REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Hiánypótló termékizé:)
650 0 1 Tech Izé
Srobi: Jujj..Jo, hogy nincs rajta Kormany, ami eled ugrik, pedalok, es mehetnel is vele.. Kitudja, az lehet [...]
A spagetti fürdőzés állítólag jót tesz a bőrnek... ;)
8419 0 23 Izé
Tóth József: Szívesen megkóstolnám.
Dyke: Nem szeretem ha össze nunizzák a kajámat.... :)
Balpar: Nekem a gyomromnak jobbat tenne mint a börömnek.
Mind a 23 komment
Fűrészbicikli hülyegyerekeknek
2530 1 25 Izé
bandee1219: Még nem mindet, de majd bepótolom. :)
Wicked: Még nem láttad? Azt hittem te már minden Izés videót láttál. :D http://www.ize.hu/comments.ph [...]
Éjfélilány: :DDD
Mind a 25 komment
3DMark Vantage képek és megjelenési dátum
586 0 0 Tech Izé
Aúúúúúúú... ez nekem is fájt! ;)
14067 1 43 Izé
patriot: Legközelebb engem kérdezzen a címmel kapcsolatban :D
bungle: LOL! Ez akár post alának is mehetett volna... "A családfának a kapufa vetett véget." :D
patriot: Itt lett vége a családfának XD
Mind a 43 komment
Hiánypótlás felsőfokon
5765 12 22 Izé
Pistimester: nagyon jóók de a legjobb a sörnyitós öv
Dr.V.: Honnan lehet ezeket megrendelni?.... kell egy-kettő ilyen :)
bandee1219: És ha ugyanabban az árban van, mint a szívószál... :) A TO-DO TATTOO és az autómata sószór [...]
Mind a 22 komment
Billy Wingrove - freestyle foci
4745 3 40 Izé
rivaul: Nah ez így tiszt :) Ebbe volt sok ami bejött s a haverok képtelenek lennének rá szerintem :) "b [...]
rivaul: A 3. a kurva jó volt :D
r3clbull: amúgy meg nem kötekedni akartam..úgy látszik rosszul sült el, na mind1..bocsika akkor... egyéb [...]
Mind a 40 komment
Újabb gameplay videó futott be a magyar illetőségű Stormregiontól. A mostani felvételen a Codename Panzers: Cold War látható működés közben, amint épp légi úton megérkezik az utánpótlás, hogy a szovjet erők megmaradt erőit is végleg felmorzsoljuk
669 0 1 Tech Izé
Sza Sza: cold? :) nem inkább COD ?:)
sQuba - a Rinspeed új tanulmányautója - búvároknak. :D

3021 0 6 Autó Izé
Geri: Izlések és pofonok de szerintem köze nincs a csúnyához!!!
shinob: Nekem nagyon tetszik nem is a jelenlegi értelme (főleg hétköznapi emberek számára mer nekik ug [...]
bungle: Sőt, még valaki beküldte (asszem talán Végtelen akarat?), de izébigyó volt a "leggyorsabb".
Mind a 6 komment
sQuba - a Rinspeed új tanulmányautója - búvároknak. :D

3444 3 6 Izé
Geri: Izlések és pofonok de szerintem köze nincs a csúnyához!!!
shinob: Nekem nagyon tetszik nem is a jelenlegi értelme (főleg hétköznapi emberek számára mer nekik ug [...]
bungle: Sőt, még valaki beküldte (asszem talán Végtelen akarat?), de izébigyó volt a "leggyorsabb".
Mind a 6 komment
Jég ékszerek - nagyon praktikus pl. Szibériában!
1631 0 8 Izé
Lilu__cica: Ha lenne beépített fagyasztó, elviselném!
mekszamnojz: Mondjuk nyáron a dög melegbe joljöhet.....föleg mikor egy fehér toppocska van rajtad csak és s [...]
buceee: elég csúnya ékszerek, csak feldobták egy kis jéggel,h különleges legyen...de legalább felúj [...]
Mind a 8 komment
Szives fülű kommunikáló nyuszi. Egyedülállóknak ajándék saját maguk számára.
533 0 0 Tech Izé
Nesztek nektek Valentin napot! :D

