REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Valentin napi mp3 lejátszó.

Ezen felbuzdulván spontán akció keretében küldjetek ma éjfélig Valentin napos szivecskés technikai izéket itt és én cserébe küldök bögrét a szokásos zsűrizés után. Csak postként elküldött anyagot fogadunk el, komment nem ér!

Update: Ünnepélyes keretek között kihirdetem az eredményt:

A Valentin napi Rapid post versenyt Purple nyerte ezzel a posttal.
 
A nyertes figyelje a regisztrációnál megadott mailcmét a további instrukciók miatt.
2114 0 1 Tech Izé
Purple: ÁÁÁ köszíííí :)))
Borzongás a kalandjátékok szerelmeseinek. Videokártya követelmény: Radeon 8500 / GeForce 3
814 0 0 Tech Izé
NOKIA multimédiás telefon FM rádió ADÓVAL!
575 0 1 Tech Izé
bandee1219: Ez nem rossz funkció, vannak ilyen kiegészítők Mp3-hoz is (v. akármihez), de ez egyszerűbb meg [...]
Rage 2
1998 0 0 Game Izé
Ferrari FXX Race pedálos autó
Nekem valahogy jobban tetszett a régi pedálos Moszkvics barnába! :)
3405 0 17 Autó Izé
rivaul: Lóerő... Ezt elég ha egy MARHA hajtja :D
r3clbull: loooool..pedálos autó...hehh..
Purple: volt hozzá pszeudaindivalisztikus luxusmoszkvics slusszkulcs? :D
Mind a 17 komment
Ferrari FXX Race pedálos autó
Nekem valahogy jobban tetszett a régi pedálos Moszkvics barnába! :)
3217 1 17 Izé
rivaul: Lóerő... Ezt elég ha egy MARHA hajtja :D
r3clbull: loooool..pedálos autó...hehh..
Purple: volt hozzá pszeudaindivalisztikus luxusmoszkvics slusszkulcs? :D
Mind a 17 komment
Yo! Yo!
A zene neked szól,
gyere velem és megmutatom!
Jól, jól!
Rázd meg a segged,
és táncoljuk át az éjszakát ketten!
4052 2 57 Izé
baa10: ÁÁÁÁÁÁ XDDDDD és most látom hogy beraktám a postom XD kösszi XD
Katana: www.bestofgagyirap.uw.hu Itt találtok egy életre büntetéseket...XD
eNMi: ha esetleg még mi is elérhetnénk annyit málnánál, h ne használjon olyan sok ................. [...]
Mind a 57 komment
A gyorstüzelő. :D
11392 1 19 Izé
buddha: na, ennek nem kell hátrasiklás!!!!!!!!!!!!!!
Luflee: De tehet ellene :)
Mary: Nem tudom miért kell leszólni mindig kövér embereket! Nem mindenki tehet arrol hogy ugy néz ki [...]
Mind a 19 komment
Francia kacsatánc! Vagy pingvin? Brutális zene!! :D
5740 6 24 Izé
Purple: így 3 év után meg még inkább :DD hehhe de jó volt megint meghallgatni, már el is felejtettem [...]
Kuly: Pedig megéri várni hidd el! :-)
metaljohsy: Hogy ez mennyit ment a tv-ben Svájcban.. állati, hogy itt is viszont látom.. :D
Mind a 24 komment
Újabb hosszabító/elosztó megoldás. Sajnos már ránézésre is látható  csak az USA villásdugó szabványra alkalmas.  
591 0 0 Tech Izé
Karikázd be az azonos színű bolygókat, majd gyűjtsd össze a kristályokat!
2340 2 7 Game Izé
Oláh Dóra: Én a 24.től
Yvette: tizenharmadiktól tovább nemjutok:(
Oláh Dóra: Ügyes!:))
Mind a 7 komment
A társkeresős lúzerek után itt egy újabb, már nem ott dolgozó alkalmazottól kikerült gyöngyszem.

