REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ezek a szél-hajtású szobrok biztos mindenkit elvarázsolnak.
2168 0 0 Izé
Pálinkás Jó Reggelt! Vagy mégsem?
2071 0 0 Izé
Ha szeretitek az X-Men sorozatot, akkor ezt a filmet nektek találták ki.
2113 0 0 Izé
Egy kis étvágycsináló ebédre, fogyasszátok!
1784 0 0 Izé
Ezek a mai "fiatalok".
2732 0 3 Izé
Horgiza: :D:D:D
Dmckayals: Endre bá' itt még kicsit máshogy nézett ki... :P :D
sapkabarna: Ebben a témában szerintem sokkal jobban sikerült a Szalontüdő (ami ráadásul magyar), tizenegy [...]
Tovább könnyíti életünket a Google Assistant, persze egyelőre csak az USA-ban.
1727 0 3 Izé
paprikas_krumpli: its cave ;)
Ditpet: Grammartroll iz hier! Egyenlőre = egyenló részekre osztani. Egyelőre ('n' nélkül) = 'még/m [...]
Emul: http://bash.hu/14617
Horror az America's Got Talent színpadán, csak erős idegzetűeknek ;)
2380 0 1 Izé
Csádi: Egyszer megnéznék egy olyan Got Talent epizódot, ahol a produkciót az elejétől a végéig megn [...]
Madonna ennyire még sosem volt állatias...
1728 0 4 Izé
a janek: Kicsi ország kicsi poszt,na
Ravennë: Szerintem ez akart lenni. https://www.instagram.com/max_et_vincent/
mue: évposztya
Mind a 4 komment
A Terminátor elárulta a siker titkát, érdemes megfogadni a tanácsát!
2199 0 0 Izé
Azért ehhez a családhoz nem mennék villás reggelire :)
2756 0 0 Izé
Nem kicsit para ez a démon a Golden Gate hídnál

Még jó, hogy csak Justin Leduc Cinema 4D-ben alkotott vizuállatságáról van szó.
2572 0 0 Izé
Bár alapból rühellem a pókokat, de ez a napfénykergető robotpók-növény atomcuki
739 0 0 Izé
Meglepően jól használható a papír autókeréknek, mondjuk esős időben lehet nem a legjobb ötlet

6 és fél perc után kezdődik a lényeg.
1595 0 0 Izé
Egy dolgot már nagyon jól eltanult Robin Räikkönen az apukájától
1473 0 0 Izé
Túl rövid a kis botod?

Mármint a szefli botod, te kis perverz! Mert ha igen, akkor nagyjából 19 ezer forintét itt az Insta megoldása.
2014 0 0 Izé
Nem bírt magával Will Smith, és mindenhova felmászott, ahova tudott, amíg itt volt Magyarországon

A Lánchíd után az Operaházat is meglátogatta.
2006 0 0 Izé
Ha kiakasztanál egy kockát, akkor arra ezek a tökéletes pólók
2271 0 0 Izé
A darts alapból nem egy túl izgi sport, már ha csak nézed, de azt még nézni is élvezet, ahogy ez a csávó 9 dobásból kivágja az 501-et
2612 0 2 Izé
Mimis: Már ha Neked kell tartani a táblát... :)
rockerviktor: A darts egy pokoli izgalmas sport.
Ha van 17 perced, nézd meg ezt az akció-sci-fi rövidfilmet!

Ha nincs, akkor akkor csinálj rá szabadidőt, mert eszméletlen jó.
2033 0 1 Izé
Kistibikécske: Volt 17 percem. Megnéztem. Borzalmas pocsék volt.
Reng és üvölt a tenger,
Hánykódnak a hajók,
Sűlyednek a pokolra,
Az árboc és vitorla
Megtörve, tépve lóg.
3000 0 0 Izé
Nem mindig jelent örömöt egy hordó sör

Főleg akkor nem, ha az autópályán beleszáll a kocsid szélvédőjébe.
2613 0 3 Izé
sexdealer: Ez egy ütős sör volt. :-)
VanZant: Hordó: https://tinyurl.hu/MgDP/
Mark74: Jó az doboznak is!
Íme egy 5 perces kisfilm arról, hogyan sikerült egy fotósnak a nap előtt elhaladó űrállomást lencsevégre kapnia
2200 0 0 Izé
Bringa gatyó

