Szerinted? Eltöri? :)
13810
4
Izé
Az eredeti tervek szerint a Sony ma szerette volna elindítani új PSP-s szolgáltatását, azonban apró homok került a gépezetbe, így ezt el kellett napolniuk.
486
0
Tech Izé
Szerintem nem kedvelik a repcsiket a házuk felett... ;)
2047
0
Art Izé
Szerintem nem kedvelik a repcsiket a házuk felett... ;)
2170
0
Izé
Ez egy kipufogóra szerelhető hamburger sütő.
1529
1
Tech Izé
Remekbe szabott holland találmány ez, amivel széles körű derültséget okozhatunk, valamint ízléses zúzódásokat vagy töréseket szerezhetünk.
1180
0
Tech Izé
Az American Airlines a mai napon lezárta az első 15 gépének repülés közben használható Wi-Fivel való szerelését.
615
0
Tech Izé
"A RockStar ma hivatalosan is megerősítette a GTA IV legújabb debütálási dátumát. Ezek szerint Nico-val április 29-én - keddi nap - vehetjük be a "Nagy Almát", hogy kuzinunk hátsó felét megmentsük a maffiától."
T ovábbi friss részletek itt.
509
0
Tech Izé
Szeret szörfözni, na, és akkor mi van?
2748
0
Izé
Éva miután elszívta a cigit, megölte az ördögöt... még szerencse, hogy nem babonás!
frissítés: a
2. részben Évike fia, José Armando (!!!), aki nem szereti, ha csúfolkodnak velük.
16354
12
Izé
DTMF rendszerű analóg telefonon jeleinek "megbolondítására" szolgáló kis szerkezet, amivel vidám pillanatokat okozhatunk.
956
0
Tech Izé
Az Enterbrain jelentései szerint a Nintendo Wii népszerűsége nem kevesebb, mint 5 millió darab konzolt pakoltatott a vásárlókkal a kosarakba Japánban.
289
0
Tech Izé
Újabb érdekes akvárium koncepció, ami szerencsére a halaknak is megfelelő életteret biztosít.
1777
1
Tech Izé
Levitáló sószóró. (Aki tízszer gyorsan egymás után kimondja, mp3 formában feltölti, majd belinkeli hozzászólásként, azok között a szerkesztőség munkatársai kisorsolnak egy izés bögrét. :)
3614
1
Tech Izé
Minisztár - Titkos sms
Szerintem egy zacskót készítsetek magatok mellé! XD
8543
2
Izé
Doofie egy kicsit peches ;)
4590
6
Izé
Japánban a fehér verzió múlt év novemberében jelent meg, 40 GB-os merevlemezzel és egy fehér DualShock 3 irányítóval. A Sony még a múlt év során benyújtotta igényét az amerikai felügyeleti szerveknek is, így idén már ott is megjelenhet a konzol fehér színű változata. Az árszabásról és a pontos megjelenési dátumról még nincsenek információink. (Hogy az európai megjelenést akkor még ne is említsük...)
383
0
Tech Izé
Mozgásérzékelővel szerelt foglalat. 30 dollár/darab.
430
1
Tech Izé
A Buglabs álltal gyártott BUG nevű eszköz koncepciója roppant egyszerű: LEGO módjára összeilleszthető elemekből tudunk bármilyen bigyót/kütyüt létrehozni.
Az alap egység Linux alapokon fut, 128 Mb RAM-mal, USB és Ethernet csatival szerelve, és van egy apró kis kiejlzője is, az alap információk közlésére.
1178
1
Tech Izé
A Fujutsi friss Tablet PC-je a 8.9-inches Lifebook P1620 1.2 GHz Core 2 Duo processzorral , 60 GB HDDvel , 512 MB RAM-mal szerelve 1749$. A nagy testvére a 2GB RAM, a 80 GB HDD és a Bluetooth miatt pedig 2224$ áron kerül a polcokra.