Randy randis videója, avagy Hogyan NE próbáljuk meg visszacsábítani volt barátnőnket! 2:58-tól frenetikus teljesítmény, Oscart neki! :D
5939 1 15 Izé
ricsi176: Tiszta Cshapó csabi elsőre ez jutott eszembe az post képen lévőről:D
Schabee: ez a vérbeli macsó XD
republic666: Alvin és a mókusok : Kottona Klári Én megpróbáltam mindent átlagemberként Mára mégis élv [...]
Mind a 15 komment
zabad megnéz Magyar fordítás rajta ezen az izén!
4403 6 31 Izé
Nem regisztrált: Milyen víruskeresőd van? Csak mert sok program tévesen riogat, nem biztos hogy veszélyes a tarta [...]
Lilu__cica: Azt tanácsolom, az Ideal Weightet ne töltsétek le, mivel vírusos.
Lilu__cica: kutatás : )z totals őrult seg -> végül is a magyar bonyi nyelv, de ha nem értik, inkább ne csi [...]
Mind a 31 komment
Volt itt nemrég egy post ami a Gelaskin nevü Ipod védő fóliát mutatja be. A postban jeleztem is, hogy a közeljövőben hozzám is meg fog érkezni egy. Ez meg is történt, fel is raktam az Ipodra, de valahogy elmaradt a post róla.  Egészen eddig. Viszont most már véleményt is tudok alkotni róla, miszerint nagyon jó és hasznos találmány ez .
A felhelyezés kicsit macerás, ugyanis miliméter pontosan kell illeszteni a fóliákat (ami amúgy 3M gyértmány) a tökéletes hatás miatt, viszont nem hagyományos matricaként funkcionál, ezért ha elrontjuk újrakezdhetjük a műveletet.
Az egyedüli dolog, ami hiányzik belőle az a kijelzőt védő átlátszó réteg, mert a gépet ugyan remekül védi, de a kiejlző ugyanúgy ki van téve a karcolódásnak.
Mindezektől függetlenül úgy érzem, hogy megérte a postaköltséggel együtt 20 dollárt.

Az "install" teljes folyamata itt tekinthető  meg.
799 0 0 Tech Izé
A randi :)
10453 12 23 Izé
i: Ez nagyon rossz!
Máln@: hjujj....MOrbid,az elején NAGYON picit romantikus,és ijesztőőőő :)
bia999: ijesztő
Mind a 23 komment
Ez az alaplap már a MÉH-ben is sokat érne annyi réz van rajta.
530 0 2 Tech Izé
techadmin: kicsit vastag fallal, vagy nagyot vekonyal ettol fuggetlenul jobb az ha a hidakat huti :)
Errtu: Hmm... Vajon mekkora rézlavórt lehetne csinálni belőle? :D
High-Tech hangfal a Razertől.
509 0 1 Tech Izé
nkmedve: Erdekes kutyu, csak nemtoom milyen interferenciat kepes okozni az hogy egyszerre minden iranyban szo [...]
Bár a statisztika szerint nem volt túl mozgalmas Rambo szexuális élete (thx Purple ;)), egy gyereket úgy látszik mégis sikerült összehoznia. ;)
Son of Rambow

3115 0 21 Film Izé
SZIA: -.- :@ vááá de k....g vagy, képzeld el már használtam linuxot, igaz nem sokáig, de amit csin [...]
dude: Nekem ugyan semmi, de elképzeltem, hogy te meg a linux... :D
Purple: az egy *** :D annyit kell tanulni, mint az atom! tény, hogy stabilabb meg minden, de bonyolult... [...]
Mind a 21 komment
Bár a statisztika szerint nem volt túl mozgalmas Rambo szexuális élete (thx Purple ;)), egy gyereket úgy látszik mégis sikerült összehoznia. ;)
Son of Rambow

