
Maccoyi: ez morbid volt, de jó :D
Mind a 28 komment
De hogy került oda?

(elárulom ;) - bungle)
8678 2 19 Izé
Mimis: És mivan, hogyha extrém sportot űzött éppen, és a hídmászást gyakorolta. Akkor biztos pipa [...]
godzsy: De csóri maci egy napig volt ott fent? Ha megnézitek az első fotót, ott egy nappal korábban van [...]
rubigo: photoshop.... :P
Mind a 19 komment
Lemon Party, ez kemény! Akár a nap büntetése is lehetne...
5376 0 17 Izé
tical25: Azt hittem ma végre tudok aludni és nem látok több ocsmányságot!!!Ez kész!!!Fúúúúúúj!!! [...]
metaljohsy: Istenem ez kész!!! :D és az is aki kitalálta ezt a reklámot!! :D
fzsuzsa: jajj istenem ezeknek halálbüntetést!
Mind a 17 komment
G to da W to da B.... George W. Bush rap... LOL
3728 3 21 Izé
bandee1219: Van egy mondás, hogy utálni valakit felesleges vesződség. Ő tudomást sem vesz róla, te meg id [...]
Ditkus: Ez sajnos igaz...
Cole: Nem kicsit feje tetejére állt a világ! Régen a politikusok politizáltak, a magyarok dolgoztak, [...]
Mind a 21 komment
Alien bútorok jól
3858 5 1 Izé
Balázs: halál életre halálra ahogy Fábry mondaná:D de predi sosincs:S
Japán barátaink bemutatják, hogy miért imádjuk az autóiparukat. :)

(már aki imádja ;) - bungle)
6760 0 13 Autó Izé
LittleDeejay: Ên azert egy Subarut is megneztem volna ebben versenyben... Ha mar a japan autoknâl tartunk.. [...]
Brotherhood Of Iron: Vegre valaki aki ertelmes autok teren:P
bornyu: 350Z!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LOVE!!!!!!!!!!!!!!!!
Mind a 13 komment
Japán barátaink bemutatják, hogy miért imádjuk az autóiparukat. :)

(már aki imádja ;) - bungle)
6758 0 13 Izé
LittleDeejay: Ên azert egy Subarut is megneztem volna ebben versenyben... Ha mar a japan autoknâl tartunk.. [...]
Brotherhood Of Iron: Vegre valaki aki ertelmes autok teren:P
bornyu: 350Z!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LOVE!!!!!!!!!!!!!!!!
Mind a 13 komment
A mai napi bünti. Énekhang a javából (pontosabban Kínából)! :D
6980 1 19 Izé
Luflee: Hat johogy :)))) Nem igaz bungle, azert illene mar tudnod legalabb angolul...
bungle: "horrible chinese singer" van kiírva, az szted japánt jelent?
Tóth Beáta: Csak azt nem veszitek észre,hogy nem is kínai,hanem japán.Nem védeni akarom a karaokis kínaiaka [...]
Mind a 19 komment
A nap büntetése - egy feltörekvő háttértáncos tűnt fel a Fiesta zenekarnál...
9548 5 38 Izé
bandee1219: Na jó, de azért amatőr szinten lehetne művelni :)
tical25: Na,most már tényleg kész vagyok!Ez mi vót bazz?!Ember ez egyáltalán?!JÉZUSOM!!!ÁÁÁÁÁÁÁ [...]
Nakrul: nagyon jóóóóóóóóóóóóóóó, megnézném élőben is. nem mindennap látni ekkora répák [...]
Mind a 38 komment
Öltöztesd Bush bácsit, csupán 12,95 dollárért meg is rendelheted. :)
4678 1 3 Izé
Shando: Az udvari bolond hűen tükrözi dzsordzsit... XD
xXxEmObO.oYxXx: ritka szar... mármint ez a figura xD
hadigabi: ez naggyon kéész vannnXD
Élő budapesti útfigyelő kamerák.
16237 32 28 Izé
papaluige: a kollégáim retteghetnek! lefigyelem őket! :DDD
Maccoyi: És ez még mindig müködik. Zsírkirály. :)
Lilu__cica: Mondjuk... Ha pl nálad van 1 laptop, vagy ilyesmi, tényleg hasznos lehet.
Mind a 28 komment
Soha nem késő betörni a show businessbe... :D
(a végén nem tudom, beszart a bácsi?) ;)
7985 1 11 Izé
zsoltika: jah vagy csak tényleg beszart! Az ő korában már kitudja?!
Promisz: A végén valami nagyon kaján dolgot mondhatott,mert arckifejezésböl ez jött le :D
Lilu__cica: FÚJ.
Mind a 11 komment
Open Stage - Aranka
Tessék végighalgatni! Érdemes!!! Remélem a klip már készül hozzá...