+ pár Valentin és Anti Valentin napi kép/videó...
9943 4 19 Izé
bia999: Máln@, nézd meg azt a képet amit feltöltöttél magadrol.
Lilu__cica: Tisztelet sa kivételnek: ezek tényleg aranyosak: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=33629&c=32 [...]
Máln@: hihihih :)...aranyos! :) hasonlít a Shrekből a macskára a szeme! xD
Mind a 19 komment
Egy kis csillivilli füles
1031 0 1 Tech Izé
Maccoyi: Ez már volt az Izén is de jó ; http://www.ize.hu/comments.php?post_id=5639
Az első Windowst futtató Sony Ericsson telefon. Részletes technikai adatok magyarul.
848 0 0 Tech Izé
Biztonsági dugós kávésbögre jól.
1987 2 7 Izé
Lui-G: "The cup has a hole which prevents MOST people from using it" ott a hangsúly hogy LEGTÖBB embert.. [...]
Lui-G: KULCSOS...vazeeee!
<-{st.one}->: de minden bögrének egyedi a luk-formája?? mert ha nem akkor bárki, akinek van egy ilyen, haszná [...]
Mind a 7 komment
Hétfőn nyitotta meg kapuit hivatalosan is a világ leg óriásabb kereke Szingapurban. A 150 méter átmérőjű kerékre 28 darab egyenként 28 utas befogadására alkalmas légkondis fülkét lógattak fel, amik kb. 30 perc alatt tesznek meg egy kört. Élő kéért ide lehet kattintani.
963 0 0 Tech Izé
Normálisak? (azért kipróbálnám :) )
Viktória vízesés - Afrika
9249 6 14 Izé
rivaul: Akarom énis... Bár engem tuti levinne valami geci "patakba" dobott jószág :D
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=26O5miWH0Cg
Dralisz: Ha gazdag lennék elsőnek olyan dologat csinálnék, amikbe nem lehet könnyen ottmaradni :) De ez [...]
Mind a 14 komment
Repül a Suzuki, ki tudja hol áll meg...
(szerintem ezek vitaminos sört ittak, azéé ilyenek :) )
9338 1 14 Izé
ensium: Ez a hóli fakin shit kicsit blair witches volt.. Ott se tudta abbahagyni a csaj ugyanolyan hangnemb [...]
buldozer: A rendszam alapjan NEW JERSEY.Es budwaisert isznak a vegen,amit tenyleg csak a seggfejek isznak.(Hol [...]
nkmedve: Kicsi SJ eleg jol kibirta a landolast. Amugy nem nagy csel, ilyet eccer reg en is csinaltam bicikliv [...]
Mind a 14 komment
Az MCV jelentése szerint a média óriás Viacom 1.5 milliárd dolláros ajánlatot tett a Take 2-ra.
388 0 0 Tech Izé
A lakberendezők (rém)álma is lehet ez a mágneses  rögzítést használó függöny.
1273 0 0 Tech Izé
Villanykajak. Sebességtől függően 2-4 órára elegendő töltést tartalmaznak az aksik, a végsebesség pedig valahol 20 km/h környékén van.
885 0 0 Tech Izé
Volt itt nemrég egy post ami a Gelaskin nevü Ipod védő fóliát mutatja be. A postban jeleztem is, hogy a közeljövőben hozzám is meg fog érkezni egy. Ez meg is történt, fel is raktam az Ipodra, de valahogy elmaradt a post róla.  Egészen eddig. Viszont most már véleményt is tudok alkotni róla, miszerint nagyon jó és hasznos találmány ez .
A felhelyezés kicsit macerás, ugyanis miliméter pontosan kell illeszteni a fóliákat (ami amúgy 3M gyértmány) a tökéletes hatás miatt, viszont nem hagyományos matricaként funkcionál, ezért ha elrontjuk újrakezdhetjük a műveletet.
Az egyedüli dolog, ami hiányzik belőle az a kijelzőt védő átlátszó réteg, mert a gépet ugyan remekül védi, de a kiejlző ugyanúgy ki van téve a karcolódásnak.
Mindezektől függetlenül úgy érzem, hogy megérte a postaköltséggel együtt 20 dollárt.