598
0
Tech Izé
Szerencsés ember(ek) :O
14474
3
Izé
Hosszú, de mindenképpen érdemes végignézni... Van mit tanulnunk kitartás ügyben! Szeretném, ha a keresztényekről nem egy Németh Sándor féle ember jutna eszetekbe, hanem ehhez a sráchoz (Nick Vujicic) hasonló.
7776
8
Izé
Pioneer Pro szériás DJpult
753
1
Tech Izé
Szeretnél látni a sötétben és nem riadsz meg a forrasztástól?
2899
0
Tech Izé
Hát ez nagyon pro szerintem... :P Jól nyomják a srácok!
4028
2
Izé
20 fotó nem várt "háttérszereplőkkel". ;)
(mondjuk ennél szerintem jobb poén ez az
interjú videó... bungle).
20530
0
Art Izé
20 fotó nem várt "háttérszereplőkkel". ;)
(mondjuk ennél szerintem jobb poén ez az
interjú videó... bungle).
21304
0
Izé
Bödőcs Tibor - napjaink (szerintem) legjobb fiatal humoristája Magyarországon.
13156
12
Izé
A Guiness bizottság szerint hivatalosan is a világ leghoszabb élettartamú eleme.
1188
0
Tech Izé
Közkívánatra! Újra itt az Izé Rádió (gy.k. a bal oszlopban), de most már Ti szerkesztitek! :) Hogyan? Nagyon eccerű: mindenki küldhet napi 1 számot, ami a másnapi "adásban" megjelenik jól.
Update: Feloldottuk a napi 1 limitet, mostantól bárki bármennyi zenét tölthet az Izé Rádióba. :)
Remélem sikerül jó kis zenéket megismeretetni másokkal, ill. jobban megismerni egymást a zenei ízléseken keresztül. ;)
8649
37
Izé
Kevesebb mint kettő órán belül helyi idő szerint 18 órakor kezdetét veszi az Apple Keynote. Temérdek angol nyelvű liveblogger mellé
Plastik Józsi is felpattan a vagonra és közvetít nekünk.
690
0
Tech Izé
Pat Connelly, a Midway korábbi alkalmazottja perli a Nintendo, mert állítása szerint Ő már 1999-ben kifejlesztette a Wiimote/Nuncsaku vezérlőjének elődjét.
567
0
Tech Izé
Na ilyenkor mi van??? :D
9850
6
Izé
A Wiimote hamarosan elvonulhat a sarokba porosodni. Az idei CES-en egy izraeli illetőségű cég bemutatta a 10 éve fejlesztés alatt álló Zcam-et. Érkezett egy videó, melyen jól látszik, hogy mire is képes az új szerkezet.
1092
0
Tech Izé
"Az eddig kiszivárgott információk szerint az elnyújtott kagylóformájú -- vagy inkább bumeráng -- Nokia 3555 Classic két verzióban jelenik majd meg a közeljövőben..."
591
0
Tech Izé
Ha valakinek nagyobb méretű fájlt szeretnél küldeni, de e-mailben már nem megy el...
(Egy hete volt
hasonló, de akinek az tetszett, ez is tetszeni fog).
3270
20
Izé
Best of CES a Cnet szerint.
802
0
Tech Izé
Újabb game a kijutós játékok szerelmeseinek!
2707
2
Game Izé
Háttértörténet: bement egy csávó az ózdi Tescoba, hogy ő egy amerikai marshall, szeretne pár cuccot vásárolni, és a Fehér Ház majd utalással fog fizetni.
Ezért összeállított egy listát... :DDD
14506
13
Izé
Vista alapú tablet PC a következőkkel szerelve:
- Intel® Core 2 Duo M –ULV (U7500)
- 60GB 2.5" 5400 RPM SATA Ultra DMA
- 1 GB Ram
- 12.1" XGA TFT (1024*768), 180º láthatósággal
579
0
Tech Izé