REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Új sorozat bukkant fel az egyik magyar adón.

ez pedig a Lie to me azaz a Hazudj ha tudsz.

A szerda esti programba érkező Hazudj, ha tudsz, Tim Roth első nagy tévés munkája, és egy olyan fószerról szól, aki afféle élő hazugságvizsgálóként segíti a rendőrség melóját. A főszereplő ugyanis annyira jól olvassa az emberek arcát, mozdulatait és reakcióit, hogy észrevesz olyan piciny rezdüléseket is, melyeket az átlagember nem - ebből von le következtetéseket és segít a nyomozásban. Amiben ez a sorozat mégis több, mint egy sima nyomozós krimi, az Roth játéka és az, hogy nem a rendőrökön, hanem a kicsit House-szerű főnökön és csapatán van a hangsúly.

Imdb Interjúk: Tim Roth Monica Raymund Brendan Hines

Kedvcsináló 1 | Kedvcsináló 2
723 0 1 Film Izé
nagydee: ez tényleg jó sorozat. kár, hogy eddig csak 13 rész van belőle
A nők nagyrésze szexuális zavarokkal küzd
678 0 0 Pink Izé
Natalie Dee abszurd, de vicces rajzai, illusztrációi, melyeket a pozitív életfelfogás irányít! :D
3919 2 1 Art Izé
september.is.suicide.season.: Hehehe, szerintem rohadt jó, olyan "Hey Guys, I AM AWSOME" póló pedig nekem is kéne az oldalról [...]
Aljas kúszóbab - Napolaj

Megkésve, de kellemes pihenést minden zenéses-izésnek. :) Aki bírja a magyar punkféleséget, annak ez kötelező darab.

... Ééés a mai nap tanulsága: 

,, Napolaj nélkül ne menjél napozni!" : D
907 4 1 Zene Izé
motoros72: Idei nyár!
"Naaa, olyan izé vagy, muti már mid van..." :)
15416 2 18 Izé
Lilu__cica: Én is összetörtem már gumicukros tálat, mégse voltam börtönben.
nagydee: neked is ilyen kevés fogad van? :D:D:D:D
papaluige: mint ha csak magamat látnám.............:D
Mind a 18 komment
Íme az Orange szolár sátor, ami jövőben megváltoztathatja majd a kempingezés fogalmát.
4479 0 3 Tech Izé
nehgs: azért ez elég szarul nézhet ki lehányva az efott kempingben...
nagyonhulyevagyok: kell hozzá egy utánfutó is majd, a súlya és mérete miatt
gvereb1: Geek-camping?
Ha az autósportban van Off Road kategória, akkor a fociban miért ne lehetne? Egyébként is azt mondják, hogy az iszap jót tesz a bőrnek, tehát a hölgyek is bátran űzhetik az iszapfoci sportot jól. ;)

3432 3 3 Izé
propeller456: lehet h ez lesz a DVSC-Liverpool mérkőzésből is nézzétek meg ezt: www.holahatar.hu
humanhades: penge lehet, ha nem terdig erne a sar, hanem csak bokaig.
m-a-r-i-u-s: ííííííí ez fárasztó lehet 0.o
Ha az autósportban van Off Road kategória, akkor a fociban miért ne lehetne? Egyébként is azt mondják, hogy az iszap jót tesz a bőrnek, tehát a hölgyek is bátran űzhetik az iszapfoci sportot jól. ;)
1093 0 0 Sport Izé
The Road

A filmben 10 évvel előretekintünk, mikoron katasztrófák sorozata a civilizált emberi társadalom, a civilizált gondolkodás szinte teljes egészét elpusztítja. A film betekintést enged egy fiú és apja életébe, ahogy útra indulnak a túlélők kutatására, mert tudják, ebben a ködös és sötét világban egyedül nem tudnak sokáig talpon maradni. A túlélők azonban lehet, hogy éppen rájuk vadásznak...

Egy kicsit tömegfilmnek tűnhet, de mind a színészi felhozatal, mind az igényes képvilág (merthogy a borzongást is nagyon el lehet rontani!) és a ma nagyon aktuális pusztulás-téma különös megfilmesítése érdekessé teszi.

Imdb | Előzetes
1264 4 6 Film Izé
csicsilla: durva, hogy mi mindenre képesek az emberek a túlélésért...:(
Erunder: Végre ezt is, és emellett még pár filmet sikerült megnéznem most hogy már letudtam minden viz [...]
bungle: Kedvenc évszakom a nukleáris tél.
Mind a 6 komment
Yuto Miyazawa: kis ember, nagy gitár, de lesz ez még fordítva is :)
6460 4 6 Izé
winben: a korához képest télleg fantörpikusan játszik... A hangja viszont egy gyereké...
Sanyika71: fordítva??? nagy gitár, kis ember? :-)) Egyébként köszi a postot. Remek. Ha csak tized ennyire [...]
1nessa: gitar nagyobb mint o:) egyebkent tenyleg nem neki kelett volna enekelni vagy csak gitarozott volna. [...]
Mind a 6 komment
Egy teljes napon át meztelenül dolgoztak egy newcastle-i design és marketingcég munkatársai, hogy így javítsák a csapatszellemet.

