REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A Bon-Bon együttes kompromisszumok nélküli életigenlést sugárzó, vadonatúj videoklipje. Maga a mondanivaló nem hatol túl mélyre, de a kétségkívül releváns, társadalmi szintű jelenséget megtestesítő alaptémát lelkiismeretesen körüljárják, és az ún. abszolút rímekkel párosuló, nívós dallamvilág szintén nem hagyhat kívánnivalót még a legvájtabb fülűek szemében sem.
Ja: próbálják meg kikapcsolni! Nekünk mindezidáig nem volt szívünk hozzá.
6024 8 47 Izé
koocos: 5 másodperc után kikapcs...
bandee1219: Hát, ebből nem kell sok, hogy tényleg úgy nézzen ki az ember. XD
bandee1219: Nemá'! Nekem az tényleg tetszik, ahogy sok régi magyar dal (nem a magyar nóták!!!).
Mind a 47 komment
Szerintem hamarabb kész lenne vele a 4-es metró, mint a Boros-Bochkor fúrópajzzsal.
7307 6 40 Izé
bandee1219: Azt néztem én is, gondolom ismeri, de hogy rá sem néz.... Biztos mindennapos ez náluk, bár a k [...]
Lilu__cica: Cuki! Turbó nyúl!
ezekiel20: A tigris ugyanis nem volt ott az értekezleten, ezért nem tudta, hogy a NYÚÚLl a legerősebb áll [...]
Mind a 40 komment
Ünnepélyes eredményhirdető post ez.

A nagy érdeklődés melett megrendezett Első tech.izé.hu levitáló sószóró verseny nyertesei véletlenszerű sorrendben a következők: 

- Roland 66
- Elison
- PokerEZ
- SteveBoy

A furcsa egyezés az indulók és a nyertesek listájában azért van, mert nem tudtunk dönteni ezért úgy döntöttünk, hogy minden kedves induló kap egy bögrét.

Elison a remek remixért különdíjban részesül, ami meglepetés (még nekünk is)

Gratulálunk a győzteseknek, kellemes kávézást/teazást/tejezést kívánunk.
694 1 7 Tech Izé
Steveboy: Fantasztikus! Gratula minden indulónak és egyben tehát minden nyertesnek is! :D
Elison: YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ! :)
roland66: na hogy megnyugtassalak elküldtem!! :D
Mind a 7 komment
Valami furcsa zajt hallottam a mellékhelyiségből... ;)
8004 3 15 Izé
bandee1219: Attól pedig nem kell, attól, aki irányítja, már lehet. http://www.origo.hu/itthon/20080104-rad [...]
Erunder: Mert szerinted a kigyurt kopasz csávesz aki a telefonjához kap mikor észre veszi hogy gigszer van [...]
mephistto: Ezzel csak az a baj, hogy ebbe nincs személy amit modntál :) csak budiról van szó, de az kit ér [...]
Mind a 15 komment
"Érzem, ó áj láv jú!", "Belépsz indö dór...", "Szívem érted forever dobog..."
Helyenként kicsit mintha hiányos lenne a fordítás. ;)

