REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A világ legrosszabb ninjája Szombathelyen próbált meg kenyeret lopni

A címért ezzel a gyerekkel szállhat küzdelembe.
2684 0 3 Izé
Jaca: Inkább még aznapos :)
Tron65: Másnapos helyzetben
Nebel: Ez inkább szomorú mint vicces. Milyen helyzetben lehet az az ember, aki így próbál meg ellopni [...]
Félénk lombok

A "Crown Shyness" az a jelenség, amikor bizonyos fajtájú fák kerülik egymás lombjaival, ágaival való érintkezést.
1825 0 0 Izé
Le mersz menni a csatornába Pennywise után?

Az Az virtuális valóság előzetesében a filmben érezheted magad.
1511 0 0 Izé
A NASA új marsjárójától Batmannek is összefut a nyál a szájában
1627 0 2 Izé
a janek: Mennyi lehet erre a kötelező?
zed911: Miért? A Batmobilt megette?
Bankrupt - 77

Szám a punk zene legjobb évéről
533 0 0 Zene Izé
Van egy japán kávézó, ahol a rendelésed mellé kapsz egy virtuális barátnőt is
988 0 2 Izé
vater85: Csak Japán.
drgore: Szánalmas.
Rejtély, hogy az ebookok megjelenése után miért csak most jutott valakinek az eszébe gif-es könyvborítókat kreálni
1237 0 0 Izé
Medgyesi Miklós "interjúja" a miniszterelnökkel olyan, amit tuti nem bírsz ki röhögés nélkül
3183 0 2 Izé
Dmckayals: Tekintve, hogy humorizélünk a kategória, szerintem ez nem kérdés...
qpci: Ez megtörtént, vagy összevágott?
Serj Tankian - Rains of Castamere

A Los Angeles-i The Forum-ban volt a Game of Thrones LIVE koncert, ahol a System of a Down frontembere mindenkit meglepett az előadásával.
914 0 0 Zene Izé
Rememory

A Google beszállt a filmgyártási bizniszbe, és már az első filmjük igen keménynek tűnik.
2438 0 1 Film Izé
notaprisoner: A történet az előzetes alapján eléggé hasonlít a Robin Williams-féle The final cut-ra, még [...]
A Turkish Airlines humoránál volt és Zach King-el vették fel a biztonsági oktató videójukat
2161 0 1 Izé
vadonka: Az ilyen repülésbiztonsági videók két módon fogyaszthatóak: pucér csajokkal előadva és/vag [...]
Ekkora marhát még mi sem láttunk... :)
1705 0 0 Izé
Ne légy balek!

Antifasiszta oktatófilm 1947-ből.
1936 0 0 Izé
Póczik Bence drón balatoni drónfelvétele akár egy hivatalos imázsfilmnek is elmenne
1528 0 0 Izé
Zörög, csattog, és idegesít a radiátor?

Andrew Huang másképp van ezzel. Egy hallgatható ambient zenét komponált belőle.
1288 0 1 Izé
Szancso: Mi ezt a seregben, gőzfűtésesnél másképp gondoltuk...:) Gödöllő állami telepek magyarul, g [...]
Ezért a megmozdulásért kaphat Ronaldo 12 meccses eltiltást

Két és fél perc után kezdődik a lényeg.
1149 0 0 Sport Izé
Felmerült már benned, hogy milyen lenne t-rex-ként, jegesmedveként, vagy teveként élni?

Ha nem, ezekre a videókra akkor is érdemes szánni pár percet.
1469 0 3 Izé
vadonka: Igen úgy :)
Erunder: Már úgy érted, hogy van-e valaki, aki tényleg T-Rex-nek érzi magát, miután megnézi a videó [...]
vadonka: Van akinél ez működik?!
Kína bogárevő iparáról forgatott dokufilmet a Vice

A második részt ITT találjátok.
1071 0 0 Izé
Kíváncsi vagyok rá, hogy ezt a trükköt hogyan hozták össze
2477 0 4 Izé
Jaca: Ti nem próbáltátok még ki, hogy ha jó hangosan éneklitek valakinek a nevét, meg mutogatjátok [...]
Dmckayals: A második mondat kicsit zavaros lett. Az ember és a TV-s csávó egy és ugyanaz. (és így elrejt [...]
Dmckayals: Igazából a faszi nem talált ki semmit abból,a mit a nő gondolt. A kártyát, a számot és az e [...]
Mind a 4 komment
Igazi kis cukizé a kismacska, aki megzavart egy baseball meccset
2214 0 0 Izé
A hétvégi büntinket Kis Grófonak köszönjük