Ti bevállalnátok? :)

Magyarul a Hír Izén.
11679 3 11 Izé
Kenji: Bal oldalt a számítógépnél az nem Majka? :D
Strawberryy: a csapatszellemet mi?....:D
ffaannyy: Ebből lesz a munkahelyi szex
Mind a 11 komment
A 20 éve megszűnt Napoleon Boulevard együttes idén ismét összeállt (sajnos egy tag hiánnyal) és újra feljátszották -kicsit áthangszerelve- a régi slágereket egy remake albumra. Biztos sokunknak okoztak régebben és talán újra örömöt a zenéjükkel.
958 2 1 Zene Izé
ntomtb: Az album kiváló, sokkal jobbak az eredeti daloknál, kicsit rock-osabb hangzás, Lilla kiváló é [...]
Nagy koponya lehetett, aki ezt kitalálta. ;)
2464 6 8 Izé
Maccoyi: Nem hisszük! :P Képet akarunk a wc-kefétekről! :DDD
AkaneKiryu: Hehe, nekunk mar hosszu ideje van egy ilyenunk :D Kb 7-8 eve asszem. :P
Nusihusi: Elsőre azt hittem, gitár, de így is beteg:D
Mind a 8 komment
Nagy nyári szerelmi horoszkóp - flörtdumával!: Találd meg a szerelmet a csillagok segítségével! Nem kérdéses, hogy olyan helyet találni, ahol könnyedén felleljük igaz szerelmünket, ma igen nehéz. Tippjeink azonban segítenek...
953 0 17 Pink Izé
spider86: :DD
spider86: egyértelmű :)
neomatsek: igen:D
Mind a 17 komment
Cicciolina óta tudjuk, hogy a "kígyót melenget a keblén" új értelmet kapott. De egyesek rájöttek, hogy a mókus tisztább, szárazabb érzést biztosít még az olyan nehéz napokon is, amikor a rendőrségen csücsülünk...
9928 1 9 Izé
7sleeper: ugyan ez csak egy mókush :-) http://kushsupport.com/
gvereb1: Ez a poszt szöveg nagyon kivan :D
1nessa: mer ez a tehen csak mokust szeret:D
Mind a 9 komment
Cuki : a tapír- bébi az új sztár - videó a 12 napos állatról
454 0 4 Pink Izé
1nessa: ekkorara megnonek?:O hatalmas:D es cuki csikossag:) edibedi
Purple: nekem a mama is teccett, ahogy lóbálta az orrát :DD elférne itt a kertben, ha megnő akkor is c [...]
neomatsek: nem marad ám mindig ilyen kicsi,szal egy idő után biztos problémás lenne a megfelelő tartása, [...]
Mind a 4 komment
"...és még az orrodat is tisztíccsa!" ;)
6647 2 25 Izé
Lilu__cica: Jé, a kistesómnak ilyen van! Csak az a baj, hogy ő négy éves...
gurbli: Fikuszkimosó kézi készülék! Pfff.....
hodosy: ez nem teremt olyan érzést mintha a víz alatt próbálnánk levegőt venni?
Mind a 25 komment
Nem vicces, inkább tanulságos mindamelett, hogy a srácnak nagyon nagy mázlija volt.
1031 0 0 Sport Izé
Elfogadták a nyelvtörvényt
6070 5 75 Izé
rubigo: Ezt most kaptam, szerintem érdekes. :) "Mit mondtak a külföldiek a magyar nyelvről? Nicholas [...]
notaprisoner: Hát most javítanom kell magamat, megtaláltam a kurgánokról szóló írást, és rosszul emléke [...]
Zorro: Én békés ember vagyok, így csak 1-1 dolgot üzenek a szzlovákiai magyaroknak és a szlovák po [...]
Mind a 75 komment
Jelek (Signs)

