REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Élő adásban vetkőzött egy tüntető Kálmán Olgának
2394 0 3 Izé
Jaca: Mint hallottad a beszámolóban, mindenki fészbúkozott, és lefoglalták az ingyenwifi sávszéles [...]
Ciriano: mai világban nincs egy normális upstream egy tv-nek ??
hawkeye: Mindig van lejjebb...
Mennyire jó az arcmemóriád?

A Cambridge tesztjével most kiderítheted.
2685 0 5 Izé
Ditpet: Én még a kollégáimat se tudtam megkülönböztetni fél évig :D Júni óta dolgozom ott, és mo [...]
Demente: Kinek van ehhez türelme?!
nemtudokregisztralnihelo: Csak te vagyok.
Mind a 5 komment
Nem csoda hogy berágott! :D
3207 0 0 Izé
Van 195 milkád? Akkor most megveheted Anglia legkisebb kastélyát.

A viktoriánus stílusú épületet 1830 körül tervezte a Buckingham-palota egyik építésze.
2519 0 1 Izé
Ravennë: Baromi hangulatos a környezet, ahol a ház elhelyezkedik, de ilyen vityillóért, ha lenne sem fize [...]
Senki sem hitt a srácnak, akit április elsején csapott el egy szarvas

Ezért szerezte meg a hotel bejárati biztonsági kamerájának a felvételét.
3129 0 0 Izé
Drón trükköket csinálni tuti móka

De még nézni se rossz.
1337 0 0 Izé
Akarod látni, hogyan veszik el a robotok a melókat?

Mert ezek az önfeltöltő szortírozó robik lehet, hogy elsőre picit ijesztőnek fognak tűnni.
2666 0 4 Izé
Tron65: Nem, olyankor ban az, hogy az ibéjről rendelt csomagod előbb mexikóba megy, aztán izlandon és [...]
Ravennë: Basszus. Tudtam, hogy robotnak kellett volna továbbtanulnom. Övék a jövő.
Dmckayals: Az, hogy a csomagok ne lógjanak túl, annak a pár embernek a feladata, akik felpakolják a robotok [...]
Mind a 4 komment
Mi az ami autó, hajó és tengeralattjáró is egyben?

Hát ez!
2020 0 2 Izé
lilaflexninja: Nem rossz, de nem igazán értem, mi értelme van annak, hogy elárasztom a fülkét vízzel, és ma [...]
a janek: A tervező asztalon :)
Ettől a porcelánkészlettől kiakad a giccsmérőd!

Korábbi hasonlóan csodás tányérok.
806 0 0 Izé
Ezért nem szabad semmit sem soha teljesen biztosra venni
934 0 0 Sport Izé
Nicolas Mahut még a lelátóról is visszaüti a labdát

Kár, hogy visszaérni már nem tudott.
837 0 0 Sport Izé
A hölgyet nem éppen a láthatatlan ember inzultálja, csak nagyon meglepődött
4108 0 1 Izé
Parafadugó: Csak gyakorolta a "hoppá, rossz lyuk!" arckifejezést.
Azt hinnéd, egy ekkora hajó tök stabilan szeli a vizeket

Erre ez úgy imbolyog az erős szélben, mintha csutka részeg lenne.
4648 0 9 Izé
solution45: Nem-e? :D
watchup: Minden esetre gyanús, hogy nem-e trükkfelvétel, amit egy kádban vettek fel :)
watchup: A Youtube kommentek alapján ez nem személyszállító óceánjáró Cruise Ship, hanem egy autó s [...]
Mind a 9 komment
Így reagálta le a kormányközeli sajtó a tegnap esti tüntetést
2570 0 5 Izé
hawkeye: Értelmetlen ostobaság lenne. Valakik nagyon ráérnek az íróasztaloknál ülve...
lilaflexninja: Na, ha ebből nem lesz megagigatüntetés és forradalom, akkor semmiből: http://www.napi.hu/magyar [...]
tjunior: https://uploads.disquscdn.com/images/c8622f695a6803f0bf378131094ee0738d27938a778904765aa64dc43cbfd03 [...]
Mind a 5 komment
Az erő ébredése sem menekülhetett el a Bad Lip Reading elől
2326 0 1 Izé
mue: Interjút olvastam a készítő sráccal, hogy anyja süketnéma lett aztán próbálta megtanulni [...]
Az edzők helyében felvenném a kutyát a csapatba, mert többet fut, mint bármelyik játékos
1602 0 2 Izé
negativ_kommentelo: Csak egy botot kellett volna dobni neki a lelátóról
Lewy: Az a csapat nyer aki meg tudja fogni a kutyát?
Kacsamesék főcímdal autentikus előadásban

