REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kraftwerk - Music Non Stop
281 0 0 Zene Izé
Nelly, P.Diddy & Murphy Lee - Skake Ya Tailfeather



A Bad Boys II zenéje, de itt nem a film a lényeg:P)
653 2 8 Zene Izé
Eternity: Jelszóval tud valaki segíteni nekem?
Muttley: kinek a pap kinek a papne ... normalis h egy rakat olyan hip-hop/r'n'b szam van ami egy rakas gane . [...]
cimpi: Tudod az van,hogy a media mindenkit befolyásol valamennyire,van akit totál és elhiszi,hogy amit l [...]
Mind a 8 komment
Kasabian - Shoot The Runner
Empire

L.S.F.
Reason Is Treason


Honlap

Myspace
492 0 1 Zene Izé
dXter: jóféle zene albumostól együtt, jár a tíz pont ;)
Alternatíva kóla fogyasztásra.
2891 2 23 Izé
Samure: Sztem drogozik a csákó! Már mindent kokonak képzel! XDDD
Vikoo: A házibulikon tutira kaszált a mutatvánnyal....
fari.tro: a salétromsav meg marja az agyad!!!!!! sick
Mind a 23 komment
A csodálatos lantfarkúmadár, ahogy azt David Attenborough műsorában láthattuk... ;)
2490 3 14 Izé
madMate: de mi ez benyomja a rec gombot és utána a playt? addig ugysem hiszem el amig nem láttam/hallottam [...]
Winterborn: Ez egy KURVAJÓ ötlet :DDDDDD
eNMi: :DDD
Mind a 14 komment
Olajcsere 7 millióért
Magyar cikk
9568 0 14 Autó Izé
Re-Peet: ..nekem is lassan annyi egy kisszervíz...:(
sznájpa: én nem ítélem el ezért, ha van pénze akkor csinálja, az a pénz is valakié lett, nem a tenger [...]
Rthlss22: http://hir.ize.hu/click.php?id=6402&url=http%3A%2F%2Fwww.azta.hu%2Fnagysag-es-kicsinyseg%2F36-nagysa [...]
Mind a 14 komment
Olajcsere 7 millióért
Magyar cikk
9720 2 14 Izé
Re-Peet: ..nekem is lassan annyi egy kisszervíz...:(
sznájpa: én nem ítélem el ezért, ha van pénze akkor csinálja, az a pénz is valakié lett, nem a tenger [...]
Rthlss22: http://hir.ize.hu/click.php?id=6402&url=http%3A%2F%2Fwww.azta.hu%2Fnagysag-es-kicsinyseg%2F36-nagysa [...]
Mind a 14 komment
Sophie Griotto képei
2770 0 10 Art Izé
Bakeyoo: Tetszenek.
mcsoma: párápáppápááá I'm lovin' it!
Zsüffi: csak egyetérteni tudok az előttem szólókkal =) tetszetős képek =P
Mind a 10 komment
Sophie Griotto képei
2890 4 10 Izé
Bakeyoo: Tetszenek.
mcsoma: párápáppápááá I'm lovin' it!
Zsüffi: csak egyetérteni tudok az előttem szólókkal =) tetszetős képek =P
Mind a 10 komment
A világ legkisebb kígyója. Barbadoson fedezték fel, mindössze 10 centiméter, és spagettivékony.
A kígyó Leptothphlos carlae névre lett keresztelve - a 3100 ismert kígyófaj legkisebbje. Az állatot Dr. Blair Hedges amerikai biológus fedezte fel. Miután a kutatók megtalálták az első egyedet, több száz követ fordítottak fel, hogy még egyet találjanak. Összességében Hedges és felesége mindössze két nőstényt talált.
Elmondása szerint valójában ezen fajból már volt három igen régi példánya, az egyik a londoni Természettudományi Múzeumban, és kettő Martinique-en, szintén múzeumban. Ám azon fajokat rosszul azonosították. Hedges magyarázata szerint egy új faj azonosítását igen megnehezíti, ha az élőlény ilyen apró. "Az apró állatoknál a különbségek sokkal finomabbak, és gyakran nem veszik őket észre". A modern genetikai ujjlenyomat vizsgálat gyakran az egyetlen módja a fajok szétválasztásának. "Az a nagyszerű, hogy két kistermetű kígyó között is ugyanolyan különböző a DNS, mint két nagyobb faj esetén, így lehetővé válik, hogy olyan különbözőségeket is észrevegyünk, amelyeket egyébként puszta szemmel nem látunk" - mondja Hedges.
Más kígyófajjal ellentétben - melyek egy nemzés során akár 100 tojást is leraknak -, a világ legkisebb kígyója mindössze egyetlen tojást rak.
1970 3 8 Izé
MonTom: Én? ÁÁÁ dehogy. Rafinált jószágok ezek.Biztos kifigyelték az őrök viselkedését, majd az [...]
rivaul: Igen s én olvastam először... Még az a példány is volt a kezembe ami nálad kötött ki :P
Dawe: ez benne volt a mai blikkben :D
Mind a 8 komment
Scooter-I'm Lonely

