REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ryan Buchanan fotói 

Ő nyerte amúgy most a World Expeditions Photo pályázatát a bal felső képpel (érdemes azért a többi fotót is megnézni).
1467 1 0 Art Izé
Kupleráj lesz a szegedi Fekete házban
1014 0 0 Art Izé
A bogotai nőkkel nem lehet packázni

A történet szerint a fószer megpróbálta kirabolni a nőt, de a végén visszanyalt a fagyi.
4019 0 6 Izé
lilaflexninja: Basszus még a zokni se maradhatott!
SilAsh: Nem is tudom, az egész úgy néz ki számomra, mint valami rossz pornófilm....
justil: Érdekes formája az előjátéknak...
Mind a 6 komment
Ime a sorozatfüggő szerelmesek gyűrűje 

Ez az eszköz megakadályozza, hogy a párod nélkül nézd a kedvenc közös sorozataitokat.
1693 0 2 Izé
lilaflexninja: De a hetet eddig én vezetem!
kakucsi: Ezt a hozzászólást meg azért írom, hogy ezen a héten legyen eggyel több posztom mint lilaflex [...]
Nyomtatott páncélt kapott a sérült teki, és most ő a környék legmenőbb csávója
1757 0 0 Izé
Medvetámadás esetén taktika: játssz halottat
3101 0 3 Izé
hawkeye: ...olyan infantilis...? :)
eMTé: Ó de rettenetes .... olyan amerikai (köp)
Szancso: Legyél teljesen megder-medve! ;)
Megígértük a napi büntit, hát íme!

Fekete Pákó Let's Goool! című száma.
1980 0 6 Izé
hawkeye: "..szombat, 23:20" Nem bírod az éjszakázást. Nézd meg nappal még egyszer...! :)
Traveller_x: Nekem tetszik. :O
hawkeye: Micsoda hazzafyas nóta..... :)
Mind a 6 komment
Becsületkassza rejtett kamerával

Szerintetek Pesten az amcsi, vagy a brazil jelenet ismétlődne meg?
3151 0 11 Izé
Ditpet: hihihi, hát mondom én, ami ingyér van, az köll.
Demente: Úgy ahogy Brazíliában is van rendes környék, úgy amcsiban is van olyan hely, ahol elég lenne [...]
lechiffre: Jó példa Kőszeg, 10-15 évvel minden második ház előtt volt málna, vagy szeder kitéve és eg [...]
Mind a 11 komment
Morgan

Egy céges kockázatelemző legújabb feladata, hogy kiderítse, egy látszólag ártatlan fiatalról egy laborban, hogy veszélyes-e. A választ persze előre tudjuk, de ettől még végig fogjuk izgulni az egészet. 

Hivatalos oldal
539 0 0 Film Izé
Az angol politikusokban jelen van az Erő
2976 0 0 Izé
Exhibicionisták szállója

Cikk
4092 0 2 Izé
SEszter: Néhány állatfaj tagjai, úgy próbálják bizonyítani a dominanciájukat, hogy minél magasabb h [...]
3m3ricus: Ennyire ki vannak éhezve egy kiadós dugásra???
A legújabb Finding Dory előzetestől még a leginkább szőrös szívűek is pityeregni kezdenek
406 0 0 Film Izé
Szétrobbant a kereke Matthew Crampton bicajának
751 0 0 Sport Izé
Ezt tudja művelni EGY levélvágó hangya veled

Csak emlékeztetőül, ők nem gyakran járnak egyedül.
4908 0 10 Izé
SilAsh: Lehet, hogy én is ott láttam ilyesmit először, de hogy őszinte legyek, van a dologban ráció, [...]
közlegény: csinos kis kesztyű, szép törzsi motívumokkal :)
közlegény: akkor csak jó valamire :)
Mind a 10 komment
Izés művésznek rongálták meg a kiállítását

Weiler Péter korábbi műve itt az Art Izén
735 1 0 Art Izé
Szerény Williams, a perfekt haverokkal ;)
2325 0 0 Izé
Nem is az poén, hogy zenél a robot, hanem hogy még a ritmusra is bólogat közben
1827 0 0 Izé
A headline felirat az új same in english

Avagy az újabb M1-es bakik gyűjteménye. Nekem a szaros küzdelem a kedvencem.
2002 0 1 Izé
Hantaboy: Lehet már direkt csinálják, hogy ezzel növeljék a nézettséget. Maksa híradó újratöltve... [...]
MPiano: Porsche Design + Goldfinch + Steinway 

Itt a jövő zongorája
751 0 0 Tech Izé
Rakd el szépen a legódat, kisfiam!
3210 1 2 Izé
balaenoptera: Legót ragasztani szentség törés...
Zellergumó: Azért a darabokat biztos összeragasztotta hogy ne essen szét amikor nyitja vagy csukja.Mellesleg [...]
Tenisz trükkök Serena Williams-től
3629 0 2 Sport Izé
Szancso: Mármint a te posztodat. :)
Szancso: Miért nem raktad ki főizére? Megérte volna. :)
Örökmozgó gyűjtemény
3130 3 2 Izé
Szancso: Na de ha létezik legalább 1 belőle, hogy lehet gyűjtemény? ;)
3m3ricus: Az nem lehet, hogy a vízbűl veszi ki a zoxigént???
Mc Hammer, az új kínai akcióhős
1691 0 6 Izé
Szancso: Jól elkalapálták! Kerékellenőr lehet. ;)
bungle: Nem volt még itt.
riccso: szerintem volt már; utóbb kiderült, hogy megrendezett volt
Mind a 6 komment
Légpóker... de ki nyer? :)
2060 1 1 Izé
Erunder: Hasonló: Gothenburg Shuffle Cardistry Noel Heath https://www.youtube.com/watch?v=bdMEZtSneF8
6 perces kis rövidfilm, arról, hogy mi vár ránk a jövőben

