REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Szinte egy helyben képes megfordulni az monstrum
2432 0 1 Izé
gggeee: Lehet még a belvárosban is bevenne egy kis íves kanyart... :)
Tippelj, ki és hogyan készítette ezt a képet!

Úgysem találod ki, inkább kattints!
3158 0 3 Izé
kakucsi: Akkor ez nem a japán öreg munkái. Az csinál ilyeneket excell-ben.
kakucsi: Excell? Mármint amiben készítették.
nemtudokregisztralnihelo: Egy mesterséges intelligencia festette szájjal, ms paint-ben.
Azt se engedném, hogy a kutyámat vezesse ez a nő, nem hogy autót!

Bocs a nőktől! Tudom hogy sok jó női sofőr van és sok béna férfi, de ez a hölgy tényleg halál béna.
3159 0 8 Izé
VanZant: Apám szerint 1939-ig Magyarországon is balos közlekedés volt. De az igazság az, hogy 1941-ig. : [...]
CsakEgySrác: Rómaiknál is baloldalt volt a közlekedés, ezért van Ausztráliába, Angoloknál, még jópár o [...]
Parafadugó: De gyalog is rossz irányba indult el. Miért pont autót tudna jól irányítani? :D
Mind a 8 komment
Ha a fotózásban is létezik a horror műfaj, akkor Daniel Vazquez a mesterének mondható
4103 0 2 Art Izé
pripankaj: Are you currently in need of good publicity to the competencies and qualified professional capabilit [...]
pripankaj: [url=https://buylinkedin.com/]buy linkedin followers[/url]
Baromi hangulatos volt Los Angeles a '40-es években

A zene is közrejátszik, de a sötét, a zötykölődő vonat, és a régi kocsik miatt igazi kis relaxációs 10 perces videó ez.
2296 0 0 Izé
Íme a dél-koreai másnaposságot gyógyító jégkrém

Mondjuk ez lehet nem is akkora hülyeség.
987 0 0 Izé
Ének az esőben, vagyis izé... az utolsó metrón

Van annál cikibb, mikor az ember azt hiszi egyedül van, ezért valami hülyeséget csinál, majd rájön, hogy mégis volt ott valaki?
3791 0 1 Izé
Ravennë: Van. Mikor konditeremben azt hiszed, hogy a testvéred jön ki a wc-ből és elé ugrassz azt kiabá [...]
Az ősrobbanástól a napjainking

Nem az Agymenők nyitóképeiről van szó, hanem egy 10 perces animációról, amit igazi tudósok készítettek az univerzum kialakulásáról.
2024 0 7 Izé
JoWill: A fény az ősrobbanással keletkezett és az univerzum jelenlegi (tehát a fénysebességre vonatko [...]
balogh predator: Az "ősrobbanásos sztori" az egy elképzelés, elmélet nem több.
emiklos: Jók a felvetett kérdések! Mondjuk az elmélet, amivel valami létezése bizonyítható, az picit [...]
Mind a 7 komment
Viszlát LeBron! Eljött az utódod, aki képtelen hibázni


Avagy, a japcsik építettek egy robot kosarast.
2040 0 0 Izé
Te üldözőbe vennél egy cserbenhagyásos gázolót?

Mert Kínában kapásból hárman is a nyomába eredtek egynek.
2707 0 3 Izé
hawkeye: Sajnos Mo-n elképzelhetetlen az ilyesmi. Példa rá a hölgy, akit Óbudán, motoros gazemberek az [...]
Ravennë: Nem, én tovább ücsÜrögnék a babérjaimon.
rermo: Magyarországon a gázoló ügyvédjei beperelnék , hogy fellökte a tuk-tuk-ját ( végül is jogo [...]
Run The Jewels - Oh Mama

Rick és Morty főszereplésével készült el a hiphop banda új klipje.
2601 0 0 Zene Izé
Egy angol csávó Homer jogsijával igazolta magát

Az egyetlen kérdés, hogy a fenébe bocsájtották ki ezt a jogsit?
3356 0 0 Izé
Megvan a megoldás arra, hogy mit kell csinálni, ha elrabolnak az űrlények!

