REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mit vehetsz 13 évesen Amerikában?

Sört, cigit, pornó magazint, lottószevényt, vagy kaparós sorsjegyet? NEM! Fegyvert? Még szép!
3527 1 4 Izé
Traveller_x: Még nem tudom. :D :D
hawkeye: Te aztán törvénytisztelő vagy. Bankrablásra, vagy tömeggyilkosságra kérted az engedélyt? [...]
lilaflexninja: Nem csoda, hogy lövöldöznek, se cigi, se pia, se pornó, totál szar az életük.
Mind a 4 komment
Bleed for This

A világbajnok bokszoló, Vinny Pazienza története, aki egy súlyos autóbaleset után hihetetlen módon tért vissza a profi sportéletbe.
620 1 0 Film Izé
Öngyilkos hal 

Ha szépen megkéred, lehet még meg is pucolja magát.
2472 1 1 Izé
Csádi: Betanított hal volt. Így működnek hypermarketek. Marketing. Csak szép nyugodtan sétálok, erre [...]
Nem semmi kis sörhasak
9240 1 1 Izé
bungle: http://funpic.hu/p/40843
Így látja a pályát egy forma egyes versenyző

Az megvan, hogy mi hétköznapi halandók mire figyelünk vezetés közben, de vajon mire figyel egy autóversenyző?
853 1 0 Sport Izé
Kompakt lakás Párizsban
1909 0 1 Izé
lilaflexninja: Ötletes meg jó, meg minden, csak lehet, hogy tágasabb, levegősebb lett volna az egész, ha letes [...]
Bagel Smart Tape Measure

Az okos mérőszalag
554 1 0 Tech Izé
Csak egy újabb Cyriak alkotás
2114 2 6 Izé
lilaflexninja: Hogyan készül: https://www.youtube.com/watch?v=RnyYurMHHZA hosszabban: https://www.youtube.com/wat [...]
lilaflexninja: Nem egy Cyriak, de azért van annyira jó. Szerintem: https://www.youtube.com/watch?v=pSFRUho8Nqo
lilaflexninja: Mindig jó
Mind a 6 komment
Egy humorista röhejes feliratokat ragasztott ki a Los Angeles-i állatkert tábláira
1706 1 0 Izé
Festőien gyönyörű ruhák

Svetlana Lyalina ruhatervező és Marina Danilova fotóművész közös munkája
627 1 0 Pink Izé
Kanye West - Famous

Kanye West hírhedt, botránykavaró videója, amiben egy rakat celeb látható pucéran, végre napvilágot látott.
506 2 0 Zene Izé
Savval öntötte le a 34 éves kecskeméti nő a ballagó diákokat és tanárukat, mert túl hangosak voltak a pizzázónál

A lakóközösség a savazó nő pártját fogja.
2778 1 16 Izé
Philo: Ha érintett szülő lennék, akkor a lakóközösséget és a büdös kurvát és megnyúznám a .. [...]
daveman: Jól van, semmi gond, rájöttem: te valójában egy internet troll vagy! Ugyanis ki van zárva, hog [...]
Mataccs: Továbbra is ragaszkodom hozzá, hogyha együtt élsz valakikkel akkor azoknak a rigolyáit is el ke [...]
Mind a 16 komment
A Black Sabbath és a Trónok harca tökéletes párosítás
411 1 0 Film Izé
A váratlan John Cena meme így néz ki élőben
3117 0 1 Izé
kakucsi: Ezek az arcok minden pénzt megérnek!
Így alakíthatod át az iPhone 6s-t egy vadiúj iPhone7-re
792 2 0 Tech Izé
Az amcsi rendőrökkel nem jó ötlet szórakozni
5646 1 5 Izé
Jaca: Hallod, majdnem nyomtam egy rebootot, hogy kifagyott a hangkártyám.
hawkeye: Te mondtad...! :)
vadonka: Nekem csak egy kérdésem van. Miért ez a hangsáv bele? Ettől az is jobb lett volna ha nincs hang [...]
Mind a 5 komment
A Moszkva... izé Széll Kálmán tér felújítása pár percben.

