REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mert ilyen nem volt, pedig nagyon hasznos darab...
8457 4 37 Izé
bungle: http://geek-and-poke.com/geekandpoke/2015/8/27/be-aware :D
gigo: Kedves ismeretlen: Ez nem sikk kérdése... Én kb. a harmadik-negyedik mondat/sor után elunom a "b [...]
kozoro: Hát ha pl. egy 30 oldalas katalógusba kell betördelned a szöveget ami az összkép nagyrészét [...]
Mind a 37 komment
 Erről az "IZÉ"-ről hiányzik!!!!

De miért is???? Pedig Nagyony jó!

(!!!Amásodikrész!!!)

(Talán ez még jobb)
1498 0 6 Art Izé
Mr.T.: Talán ide kommentbe befér ez is :) http://www.youtube.com/wariolandshakeit2008
Grábor: 3-ik rész :) ez kimaradt :P http://www.youtube.com/watch?v=XLTW4Cbt69k
Maccoyi: Ja, hogy "Erről az izéről hiányzik!!!!" Asszem hétfő van. :D
Mind a 6 komment
Az X Games-en való szerepléshez gyakorlatilag őrültnek kell lenni. Elég egy kis hiba és oda minden, akár egy életnek is vége lehet. Ám vannak olyanok akiket ez egy fikarcnyit sem izgat.
Róluk szól a következő dokumentum film, amely nagszerű felvételekkel van tele.
X Games hivatalos website
982 1 0 Film Izé
THE FOURTH KIND

1972-ben felállítottak egy skálát az idegenekkel találkozásokra. Ha valaki lát egy UFO-t, azt az első típusú találkozásokhoz sorolják. Ha bizonyítékot is szerez a találkozásról, az már a második típusba tartozik. Harmadik típusú találkozás az, amikor konkrét kapcsolatfelvétel történik az idegen lényekkel. A negyedik típust - amikor elrabolják az idegenek az embert - igen nehéz bizonyítani, az esetek nagy részében csak fikciónak, figyelemfelkeltésnek tartják az emberek. Egészen mostanáig.
Az igaz alapokon nyugvó thriller középpontjában egy a mai napig meg nem oldott rejtély áll. Alaszkában, egy kisvárosban 40 évvel ezelőtt szokatlanul magas számban észleltek az emberek megmagyarázhatatlan eseményeket. A kormány tagadja az állításokat…

Imdb
1502 1 7 Film Izé
1nessa: Nagyon jo film, nagyon tetszett.:)
Erunder: Hát Milla Jovovich tényleg nagyot alkot benne. Ez a fél még azokra is rá fogja hozni a frász [...]
destiny13: Reméljük Milla Jovovich megint nagyot alkot
Mind a 7 komment
Egy 15 éves kislány rajzai, szerintem van benne tehetség, s ha még szorgalommal is párosul sok nagy művész már húzódhat kicsit összébb, hogy odaférjen ő is.
1278 0 5 Art Izé
Powaflips: skullman te biztos nagy művész vagy...ha tanár mondta akkor nincs mese
.puncis.: tényleg nem nagy szám. ha már tehetségről beszélünk akkor őt nézzétek meg : http://can-u-h [...]
Skullman: Ez a gyerek minden csak nem tehetséges. 16 vagyok de ilyeneket már 12-13 évesen csináltam utolj [...]
Mind a 5 komment
Na-na, nagyfiú, ha-ha hagyd a témát,
olyat mondj nekem, amit én is elhiszek,
Na-na, nagyfiú, ha-ha hazudj másnak,
ha többre nem telik, beszélhetsz reggelig,
nem kerülsz közelebb hozzám.
1188 5 0 Zene Izé
Bőrbarát elektromosan vezető tinta

Hogy mire jó? Pl. művészkedni:
3471 5 10 Izé
Nusihusi: Jó ötlet:) Emberi hangszer:) Csak ne rázza meg őket az áram...:P
1nessa: az biztos:)
Forgi: Viszont az énekes csajszinak szenzációs a hangja...
Mind a 10 komment
Lazareth Wazuma Bio V12

3502 0 8 Autó Izé
noniusz: Nem kötekedésből, de ha menet közben van, akkor miért 0 km/ h-t mutat az órája?
Fireblade1000: Mese szépen dalol az a V12-es BMW moci!!!
Borzth: ja... most hogy igy mondod... :) de itt van egy sor ami a jelnlegi válságban nem épp dicsérete [...]
Mind a 8 komment
Lazareth Wazuma Bio V12