Az "install" teljes folyamata itt tekinthető  meg.
799 0 0 Tech Izé
A múlt hét a FutureMarktól volt hangos, hiszen a híres hardware tesztprogram, a 3DMark fejlesztői bejelentették, hogy játékstúdiót alapítottak és játékfejlesztésbe vágnak. Ezenkívül legújabb 3DMark-juk, a Vantage is készülőben van.
600 0 0 Tech Izé
Furcsagyerek nevelő készülék. Vagy furcsa gyereknevelő készülék. A kívánt rész alkoholos filccel aláhúzandó vastagon.
2017 0 4 Izé
Lako: De csak eddig eltakarta a Milka felirat :D
bungle: Miért, nem lila? :O
rezlavor: osztrak/nemet is volt, ott meg a gyerekek 40valahany%- azt mondta hogy a tehen az biza lila
Mind a 4 komment
A tesztprogramjairól elhíresült -- 3DMark, PCMark stb. -- Futuremark játékfejlesztésbe kezd.
810 0 0 Tech Izé
Csak szex és más semmi! :D
6463 3 12 Izé
Ágii: Hát ezek készek, annyit röhögtem XD Az a teknős, meg a nyúl....nagyon LOL!!
gabesz.: Úúristen, 1:15-nél szegény macsek... :DDD a kutyának meg nem ártana egy szemüveg, vagy tényl [...]
csirek: big cumi :DDD
Mind a 12 komment
A világ vezető grafikus kártya gyártója, az NVIDIA ma hivatalos sajtólevélben jelentette be, hogy felvásárolta az AGEIA-t.
460 0 1 Tech Izé
eol: Júj, ha az Ageia szériatartozéka lesz az nVidia kártyáknak, az Ati rövidesen meg fog bukni, ha [...]
Furcsa formájú lakóházak Ausztráliából.
8609 1 0 Tech Izé
Tegnap még arról számoltunk be, hogy a híres hardware tesztelő programot készítő Futuremark játékfejlesztésre adta a fejét, ma pedig a legújabb 3DMark képeit oszthatjuk meg Veletek!
710 0 0 Tech Izé
Helytakarékos fürdőszobai megoldás.
1015 0 0 Tech Izé
Remington drótnélküli elektromos fűnyíró. A 60 voltos aksival kb. egy órán keresztül rodeózhatunk a kertben. És még turbó fokozat is van benne!
1034 0 0 Tech Izé
A világ legismertebb hardware tesztprogramját készítő Futuremark a 3DMark után új dologba kezdene és a jövőben saját játékokat készítene.
690 0 0 Tech Izé
Féééélelmetes kandalló házilag. ;)
2520 0 6 Izé
Tóth József: Egy vödör benzint bele, és még félelmetesebb lesz.:)))
Purple: fiam!! :DD
Zsolt86: Bungle egyes!!! Ülj a helyedre fiam! xD
Mind a 6 komment
Kicsit gól?
12261 5 17 Izé
Ununqatrium: Kocce :D
Purple: Timbaland - The Way I Are :)
Ununqatrium: Fantasztikus találat! De a zene? Meg tudná nekem mondani valaki?
Mind a 17 komment
Elektronikus fürdőkád vezérlés 8000 dollárért.
829 0 1 Tech Izé
Srobi: érdekes..
Üzemanyag cellával hajtott mobiltelefon koncepcio az NEC-től.
831 0 1 Tech Izé
ezekiel20: És meddíg bírja az aksi? (üzemanyagcella)
A Bon-Bon együttes kompromisszumok nélküli életigenlést sugárzó, vadonatúj videoklipje. Maga a mondanivaló nem hatol túl mélyre, de a kétségkívül releváns, társadalmi szintű jelenséget megtestesítő alaptémát lelkiismeretesen körüljárják, és az ún. abszolút rímekkel párosuló, nívós dallamvilág szintén nem hagyhat kívánnivalót még a legvájtabb fülűek szemében sem.
Ja: próbálják meg kikapcsolni! Nekünk mindezidáig nem volt szívünk hozzá.
6024 8 47 Izé
koocos: 5 másodperc után kikapcs...
bandee1219: Hát, ebből nem kell sok, hogy tényleg úgy nézzen ki az ember. XD
bandee1219: Nemá'! Nekem az tényleg tetszik, ahogy sok régi magyar dal (nem a magyar nóták!!!).
Mind a 47 komment
Szerintem hamarabb kész lenne vele a 4-es metró, mint a Boros-Bochkor fúrópajzzsal.
7305 6 40 Izé
bandee1219: Azt néztem én is, gondolom ismeri, de hogy rá sem néz.... Biztos mindennapos ez náluk, bár a k [...]
Lilu__cica: Cuki! Turbó nyúl!
ezekiel20: A tigris ugyanis nem volt ott az értekezleten, ezért nem tudta, hogy a NYÚÚLl a legerősebb áll [...]
Mind a 40 komment
Ünnepélyes eredményhirdető post ez.

A nagy érdeklődés melett megrendezett Első tech.izé.hu levitáló sószóró verseny nyertesei véletlenszerű sorrendben a következők: 

- Roland 66
- Elison
- PokerEZ
- SteveBoy

A furcsa egyezés az indulók és a nyertesek listájában azért van, mert nem tudtunk dönteni ezért úgy döntöttünk, hogy minden kedves induló kap egy bögrét.

Elison a remek remixért különdíjban részesül, ami meglepetés (még nekünk is)

Gratulálunk a győzteseknek, kellemes kávézást/teazást/tejezést kívánunk.
693 1 7 Tech Izé
Steveboy: Fantasztikus! Gratula minden indulónak és egyben tehát minden nyertesnek is! :D
Elison: YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ! :)
roland66: na hogy megnyugtassalak elküldtem!! :D
Mind a 7 komment
Régebbi postok...