REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A sok pénz még nem jelent sok észt is

A videó címével ellentétben nem egy gyerek gyújtotta fel a kocsit, hanem egy felnőtt, aki füstölővel akarta megáldani azt.
3292 0 3 Izé
Erunder: Már én se emlékszem, talán reddit, vagy máshol, nem tudom, de arra emlékszem, hogy ott hitelt [...]
Pussytreehorse: Nem igazan ertem hol olvastad hogy felnot volt meg fustolovel,meg a cimeben is benne van hogy valosz [...]
negativ_kommentelo: Úgy látszik, véletlen a közlekedés többi résztvevőjére szállt az áldás.
Ha van elég pénzed, 2024-től a világ első kereskedelmi űrállomására is kiruccanhatsz
1009 0 0 Izé
Már meg sem lepődök azon, hogy az oroszoknál van pofozó bajnokság
2593 0 4 Izé
MDylan: Ez szerintem látszott a videóból: - Egyik feladja - Az egyik szabálytalanul üt (pl a szemét me [...]
sapkabarna: Nem a nyertes, hanem a vesztes dől el.
palinkaman: 1. "Kezed járjon, ne a szád!" 2. "Csak a fejét, hogy meg ne sántuljon!" 3. "...tarts oda az arco [...]
Mind a 4 komment
Control

A Max Payne készítői új játékot dobnak a piacra.
2539 0 0 Tech Izé
Alternatív matek

Csak remélni merem, hogy ez pusztán fikció, és a film készítői nem a valóságból merítették az ihletet.
1832 0 15 Izé
Ravennë: Matematika + filozófia = értelmetlen hülyeség. Ne keverjük a szezont a fazonnal. Vannak dolgok, [...]
CsakEgySrác: -gyerek csak simán nem értette meg a matematika logika szabályit. IQ tesztet nézek, 2+2=4, "2+2= [...]
CsakEgySrác: Ennyire nem tragikus. Középkorban egy női bokára, nyakra, csuklóra már felállt egy lovagnak. [...]
Mind a 15 komment
A legjobb kifogás arra, ha nem csinálod a munkádat, hogy egy cápa elvonta a figyelmed
1991 0 0 Izé
Mások évekig tanulnak ahhoz, hogy olyan jó dobosok legyenek, mint ez a 8 éves kislány
1958 0 2 Izé
Csádi: Mások? Ő nem tanult évekig?
Dmckayals: Ügyes, viszont nekem a verseny neve tetszik igazán, amire nevezett :)
Már az is elképesztő, hogy van nyomtatható robotkéz

De hogy ezt egy magyar tinilány fejlesztette ki, szinte hihetetlen.
1490 0 1 Izé
MDylan: Ha jól értem, akkor ezt nem ő fejlesztette ki, mert az alapok megvoltak már a neten. Az elektron [...]
Néha egyáltalán nem értem a rendőrséget

Ez most humoros akart lenni, vagy véresen komoly?
3695 0 6 Izé
CsakEgySrác: Londonba úgy futkosnak át az emberek a piroson, mintha zöld lenne. Duda és már észre is vette [...]
Csádi: Mi baj volt a fotózással?
mun: Valaki megtaníthatná Rékát rendesen fotózni. Amúgy mi értelme volt a testkamerának? És ki t [...]
Mind a 6 komment
Anna and the Barbies feat. Kiss Tibi: Márti dala

Több helyről is ismert lehet, legutóbb egy reklámban tűnt fel. A szövegre érdemes figyelni!
3288 0 0 Zene Izé
Egy amcsi cég zseniálisan reagált a helyi hülye rendeletekre, ami ellehetetleníti a gyerekek limonádé standjait
2186 0 3 Izé
Csádi: https://videa.hu/videok/film-animacio/a-kertvarosi-getto-1.-evad-VC4E0Fe9rJefl9J2 :DDD
vadonka: Egy amcsi reagált a zseniális rendeletre ami ellehetetleníti a helyi hülye gyerekek limonádé s [...]
Ravennë: "lomonádé legaláis" Mintha egy tájszólásos bácsika írta volna a címkéket :D
A fény és árnyjáték is lehet művészi, csak úgy kell csinálni mint Philippe Echaroux
874 0 0 Izé
Ha a brazil rendőrök azt kérik állj meg, jobban teszed ha szót fogadsz
3800 0 0 Izé
Két nasira áhitozó kutya, plusz egy baba és kész is az atomcuki videó
2961 0 0 Izé
Amikor olyat látok, mint ez az otthonáért küzdő orángután, akkor értem meg igazán a környezetvédőket
2902 0 2 Izé
Ravennë: Avatar c. film a valóságban...
hawkeye: Szegény pára... Ő még nem "fejlődött" arra a szintre, ahol a PROFIT az isten...
A sivatagban is van út, csak sűrűn fedi a homok
1797 0 0 Izé
Ha lenne a kóros túlsúlynak ikonja, akkor az ez a pizzás doboz lenne
1123 0 0 Izé
Ne b***tass, mert megfejellek!