3503 3 8 Izé
noniusz: Nem kötekedésből, de ha menet közben van, akkor miért 0 km/ h-t mutat az órája?
Fireblade1000: Mese szépen dalol az a V12-es BMW moci!!!
Borzth: ja... most hogy igy mondod... :) de itt van egy sor ami a jelnlegi válságban nem épp dicsérete [...]
Mind a 8 komment
10 nagy kalóriatartalmú zöldség
406 0 0 Pink Izé
Napóleon komplexus
828 0 1 Pink Izé
eerix: nekem nem jön be az oldal
Mi vezet a narancsbőr kialakulásához? Mit tehetünk a narancsbőr eltüntetésének érdekében? Orvosi szemmel a naracsbőrről...
2425 0 10 Pink Izé
1nessa: de ez akkor is rengeteg...:O:D
Derill: Top postbeküldő (utolsó 7 nap) * 01| balage123 (22) * 02| petya77 (13) * 03| baboca2 [...]
rituska001: balage123....:D
Mind a 10 komment
Me and Orson Welles

1937-ben járunk. Richard Samuels unatkozó 17 éves, még gimibe jár. Véletlenül téved be a legendás Mercury színházba, s ott teljesül élete nagy álma, szerepet kap a Julius Caesar nevű darabban, ami amúgy arról nevezetes, hogy sikerét követően ívelt csak fel igazán a színházat alapító Orson Welles csillaga.

Robert Kaplow regénye alapján

Imdb
988 0 1 Film Izé
snake6: ilyennek is kell lennie
 LEGION

A rendező  Scott Stewart, aki habár eddig nem rendezett filmet, de rengeteg film vizuális effektjéért felelős, tehát biztosak lehetünk a remek látványban.A történetről még sokat nem tudunk, de naggyából leírom: az emberiség elvesztette a hitét, ezért angyalok egy csapata leszáll a földre, hogy elhozza az apokalipszist. Az emberiség utolsó esélye egy maroknyi ember a sivatag közepén egy arkangyallal (Paul Bettany) az élen.

 
 

IMDB | WIKI
1683 1 5 Film Izé
snake6: miért mi legyen nála sarló és kalapács!!XD
nagydee: a plakáton van egy angyalszerűség késsel meg géppisztollyal... mégis mire számítottál??? :O [...]
Shadowkiller: Pff én meg már komolyan elhittem hogy valami normális cucc. Hát a trailer magáért beszél.... [...]
Mind a 5 komment
"Napi 16 órát dolgozom: a szexuális életünk a párommal sajnos nagyon ritka. Ha mégis sort kerítünk rá nagyon nehezen tudok elmenni, de általában hiába kívánom őt nincs kedvem az együttléthez. Mi lehet a gond? Fáradtság? Stressz?" - A szexológus válaszol
883 0 1 Pink Izé
vajalja: Hát...ez után a pár sornyi bevezető után az a véleményem, hogy talán le kellene cserélni a [...]
Brutus, a barátom.

2866 2 9 Izé
Lee88: állati jó, Mackó Kölyökkora óta együtt nyomják... Klassz ennek a csávónak van érték az [...]
Jokker: Gondolom azért nem fenékig tejföl vele az élet. Otthon amit a kutyák (szám szerint 2) művelne [...]
Fireblade1000: Brutus, medve a családban!!:P
Mind a 9 komment
Nagy-Britanniában a húszas éveikben járó nőknél pillanatnyilag a melanoma (a legrosszindulatúbb bőrrák) a leggyakoribb rákos elváltozás, holott ez a daganatos betegség korábban elsősorban a 75 éven felüliek között szedte áldozatát. A rákkockázat legmagasabb kategóriájába sorolták a nemzetközi szakértők a szoláriumot és az ultraviola sugárzás minden egyéb fajtáját.
430 0 0 Pink Izé
A természet utálja Amerikát, legalábbis a filmekben
683 1 3 Film Izé
Jokker: Van miért az biztos :)
Hemi426: Én is utálom Amerikát.
Balázs: nállunk meg nem történik semmi :( XD
Mostani nyereményjátékunkban a CD Projekt jóvoltából csakis PC-s címeket sorsolunk ki, így végre meghallgatatott azok imái, akik hiányolták az asztali gépekre megjelenő termékeket nyereményjátékaink során. A díjak pedig a következők: Codename: Panzers - Cold War, Damnation, Trainz Simulator 2009, Blood Bowl, Hannah Montana, Zeno Clash. Nem kell mást tennetek, mint a fejléc alatt található nyereményjáték menüre kattintani, regisztrálni és helyesen megválaszolni a három feltett, nagyon egyszerű kérdést.