Hihetelen, hogy mit és mennyit művelnek!

The Question Is What Is The Question

régiek:

Faster,Harder,Scooter

Move Your Ass

ééés Mennyibe kerül a hal?

Wiki
1001 0 1 Zene Izé
gubaera: A Scooter mindíg bebizonyítsa h nemvéletlenül szeretjük a zenéjüket.
Érdekes fák, amelyeket művészi alkotásként neveltek fel sok türelemmel és odafigyeléssel.
8478 9 12 Izé
Vikoo: szegény fák
fbazsa: jogos:D
Purple: 8-as komment :D
Mind a 12 komment
Lazy - lazsálj munka helyett jól... csak a hülye főnök észre ne vegye :)

Lazy 2 - szórakozz munka helyett, ezúttal stewardessként :)
3860 5 15 Game Izé
Jozeph: Tedd át a billentyűkiosztást angolra, és akkor az "á" betű helyén lesz az aposztróf. Magyar [...]
Shay: ehh.. akkor csak nekem nem megy... -.-"
No.1: Pedig az.... (á)
Mind a 15 komment
Az EA Campus Party 2008 rendezvényén egy félórás bemutató keretén belül mutatta be a jelenlévőknek a DICE a Mirror's Edge-t.
902 1 0 Tech Izé
Hüüü, de kellemetlen.... :)
678 0 0 Sport Izé
Hitler Sing - BORN TO BE ALIVE
Éljen a muzsika, éljen soká!

(róla hadd ne kelljen wikiznem, jó? ;))
789 1 4 Zene Izé
Szamooca: http://content.pyzam.com/funnypics/5/pyzamemo.jpg :)
Scud00: Hát ez kész, nagyon állat!!!! Mindenképpen látni kell!! :)
Errtu: És itt egy másik gyöngyszem: http://www.youtube.com/watch?v=z-OMPQ4QwP0
Mind a 4 komment
Napfogyatkozások a múltban, s a jövőben a Föld bármely pontján.
5416 12 10 Izé
Laci: http://www.nasa.gov/topics/solarsystem/features/eclipse/index.html
Samure: Arra még énis emlékszem, pont a nagyszüleimnél voltunk de mi egy vödör víz tükréből nézt [...]
AVIREX: tehát minden normális ember életében van átlag 1 napfogyi :] Én emléxem a '99 - esre,még a M [...]
Mind a 10 komment
A CryTek Budapest műhelyében készülő első Crysis expanzió, a Crysis Warhead DirectX9 alatt is mesés látványvilágra lesz képes, így búcsút inthetünk a DX10 kiváltságainak!
525 0 0 Tech Izé
Sander Kleinenberg - House music
501 0 4 Zene Izé
Niccoyi: köszike :)
Purple: szivecske, csak fekszik :D magyarul jó szám, szeretem :)
Niccoyi: Ez mit jelent?
Mind a 4 komment
Movie Munchies
1298 1 0 Game Izé
Képről megtudnátok mondani mit csinál a csaj?