3180 1 22 Izé
Erunder: Hát én most őszintén bevallom megnéztem a filmet... és jóóó. :) Agyon röhögtem magam. Az [...]
SZIA: -.- :@ vááá de k....g vagy, képzeld el már használtam linuxot, igaz nem sokáig, de amit csin [...]
dude: Nekem ugyan semmi, de elképzeltem, hogy te meg a linux... :D
Mind a 22 komment
Domino Day a szupermarketben. :)
(Kár, hogy a bútorboltosok még nem ilyen kreatívak :D)
2966 0 9 Izé
bungle: Csolt, legalább te figyelhetnél, ha én nem... ;)
r3clbull: Kiváncsi vaok mennyi idejükbe telt ezt összerakni??..amugy az ajtós rész nekem is bejön
Zé: Mindig is irigyeltem a finn gondolkodásmódot. De azért a karácsonyi szünet alatt egy áruházba [...]
Mind a 9 komment
Csak szex és más semmi! :D
6463 3 12 Izé
Ágii: Hát ezek készek, annyit röhögtem XD Az a teknős, meg a nyúl....nagyon LOL!!
gabesz.: Úúristen, 1:15-nél szegény macsek... :DDD a kutyának meg nem ártana egy szemüveg, vagy tényl [...]
csirek: big cumi :DDD
Mind a 12 komment
Ki mondta, hogy egy egér nem lehet szép? Az A4Tech 2008-ban hadat üzen a szürke rágcsálóknak!
421 0 4 Tech Izé
eNMi: többet nem is ér
roland66: elolvastam és csak 3ezer ft egy ilyen egér! ha lesz én tuti veszek!!
Menyet: :D gyémántozott
Mind a 4 komment
A hét kérdése: miért ment át a csirke hülye rendőr az úton?
(a jó képességű megfigyelők észrevehetik, hogy csak bedobta az autó ablakán a gyorshajtásért járó büntetőcédulát ;))
15921 8 31 Izé
Schabee: loeb ebből vajon érzékelt valamit?
Slarioux: Hmm...:)
Bakker Gyík: Majdnem lekapta róla a láthatósági mellényt!
Mind a 31 komment
Pari and Harvin: Crank Dat Curry Sauce
3177 1 8 Izé
drake226: azoknak akik még a magyar zászlót sem ismernék, ez nem az, indiai http://www.flags-flags-flags. [...]
Balázs: ó de nagyon hülye vagy XDXDXD
csicsilla: itt utàna olvashatsz : http://hu.wikipedia.org/wiki/Magyarorsz%C3%A1g_z%C3%A1szlaja XD
Mind a 8 komment
Gördeszkázó kutyus :)

Itt meg egy másik eb, freestyle kategóriában. :D
3325 5 4 Izé
TeamCo.: LOL.Mért nem hiszik el az emberek, hogy més is tud deszkázni nem csak ők.Én is deszkázok és t [...]
trógerfighter: Azért utálod mert ez pl. kamu!A kutya megmarad a deszkán de azt valami motor hajtja.Aranyos és [...]
Gyilok: a kutyafáját :D
Mind a 4 komment
Rambo újra formában ;)
3869 0 21 Film Izé
Bazsee: Inkább húzom majd a tiedre. ;)
three.d: És az egészben a legkomolyabb az, hogy nincs utánpótlás! Ki mást tudnátok John J. Rambo vagy [...]
Optimus Prime: Ki mondta hogy bűn ? Én nem az biztos. Ne gyere most azzal hogy ki hol nőtt fel a TV-t minden gy [...]
Mind a 21 komment
Rambo újra formában ;)
4058 7 21 Izé
Bazsee: Inkább húzom majd a tiedre. ;)
three.d: És az egészben a legkomolyabb az, hogy nincs utánpótlás! Ki mást tudnátok John J. Rambo vagy [...]
Optimus Prime: Ki mondta hogy bűn ? Én nem az biztos. Ne gyere most azzal hogy ki hol nőtt fel a TV-t minden gy [...]
Mind a 21 komment
Schumacher az új Asterix filmben.
- A levegő nedves, és a pálya meglehetősen ragadós. Az esőgumikat rakattam fel, a bükkfából készülteket, ezekkel jobb a tapadásod.
- Jó stratégia, így nyerni fogunk.
- Na, akkor sok szerencsét!
:)
7112 0 18 Film Izé
MAGura: Áruld már el hogy mitől látod nagy arcúnak Hamiltont!
Schabee: én nem szeretem/szerettem sumit de a tudását elismerem megnéztem volna a nagyarcú hemiltonnal s [...]
Conscripter: Ez is egy vélemény.
Mind a 18 komment
Schumacher az új Asterix filmben.
- A levegő nedves, és a pálya meglehetősen ragadós. Az esőgumikat rakattam fel, a bükkfából készülteket, ezekkel jobb a tapadásod.
- Jó stratégia, így nyerni fogunk.
- Na, akkor sok szerencsét!
:)
7068 2 18 Izé
MAGura: Áruld már el hogy mitől látod nagy arcúnak Hamiltont!
Schabee: én nem szeretem/szerettem sumit de a tudását elismerem megnéztem volna a nagyarcú hemiltonnal s [...]
Conscripter: Ez is egy vélemény.
Mind a 18 komment
Rakj ki egy színt jól a négyzetekből!
1801 1 1 Game Izé
Oláh Dóra: Ez jóóóóóóóóóó játékkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!
Gondolkoztál már  rajta mit csinálhat a kutyád egész nap egyedül a lakásban? Itt a megoldás! Kövesd az eb napi tevékenységét és barátkozási szokásait egyszerűen.
946 0 0 Tech Izé
Provokatív jellegű, nem tech post lesz ez most, de azt hiszem az ide látogató kedves felhasználó gyerekek hozzá tudnak tenni ezt azt a dologhoz:

Az Országos Rádió és Televízió Testület (ORTT) szerint a Magyar Rádió MR2-Petőfi csatornája nem felel meg a közszolgálati előírásoknak. Az Indexnek nyilatkozó Such György, a Magyar Rádió (MR) elnöke azonban ezzel nem ért egyet: szerinte az adó tevékenységét csak az MR mint műsorszolgáltató tevékenységének tükrében lehet minősíteni.

Te mit gondolsz erről?
673 0 7 Tech Izé
loloppo: Azért egy kicsit tényleg zavaró, amikor minden egyes műsorszámhoz odabiggyesztik a "kultúráli [...]
techadmin: bbc.co.uk ez is kozszolgalati radio...
rnorbi: "...a műsorszámok változatosságával gondoskodik a NÉZŐK széles köre,..." Sajnos nem saját [...]
Mind a 7 komment
Sony Ericsson telefonok a rádiózás szerelmeseinek.
583 0 0 Tech Izé
Upsz
6278 0 10 Izé
bandee1219: Nem nem csak így lehet low ridert csinálni, van olyan is ami után használható is marad a gép. [...]
Schabee: ez elég sájze
nyuszicsibe: Ez egy jó ok, miért ne parkoljunk a bejárat előtt :)
Mind a 10 komment
Ha már unod a snowboard-ot: itt egy új téli sport!
6046 4 12 Izé
bandee1219: A csapatásnál közel volt az emberhez. Amúgy nem lehetett rossz, haverom volt főnökének van eg [...]
papaluige: meg a nagy orrosokat is kihagyták!
Yocoo: Sajnos az kimaradt a videóból amikor magára hajtogatta a kasznit. Kuka lett az egész autó.
Mind a 12 komment
"Küldjük a járőrkocsit, de előbb tessék elmondani szép tagoltan, hogy ki, és miért fojtogatja." ;)
3684 2 4 Izé
nkmedve: Megerdemelte az az undok liba, ize strucc. Mind1, egykutya:DDD
Kiscica: Jujj ezt elkapta Dumbó :D
Schabee: hát ez a szorult helyzet :)
Mind a 4 komment
Salad Fingers - saláta ujjú izé, aki szereti a rozsdás kanalakat, a csalánt, a csapokat, és az idegen kisfiút. Nagyon beteg! :)
3557 4 36 Izé
bandee1219: Az. :) De ez legeláb viccnek van szánva, viszont manapság a gyerekeknek készült rajszfilmek kom [...]
stero: eztet ismerem látam majdnem összeset ... nagyon eteg és nagyon fasza :D
CRaPtRaSH: csak irigyek vagytok mert nemlátjátok benne azt amit mi igen:DD
Mind a 36 komment
Cursor race
1975 1 1 Game Izé
adi226: Első pálya még könnyű második pályától kezdve sztem már nem a legegyszerűbb
Későn kapcsolt be a riasztó, a tolvaj majdnem kifosztotta a házat, de szerencsére a helyszínre érkező éber őrszem elijesztette a rablót.
8852 16 22 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/44621_?categoryId=3&position=&large=1
bandee1219: Ja. XD És szerencsére itt nem egy vadásszal találkozott, hanem viccesnek találták, mert járh [...]
bandee1219: Ezt be akartam küldeni, de azt hittem, csak nekem tetszik. Legközelebb beküldök mindent. [ ahogy [...]
Mind a 22 komment
Harry Potter kicsit másképp...
16774 10 20 Izé
bandee1219: Hát,fantáziadús....... De azé elmegy. :)
Kopasz: nekem ez a kedvencem: http://www.youtube.com/watch?v=ssi1lWmNoAs
Mol: :) Herri pí!
Mind a 20 komment
Régebbi postok...