Korábbi posztok tőlük.
1735 0 4 Izé
Ravennë: Tényleg! Rá gondoltam egyébként. :)
Csádi: Amúgy volt már ilyen videó ettől a feltöltőtől, mehetne a címbe: http://www.ize.hu/ize/post [...]
Zellergumó: Dagobert bácsi van a posztképen,Donald nagybátyja.:)
Mind a 4 komment
Így készíthetsz Coca Cola minigunt
2186 0 12 Izé
mynameis0111: :D
rermo: Te sem tudsz helyesen írni. ... te meg olvasni nem tudsz helyesen .
rermo: Olvass !!!! Én csak kérdésre válaszoltam , hogy ez egy reklám ...az első hsz -ra . ....mi [...]
Mind a 12 komment
- Mi a neved démon?
- Edit
2787 0 4 Izé
hawkeye: Démonok igenis vannak. Nekem a Mailer démon szokott emileket írni....
Jaca: Majd meghallgatom Démon Edit Rádió Edit változatát.
Ravennë: Szerencsétlen asszony vajúdik, legalább egy ülőhelyet adtak volna neki..
Mind a 4 komment
72 órán keresztül több ezer ember egyszerre alkotott a Reddit Place digitális vásznára
1048 0 0 Izé
A NASA megmutatta milyen lesz a Cassini nagy fináléja

'97 októberében indították útnak az űrszondát, most pedig majd feltehetőleg 2017 szeptember 15-én fog lehuzanni a Szaturnuszra.
1779 0 0 Izé
A megcsalt barátnő bosszúja

Kis csavarral a végén. :)
4332 0 3 Izé
mue: én sose írom hogy fake, de ez nagyon az.
a janek: Még jó,hogy nem kromofággal öntötte le :)
gggeee: :)
X-akták gyerekkönyv

Nem vicc, tényleg készítettek egy ilyet.
1723 0 1 Izé
lilaflexninja: Miért is ne?
A tokiói tömegközlekedés nem csak az agorafóbiásoknak egy rémálom
2166 0 0 Izé
Dimension 404

Sci-fi sorozat a Hulu-tól, amibe annyi sci-fi elemet zsúfoltak be, amennyit csak tudtak.
1600 0 0 Film Izé
Így néz majd ki egy szoba a sörhotelben, amit a BrewDog fog építeni
815 0 0 Izé
Így kérte meg az egyik leghíresebb pankrátor, John Cena, a barátnője kezét
1912 0 0 Sport Izé
Google Gnome

A Google Home kerti törpe változatát, ha valóban létezne, tuti lenne egy csomó ember, aki még meg is venné.
1004 0 0 Izé
Maru hivatalosan is a legnézettebb macska lett a YouTube-on
2659 0 1 Izé
Ravennë: Nem csoda, imádni valóan lökött macska. Látom jól el van kényeztetve. :)
Így küzdheted le a rohamrendőröket

Avagy, útmutató hogyan kerülj a leggyorsabban börtönbe.
2395 0 0 Izé
Ásványok kicsit másként
2950 0 0 Izé
Játékkocsi a kiváltságosaknak

Hogy a gyerekek már oviban megtanulják, vannak, akik jóval az átlag felett állnak.
1509 0 0 Izé
Colin Furze megalkotta a világ leggyorsabb dodgem autóját
1598 0 1 Izé
vadonka: Összehasonlítva azokkal a youtuberekkel akik mondjuk esznek és azt videózzák vagy reagálnak ar [...]
Hó nélkül síelni

Nem kell más hozzá csak egy nagy lejtő egy erdőben, aminek az alját levelet borítják.
1159 0 0 Sport Izé
Megérkezett a Trónok Harca befejező évadának a promója

Semmmi különleges, csak sétálnak benne, akkor is király!
615 0 0 Film Izé
Ha a Disney meséknek clickbait címeket adnának
1294 0 0 Izé
Csillogó csillagképes ruha

A lányoknak, akik odáig vannak a csillagászatért.
2008 0 0 Pink Izé
Ha bejelez a reptéren a gyerek laptopja, egyből végig is kell őt tapizni?

Csak én nem értem ebben a logikát?
2273 0 5 Izé
Lora: Nem kötekedésből mondom, de ez személy- vagy ruházatátvizsgálás, csak a köznyelvben motozá [...]
szemantikus: Hogy néz ki egy radikális terrorista? Van rá valami egyezményes kinézet? Ennyi erővel akár m [...]
mun: Motozásnak hívják és nem értem mi vele a probléma. El kéne tudni magyarázni a gyereknek, hog [...]
Mind a 5 komment
Szerintetek hasonlít? :)
1569 0 5 Izé
Ravennë: http://i.imgur.com/AJ5vMxN.jpg
lilaflexninja: Háleluja!
Erunder: Hát én tegnap éjjel egykor kaptam meg az emailt róla.
Mind a 5 komment
Láttál már limuzint csattanni?
2334 0 0 Autó Izé
Régebbi postok...