Itt egy beszélgetés vele.
És még pár csaj képe.
826 0 1 Sport Izé
Maccoyi: Elsőre az néztem volna ki, hogy bokszol. :) Szép mosolya van, az biztos. :)
Karády őrmester egyik cifra káromkodása az Angyalbőrben című sorozatból. A nagy sikerű sorozatot 1988-ban kezdték forgatni, s a katonaélet komikus oldalát mutatja be a nézők számára. Szereplők voltak többek között: Usztics Mátyás, Selmeczi Roland, Verebes István.
7970 0 8 Film Izé
Schabee: ezt éppen elég lehetett megtanulni XD
izébigyó: Nem téves. Selmeczi 8 epizódban is játszott és Verebes is feltűnt.
Gomba: Ők még nem látták a sorozatot ;) Amúgy Szerednyey Béla még aki ismertebb belőle. De a soro [...]
Mind a 8 komment
Karády őrmester egyik cifra káromkodása az Angyalbőrben című sorozatból. A nagy sikerű sorozatot 1988-ban kezdték forgatni, s a katonaélet komikus oldalát mutatja be a nézők számára. Szereplők voltak többek között: Usztics Mátyás, Selmeczi Roland, Verebes István.
8316 7 8 Izé
Schabee: ezt éppen elég lehetett megtanulni XD
izébigyó: Nem téves. Selmeczi 8 epizódban is játszott és Verebes is feltűnt.
Gomba: Ők még nem látták a sorozatot ;) Amúgy Szerednyey Béla még aki ismertebb belőle. De a soro [...]
Mind a 8 komment
Shaun Murphy(világranglista 3.) - Break 86 - China Open 2008 Final
303 0 0 Sport Izé
10 egzotikus gyümölcs. Melyiket próbáltátok már?

Frissítés: 10 újabb, még egzotikusabb gyümi. ;) (köszi, eol).
8680 6 57 Izé
Purple: http://www.youtube.com/watch?v=djJqQIvWLdU nekem most sárkánygyümölcsös (pitaya) tusfürdőm va [...]
Nas: A rambutan olyan, mintha "cukros víz" ízesítésű zselatint enne az ember. A passiógyümölcs j [...]
fungusfunk: Ami a listáról már megvolt: Dragon Fruit Kumquat Star fruit Lychee Passion Fruit Rambutan
Mind a 57 komment
Diggerland - egy fura vidámpark.
3884 0 5 Izé
Schabee: én is akarok ide menniiiiiiiii
anon: Ezt biztos a jómunkásembereknek találták ki, ha unatkoznának a 4es metró építése közben :D [...]
Lac: miért ne lehetne? az ilyen gépek kiállításain már soxor lehetett jáccani ilyenekkel, vki bizt [...]
Mind a 5 komment
Gary B - Love Rain Down   

(Nagyon jó Chill Out múzik)

A zenét kapcsold be, Magadat kapcsold ki, dőlj hátra , hunyd be a szemed és élvezd ahogy a zene hullámain lebegsz...!!!Nem fogod megbánni....Csekk disz!
455 1 1 Zene Izé
Niccoyi: Nem bántam meg... :) köszi!
A Budapest TV új vetélytársa, a Zenit TV. Ugyanazok a színvonaltalan műsorok, emberek, díszletek.
Itt éppen "MC Vaskor 2012" okosságai láthatók, hallhatók... :D
6605 3 51 Izé
Smilish: Nos... ez a lány gyönyörűen betanult egy kettő szót, de hogy mik azok arról már sejtelmes fi [...]
Erunder: Bárcsak ne tenné :DD
adam001: Szerintetek vesz közben levegőt???
Mind a 51 komment
Májomdisznyó.
8335 2 36 Izé
defty: asdafasd miezte:D
hodosy: azta ne szemetkedj má
spider86: The Hardy Boys and the Mystery of the Humanhead-Pig
Mind a 36 komment
Az elmúlt napokban mindenki a Final Fantasy XIII-ról beszélt, így ideje volt, hogy a kissé elfeledett Final Fantasy Versus XIII is mutasson magából valamit.
886 0 0 Tech Izé
Muse - Hysteria c. száma az Absolution albumról. Véleményem szerint ez a banda egyik legjobb száma még mindig.
363 0 0 Zene Izé
Gonzales - Take Me To Broadway

Chilly Gonzales aka Jason Beck mint zongorista futott be karriert, de a 90-es években jelentek meg könnyű zenei albumai is.