Már úgy értve, hogy miután visszahoznak, ne nézzenek hülyének, ha elmeséled.
2612 0 1 Izé
a janek: Értem, nem elég, hogy meg gyógyítanak,raboljam is ki őket :)
Így mentette tegnap a honvédség a bajbajutottakat
4232 0 0 Izé
Miért van az, hogy egyesek nem látják előre, hogy hülyeséget csinálnak?
2843 0 0 Izé
Tippeld meg, hogy mi történik ha 45 méter magasból egy bowling golyót ejtünk egy trambulinra!
6480 0 0 Izé
Képsokszorosítás házilag :)
3928 0 1 Izé
vadonka: Na ne kúrjál fel :)
Íme egy szótár, a modern kor fiataljairól

Nem a szlengről, hanem az életüket jellemző dolgokról.
1054 0 0 Izé
A tokaji hegy, kissé más szemszögből :D
1060 0 0 Zene Izé
Eddig is sejtettük, hogy a filmekben a kórházi jelenetekben hülyeségeket csinálnak, de most egy igazi orvos is elmondja
2217 0 0 Izé
Íme a Legendás állatok és megfigyelésük folytatásának előzetese
1475 0 0 Film Izé
Fura, hogy ezek az egyedek ugyanabból a fajból vannak, akik sikeresen landoltak a Holdon
4857 0 3 Izé
CsakEgySrác: Leveszed a cipő, leveszed a zokni. Felveszed a cipő, ráhúzod a zokni, mehetsz fiam.
vadonka: Emlékszem rá 13-14 lehettem, épp suliba tartottam busszal. A kertségekben laktunk és ott még n [...]
emiklos: Á, szerintem ezek abból a fajból valók, akik szerint a holdra-szállás kamu és különben is, [...]
Hell - Clown Core

Ijesztő bohócok egy Toi-Toiban.
4356 0 0 Zene Izé
Akartok látni igazi utcai harcot? :)
2388 0 0 Izé
Egy újabb fejlesztés a Huro kft-től, aki már Huro-Corp, beszállt a VR kontrollerek világába, Indiegogos finanszírozásból akarják elindítani a Huro6D Projektjüket
1017 0 0 Tech Izé
Ennek a hülye betörőnek lenne még mit tanulnia

Például a kamerák a működéséről.
4514 0 2 Izé
Demente: És a végén a hülye elfelejti!! :DD
Demente: Ő nem a kamera miatt csúszott mászott! Mozgásérzékelőket általában úgy szokták beállíta [...]
Szóval így csinálják a rajzfilmek pisztolyhangjait

Ja, nem, csak egy jégdarabot dobtak le egy 90 méteres lyukba az Antarktiszon.
4386 0 4 Izé
VanZant: Szívesen! :)
Demente: Jé! Pedig de. Keringetett vízzel fúrták! Köszi a képeket! Ügyesek!
VanZant: Hát fúrták: http://tech.ifeng.com/photo/photo/detail_2012_12/21/20385494_10.shtml#p=1
Mind a 4 komment
Naná, hogy létszükség nyárra egy ilyen óriási felfújható egyszarvú
1737 0 0 Izé
Ismeritek a Müller-Lyer illúziót?

Ha nem, akkor most már igen.
3893 0 0 Izé
Nem is gondoltam eddig rá, hogy az elektromos autóknak ilyen előnyei is lehetnek
1729 0 0 Izé
Lehet, hogy egy bizonyos kor felett már nem kéne vezetni
3304 0 1 Izé
piton78: meg egy bizonyos iq alatt se
Commando Ninja

Egy film, ami pont annyira zs kategóriás, mint a címe.
1852 0 1 Izé
Goatman: Véletlen nem magyar?:-)
Szóljatok, ha rájöttetek, hogy ez a japán reklám mit akar eladni!
1704 0 1 Izé
akicker: Nem magamtól jöttem rá, hanem elolvastam a leírását. Semmit sem akar eladni :P Nekem ez a vide [...]
"Te hogy a francba írsz ilyen gyorsan?"

Kérdezte George R. R. Martin Stephen Kingtől, ahelyett, hogy inkább neki ült volna írni.
2014 0 0 Izé
Felénk az ilyet úgy hívják, hogy disznó perzselő
928 0 0 Izé
A csillagok nagyon háborognak :)
1860 0 0 Izé
A Wifipédia megállapította, hogy durván wifi függők vagyunk
1100 0 3 Izé
Csádi: Vagy úgy kell érteni, hogy függnek a WiFi-től, hogy addig sétálnak, amíg a jel elér. :D
Demente: 3210-es telefonom van! Kérdezd már meg mennyire vagyok wifi függő? Ezek csak azt mutatják, a n [...]
akicker: Most végre különlegesnek érezhetem magam. Rám ezeknek a nagy része nem igaz :D Amúgy nem wifi [...]
A Hubble lefotózta, ahogy két galaxis összeolvad
1848 0 0 Izé
Ki megy már pisztollyal meccsre, pláne ha még balhézik is?

Hát a PAOK klubelnöke.
1744 0 2 Izé
VanZant: Ha meg jól elvernék - mint a kétfenekű dobot - akkor meg nézne, mint a kiszántott egér. :D
vadonka: Hülye vén fasz...
Tánc terén van még hova fejlődnie a robiknak
1081 0 0 Izé
Régebbi postok...