Aktuális nyereményjátékunk augusztus 7-től egészen szeptember 4-ig tart és akkor vehettek részt benne, ha regisztráltok. Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata és a nyereményeket felajánló CD Projekt.
772 0 0 Game Izé
Iron Man 2

Jelenetek a filmből 2008 egyik legkellemesebb filmes meglepetése volt az Iron Man. A színészként is jegyzett John Favreau (szerintem) első értékelhető filmjét rakta le az asztalra a nagy visszatérő, Robert Downey Jr. főszereplésével. A 140 millió dolláros költségvetéssel készült film eleddig közel 590 milliót hozott vissza, így nem okozott különösebb meglepetést, hogy már néhány héttel az első rész premierje után bejelentették a folytatást. A rendezői székben ismételten John Favreau foglalt helyet, aki apróbb szerepben (Stark testőre és sofőrje) tűnik fel mindkét filmben. Tony Stark elegáns öltönyébe és Vasember fantasztikus páncéljába Robert Downey Jr. bújik vissza, ellenben barátja, Jim Rhodes/Warmachine szerepét a Terrence Howardnál jóval tehetségesebb Don Cheadle vette át. A visszatérők között üdvözölhetjük még a titkárnő (Pepper) szerepében Gwyneth Palthrow-t. Az Iron Man 2 megtekintése során több új karaktert is megismerhetünk. Talán a legfontosabb a SHIELD vezetője, Nick Fury, akit Samuel L. Jackson kelt életre. Az afroamerikai színész a tervek szerint nem kevesebb, mint 9 Marvel adaptációban látja majd el ezt a feladatot. Ebből azért már futja egy új villára Malibuban. A képregényben meglehetősen idős emberként ábrázolt Justin Hammer a filmben fiatal lesz, Sam Rockwell bújik a bőrébe. No de mi a helyzet a rosszfiúval? Ezúttal kettő is lesz, helyesebben egy férfi és egy nő. Az utóbbi években nagyon felkapott Scarlett Johansson alakítja a Stark bizalmába férkőző kémnőt (Black Widow), Mickey Rourke pedig Whiplash karakterét.
Az Iron Man 2 amerikai premierjére 2010 május 7-én kerül sor.
Comic-Con 2009 Footage

IMDB | A videó
1365 1 8 Film Izé
kovacslacka: Új előzetes: http://videa.hu/videok/film-animacio/a-vasember-2-trailer-iron-man-mickey-rourke-OdWp [...]
Erunder: Balázs küldte: http://www.apple.com/trailers/paramount/ironman/ Szöveg: Vasember 2 előzetes, bei [...]
kovacslacka: új poszter: http://www.twitpic.com/rn0fd
Mind a 8 komment
Naughty Supermarket
7393 0 5 Game Izé
Orsikaaa: Én is megcsináltam...annyira nem nagy szám,de vicces!:)
tini13: ehh és mire leirtam rájöttem, de két csínynél elakadtam.... Syerafy az a lényeg hogy kitolj a [...]
tini13: Én nemértem, mit kell csinálni valaki mondjameg :)
Mind a 5 komment
Hangya város

"A nagyon népes hangyacsaládnak nem elegendő egy fészek, hanem a főfészek közelében mellékfészkeket épít, ahonnan utak vezetnek a központba. Az utakon azután rendszeres és állandó járatok vonulnak." (Wikipedia)
9067 4 20 Izé
bungle: norbertvincze küldte (ua. mint a post, csak azt már törölték): URL: http://www.youtube.com/watc [...]
bungle: http://youtu.be/O05javlMW6k?t=1m10s
Tooni: Ezért szeretek ide járni, mindig tágul mások ismeretei által a világnézetem, és sok dologra [...]
Mind a 20 komment
Tirpunk - Hogyha szólít

Ajánlom figyelmetekbe a többi számukat is.