Egy rövidfilm az urbanizáció ártalmairól, a szürke hétköznapokról, és a társkeresésről ebben a modern és rohanó világban. Angol tudás nem árt, bár nagy része feliratos. De az is angol. :)
8477 14 32 Izé
Krono: Ez a kis videó nekem nagyon tetszik, és eléggé elsarkítva de szerintem manapság tényleg ilyen [...]
bungle: A youtube-os verziónál van egy válasz videó, az is egy rövidfilm, a címe: Small Penis. :) http [...]
bungle: :))) Egyébként erre véletlen akadtam rá (már pár hete kint volt Film Izén), ilyeneket nyugodt [...]
Mind a 32 komment
Cicákkal az ágyban. ;)
4522 2 20 Izé
Nusihusi: Nagyon aranyosak, főleg a postképen:)
sahinel: Lion whisperer a neve a youtube-on. http://www.youtube.com/watch?v=7GNvXAaqDz8&feature=fvsr Küldte [...]
sahinel: Ezekkel a cicákkal könnyen tudsz jóban lenni. Szinte a legbarátságosabb nagymacska. Szinte ház [...]
Mind a 20 komment
Amilyen a zokni, olyan a pasi! Nagy ZokniMustra! A zokninak sok funkciója van, például, melegíti a lábat, és kényelmesebbé teszi a cipő viseletét is. Egészségügyileg sem elvetendő, és sorolhatnánk...
1023 0 19 Pink Izé
CRaPtRaSH: kislábujjadra ;]
spider86: nyilván... és mire gondoltál? :D
CRaPtRaSH: de más meg amugy nyilván kicsi ;] XD
Mind a 19 komment
Íme az együttes, kik a Pearl Jam, a Soundgarden és a Tample of the Dog mellett új színt hozott hard-rock riffjeivel a "grunge skatuja" világába. Mindezt még a 89-ben, a Nirvana nagy áttörése előtt. Hölgyeim és uraim, kérem köszöntsék nagy szeretettel a Mother Love Bone Thru Fade Away című remekművét! ;)
740 0 2 Zene Izé
weedjay: nincs mit, en kosz az infot :)
Chino: hát még a Pearl Jam és a Temple of the dog előtt. Mivel a TOTD a Mother Love Bone énekesének ( [...]
Steve Vai a Tender Surrender, illetve a nagyzenekarral megtámogatott For The Love Of God című számában megmutatja, hogy nem tud gitározni. Nekem nem esett le az állam tőle, pedig nem régóta ismerem. ;)
1019 1 0 Zene Izé
Jól indulhat minden napja, ha ezzel ébreszti magát... ;)
11189 3 30 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=V8f4Cias21o
joovan: a barom kíváncsi vagyok h mikor kelhet, ha ilyen ágy kell neki :) vagy meg tiszta álomkóros a t [...]
TeamCo.: NEM VAGYOK GYENGE! (elment sírni...)
Mind a 30 komment
Még a nácikat is megrázta Michael Jackson halála!
5835 2 14 Izé
bungle: Hitler reakciója a fizetős extra.hu tárhelyre: http://www.youtube.com/watch?v=p-MUkQRjNko
közlegény: jaja, nem ártott volna átszinronizálni, de ők a feliratok poéncsászárai, csak ahhoz értenek [...]
kisadria: már bocs de nem kérdeztem a véleményed..
Mind a 14 komment
The Box

A történet kísértetiesen hasonlít a Black Button című rövidfilmre, csak ez már egy egész estés film Cameron Diaz-al. Ami csúnya az az, hogy én sehol sem találtam arra utaló nyomot, hogy miért hasonlítanak ennyire, lehet hogy Richard Kelly nem is akarja majd bevallani hogy honnan jött a nagy ihlet?

Imdb
1945 1 2 Film Izé
Erunder: Ezt a The Road után sikerült megnéznem. Együtt semmiképpen sem ajánlott, töménytelen mennyis [...]
neomatsek: elviekben Richard Kelly Button,Button rövidfilmjéből (a twilight zone egyik epizódja volt) kész [...]
Photoshop segédletek gyűjteménye, naponta frissül.
Emellett szép képek :)
1383 2 0 Art Izé
Stuart Franklin 53 éves angol fényképész fotói.
Pályafutását, életét itt találjátok.
2498 0 0 Art Izé
Új NFS, reméljük ez nagyobbat fog szólni!
3116 2 9 Tech Izé
Gery-98-: A tralier teccik, naon fasza játék lesz sztem, tuti 1ből megveszem ahogy kijön( mint az összes [...]
koocos: A videó tetszik...de így volt az előző 3al is..
Gabi69: Nekem is a Race Driver Grid jutott az eszembe azonnal. Tuti, hogy ez nem fogja elvinni a pálmát. F [...]
Mind a 9 komment
Severance (Csapatleépítés)

A filmet Magyarországon forgatták. Arról szól, hogy egy brit csoport csapatépítő tréningre megy Magyarország egy távoli részére, ahol lemészárolják őket.

Figyelem! Elmebetegeknek nem való!