(Hujber Ferike meg a nemzetközi sztár wannabe, mi? :D
Ennél még esküszöm az orosz vodkagőzös verzió is jobb... bungle)
8996 1 28 Izé
bandee1219: Itt van japán feldolgozásban (nem ez a dal) és nem is rossz, akármelyiknél jobb. http://youtube [...]
steve1435: Az Orosz az poén, ezt mindenki tudja,de ez a közszolgálati viccnek is rossz, esetleg aki sem Magy [...]
steve1435: Jópár hónapja láttam, jó hogy be lett téve, Én valahogy véletlen találtam rá! Szóval nem [...]
Mind a 28 komment
Ez egy kipufogóra szerelhető  hamburger sütő.
1531 1 0 Tech Izé
Pár nappal ezelőtt FutureRetrO kolléga megosztott Veletek pár krémet, melyekről a világhálón mindenki azt feltételezte, hogy a Crysis második részének kezdetleges fázisban leledző verziójának képei. Lássuk, mi is az igazság!
744 0 0 Tech Izé
Fülesnek látszó hangszóró (lehet levitál és mágneses is)
942 0 0 Tech Izé
Antoin Lebrun tervezte a Fagor Brandt megbízásából ezt a koncepció konyhát, ami egyrészt kis helyen elfér, másrészt a lecsukható tetőn lévő növények biofilterként funkcionálnak.
2162 2 9 Izé
bandee1219: Ez is jól néz ki: http://www.antoinelebrun.fr/images/projets/CAMIF_1.jpg
nyuszicsibe: én is pont azt vettem észre...Egyébként kíváncsi lennék, melyik virág élné túl a hőt.... [...]
lacizs: A bal oldali ganjatenyészet-szerűség máris felvet egy alternatív felhasználási módot XD
Mind a 9 komment
Fűnyíró robotok egyenesen ay USÁBÓL, CSAK MA CSAK ITT CSAK NEKTEK.
1047 1 0 Tech Izé
Antoin Lebrun tervezte a Fagor Brandt megbízásából ezt a koncepció konyhát, ami egyrészt kis helyen elfér másrészt a lecsukható tetőn lévő növények biofilterként funkcionálnak.
1251 0 0 Tech Izé
Best of Pride - remek háttérzenével
Aki esetleg nem ismerné, a Pride egy elég veszélyes modern küzdősport, ahol a szabályok nagyon minimalizáltak. Példa erre, hogy a fekvő személy fejének lábbal támadása engedélyezett. Ugyanígy az ütés, rugás, fojtás, feszítés és a dobás is. Csak a szem, a fül és a gége támadása tilos. A felszerelésbe az 5 ujjas ütőfelületű párnázott kesztyű tartozik.
8015 8 39 Izé
bandee1219: Valahogy úgy. És nem kell sajnálni senkit, aki a földön van éppen, az is azért ment oda, hogy [...]
bandee1219: Ez meglepő, aki nem ismeri (köztük én) azt hiheti azért volt ott véga a videónak, mert az emb [...]
bandee1219: Biztos van oka, hogy nem mutatják.... OO
Mind a 39 komment
A Hitachi bemutatta a roppant sokatmondó nevü DZ-BD9H hybrid Blu-Ray HD videokamera rendszerét, ami azon felül, hogy full HD felbontásban (1920 x 1024 MPEG-4 AVC/H.264) dolgozik, a kész anyagot vagy blue-ray lemezre rögzíti, vagy a saját 60 gigás merevlemezére. Japánban február 12-én kezdik meg a forgalmazását. Az ára 180,000 Yen ($ 1691).
580 1 0 Tech Izé
A Buglabs álltal gyártott BUG nevű eszköz koncepciója roppant egyszerű: LEGO módjára összeilleszthető elemekből  tudunk bármilyen bigyót/kütyüt létrehozni.
Az alap egység Linux alapokon fut, 128  Mb RAM-mal, USB és Ethernet csatival szerelve, és van egy apró kis kiejlzője is, az alap információk közlésére.
1181 1 1 Tech Izé
Srobi: Ezt kiprobalnam:D
A Fujutsi friss Tablet PC-je a 8.9-inches Lifebook P1620  1.2 GHz Core 2 Duo processzorral  , 60 GB HDDvel , 512 MB RAM-mal szerelve   1749$. A nagy testvére   a  2GB RAM, a  80 GB HDD és a Bluetooth miatt pedig   2224$  áron kerül a polcokra.
599 0 0 Tech Izé
Békából királyfi 72  óra alatt. És csak víz kell hozzá!
974 1 0 Tech Izé
Játssz és gyere velünk bulizni!
4983 2 3 Izé
petyamester: Hú vazze, mi lesz a régi jó cinetrippel? Köcsöggyűjtó lesz, mint a bed. :(
|-=O=-|: Az majd az Izé Parti lesz. :DD
Ghavin: Azt hiszem az MTV Europe a legutóbbi ilyen bulit beválasztotta valami toplistába, de lehet, hogy [...]
Furcsa formájú Ipod dokkolók.
855 0 0 Tech Izé
Szegény kutya olyan kövér, hogy már csak álmában tud futni. ;)
4264 2 9 Izé
bandee1219: én nem ismertem fel,hogy ez nyimtató, azt hittem csak zajos a felvétel. Egyszter egy osztálytá [...]
Revanor: Az én kutyám meg az egyik lábával néha rúg párat meg nyüszög mintha álmodna valamit. :D
Bazsee: Jaaajjj szegény kutya, fut álmában...hát szörnyű!!! Az enyém még ugatni is szokott, jöhet a [...]
Mind a 9 komment
Furcsa módon eddig nem találkoztam magyar oldalon a hírrel miszerint az ELTE kutatói kifejlesztettek egy rendszert ami képes lefordítani a kutyák ugatását, számunkra is értelmezhető kifejezésekre.