És kész
Szemafor
Bolondok napja

Az albumok letölthetőek a honlapjujkról.  Ja és, TIRPUNK FOREVER!!!!!!
718 0 2 Zene Izé
CRaPtRaSH: hogy annó mennyit hallgattam ezt ... :D
Halacska 1234: Nekem Bejön!!!!! =)
Nagy borhoroszkóp - Te mit iszol?
517 0 68 Pink Izé
TeamCo.: És megint csak recece:D
neomatsek: húha,akkor most nekem is el kell kezdenem utálni mindent,amit ti utáltok,majd küldjetek egy list [...]
neomatsek: én is,és időnként olyan jól esik elsütni ezt a recece poént:D:D:D
Mind a 68 komment
Dorian Gray

Még a cannes-i filmfesztivál idején derült ki, hogy Oliver Parker új Dorian Gray arcképe-adaptációt tervez Ben Barnes főszereplésével. A szépséges ifjút alakító Barnes mellett Colin Firth játssza a film másik főszerepét. Firth Lord Henry Wottont formálja meg, a Dorian szépségétől elbűvölt arisztokratát, aki az ifjú fejébe plántálja a hedonista életmód gondolatát és ezáltal megrontója lesz. Parker állítólag kifejezetten sötét, horrorisztikus adaptációt készít, amelybe korunk sztárkultuszának implikációit is beleszövi.

A könyv egyébként, mivel abból adaptálják, Oscar Wilde tollából származik. Elvileg mindenki ismeri a történetet, de inkább nem spoilerezem szét magam, mert vannak olyanok is, akik nem. Támpontként mondom, a Szövetségben is benne volt Dorian Gray.

Imdb
1040 0 2 Film Izé
Erunder: Ezt ma sikerült megnéznem. Annyira nem lett horrorisztikus, és Colin Firht szerepe se akkora nagy [...]
snake6: hüha ő az aki a festmény ...........
Rémségek cirkusza – Cirque Du Freak: The Vampire’s Assistant

A 16 éves Darren olyan, mint a legtöbb környékbéli srác a kertvárosban. A legjobb barátjával lóg, tűrhető jegyeket hoz a suliból, és általában kerüli a bajt. Ám amikor ráakadnak egy utazó cirkuszra, Darranben megváltozik valami. Pontosan ez az a pillanat, amikor egy Lartan Crepsley nevű vámpír, nos, vérszomjassá változtatja.
Az újdonsült élőholt beáll a Rémségek Cirkuszába, az utazó vurstliba, amelyet olyan szörnyű lények töltenek meg, mint a kígyófiú, a farkasember, a szakállas nő vagy a gigantikus kikiáltó. Amint Darren újonnan kapott erejét próbálgatja ebben a sötét világban, értékes közkatonává válik a vámpírok és halálos ellenfeleik között folyó harcban. És miközben megpróbál életben maradni, azért küzd, hogy a készülődő háború ne eméssze fel a maradék emberségét.

Gyermekorom kedvenc ifjúsági regénye Paul Weitz rendezésében kerül vászonra.


A regénysorozatról (igen sorozat valószínűleg jön majd a többi része is) magyar wiki link, és a regénysorozat hivatalos honlapja.

Imdb | Előzetes

 
1153 2 13 Film Izé
Erunder: Aki olvasta a regényeket nagyon nagyot fog csalódni. Kezdjük ott, hogy nagyon rövid lett az egé [...]
Madarinfluenza: Ez nagyon állat lesz. Könyvet nem olvastam (nm szeretek olvasni) ,de látom nagyon jónak ígérke [...]
tüpp: A könyvet imádtam,a sztori tényleg nem szokványos :)remélem a filmben sem kell majd csalódnom! [...]
Mind a 13 komment
Last Soldier

Az elhagyatott náci bunker sötét titka...
2265 0 3 Film Izé
Cromex: Hurrá, egy újabb náci film.
omgwtfpwnzor: de azért lássuk be hogy az a rész, rögtön miután eltűnik az egyik srác és jön be a náci a [...]
snake6: Hungary The Blair Witch Project
Snowgoons - Starlight

Nemrég akadtam rá erre a zenére. Szerintem nagyon el lett találva. Remélem sokak tetszését el fogja nyerni :)
1175 2 1 Zene Izé
Rukitarin Moari: Német léttükre nagyon jók, nekem a favoritom ez (ez már a remix és a rekviemalap valami hihete [...]
Egy kis statisztika, mivel töltik a napjukat az Egyesült Államokban élő 15 év felettiek.
10149 5 16 Izé
Fireblade1000: Ezen sem lepődtem meg!!!!! nagyon:))
joovan: Lehet ez a statisztika úgy jobb lenne, ha a 2/3-át az evés tenné ki... az amerikaiakból kinézn [...]
roland66: hát én más erre utaló csíkot nem láttam így valószínű csak annyi...de én ezt nem hiszem e [...]
Mind a 16 komment
Orphan

