REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Tetris a számológépen? Állítólag a legtöbb Canon típusú gépen működik... ;)
10808 9 39 Izé
Zserigta: Bocs, hogy már 3.-jár írok, de hát ez van. Tessék 2 kép arról a számológépről amin megy a [...]
Zserigta: Ja, az előbb általam említett faxa számológépen így néz ki pl: egy DOOM. :D http://www.youtu [...]
Zserigta: Amúgy vannak faxa számológépek, amikre számítógépen keresztül különböző szoftverek és [...]
Mind a 39 komment
Ezt a számot nem tudtam sokáig ki adja elő, ma reggel álmodtam meg a szöveg egy kis részletét, és így kerestem meg első dolgom volt, hogy posztolok ...thx a Guglinak : D Bizonyára mindenki tudja, hogy ez a Csellengők című -eltűnt gyerekek után kutató- műsornak a zenéje....a videó különlegessége, hogy a képeket az adott országban lévő "csellengőket" vágták bele... ha jól emlékszem így volt ez a magyar verzióval is (eddig a youtube-on találtam brit és amerikai verziót...)

Soul Asylum - Runaway Train


Ők egy amertikai alter rock banda, 1983-ban alakultak, 1994-ben a Runway Train-ért megkapták a Legjobb Rock Dal-ért járó Grammy-díjat.1992 -ben "Grave Dancers Union" album kétszeres platinalemez, az 1995-ben "Let Your Dim Light Shine" című lemezükért platina lemezt kaptak, ez volt a banda utolsó nagy sikere...

 

dalszöveg

Több infó

Több szám:


Misery (itt a cd-gyárról emlékeznek meg gondolom : D)

Black Gold (a kőolajról és a hozzá tartozó üzeltről)

Can't Even Tell
558 3 7 Zene Izé
Skatopia: http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=766
Ganja Master: köszi : )
Purple: az oldalnak nem tetszett valami, kicseréltem a linket
Mind a 7 komment
Demjén Ferenc - Honfoglalás

Szerintem sokat nem kell erről írni, a képen Munkácsy Mihály: Honfoglalás című képe látható.


-honfoglalás-
-a film-
-Demjén Rózsi Úr-
936 5 1 Zene Izé
bandee1219: http://subba.blog.hu/media/image/demjen.jpg XD
Mendeed - Beneath A Burning Sky

Glasgow-i (Skócia) metalcore együttes. Zenéjükbe számos thrash és heavy metal elemet is beleszőttek. 2007 szeptemberében feloszlottak.

Story

The Dead Live By Love

The Thing That Should Not Be (Kerrang Remastered)

Act Of Sorrow

Ignite The Flames
331 0 0 Zene Izé
Miles Aldridge munkái
4617 0 10 Art Izé
Kislánylilamasnival: Naggyon jó... :D
CRaPtRaSH: ne hülyéskedj! hogynelenne már! :D
Errtu: van titkos kézfogásotok is? :)
Mind a 10 komment
Miles Aldridge munkái
4885 4 10 Izé
Kislánylilamasnival: Naggyon jó... :D
CRaPtRaSH: ne hülyéskedj! hogynelenne már! :D
Errtu: van titkos kézfogásotok is? :)
Mind a 10 komment
Belgiumi beatboxer arc. Ez a 2006os francia beatbox bajnokságon készült műsora. Nagyon jól csinálja..

-2. rész- /myspace-en ott a többi videója is/

-myspace-
620 0 2 Zene Izé
Yvette: Imádom ezta csávót(LL) xD
MStipee: Szerintem Roxor európa legjobb beatboxer-je, mert eléggé különleges :) Szabvány beatboxer sok [...]
Escape The Fate - Situations

Post-hardcore és screamo banda. Nem túl régóta működnek. Hallgassátok!