Mondta az aligátor, majd be is tartotta szavát.
2808 0 1 Izé
VanZant: Ez KO csont nélkül, és még a cshaje is kap egy nyakast. :)
Ne felejtsd el, a legfontosabb, hogy kamerázz, mikor a barátaid hülyeséget csinálnak!

Mert ha nem veszed fel, akkor ilyen videók nélkül maradunk.
3818 0 0 Izé
Csak akkor kattints erre a posztra, ha szeretnél néhány totál értelmetlen viccet olvasni, amit egy mesterséges intelligencia írt!
2114 0 0 Izé
A Google egyik alapítója csinált egy fura repülőt

Kéne a guruló izék mellé, már egy repülő izé kategória is.
1857 0 1 Izé
MDylan: Ez a fürdőkádas drón designolt változata, ahogy nézem.
Ki kell-e fizetni a helyszíni bírságot?

Nem olyan régen ezelőtt írtam a helyszíni bírsággal kapcsolatosan, hogy Magyarországon még mindig létezik a helyszíni bírság intézmény. Azonban minden esetben ki kell fizetni a helyszíni bírságot?
1653 0 1 Izé
Demente: Be ne nyaljátok ezt ami ide le van írva!Ez régen így volt, ma már nem! A cikkben található p [...]
Lekerül az eredeti Corvin áruházat rejtegető bádogdoboz
2537 0 0 Izé
Parsecproject - La Antena
1028 0 0 Zene Izé
Egyáltalán nem bánnánk, ha az ilyen Tom Bob félék elszaporodnának Magyarországon
3295 0 0 Izé
Valamiért tök megnyugtató azt nézni, hogyan készül a Pringles chips
2701 0 2 Izé
hawkeye: Kedvencem. De eddig azt hittem, h egy bajuszos, pörgekalapos bácsi egyenként szaggatja ki....
Mec: Már majdnem olyan jó, mint a sörgyárban nézni a palackozó szalagot.
Ha egyszer találnék egy ilyen csajt, azonnal megkérném a kezét
4765 0 0 Izé
Megunta az állatkertet, ezért elindult egy sétára

Nem hibáztatom érte, én is unatkoznék egy ketrecben.
1276 0 0 Izé
Richard Silver körbefotózta a világ legszebb könyvtárait

A posztképen a Melbourneben található Victoria Állami Könyvtára látható.
1274 0 0 Izé
Az ország legmodernebb játszóházában életre kelnek a rajzok
1426 0 0 Izé
Ha a drónmentés sportág lenne, a csávó aranyérmet kapna
2261 0 2 Izé
vnyoc: Még döglött hal is van a vízben:D
kistrojak: A kutya úristenit, ez nem sokon múlott. Grat :D
Wifis robotporszívó ijesztette el a betörőt
1989 0 0 Tech Izé
A DikhTv legújabb gyöngyszeme a Minden álmod roma filmsorozat

Nem is tudom mit fűzzek hozzá, az egész úgy ahogy van totál szekunder szégyen.
2425 0 5 Izé
vadonka: Hát de ez már nem új, ennek konkrétan vége. #fárajó
vadonka: Ja bocs most látom ez ugyanaz :D Azt hittem valami folytatása az előző szemétnek :D
vadonka: Főszerepben "Zsa'" aki a nőket nem b@ssza. Kíváncsi vagyok mikor lesz erről Dancsónak videója [...]
Mind a 5 komment
Az megvan, hogy a bakelitlemez apró darabokra törik, ha túl gyorsan pörgetik?
2678 0 0 Izé
Bármivel lehet pingpongozni, csak elég ügyesnek kell hozzá lenni

Egyébként a trükkök se utolsók, amiket bemutatnak.
1677 0 0 Izé
Jó tudni, hogy vannak a magyar focistáknál is bénábbak
3005 0 0 Izé
Íme a kórus, amiben mindenki légzési nehézségekkel küzd
1773 0 1 Izé
CsakEgySrác: Sokkal több csoport "terápiára" lenne szükség, mindenféle betegséggel küzdő embereknek. Kó [...]
Ha nem tudsz mire elaludni, hallgasd meg, ahogy a BBC egykori bemondója felolvassa a GDPR-t
1227 0 0 Izé
Bruce Worden vicces grafikáitól javulni fog az angol tudásod
3217 0 0 Izé
Életnagyságú LEGO Porsche

Ami úgy néz ki, mintha egy őrült tudós nagyítófegyverrel lőtt volna meg egy kis játékot.
714 0 0 Izé
Régebbi postok...