Kate és John lesúlytottan veszik tudomásul meg nem született gyermekekük tragédiáját. Kate-et rémálmok kísértik s az amúgy is törékeny pszichéjét ezek megviselik. Miközben küzd a normális életének visszanyeréséért a pár úgy dönt örökbe fogad egy gyereket. A helyi árvaháznál egy furcsán visszahúzodó lányra esik a választásuk, akit Esthernek neveznek. Amint a házukba fogadják a lányt aggasztó események sorozata kezdődik meg, később Kate is kénytelen belátni, hogy valami nincs rendjén Esther környékén. Persze egy baromi nagy titok övezi az árva múltját.

A főszereplő kislány bekerülhetne az "Utálatos gyerekek" listába is. :)

Imdb

 
1387 2 1 Film Izé
snake6: csak ide ér 1x
Azt hiszem nem kell bemutatnom a filmet mert az előző része igaszi kultusz darab lett a harművészeti filmek sorában.  A harcművész szupersztár, Tony Jaa epikus meséje a bosszúról amit több száz évvel ezelőttre helyezett el az időben. Hatalmas statiszta gárda és elefánt hordák láthatóak a fimben. Az Ong Bak 2 a következő szintre emeli Jaa tudásának bemutatását, ugyanis több harc stílusban is bemutatkozik tehetsége.
Rendező:
Tony Jaa
Főszereplők:
Tony Jaa, Primrata Dej-Udom, Sorapong Chatree, Saranyu Wongkrajang
Bemutató:
September 25, 2009 (VOD)
October 23, 2009 (Limited)

1769 3 7 Film Izé
kasy: Történetében valóban nagyon eltér az elsőtől, még a fight-ok is vissza lettek fokozva. Ez To [...]
Lee88: abszolút semmi, a sztoritól ne várjál sokat de viszont a bunyós jelenetekért megint fain megn [...]
madMate: gondolom semmi köze az első részhez (legalábbis trailer alapján)
Mind a 7 komment
 A The Lovely Bones nagyon érdekes történettel rendelkezik és a képen azt láthatjuk, hogy Jackson milyennek képzeli a Mennyországot. A sztori középpontjában a mindössze 14 éves Susie áll, akit megerőszakol, majd brutálisan meggyilkol saját szomszédja. A lány ezután a Mennyországból nézi végig, hogyan próbál meg családja túllépni a történteken és hogyan próbálja a tettes eltitkolni szörnyű cselekedetét.Az alapanyagot egyébként Alice Sebold világsikerű könyve szolgáltatta, melyből Fran Walsh írta a forgatókönyvet. A főszerepet Saoirse Ronan alakítja, aki nemrégiben buktázott egyet a Szikraváros főszerepében. Szüleit Mark Wahlberg és Rachel Weisz, a szomszédot Stanley Tucci, a barátságos nagymamát Susan Sarandon alakítja.
WIKI könyv

Rendező:
Peter Jackson (King Kong, The Lord of the Rings, Heavenly Creatures)
Főszereplők:
Mark Wahlberg, Rachel Weisz, Susan Sarandon, Saoirse Ronan, Stanley Tucci, Michael Imperioli, Thomas McCarthy, Jake Abel, Charlie Saxton
Bemutatás:
2009. December 11.
718 2 1 Film Izé
Erunder: Izgalmas, szép, művészi. Szurkolsz, hogy a gyilkos lebukjon végre, izgulsz a családért, hogy [...]
Jay Kelly elismert művész színes alkotásai - sok piciből egy nagy. :)
2306 1 0 Art Izé
Nagy depresszió-teszt! Tedd próbára magad!
924 0 5 Pink Izé
Nala: balage123 a mennyiségre megy rá,nem pedig a minőségre...van ilyen:D:D
CrazyLime: Kb és 90%át ugyanonnan, szal nem mehet ki 1 nap 10 és ráadásul mindet javítani kell, szal .... [...]
roland66: ez tök jó lenne csak velem a fő baj, hogy döntésképtelen vagyok így ez a teszt számomra nagy [...]
Mind a 5 komment
Spartacus: Blood and Sand

A 300, bár nyilván nem teremtett műfajt azzal, hogy stúdióban, zöld háttér előtt felvett filmként került a mozikba, de a nézők körében kedveltté tette a megoldást, melyet úgy tűnik szép lassan a sorozatok is átvesznek, hogy alkalmazhassák, többek között költségkímélés céljából.Az első ilyen zöld hátteres sorozat az eredetileg webes kísérletként induló, majd a SCIFI-n kikötő széria, a Sanctuary - Génrejtek volt. Most pedig úgy tűnik, hogy a januárban induló Spartacus: Blood and Sand is hasonló megoldásokkal fog élni.