-honlap-

-wikipedia-
504 0 11 Zene Izé
Balázs: megesik az ilyen a mai világba:D
pé e té i: ehh xD öcsédet meghagyom Neked :D igaz tényleg nincs értelme a stílusvitának..annyi ,,szar,, v [...]
Balázs: és az "öcsém" ért se tolj le :D
Mind a 11 komment
Industrial a műfaj, az előadó Servo.Hatred.
819 0 1 Zene Izé
ghostkiss: Ahh...imádom :)
Assailant - A Day Tomorrow

Az Assailant zenekar a svédországi Umeå-ban, 2004-ben alakult. 2006-ban mutatták be prog-power zenéjüket a Nemesis Within című kiadványon, a most megjelenő Wicked Dream a második kiadványuk. Nagyon sokat fejlődtek mostanra. Erőteljes, energikus progresszív metal zenéjüket leginkább az Evergrey-hez lehet hasonlítani, de az Assailant egyáltalán nem másolat...
290 0 0 Zene Izé
Psycho Realm - Showdown

Kevésbé ismert banda, benne B-Real /Cypress Hill/, ez a stíluson is látszik, és a két alapító Jacken és Duke. Többi infó wikipedián. Aki szereti az régi hip-hopot annak muszáj egy próbát tenni vele.

-honlap-

-wikipedia-
382 0 2 Zene Izé
etele: na ez már valami disy úr
xcsokix: Istenek ez a hip-hop nem az Ogli DZSÍ! :D:D
Képrejtvény: mi van a bácsi szájában? ;)

Megoldás (jelöld ki a szöveget):
a bácsi szájában egy Didjibodhrán nevű hibrid hangszer van, ami az ír bodhrán nevű ütős hangszerből és az ausztrál didgeridoo nevű ausztrál fúvóshangszer házasságából "született". A kerámiakeret közé kecskebőr van feszítve. A muzsikus belefúj a rámába, mely megrezegteti a "dob" felütetét, közben a zenész az ujjaival vagy egy kisebb ütővel játszhat a dobon.
Na már ezt is tudjátok, nem haltok meg hülyén. ;)
11387 6 211 Izé
ibor90: aki nagyon nem bír magával és trükközni akar az itt kipróbálhatja hogy hogy néz ki a HTML k [...]
mekszamnojz: :)
Máln@: na izélők...új poszt van...nézzük meg,ott is ugyanolyan szépek-e a színes,és összeviszaugr [...]
Mind a 211 komment
God's Lonely Man - Őszinte Érzés
Egy veszprémi-zirci 6 tagú banda (2 énekes, 2 gitáros, dob+basszus) metál zenét csinál jól...
Az első demójuk 2003-ban ("Skizofrén") jelent meg, ezt követte egy 3 számos EP "Egyedül" címmel. Műfajilag besorolni őket a metálon belül nem igazán tudtam... maradjunk a jóféle magyar metal kategóriánál...



Myspace
Lemezkritika (Passzió.hu)
367 0 2 Zene Izé
közlegény: Van egy hasonló című film is (trailer): http://www.youtube.com/watch?v=x45zUUoV5wI
xcsokix: Zsír én kb 1 éve voltam Csornán ott játszottak jól küldik!!!:D
Avenged Sevenfold - Beast And The Harlot

Amerikai metalcore banda. Pályatársaiktól eltérően a műfajt nem a death metal felől közelítik meg, hanem inkább a klasszikus Bay Area thrash és a power metal riffjeit hasznosítják újra. Mind lemezen, mind élőben remek teljesítményt nyújtanak.

Tagok:

M. Shadows - ének
Zacky Vengeance - gitár
Synyster Gates - gitár
The Reverend - dobok
Johny Christ - basszusgitár
388 1 12 Zene Izé
Ganja Master: nem, mer tudják hogy a spanom....szal itt respect van pöcskös...: D
Balázs: nem verik meg a cigányok csáton?XD::
Ganja Master: együtt sörözünk meg pókerezünk 7végén te PÖCS : D
Mind a 12 komment
Mio Knight Rider GPS

(Ilyen nekem kell! :D)  (Ha megvan,majd mutimeg! -Crap)
1284 1 1 Tech Izé
bungle: http://www.engadget.com/2008/06/26/getting-dirty-with-mios-knight-rider-gps/
IDA - Industrial Digital Arts
7168 0 12 Art Izé
zsebair: imádom az ilyen fiatalos tehetségeket.koomoly .kösz a posztot
papaluige: aa 11! :D
Derill: itt a 10. :D
Mind a 12 komment
IDA - Industrial Digital Arts
7401 6 12 Izé
zsebair: imádom az ilyen fiatalos tehetségeket.koomoly .kösz a posztot
papaluige: aa 11! :D
Derill: itt a 10. :D
Mind a 12 komment
Szuperhősök hétköznapi munkában
4906 4 38 Izé
Belkar: 24 majdnem jól tippeltem :)
.::JunKieEQ::.: Érdemes tartani a sorrendet, vagy gáz ha összekeverem..? ;)
csicsilla: hehe nagy jok,olyan egsyzerüek de szorakoztatoak,azért nem röhögtem magam könnyesre de màr [...]
Mind a 38 komment
Municipal Waste - Unleash The Bastards