(Mai büntetés No. 2. :) - bungle)
Frissítés: elkészült a klip! :)

9408 10 48 Izé
bungle: pateszmk küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=YQ-nqPIkr2k Szöveg: "Az Open Stage visszatér [...]
Purple: még mindig hatalmasak :DDDD de hogy itt mennyien nem vágják a poént :O :D
rubigo: megint később találtam meg... :) látom másiknál már linkeltek egy hosszabb változatot
Mind a 48 komment
Török Star Wars - kellemes mai büntetést! :D
5675 1 26 Izé
sanyi123456: Na neeeeeeeeeeeeeee
metaljohsy: Ez kész!!! :D
Waking_Waste: úr isten.most már tudom honnan jött Sauron páncéljának ötleteXDa szörnyek ilyen sesame utcai [...]
Mind a 26 komment
Burning Man fesztivál 2007 (videóval).
9720 5 5 Izé
bungle: Is it an alien desert crop circle made from cars and campers? Some kind of ancient civilization unco [...]
.::JunKieEQ::.: Giga party lett ez is... hova tünt az underground feeling....?
RdsG: Van egy-két eszméletlen kreálmány... De már a banzáj mérete is figyelemre méltó... :O Megn [...]
Mind a 5 komment
Resident Evil 3
Ez nem ígérkezik unalmasnak...

(ha nincs quicktime playered, itt a youtube előzetes, bár ez rosszabb minőség - bungle).
10523 0 25 Film Izé
B@bóC@: én már láttam és lesz 4. is:)) Nagyon jóóó:))
Balázs: király!!!szentem zseb szabi szobrot is lehet kapni;)
dude: Akkor tessék: http://www.neophi.com/albums/LasVegas/Paris.jpg http://photo.net/photo/pcd2898/paris- [...]
Mind a 25 komment
Resident Evil 3
Ez nem ígérkezik unalmasnak...

(ha nincs quicktime playered, itt a youtube előzetes, bár ez rosszabb minőség - bungle).
10650 3 25 Izé
B@bóC@: én már láttam és lesz 4. is:)) Nagyon jóóó:))
Balázs: király!!!szentem zseb szabi szobrot is lehet kapni;)
dude: Akkor tessék: http://www.neophi.com/albums/LasVegas/Paris.jpg http://photo.net/photo/pcd2898/paris- [...]
Mind a 25 komment
Itt van a robopók és robokígyó, persze hogy Japánból! A kígyó még a vízben is működik... :)