A 300 azonban nem csak a zöld háttérrel írta bele magát a filmtörténelembe, hanem a kissé rajzfilmes, de nagyon erőszakos és véres csatajeleneteivel is, s a Spartacus-sorozat is hasonló szellemben készült, s készítői szerint a 300 és a Gladiátor elegye lesz, a korszellemnek megfelelően rengeteg meztelenséggel, főleg persze férfiakéval, de hölgyek is (többek között Lucy Lawless) megszabadulnak olykor ruháiktól, ha azt megkívánja a dramaturgia.

IMDB 

2408 2 6 Film Izé
kasy: Én rápróbáltam de nem igazán szokok rá. Kevés A-s nak, sok(nak akar tűnni) B-hez.
Purple: :DDDDDD és szandáál :DD már megéri megnézni :D
Erunder: Nem kötekedés képen, de mégis mit szeretsz ebben? Vér, homok, szilikon csöcsök, szex, és sza [...]
Mind a 6 komment
Anthony Napolitan bemutatja azt, hogy hogyan lehet dupla szaltót elkövetni egy BMX bringával.
923 1 4 Sport Izé
kisadria: Szép volt nagyon:D
Maccoyi: Már másodszorra. Mindjárt cserélem linket és nézhető lesz.
Mr.T.: Levették a videót. Fuck You Tube
Mind a 4 komment
A "nagy harc"... ;)
9899 5 17 Izé
AVIREX: fuh jaja.. laza 3 órás szett,atom szétmentünk mi is [: fél2 - fél5 yeah.. látom szereted a j [...]
spiritmonger: hmmm, noisia... jó is volt VOLton:)
AVIREX: odaig eljutottam,ameddig visszatért a dombhoz,de ott ixeltem [: na nem noisiara,vagy egyeb mas jo k [...]
Mind a 17 komment
Fantastic Mr Fox

Róka úr rendszeresen dézsmája a közelben élő három utálatos, de jómódú gazda, Boggis, Bunce és Bean állatait. Minden este tűnnek el tyúkok, kacsák, pulykák, mígnem a három ember hadat nem üzen Róka úr ellen. Elhatározzák, hogy elkapják a ravaszdit, így puskákkal felfegyverkezve letelepszenek a rókalyuk köré, hogy lepuffantsák, kiéheztessék vagy kiássák őt. Három nap éhezés után Róka úr egy fantasztikus tervvel áll elő, hogyan védje meg családját gonosz emberektől.
Wes Anderson a most már igen ritka, hagyományos stop-motion technológiával alkotott animációs filmet, a sötét, gonoszkodó és közel sem szokványos gyermektörténetek kiváló szerzőjének, Roald Dahlnak művéből készítette. A filmet először a brit közönség láthatja, ugyanis ez az alkotás kapta a lehetőséget, hogy megnyissa a 2009-es Londoni Filmfesztivált (2009. október 14-29.).

Magyar kritika a könyvről itt.

Imdb | Roald Dahl wiki
957 1 0 Film Izé
 A napsugárzás és a káros UV sugarak nem csak a bőrödet, hanem a hajadat is károsítják. Nem is beszélve a nyár további örömeiről, a klóros strandvízről vagy sós tengerről, a száraz, poros levegőről. Ha megfogadod tanácsainkat, akkor továbbra is gyönyörű marad a hajad!
383 0 1 Pink Izé
Purple: "Stylingolj stresszmentesen!" hát ettől a kifejezéstől tuti idegbetegként fogom széttépni a [...]
Egy példa arra, hogy miért ne vezessen anyu krosszmotort. :)
12780 5 7 Izé
piton78: ...és akkor magyarázzam, hogy mi is az az életérzés?!!? pffff.
piton78: Csúnya, haszontalan, nagyon-nagyon veszélyes dolog ez a motorbiciklizés, főleg az én kicsike fi [...]
kisadria: Ez tetszik....xD:D
Mind a 7 komment
Régebbi postok...