A Molnár Csaba által vezetett kutatás leírása itt érhető el PDF-ben.
Rövidesen bővebb részletek a kutatásról.
1144 0 1 Tech Izé
Srobi: Ez erdekes lehet:)
Furcsa formájú könyvespolc Németországból.
593 0 0 Tech Izé
Vidd ki a pizzát mielőtt kihül!
3356 2 1 Game Izé
Oláh Dóra: Ezzel utoljára a startlapjátékokon játszottam, először + a miniclip.com-on!:)
Az egy dolog, hogy az új borotvákban lassab több penge van mint egy fűnyíró szaküzletben összesen. Az a másik dolog, hogy ezek a pengék egyre drágábbak. Az pedig a harmadik dolog, hogy 20 dollárért vehetünk hozzá elemes élezőgépet, amivel állitólag közel 200 borotválkozásra elegendő éles pengét kapunk. 
617 0 0 Tech Izé
A sportolás legszebb pillanatai. :)

Pár előző rész: [1], [2], [3]< /a>, [4]
14927 0 7 Art Izé
bandee1219: Alsómadárfogás. XD Inkáb nem lenne pislogás, csak kidüllett szemek. XD
Csabiiii: ezek piszok durvákxD
Schabee: és még szávay ági is megtalálható a képek közt
Mind a 7 komment
A sportolás legszebb pillanatai. :)

Pár előző rész: [1], [2], [3]< /a>, [4]
15482 11 7 Izé
bandee1219: Alsómadárfogás. XD Inkáb nem lenne pislogás, csak kidüllett szemek. XD
Csabiiii: ezek piszok durvákxD
Schabee: és még szávay ági is megtalálható a képek közt
Mind a 7 komment
Az izraeli Haifa városának Carmel hegyében fut ez a Budavári Siklóval megegyező elven működő  földalatti vasút.
Az összesen hat megálló  között 274 méteres szintkülönbséget kűzdenek le a vagonok.

582 1 0 Tech Izé
Tri band GSM (900/1800/1900), UMTS 2100, HSDPA 3.6 Mbps 3.2″ 262K Color 16:9 Wide Full Touch kijelző
5 mpx kamera, video rögzítéssel (MPEG4, QVGA at 15 fps) 130 MB saját memória
microSD slot
Bluetooth 2.0 (A2DP+AVRCP), USB 2.0 és mindösszesen 102 gramm
714 0 0 Tech Izé
Retro fotelnek látszó bioetanol kandalló, potom 6 ezer dollárért.  A 2 literes tank teljes kapacitáson 5 órán keresztül képes 2,2 Kw fűtőteljesítményt leadni.
639 0 0 Tech Izé
Celine Dion is fucking amazing
8021 5 32 Izé
kamubekLaca: Mondjuk ahogy utólag elnézem ezt a munkájába is beleviszi! Legalább izgalmasabb az amúgy sem u [...]
kamubekLaca: Jelezzen, aki nem szokott ilyeneket csinálni? ;) Én speciel ha nagyon fáradt vagyok már, vagy el [...]
rivaul: Miért??? Neked szimpatikusabb az aki fapofával le se köpne mint az aki nem jácca meg magát csak [...]
Mind a 32 komment
Dekoratív LED-es állólámpa az In-Fusionstól.
515 0 0 Tech Izé
Az Alienware új monitora kicsit görbére sikeredett. ;)