Képtelenség bármit is kiemelni a dalból, vagy a videóból, úgy az egész kompletten egy vérbeli büntizé.
3564 0 3 Izé
mun: Csak én hallom azt hogy: "ó jaj ó jaj ó a rabszolga" ?
sapkabarna: "Vádlott, álljon fel!" (annak, aki ismeri)
a janek: Kis gofri
Ha Tarantino rendezne főzős műsorokat, még nézném is őket

Több híres rendező stílusában is készülték még videók.
2305 0 0 Izé
Egy kis emlékeztető, hogy a vonat minden járműnél erősebb
3229 0 0 Izé
Az akadályfutáshoz nem jár térkép :)
2826 0 0 Izé
Jól odébb löktük, mi?
4293 0 2 Izé
Gud: Bele a vízbe a szemetet, az úgy pont jó
a janek: Zsolti meg odafent söpröget, nyugodtan
Ez a fura kis víz alatti erdő, olyan, mintha egy idegen bolygó lenne
1366 0 0 Izé
A legszerencsésebb motoros címet az kapja, aki 72 métert zuhat, és túlélte
3321 0 0 Izé
Így reagálnak az öregek a Trónok harcára
1572 0 0 Izé
"Miért tanuljon a gyerek magyarul? Hogy fegyverkereskedő lehessen belőle?"
2522 0 2 Izé
Tomi Demo: Szerintem meg egy külföldön élő magyar anya, aki magyarul tanítja a gyerekét, inkább példá [...]
Csádi: Ostobának tűnik a felesége.
Önguruló okos babakocsi

Ilyet még sci-fi-kben sem láttam.
880 0 2 Izé
Ravennë: Sőt, pontosan ez is látható volt már Izén. ;) http://www.ize.hu/ize/post/63477
Dmckayals: Pedig volt már hasonló http://www.ize.hu/ize/post/61524
Néhol szánalmas, néhol pedig egész röhejes, ahogy amatőr férfiak próbálnak balettet tanulni
802 0 3 Izé
Ravennë: Ha ilyenek lennének a balett előadások, mint az övék, szívesen mennék előadásokra. :D
pumpa: :D
suszter: Magyarul úgy írják, hogy BALETT .
A jó fotóbótos nyaraláskor sem pihen :)

Peter Wihlborg végigfotózta a svédországi nyaralását, de egy kis csavart is vitt bele.
1839 0 0 Izé
Nem is olyan jó ötlet a 3 liter sör tüskével

Egyébként kifejezetten vicces lehet az indexnél dolgozni. :)
2604 0 3 Izé
mue: egyébként is elrontották a tesztet, mert a deákos műanyagpoharas sör az 4 dl, tehát eleve nem [...]
Jaca: Nem értenek hozzá! A 3 liter sör tüskével, az azt jelenti, mindegyik sör mellé jár a tüske. [...]
hawkeye: Erunder: Ha az imbecillis társaságot kedveled, akkor biztos jól éreznéd magad náluk. Nekem i [...]
Mimi Choi sminkjeitől simán rémálmaid lesznek

Instagram oldala
1237 0 0 Izé
A Great Big Story Budapest víz alatti világába kalauzol el minket
1694 0 4 Izé
Erunder: Jó, de nem akarok én lenni, a következő Bánhegyi Zsófia. :)
pumpa: Ne vedd a szívedre csak vicceltem. Maradhatott volna tőlem, csak jó volt kicsit genyának lenni.
Erunder: Erre még csak azt se mondhatom, hogy félregépelés. Nem, egyszerűen hülye vagyok, de javította [...]
Mind a 4 komment
Will Smith-el indult az első Apple Music-os Carpool Karaoke

és valami baromi vicces lett.
1913 0 0 Izé
Adathalász támadássorozat zajlik a bankok ügyfelei ellen az MNB szerint
1007 0 0 Izé
Fidesz taszító Deaspacito
1565 0 0 Izé
Nehezebben lehet ennél gázabb PR videót készíteni

A kedvenc részem a Nokia 3310-essel való szeflizés.
3895 0 6 Izé
eMTé: "Rengete'en fotószkodnak, folyamatosan fotószkodnak ".... ha tényleg egy marketingkommunikáció [...]
Tomi Demo: - Egy marketingkommunikációért felelős vezérigazgató-helyettes, hogy a retkes pitsába nem tud [...]
vadonka: desztináció? ilyen magyar szó van?
Mind a 6 komment
Fárasztó sportág a pénzvadászat... ;)
2906 0 1 Izé
Cshabi: Szerintem a biztonsági üveg gyártója megköszönte a "tesztelőknek" a fejlesztésben való köz [...]
Régebbi postok...