Honlap
561 0 2 Zene Izé
enti: állat a borító! :D a zene meg nem rosssssz
Balázs: Szereteeeem:)nem rég ismertem meg őket de királyak:)
Otthonos munkahely ;)
4247 1 40 Izé
Purple: mirőőől beszéltek? tök kényelmes! én most áztam benne szarrá :DDD és a saru az nem ez :D a [...]
papaluige: áááááá,abban nem tudnék menni az biztos! brrrrr..... akkor olyat csak a szupersztárok hordan [...]
Erunder: Nem ismered azt a féle papucsot aminek egy része a nagylábujjad és a mellette lévő közé vág [...]
Mind a 40 komment
The Black Dahlia Murder - Everything Went Black

Egyik kedvenc bandám legújabb klipje a Nocturnal albumról. Tavaly decemberben már jártak nálunk, hatalmas buli volt még a Kultiban. Egyik legközvetlenebb és legbarátságosabb zenekar akikkel valaha találkoztam magyar és külföldi viszonylatban is.
475 0 1 Zene Izé
Balázs: http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=1586 de amúgy király:)
Mushroomhead - Solitaire Unraveling

A Mushroomhead két vokálossal (Waylon, Jeffrey Nothing) Két gitárossal (Bronson, Gravy) Egy dobossal (Skinny) egy DJ-vel (Stitch) És egy billentyűssel (Shmotz) felállásban működik, Az utolsó tagcsere Waylon belépésekor volt.
420 1 10 Zene Izé
Ganja Master: akkó jóvan akkó : )
Balázs: mer tudtam hogy te gondolsz rája
Ganja Master: mindenre gondoltál csak a mypacere nem... www.myspace.com/mushroomhead
Mind a 10 komment
Barbara Sreisand - Memory

Andrew Lloyd Webber: Macskák

 

(ez klasszikus már?)
781 0 1 Zene Izé
Ancsi23: IMÁDOM!!!
Ryohei Hase képei
6752 0 11 Art Izé
nemvágoom: kreativitás terén nem szenved hiányt.eszméletlen.
Nogee: Ezek a művészek valahol nem normálisak... Persze a jó értelemben... Végül is ad egyfajta vil [...]
Belkar: hát nemtom nekem annyira nem jöttek be nem nagyon csípem az ilyen anime stílusú durva művésze [...]
Mind a 11 komment
Ryohei Hase képei
6880 12 11 Izé
nemvágoom: kreativitás terén nem szenved hiányt.eszméletlen.
Nogee: Ezek a művészek valahol nem normálisak... Persze a jó értelemben... Végül is ad egyfajta vil [...]
Belkar: hát nemtom nekem annyira nem jöttek be nem nagyon csípem az ilyen anime stílusú durva művésze [...]
Mind a 11 komment
Így készül a 4-es metró a Keletinél :)
9608 3 38 Izé
Erunder: Szerintem ezt pont szedhették akár a subbáról is v a jútyúbról. :) És azt se mondták be. Pe [...]
Yorick: ...hát istenem, éppen nem jött a beton... van az úgy...
Zserigta: Én már más posztba is írtam, mint pl a mobillal pattogatott kukorica, hogy a TV2 aktív műsora [...]
Mind a 38 komment
A Headbanger's Blog felrakta a The Black Dahlia Murder - Everything Went Black szám videóklippjét a banda Nocturnal albumáról. A klippet David Brodsky(MyGoodEye) rendezete. Az ötlet George A. Romero 1982-es klasszikus horrorfilmjén a "Creepshow"-n alapul.
441 0 2 Zene Izé
Ganja Master: XD "I CAN HOLD MY BREATH FOR A LONG TIME!" XXD nagyon lol...meg nagy zene
xcsokix: Qva jó! Ennyi:D!
Egy főnök a másiknak:
- Hogy csinálod, hogy az embereid mindig pontosak?
- Egyszerű. 30 munkás és 20 parkolóhely. :D