A készítő
1196 1 1 Izé
prototype: A videó jó, csak igazából a mai szervezésen vagyok kiadkadva, hogy ehhez tényleg 14 hónap kel [...]
Ez az egy perc még mindig szebb szerelmi történet, mint az Alkonyat
2342 2 1 Izé
hawkeye: Egyetértek a posztszöveggel...!
Élő narráció egy holland vasútállomáson
1551 4 1 Izé
hawkeye: Az isztambuli repülőtéren pedig élő horror van...
Most 10 perc alatt megtanulhatod, hogyan kell letenni egy Boeing 737-est
2561 3 1 Izé
hawkeye: OK! Legközelebb a Jet2-n szólok a pilótának, hogy engedjen engem leszállni, hadd gyakoroljak. [...]
Romantikus festői környezet, pont alkalmas egy drón felvételhez, és egy gyors izéléshez
3547 4 3 Izé
Mataccs: Imádom az álszent, konzervatív, prűd és frigid majmok mínuszait:-)))
hawkeye: Így van! A hátizsákos meg úr volt! Úgy tett, mintha nem látott volna semmit... :)
Mataccs: Az vessen rájok követ, aki nem csinált már ilyet nyilvános helyen más leányával.:-)
Azt hiszem a Paramount Channelé lett a legjobb gratuláció
3123 5 1 Izé
lilaflexninja: Hát ez jó! Meg, hogy a paramount csinált egy ilyet. M1 is vajon?
Nem hagyják szegényt a szomszédai pihenni
1874 4 4 Izé
nkmedve: Igen, igen, válaszra nyomtam az enyémre, csak nem voltam bejelentkezve s ezért végül nem válas [...]
Erunder: Mármint a Zootopiás linket, nem a posztban szereplő videót.
nkmedve: Szokás szerint törölték már, akkor itt: https://www.youtube.com/watch?v=UOACBsy3Yaw
Mind a 4 komment
A Mesterek egyike örökre elment...
2965 4 6 Izé
bungle: Kalóz Strandbisztró , Balatonudvari-Fövenyes: http://i.imgur.com/8MsKqSP.jpg Jó hogy nem Bud wei [...]
hawkeye: Valami troll ivadék minden posztban mindent lemínuszol. Netán vége a tanévnek a gyogyós isko [...]
kakucsi: ... és nincs kettő Bud Spencer nélkül. Most egy kicsit elszomorodtam.
Mind a 6 komment
Hogy teper már a kajáért! :)

Itt pedig egy kígyó, akinek a takaróval gyűlt meg a baja.
2114 3 2 Izé
SilAsh: Csórikámnak nem tapad a futóműve. :)
tjunior: 4wd megvan, de a felező még kéne
Lehet a jet ski bérléshez is jogosítvány kéne
3062 3 0 Izé
Természetes aquapark
2008 2 1 Izé
lilaflexninja: Még mielőtt láttam volna a videó címét a youtube-on, arra gondoltam, mi lehet a neve vajon. Ha [...]
Ti tudtátok, hogy a kígyók is pukiznak?
1880 0 0 Izé
Segélyhívó okosgyűrű nem csak bajba jutott nőknek
1672 0 0 Izé
Nimb

Okosgyűrű, ami biztonságosabbá teszi az életed.
451 4 0 Tech Izé
Csak óvatosan a pénzfelvétellel!
804 4 0 Tech Izé
Igazi kemény arcok, de a produkciótól mindenkinek tátva maradt a szája
3637 1 0 Izé
Ilyen a novoszibirszki telihold
5466 1 5 Izé
hawkeye: Erről a formuláról lehetne bővebben...? Vízipisztollyal még nem csináltam..... :)
lo'ko''to'': Ha egy vízipisztoly lenne a kezemben, biztos hogy kísértésbe esnék.
bungle: http://funpic.hu/p/52634 http://funpic.hu/p/17207
Mind a 5 komment
Rossz lyukba nyúlt a srác
3089 0 1 Izé
dude: Rajta hagynám, hogy így nőjön fel.
A Nem Adom Fel Café & Bar

Budapest első fogyatékossággal élő emberek által alapított kávézója, ahol maguk a fogyatékossággal élő és megváltozott munkaképességű emberek készítik és szolgálják fel az ételeket és italokat, illetve közreműködnek a programok szervezésében és lebonyolításában. Hihetetlen, hogy léteznek még ilyen csodálatos helyek!
944 0 1 Izé
mue: "hamarosan nyílik a melegkonyhánk" itt hirtelen próbáltam összerakni hogy a melegek is fogyaté [...]
Ez egy torta!

Nem hiszed? Pedig tényleg az.
1503 0 2 Izé
cila: Lehet, hogy ehető, lehet, hogy finom, de az kizárt dolog, hogy megkóstolom.
közlegény: a szárnyát vagy a combját? :)
A Boston Dynamics legújabb robotja

Egyre jobban hasonlítanak A vörös bolygóból AMEE-re, ami azért kicsit para.
2123 1 1 Izé
lilaflexninja: Alapól para. Még ilyen fejkar nélkül is.
Sosem gondoltam volna, hogy a krumplipuska ennyire király cucc lehet
2352 1 0 Izé
Ezt még nézni is fáj
4033 0 11 Izé
SilAsh: Sehogy, szerintem egyik sem az övé, csak afféle "testvér". Mert a barátot megválogathatja az e [...]
Hoagie: Évek óta foglalkoztat a gondolat, hogy hogyan lehet láthatóan alacsony értelmi színvonallal il [...]
cila: "Apu, hogy megy be aza nagyelefánt az ojoszlán bajlangjába?" még ejveszti a kipufogóját :D
Mind a 11 komment
Te mit csinálsz ha kígyót látsz? Ez az anyuka lehet a Darwin díjra pályázott.
3615 0 1 Izé
Peterson: Szerintem már régen foghatott 'kígyót' Csak nosztalgiázni akart.
Régebbi postok...