Hogy tárolás közben ne ázzon el a kétkerekűd.
1457 0 0 Izé
Fedezd fel ezt az Etióp kápolnát, az égben!
3675 0 0 Izé
Matthew Quick megmutatja hogyan néznének ki a klasszikus szobrok, ha manapság alkotnák meg őket
2587 0 0 Izé
A Woo Desing nem csak belevési az asztalokba városok térképeit, hanem még világítással is megspékeli azokat
1127 0 1 Izé
akicker: Remélem nem kell rá sokat várni :)
Ha rajongsz a retróért, örömhír lehet neked, hogy visszatér gyerekkorunk kedvenc gépe, a Commodore 64

Itt egy teljes lista, hogy milyen játékokat adnak ki rá.
2252 0 7 Izé
hawkeye: Nem leszólni akarta a PC-k világát. Valójában idéztem pár guru véleményét, ezek szerint va [...]
hawkeye: Ez így igaz...
daveman: A konzolok grafikáját összehasonlítási alapként hozni óriási hiba. A konzoloknál ugyanis ne [...]
Mind a 7 komment
Nikolas Bentel bútornak állt

Forró kávét azért ne tegyetek rá!
936 0 0 Izé
A szexuális zaklatás panda semmi ehhez a '90-es években akciózó sárga pedo dínóhoz képest
1571 0 0 Izé
Létezik egy vietnami híd, ami úgy néz ki, mintha egy fantasy film díszlete lenne
1971 0 0 Izé
Videós bizonyíték is van róla, hogy a pénz nem mindig jár együtt ésszel is
3585 0 3 Izé
leha: még szerencse, hogy normál méretű farkam van. nem lenne elég pénzem így kompenzálni :D
hawkeye: Ez nagyon beteg. Keserves munkával megkeresett pénzéből vesz egy ilyen szép autót, aztán agyo [...]
balogh predator: Inkább nyelte volna le az anyja ezt a bazári majmot...
A Citroën csinált egy virtuális autómúzeumot, amiben nem csak beülhetsz a kocsikba, de még a hangjaikat is meghallgathatod
1841 0 1 Izé
abotos87: A C5-ös szart (nekem is az van, 2002-es) szemérmesen lefelejtették a listáról :D
Drónozgatunk, drónozgatunk? Akkor engedélyt is kérjünk szépen!

Ha egy drónozó szabályosan akar eljárni, akkor eseti légtérhasználati engedélyt kell igényelni.
1252 0 2 Izé
emiklos: A játékdrón is veszélyeztetheti a légiközlekedést, szóval nem teljesítményfüggő, de pici [...]
Jaca: Már csak azt lenne jó tudni, hogy a kis tízezres játékdrónhoz is kell, vagy csak bizonyos telj [...]
Íme a térkép, ami megmutatja, hol szexelhetsz nyilvánosan

Sajnos eddig Magyarországon csak egy helyet jelöltekmeg, de hasznos lehet, ha külföldre mész nyaralni.
5462 0 0 Izé
Az újrahasznosítás magasfoka, ahogy ez a berlini cég a kávézaccból kávéscsészét csinál
976 0 0 Izé
Elképesztően elkeserítő, ahogy most a dominikai partok kinéznek
1709 0 3 Izé
tool: áh meg is válaszolom, ha már rákerestem http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-4970214/9 [...]
tool: Én aztat megértem én, hogy a mekis szívószál az rossz, de az is biztos, hogy nem európa köze [...]
vnyoc: Sajnos a f@szt sem érdekli ameddig nincs a házán belül a szemét.
Ismerd meg azokat az amcsi tiniket, akik Kansasban indulnak a kormányzói posztért!

A jó ebben az, hogy nem is poénból csinálják, hanem tök komolyan gondolják.
1246 0 0 Izé
Akarod tudni, hogy mit lehet hallani a Mariana-árok mélyén?
2955 0 1 Izé
vadonka: És akkor mit hallunk? Amúgy meg simán lehet a földkérgek mozgása miatti háttérzaj.
Akon is volt Budapesten, és ő is forgatott róla egy kisfilmet

Vimeo link, szóval a biztonság kedvéért beteszem ide, a szövegbe is.
1682 0 0 Izé
Ha voltál már vele úgy, hogy felgyújtanád a Ladádat, a Garage 54 új részét neked találták ki

Igaz az elején van egy másfél perces World of Tanks reklám, de azt tekerd el nyugodtan.
1017 0 0 Izé
Régebbi postok...