(ilyen úszó kígyó már volt régebben itt - bungle)
1852 1 2 Izé
Menyet: én bírom az ilyeneket ;) Király
zuza: az a kígyó jó kis kémrobot :D
Kreatív hirdetések buszokon
5885 14 9 Izé
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=37614&c=-1&s=dd&p=1
Ficánka: Jó ötletek!:D
Arunson: kibaszott jóóó...mind 1ik nagyon nagy ötlet!
Mind a 9 komment
Egy náágggyon kemééény bandával büntetünk ma:
Krekk - Temet a zúúúcca
7795 1 29 Izé
D-vid: én írtam nekik h ha "akárki vérét ontják" akkor találkozzunk és próbálják meg kiontani az [...]
Arunson: "koccan az utca szoldzsörök harca" Tömény undor!
bandee1219: Hát igen. Akinek terjesztenie kell magáról, hogy ilyen + olyan kemény, az biztos az is, csak val [...]
Mind a 29 komment
Öt utcaiak
A szakzsargonnal élve... büntetés! :D
12620 2 71 Izé
bungle: alavez küldte: Ha valaki hiányolta volna ŐKET... most újra itt vannak, már saját oldallal, let [...]
maniac: Hhhhhhüüüülyeeeee vaaaaaaagy???? Kéééésszzzz!!!!
Vicooo: http://image3.myvip.com/users/0124/01243124/5021322/ce78c6e80e844de951139d812d0b662943570353.jpg htt [...]
Mind a 71 komment
Ez egy állat!!!! :)))))
7629 1 25 Izé
kat: Szegény macska....:DDD kicsit huppan..:D de azért kérnék abből amit a csákó szed..
Laci: vagy Fonoshop :) Még szegény Pavarotti se tudta kivágni a negyedik C-t, ezt csak koloratúrszopr [...]
Ency: kicsit mintha melegecske lenne. elég jól rázza :D ja, szegény macska mekkorát koppant, mikor el [...]
Mind a 25 komment
Vízipók csodapók ügyipók - fon magának oxigénpalackot :)
3614 2 8 Izé
Findzs: szétröhögtem magam a kommenteken :)
tavihod: lehet hogy elég büdöset fosott csak a pók csinált magának egy ilyen buborékot XD
Lilu__cica: Hadd közöljem: a vizipókok mindig is ezt csinálták. Egyébkén tényleg tök ügyesek, csak nem [...]
Mind a 8 komment
Egy menő angol művész megsértődött azon, hogy nem készíthetett hivatalos portréfestményt George Bushról, ezért egy nem hivatalos, pornóképekből montázsolt verzióval állt bosszút.
7978 2 9 Izé
bandee1219: Úgy érted szemből? Tehát a jobb. Hát, érdekes a textúrája. :)
kat: Hát nekem a bal füle nagyon tetszik...:D
bubi66: Meggyőztél .... ilyen érvekre nem tudok mit mondani . :)
Mind a 9 komment
Budapest Defenders
1956. október 23.-át játszhatunk :)
12202 10 7 Game Izé
xXxÁdámxXx: Nagyon hamar vége de egész jó :)
Rufusz: Szerintem egész jó játék. Kár hogy akkoriban nem volt ilyen könyű megvédeni a fővárost
Szmiri: azért az Expert nem gyenge, azt még nem sikerült megcsinálnom
Mind a 7 komment
Budapest Defenders
1956. október 23.-át játszhatunk :)
11915 10 7 Izé
bungle: Ha nem megy, itt még játszható: http://treko.hu/aranyforum/arcade.php?mode=play&g=2309
Rufusz: Szerintem egész jó játék. Kár hogy akkoriban nem volt ilyen könyű megvédeni a fővárost
Szmiri: azért az Expert nem gyenge, azt még nem sikerült megcsinálnom
Mind a 7 komment
Miss Teen USA 2007
A bájos Miss South Carolina-t arról kérdezik, az amerikaiak 20%-a miért nem tudja megtalálni az Egyesült Államokat a térképen (!!!). A válasz elég érdekes:

"I personally believe the U.S. Americans are unable to do so because, uh, some, uh...people out there in our nation don't have maps, and, uh, I believe that our education like such as South Africa and, uh, the Iraq everywhere like, such as and...I believe that they should, our education over here in the U.S. should help the U.S., err, uh, should help South Africa and should help the Iraq and the Asian countries, so we will be able to build up our future for our..."
12109 2 40 Izé
DemJan: http://youtu.be/jHEFIhdkgFA Miss Utah kérdést válaszol meg jól.
Nyolan: Ha ez az 20%-os adat igaz, már önmagában elég megdöbbentő. Szerintem a szőkeség is ebbe a cs [...]
Bazsee: Jessszus, már azt hittem ez komoly!!! Kinéztem volna belőle....
Mind a 40 komment
Egy kis büntetés... Looking For My Leopard
(úgy látszik ez ilyen büntetős hétvége ;) bungle)
6470 8 19 Izé
ndanika: Aranyos :D:D:D:D:D
Bobek: Ez is a kiscsajossal egy kategória de legalább mulatságos! Ezt szándékosan elb...ták, azt meg [...]
Ujvy: detto..:D én is röhögtem rajta, bár végig nem néztem, annyira nem jó..:D
Mind a 19 komment
Megmondtam előre, hogy óvatósan mássz fel a csőre!
1x kell leesni és...? :))))
10790 4 13 Izé
Schabee: XDXDXDXDXD
csicsilla: hhahhahahahaha jaj ez de vicces mèg ilyet mèg ilyet!!!
ndanika: Nyehe-he. Megérdemlik egymást
Mind a 13 komment
Hip Hop Violin

Instrumentálokat kísér a srác hegedűvel... eléggé büntet. :)
5328 10 10 Izé
pumukli: naevius youtube converter
ibor90: nekem van egy progim amivel lebírom szedni mp3-ba
strawberry: egesz jo, de nekem a apocalyptica felesegek jobban tetszenek
Mind a 10 komment
Karóra, amiben van: 1Gb memória, FM rádió, bluetooth, 1.3 MP kamera + touch-screen. De miért ilyen bűn ronda??
5347 1 40 Izé
three.d: Már nem tudtam elképzelni, hogy mi lehet! Jó ez az óra, de azért na!
Balázs: pippantassz??? XD
JackSlater: erre azt kellett volna felelned hogy: haggyad már slater nem bánt az senkit XDXD nem nézel south [...]
Mind a 40 komment
Szálisd az embereket jól:)