Hallgassátok meg ugyanezt a számot zongorán is, elképesztő, hogy mennyire át tudja vinni az elektromos hangszerek dinamikáját egy zongorára. (kicsit lassan indul de érdemes kivárni)

Wikipedia (angol)

Honlapja
527 1 1 Zene Izé
AVIREX: ez jó zene.. igaz nem mai,de még mindig szeretem hallgatni!
Energiatakarékos pici PC a Cherrypal-tó A Cherrypal, aki tulajdonképpen egy egyelőre ismeretlen gyártó, új megoldással jelentkezik a piacon. A vállalat egy kisméretű komplett PC-t mutatott be, amely alapjáraton mindössze 2W-os fogyasztás mellett üzemel, ára pedig rendkívül kedvező, összesen 250 dollárt kell érte letennünk az asztalra.

A kis számítógép elegendő teljesítménnyel rendelkezik ahhoz, hogy internetezni tudjunk vele, a készülékben egy 400 MHz-es órajelen üzemelő, hárommagos Freescale MPC5121e mobileGT egység található, amely eddig főként autós navigációs rendszerekben volt megtalálható, teljesítménye nem összehasonlítható az Intel és az AMD processzoraival. A rendszer 256 MB DDR2-es memóriával, valamint  4 GB NAND flash memóriával van ellátva, ez utóbbi ad helyet az operációsrendszernek, amely jelen esetben egy Debian alapú linux rendszer. A webböngésző szerepét a FireFox tölti be, amely az összes bővítmény és Linux média plugin kezelésére képes. A kis szerkezet beépített 802.11 b/g  WiFi adapterrel, két darab USB porttal és egy ethernet porttal van ellátva, de ezeken kívül egy VGA kimenetet, valamint egy sztereó hangkimenetet is találunk rajta. A Cloud Computer névre hallgató rendszer az átlagfelhasználók számára gyengének bizonyulhat, de a maga kategóriájában elég ütőképes, és ami a lényeg: rendkívül keveset fogyaszt. A pici PC-vel internetes videókat, flash animációkat, illetve különböző weboldalakat nézegethetünk, de akár irodai munkára is alkalmas a készülék.

A Cherrypal kis gépe nem csak egy egyszerű, alacsony fogyasztással üzemelő PC, annál bizony sokkal több. A gyártó a kis készülékhez kevés adattároló kapacitást biztosít ugyan, de cserébe 50 GB-os ingyenes internetes tárhelyet ad minden egyes vásárlónak. Az információk szerint ez a tárhely a jövőben bővülni fog. A Cherrypal megoldása rendkívül biztonságos, ugyanis a Cloud rendszer szoftveres és hardveres adattitkosítással éri el az internetet.

A rendszer az alacsony fogyasztás mellett 80%-kal kevesebb alkatrészből épül fel, mint egy átlagos PC, így környezetkímélőnek mondható, viszont a készülék háza hagyományos műanyagból készül, ami ugyanolyan veszélyes a környezetre, mint a többi PC borítása. A kis készülék mégis különleges, ugyanis gyártója szerint elég jó minőségű ahhoz, hogy akár 10 éven keresztül is hibátlanul tudjon működni, ám a felhasználók nagy része ennyi ideig nem tart meg egy gépet, többnyire 2-3 évente cseréli konfigurációját. A gyártó erre is kitalált egy környezetkímélő és mellesleg ötletes megoldást: a vállalat a megunt készülékeket visszavásárolja, majd a fejlődő országokban újra értékesíti, így a kis gépek valóban hosszú ideig lehetnek majd használatban.
1100 0 3 Tech Izé
rivaul: Igen ez csak egy kis pc nem noti... Szal ehez +bill egér monitor stb :)
wowbagger: ööö...ez egy pc sztem.számítógép.nem notebook vagy tablet pc. nincs képernyőő.azt vegyé
gvereb1: mekkorka a képernyője?
Egy újabb Murphy's Gesetz!!!

Volt már irodás, és télapós, de volt már mikor otthonában, és volt amikor a randiján kellett felidegesítenünk!!