4089 3 21 Izé
bandee1219: Tény, hogy nem tökéletes, de szted mennyibe kerülne, ha az lenne? Így is egy vagyon lehet, aká [...]
bandee1219: én ezt 4 részből állónak látom és nem plazmának mondja az ember sem. Képcsöveset meg az ha [...]
bungle: Kiderült a turpisság az Alienware ''szupergörbe" kijelzőjéről? http://tech.ize.hu/comments.php [...]
Mind a 21 komment
A világítás és a PC  funkciójának újragondolása.
Egszerűsített megjelenítés és bevitel, mobilitás, wireless.  Ezek a főbb jellemzők.
467 0 0 Tech Izé
A Mozilla is belép az mp3player piacra a  Songbird kódnéven futó, jelenleg erősen beta állapotú (0.4) médialejátszójával.
742 1 1 Tech Izé
beton: valóban béta, és valahogy nem tetszik az Itunesre hajazás sem. Funkcionális szinten. 10 percet [...]
Szintén Fujitsu  ez a valami izé, ami a vásárlás  megkönnyítését tűzte ki céljául.
654 0 0 Tech Izé
Fényes kicsi jóbarát, hő- és vízálló, diszkrét meg minden, limitált kiadás!
4201 2 4 Izé
bandee1219: Pont annak láttam én is elsőre, de ez nem tartja, hanem helyettesíti. XD
espi: szivartartó XD
rivaul: Csak ez nem ketyeg hanem rezeg :P
Mind a 4 komment
A fujitsu koncepciója a notebook újragondolására.
747 0 0 Tech Izé
Na ezt csináljátok utána! :D
11627 0 16 Autó Izé
bandee1219: Hát, nekünk a családdal (4en), 110-nél, mikor kiesett a bal első, az nem volt rossz :). A köcs [...]
bandee1219: Hát igen, nem hiszem, hogy nem volt meghúzva rendesen, csak nem erre van gyártva az a csavar, de [...]
Gabi69: Elsőrekció: száj leesik, második sajnálat az RX-7-ért.
Mind a 16 komment
Na ezt csináljátok utána! :D
11883 3 16 Izé
bandee1219: Hát, nekünk a családdal (4en), 110-nél, mikor kiesett a bal első, az nem volt rossz :). A köcs [...]
bandee1219: Hát igen, nem hiszem, hogy nem volt meghúzva rendesen, csak nem erre van gyártva az a csavar, de [...]
Gabi69: Elsőrekció: száj leesik, második sajnálat az RX-7-ért.
Mind a 16 komment
Rövid lista a CESről élőben tudósító jelentősebb tech blogokrol.
Én személy szerint az Engadget és a Gizmodo feedet ajánlom.

Gadgetell -  [RSS - Twitter] Engadget -  [RSS] CNET - [RSS] Scoble / Podtech Gizmodo - [RSS] Futureshop
SlashGear -  [RSS] Digital Trends - [RSS] Laptop Mag -  [RSS]
701 0 0 Tech Izé
Ki tudja, hogy ez mi? Plázacicák előnyben... ;)
5539 1 27 Izé
AVIREX: fülhallgató
Dawe: 7 rugó? annyiért már lehet kapni egy sonyericsson átalakítót meg egy faszályos headsetet
jumeirah: Egy Kitty-comingout? :) hmm
Mind a 27 komment
Régebbi postok...