És így parkol az, aki véletlen késik! ;)
10478 2 16 Izé
Re-Peet: igen nincs előtte kocsi.. igazad van.. de parkolóhely se :D
Yorick: Megoldás: Pl. én, mint piros corsás konstatálom a szituációt, kocsi kiáll, emelő elővesz, e [...]
iw84u4t: Melóban vagyok és itt sajna le vannak tiltva a videók, úgyhogy nem tudom visszanézni, de úgy r [...]
Mind a 16 komment
Murloc
5284 1 22 Game Izé
tojász: le akarom gyözni a farkast !de nem tudom!ááááááááááááááááááááááááááááá [...]
tojász: hogy leht ki jutni a táborból?
-Hachiko-: A kis angol tudással-amit a fejembe vertek-sikerült átjutnom,és most egy másik helyen vok,ahova [...]
Mind a 22 komment
Az Ando Drom legszebb időszakát Miczura Mónikával a soraiban élte (véleményem szerint) , de szerencsére még most is aktívak. Bár néha az az ember érzése, hogy cigányzenével Dunát lehet rekeszteni, de ez a "cigányzene" címke nagyon sokféle stílusú és minőségű muzsikát takar. Az Ando Dromé pl. szerintem színvonalas, szeretem is hallgatni.

Az itt közölt videó képei nagyon jók, bár én Nescát kicsit sokallom benne. (néha a kevesebb több) Máshol meg nem találtam meg ezt a dalt.

Egy ráadás pedig Cseh Tamás szülinapjáról. (jobb minőségben megnézhető a zenekar honlapján is)
927 0 0 Zene Izé
die ärzte (szándékosan, csupa kisbetűvel)

Az egyik legsikeresebb német együttes, még 1982-ben alakultak. Két fő alapító tagja, Farin Urlaub (Jan Vetter) és Bela B. (Dirk Felsenheimer) még ma is tagok, csupán a basszusgitárosukat cserélték le többször, míg 1993-ban meg nem találták Rod Gonzálezt, aki azóta is oszlopos tagja az együttesnek. A dátum egyébként azért fontos, mert '89-ben sajnos ideiglenesen feloszlottak, hogy aztán '93-ban annál nagyobb durranással visszatérjenek a zenei életbe. Apró érdekesség, hogy a dobos Bela B.-nek van egy kis vámpíros tikkje, és ezért a néhai magyar színész, Lugosi Béla iránti tiszteletből vette fel művésznevét. Az együttes több zenei díjat (ECHO-kat, Comet-et, Bravo Otto-kat) is besöpört, így talán méltán nevezhetik magukat ironikusan a világ legjobb együttesének (Die beste Band der Welt), legalábbis német szinten biztosan. Nevüket a legelterjedtebb mendemonda szerint annak alapján választották, hogy a zeneboltokban "ä" kezdőbetűvel egyetlen előadót sem lehetett találni az ABC-sorba rakott lemezek között. Az Orvosok egyébként idén négy év után ismét ellátogatnak hozzánk, fellépnek a Szigeten, aki teheti, nézze meg őket! Bővebb info  
564 0 0 Zene Izé
KRS-One - Step Into A World (Rapture's Delight)

KRS-One vagy polgári nevén Lawrence Parker nagyon sokat tett a hip-hop kultúra kialakulása és fejlődése érdekében. Az ő fogalmazta meg a hip-hop kultúra részeit (9elements), mivel a hip-hop nem csupán egy zenei műfaj..

..sajnos ma már hip-hop néven szart csinálnak, legalábbis a "sztárok", de ez csak egy vélemény..
420 3 3 Zene Izé
Disy: És még a 9 elements szám - http://www.youtube.com/watch?v=ZdzFwLb497Y (more infoban még sokminde [...]
Disy: Igen gyanús volt nekem is valami http://en.wikipedia.org/wiki/Krs_one http://www.krs-one.com/ http: [...]
Purple: nem voltak jók a linkek a szövegben
Egy kis orosz frísztájl a raklap mellől. :)
5966 0 3 Izé
AVIREX: nekem nem jön be, értelmetlen egy video.. hajlektalan veri a dobozt meg énekel.. suxx
SZIA: Ez tök jó, nekem tetszik!
Máln@: http://ize.hu/comments.php?post_id=7960 Lassan új besorolás kell a jó munkásembereknek,akik mun [...]
Dir En Grey - Schwein No Isu