Jó szórakozást!
13621 4 20 Game Izé
MegaZuzu12: nagyon jó játék
MegaZuzu12: jó játék
thegrenma: megvan 180*!!! 1: a férfi italába a zöld flakonból tönteni 2: ömgyújtóval a fákját meggyú [...]
Mind a 20 komment
DJ Hazard - Killers Dont Die
Get The Fuck Up

Murder Tonight
Honlap
451 1 0 Zene Izé
Német szuperkupa.

Borussia Dortmund – Bayern München 2-1

Hajnal Tamás nagyon nagy gólt vert! :D
515 0 1 Sport Izé
Balázs: az eredeti szöveg azé jobban hangzott de megértem :D
Kreatív munkahelyek
4948 4 20 Izé
Jozef7: :D Az jó lenne nagyon.
CRaPtRaSH: vagy inkább csináljunk egy ilyen céget :D de most komolyan mekkora jó lehet már :D ha olyan emb [...]
rezlavor: http://izea.com/careers.html a tobbi rajtad all. vagy bukik. esetleg vukik. megyek kavezni
Mind a 20 komment
Mushroomhead - Eternal

Simple Survival

Kill Tomorrow

12 Hundred

Bwomp

Before I Die (live)
449 1 1 Zene Izé
geree: nagyon jók, idáig nem ismertem őket...Kösz a postot;)
Folyékony fémmel működő processzorhűtő.
A holland Danamics neve bizonyára sokak számára ismeretlen, ám ha a vállalat legfrissebb terméke piacra kerül, és valóban olyan hatékony lesz, mint azt most állítják, akkor ez a tény hamarosan megváltozhat. A Danamics elkészítette az első olyan processzorhűtőt, amelyben speciális összetételű, folyékony fémből álló keverék található, amelyről a gyártó érthető módon nem árult el részleteket. Ez a termék végre elérhető lesz kereskedelmi forgalomba is, ha minden a gyártó tervei szerint alakul.

A Danamics által kifejlesztett újdonság LM10-es típusjelzéssel van ellátva, az egységben található folyékony fémet egy speciális, elektromágneses pumpa keringeti, amely nem rendelkezik mozgó alkatrészekkel, kiegyenlítő tartállyal, illetve semmi egyébbel, ami egy vízhűtő rendszernél megtalálható. A gyártó állítása szerint az új megoldás sokkal hatékonyabban teszi a dolgát, mint a legtöbb vízhűtő rendszer. Az alkalmatosság a leghatékonyabb léghűtő szerepéért is versenybe száll a piacon, ugyanis a folyékony fém által szállított hőt az egységen található hűtőbordák vezetik majd el a levegő segítségével. A hűtőben található elektromágneses szivattyú nagy hatékonysággal keringeti a zárt rendszerben található folyékony fémet, ám ennek ellenére is kevesebbet fogyaszt 1 W-nál.

A Danamics LM10-es hűtőalkalmatosságának várható végfelhasználói árával és megjelenésével kapcsolatban egyelőre nincsenek információk, de úgy tűnik, hogy az egység már megjelenésre kész állapotban van, így remélhetőleg hamarosan találkozhatunk vele kereskedelmi forgalomban. Az ötlet ugyan nem új, de a kivitelezés nagyon jónak tűnik.
1088 0 17 Tech Izé
rivaul: hyper tx2-t próbáld meg az még a quadokat is hidegen tartja s ahoz képest nagyon olcsó :)
Jozef7: az szép
wowbagger: pl nekem jó lenne a szénné feszelt c2d e8200amhoz,mert eléggé melegszik a kicsike... pedig egy [...]
Mind a 17 komment
Móka Miki és lőfegyverek iránt érdeklődést mutató kis felesége.
A felvétel végét sajnos letörölték (mikor a feleség tökön lövi vicces kedvű férjét).
11962 3 26 Izé
superxaba: nem is igaz, hogy a végén tökön lövi... szuszogni se mer, nemhogy revans!
Vince Carter: ÖRülök ;)
Schabee: komoly nagyon XD
Mind a 26 komment
Régebbi postok...