(Remek a helyesírásod... :D Csak miniclip játékokat fogsz küldeni egyébként? bungle)
6967 1 14 Game Izé
Oláh Dóra: Szerintem nagyon is jók a miniclipes játékok
Dawe: mi a baj a miniclipesekkel? én mindíg azt küldöm :D
Oláh Dóra: Ez nagyon könnyű egy játék! Én végig is vittem
Mind a 14 komment
Szálisd az embereket jól:)

(Remek a helyesírásod... :D Csak miniclip játékokat fogsz küldeni egyébként? bungle)
8012 6 11 Izé
DJ CSOTRY: ah lilu és mi van ha fejhalgatom van???:D kösz háziállat:Dde xentem a netnek ez a másik nagyon [...]
karmigran: szerintem kua nagy játék .. tud valaki letölthető verzióról? :)
Lilu__cica: egxébként a zene kiapcsolása eccerű: kapcsold ki a hangszórót! :)
Mind a 11 komment
Ti hányszor tudtok beleugrani a bugyitokba 1 perc alatt? :)
21824 1 9 Izé
Schabee: erre fogok gyúrni
mekecske: ezt azért végignézném boxeralsós változatban
mephistto: ne mszar ez mostmár olyan is kéne hogy megcsalás után hogyan kell lelépni mikor jö na férj é [...]
Mind a 9 komment
Érdekes lények bújhatnak ki egy UFO-ból.
4178 0 3 Izé
cica-bi: XD XD nagyon kemény!! XD XD
csicsilla: ez rohadt jo hehehehehe... XD
JackSlater: huu bazz ezen szarrá röhögtem magam XD
Bűnügyi nyilvántartásba készülő fényképek
15002 6 8 Izé
bandee1219: Csakhogy ezek itt valszeg csatak részegek és ennyire futotta. :)
biohazard: Hát a nagy része jó nyomi!! Még a nagyanyám is félelmetesebb náluk-sötétben meg pláne!!
jasko: az egyik hasonlitott sebeok janoshoz!
Mind a 8 komment
Bűvésztrükk viccesen leleplezve.
7108 8 3 Izé
ZomBeeZ: sejtettem hogy így oldják meg :) a zene viszont ótvarszar
Opra: Bakker ezt pont tegnap láttam valamelyik adón az X-Factor-ban, csak ott már öregebbek voltak. :) [...]
Slarioux: Ez nagyon zsír!:D Tetszik:)
A "Vadász János Tolerance Budapest" képet választottuk ki az ize.hu pályázat nyerteseként. Gratulálunk a beküldőnek, Krisztiánnak, akit értesítettünk, hogy átadhassuk a nyereményét, egy játékfegyvert. Reméljük soha nem kell használnia!
4791 2 8 Izé
dude: Ez az, akkor lőjük le őket!
sublót: Gondolom az előzményekre senki sem kíváncsi, miért is lőtt rá?... Láttatok biciklis futárok [...]
csicsilla: ezek mind nagyon jok!!!tisztelet!
Mind a 8 komment
Lányok, ha cirkuszba mentek, vegyetek fel bugyit! :D
11370 2 20 Izé
peet: Kovit előttem ne dícsérd....de engem sem szabad említeni előtte nem csípjük egymást. Nem [...]
LittleDeejay: Hát igen, ez amit írtál, hogy mi volt akkor, tényleg az volt. Most az a divat hogy minden csajba [...]
Wicked: "Valakinek ki kellett találni..." :D Miért, te nem úgy születtél? ;))) Egyébként még annyit [...]
Mind a 20 komment
Malájziában ez történik a bűnözőkkel... (asszem ez se ül le egy darabig ;))
Szerintetek itthon is be kéne vezetni? :)
12134 1 29 Izé
dude: Ezzel egyetértek, bizonyos bűnökre még kevésnek is tartom.
csicsilla: mièrt szerinted mit èrdemel aki bünöz?ausztriai luxus börtönt?szerintem meg bünhödj [...]
dilidoki12: 1.Nem lennék malajziába bűnöző EZ BIZTOS 2.A malajziaiak faxok...lehet egy emberel így bánni? [...]
Mind a 29 komment
Régebbi postok...