A Dir en grey a japán visual együttesek sorába tartozik, és mint olyan, eléggé behatározhatatlan stílusú zenét játszik. Teljesen normális indies együttesként kezdték a '90es években. Első albumuk, a Gauze már hatalmas sikereket ért el keverve a hagyományos visual stílust igen zúzós zenékkel. És itt mutatkozott meg legjobban az énekes, Kyo mindenre képes hangja: sivalkodás, mániákus nevetés és egyéb hangok kiadásával kultusszá vált személye a rajongók közt. Első hallásra Marilyn Manson, Slipknot és a Murderdolls hangzásvilágába sorolhatók, melyek biztosan hatottak rájuk, de ők többek ennél. Valahogy sajátosan sokkolják a közönséget, a felsoroltaknál sokkal színvonalasabban. Dalaik és Kyo dalszövegei depressziósak, sokkolóak és nagyon perverzek, de helyenként igen líraiak, szóval nem igen egyoldalúak. Kinézetükben is nagyon alkalmazkodnak az aktuális dal stílusához, így itt is sok arcot mutatnak.
476 0 4 Zene Izé
Ganja Master: jó az csak szar... : DXD
Balázs: nem rút, csak titokzatos xD de am az énekes itt is nagy isten mint a NIN be csak a NIN meg szar xD [...]
Ganja Master: szal aztmondod ez ilyen progresszív japán karatéjozós depimetál? és még úgy is néznek ki? : [...]
Mind a 4 komment
Automotive Monogamy - Matteo Ferrari fotói
6874 1 19 Art Izé
zsonya: Szívesen mindenkinek. 1-2 kompozíció igen megható és vannak, amelyeken hangosan felröhögtem. [...]
Belkar: ez lol :)
boci: tökjó a link amit küldtél zsonya :)
Mind a 19 komment
Automotive Monogamy - Matteo Ferrari fotói
7094 2 19 Izé
zsonya: Szívesen mindenkinek. 1-2 kompozíció igen megható és vannak, amelyeken hangosan felröhögtem. [...]
Belkar: ez lol :)
boci: tökjó a link amit küldtél zsonya :)
Mind a 19 komment
Canon rock - Funtwo

Végy egy néhány száz éves klasszikus művet, írd át elektromos gitárra, vigyél bele egy kis rockos hangzást és kész is a világsiker.
Egy JerryC nevű tajvani gitáros és dalszerző a fenti receptet követve hozta létre ezt a nagyszerű számot. Az alapanyagul szolgáló művet Johann Pachelbel komponálta a XVII. században, és a Canon in D major címet adta neki.
Miután JerryC felrakta a videóját az internetre nagyon sokan megtanulták a számot, majd felrakták a saját verziójukat. A posztban szereplő verziót egy Funtwo művésznevű dél-koreai gitáros adja elő, és ez az egyik legnézettebb youtube videó(eddig 44,751,939-en néztek meg). Azért ezt a verziót posztoltam mert nekem ez tetszik a legjobban.

Ultimate Canon Rock azaz kb 40 különböző előadó youtube-os videói összevágva egy közös előadássá.
584 3 1 Zene Izé
yushuf: az ázsiai gyerek keményebben nyomja:O)))))) de ez is brutál
Elég vicces, hogy New Yorkban másfele fésülik az utca két oldalán lévő épületeket. ;)
Azért ügyesen össze vannak illesztve a műholdfelvételek.
5148 1 26 Art Izé
sanchez: Aha!!!Mezőgazdasági gépek a felhő felett...mit is csinálnak.Na,izé fotózzák a földet..;)
mekszamnojz: azert a kozlekedesi felvetelek kemenyek.
VS: Ez fájt
Mind a 26 komment
Elég vicces, hogy New Yorkban másfele fésülik az utca két oldalán lévő épületeket. ;)
Azért ügyesen össze vannak illesztve a műholdfelvételek.
5659 3 26 Izé
sanchez: Aha!!!Mezőgazdasági gépek a felhő felett...mit is csinálnak.Na,izé fotózzák a földet..;)
mekszamnojz: azert a kozlekedesi felvetelek kemenyek.
VS: Ez fájt
Mind a 26 komment
Munkás beatbox.
9013 7 51 Izé
rezso: mit is?
brigi_cica: most cigo vagy nem cigo... akkor is jól nyomja :D
rezso: román vendégmunkás koxbox
Mind a 51 komment
Régebbi postok...