Előzetes | Imdb
943 1 3 Film Izé
Strawberryy: erre is csak véletlenül ültünk be...nem kellett volna.
D3T0X93: érdekes egy film. volt szerencsém hozzá
szomoja: nah ezért nem kell velünk szarozni! :D
A te naptejed mennyire káros?
403 0 4 Pink Izé
Purple: nyertél :D
papaluige: odabújsz ember mellé! naaaa, az nem káros! :DD
Purple: hát ez az! itt a nyár meg minden, és milyen szar idő van már??? (amúgy meg mi nem káros?? ehh [...]
Mind a 4 komment
Egy átlagos testtömegű felnőtt napi kalóriaigénye 2000 kcal/nap. Az energiaszükségletet befolyásolja a testtömeg, a nem, az életkor, a külső hőmérséklet, és elsősorban a szellemi és fizikai aktivitás.
2605 0 0 Pink Izé
 Mai ismeretterjesztő rovatunkban: az álcázás nagymesterei, a thaiföldi elefántok. Ravaszságuk minden képzeletet fölülmúl, itt éppen békés pandáknak álcázzák magukat. :D
4093 7 11 Izé
noartis: inkább azt döntsük el hogy fehér alapon fekete foltok, vagy fekete alapon fehér foltok
notaprisoner: Akkor javítsuk át p-pandára! :D
SyntAxe: Szexuális zaklatás pandának álcázzák őket :D
Mind a 11 komment
A vulkán, ami lyukat ütött az égen...
14838 12 13 Izé
Lazarus: Tejszínhabba mártott karfiol
Gábor-79: Furcsának tartom hogy a magyar sajtóban, vagy a weben sehol nem említik. Próbáltam rákeresni a [...]
mekszamnojz: Uh, már majdnem megijedtem hogy nekem jött szidás. :))
Mind a 13 komment
Kinek milyen volt??

Remlem megosztjátok velünk!!!
1790 0 3 Pink Izé
Sissi: Hű, na de milyen bűnben:DD
nagydee: nem mondod, hogy bűnben élsz? :D:D:D:D
Sissi: Még nem volt esküvőm, szóval nem nagyon tudnék mit mesélni:D Szerintem aktuálisabb volna a sz [...]
Nokia N97, bár úgyis mindenki tudja, hogy már kint van....

 

(Ezt nem nagyon vágom, miért ez a szöveg, de Ámen, legyen így.. - Crap)
1922 0 6 Tech Izé
punyukli: jó a GPS csak azt felejti el említeni a nokia hogy fizetős a szolgáltatás. így nem ér xart se [...]
calipunkszabus: jogos!:d ez nem derült ki belőle!:D szép meg minden, de telefon ez még?! majd sztem ha eljön az [...]
Ctx Twin: Telefonálni lehet vele? Ez nem derül ki a videóból.
Mind a 6 komment
Nagyipari modellgyártás
1100 0 8 Pink Izé
1nessa: kate moss most hizott egyebkent. es leszarja.szal ennek meg csak orulok meg most divatba jott a kics [...]
neomatsek: nem csak azért,közölték vele,h nem elég érdekes az arca,túl nagyok a mellei,széles a csípő [...]
1nessa: hat az tuti:D meg heidi megtanitotta sealt nemetul xD egesz jol tudja meg a gyerekei is annyira aran [...]
Mind a 8 komment
Daybreakers

2019-ben játszódik, amikor az emberiség nagy része vámpírrá alakult, így aztán egyre kevesebb táplálékuk van. Ethan Hawke egy kutatót alakít, aki megpróbálja megmenteni az embereket, illetve új vérforrást akar találni a vámpírok számára.

Imdb | Előzetes
1118 2 5 Film Izé
Erunder: Ez iszonyatosan jó lett. Nagyon igényes horror film lett belőle. Van benne vér fröcsögés, és [...]
Kornadidas: ez a szám megy alatta ha érdekel...: http://www.youtube.com/watch?v=4KEEXyRL0qE
Lee88: fúú ez nekem nagyon bejön. alapsztori állati király, h mki vámpír nagggyon teccő, inverz pen [...]
Mind a 5 komment
Szinte minden nő tapasztalta már, hogy a menstruációt megelőző 5-10 napban az átlagosnál feszültebb, türelmetlenebb, ingerlékenyebb, érzékenyebb, kevésbé tud koncentrálni. ( Nem beszélve arról, hogy a pasik ettől őrülnek meg) Miért, és hogyan lehet ezen enyhíteni?
1346 0 22 Pink Izé
CRaPtRaSH: amikor meg téged, akkor csak hibát jelzett... XD
Derill: lefagyott a windóz pont mikor szegény krepcsit rakták össze :D
CRaPtRaSH: már elmúlt,nincs :( szóval a hülyeség a tartozék,és én vok a gyártási műhiba. ez törpén [...]
Mind a 22 komment
Régebbi postok...