Reméljük nem ilyen lesz.
508 0 0 Film Izé
Lehet kicsit kevesebb Trónok harcát kéne néznie a srácoknak

Plusz van benne magyar jelenlét is
2816 1 4 Izé
Mimis: Azért ahogy elnéztem az elején a lassítást, van friendly fire rendesen... :D
bungle: Jaja, ez jó, volt is kint: www.ize.hu/comments.php?post_id=29061
Slarioux: Fiainkat sajnos nem tartott sokból leabálniuk..:(
Mind a 4 komment
Bájos kacaj rovatunk legújabb példánya
1373 0 0 Izé
ClownTown Néhány fiatal betéved egy elhagyatottnak tűnő városba, ahol egy csapat bohócnak öltözött pszichopata gyilkos terrorizálni kezdi őket. Totál klisés, de egy unalmas hétköznap este szódával elmegy.

Hivatalos oldal
478 0 0 Film Izé
Fehérnemű foci

A zenéért külön pont jár. Move Bitch, get out da way!
1675 0 0 Sport Izé
Tériszonyosok kedvenc találkahelye

Korábbi üvegpadlók
4565 0 1 Izé
hawkeye: Hát nem megmondtam, hogy ne nézz le, hogy ne nézz le, hogy...mindegy.
Létezik Mexikó partjainál egy víz alatti folyó

Nem tudom, hogy nem volt még itt, hiszen őslelet ez az interneten. Aki viszont még nem látta, vagy halott róla tényleg nézze meg, mert bámulatos.
3326 0 4 Izé
Erunder: Az megvan, hogy brit tudósok kimutatták, sokkal több repülő van a víz alatt, mint tengeralattj [...]
justil: Mé, van víz feletti folyó is? :)
Erunder: Jó, de ez látványosabb.
Mind a 4 komment
- Hová lesz?

- Csak ide a közelbe.
3600 0 0 Izé
A National Geographic 2016-os utazó fotós pályázatának eddig beérkezett művei

Már csak egy hét maradt hátra a pályázatból.
493 0 0 Art Izé
Ez nem fotoshop!
3055 0 4 Izé
hawkeye: Ja. Utasokkal tele.... :)
defty: Miért nem a híd alatt fejjel lefele?
bungle: Csúnya reklám lett volna, ha beleszáll a parlamentbe. ;)
Mind a 4 komment
Több évnyi várakozás után úgy néz ki, végre elkészült az ARA project, azaz, az összelegózható telefon
1207 0 0 Tech Izé
Elküldték a Down-szindrómás fiút egy budapesti edzőteremből

Szerintetek melyik fél álláspontja a megérthetőbb?
3604 0 18 Izé
tjunior: Én mint aki hosszú telefonálások alkalmával önkéntelenül is elkezdek mászkálni, teljesen m [...]
bungle: Mindent értek, csak azt nem hogy miért így vette ezt fel videóra (közben sétált? meg lihegett [...]
tjunior: ez illésbácsi 2.0 Egyik oldal a down-szindrómás srác és családja a másik meg az edzőterem t [...]
Mind a 18 komment
Az Acélember akcióban

Az internet új hőse az a rendőr, aki a most szerdán, Párizsban zajló tüntetések során agressziómentesen lépett fel, és a vascsővel való ütlegelést puszta kézzel védte ki.
3076 0 10 Izé
hawkeye: Az internet hőse... Érdekes, régebben az volt a hős rendőr, aki három mozdulatból - jól po [...]
Gerysama: Néztem még pár videot és nem tévedtem. Ezek többnyire szocialisták. Vörös zászlók, Che Gu [...]
Erunder: Hát nézd, ők tudják. http://www.france24.com/en/20160518-video-shocking-moment-paris-police-car- [...]
Mind a 10 komment
The Purge: Election Year

A bűn éjszakájának harmadik része egyértelműen rókabőr, de annak nagyon jó.
1216 0 2 Izé
Erunder: Most már oda is normálisan kikerült. Szóval az a 30 ember aki eddig hiába kattintott, ha most m [...]
Erunder: Őszintén, nem értem ezt a rendszert. 10:40-re időzítettem a Film Izén a posztot, itt pedig 10: [...]
The Purge: Election Year

A bűn éjszakájának harmadik része egyértelműen rókabőr, de annak nagyon jó.
829 0 0 Film Izé
Klasszikusok asztalra és vonalzóra
2379 0 2 Izé
Szancso: Jól kicentizte! :)
neophyte: Na ah normális!! :D :D
Régebbi postok...