REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
2057 - The City
Amit a tudósok jósolnak...
5899 4 10 Izé
Balázs: 1et kell hogy értsek!!!
metaljesus: azért ez egy kicsit csúsztatás. ebben a videóban sok olyan dolgot mutattak be aminek az alapjait [...]
Balázs: de várjá má!!!!volt ez hogy 1900 mit gondoltak mi lesz 2000 be vagy valami ilyesmi.............sz [...]
Mind a 10 komment
FusionMan
3251 0 2 Izé
szelekura85: Elismerésem az öregnek. Nemgyengét alkotott az biztos és, hogy volt vér a prucályába a salyá [...]
Balintka22: LOL!
Lusta cica a futógépen... nem igazán akar futni. :)
6240 0 5 Izé
Tóth József: Hol van, hol van?
byGreeg: draga kicsi cici
Mr. Cellophane: Ez egy tündér!!:D
Mind a 5 komment
Egy kis nosztalgia azoknak, akik még emlékeznek a régi szép időkre... ;)

Az Assembly '93 első helyezett PC demója:
Future Crew - Second Reality
4143 1 5 Art Izé
bungle: A Breakpoint 2007 nyertes demoja: http://www.pouet.net/prod.php?which=30244 Kevesebb, mint 200K!!
Virgo: A .theprodukt csapat kkrieger játékát ismeritek? Ha korszakba nem is, de témába vág, 96kbyte-b [...]
eNMi: Üdv! Akkor legyen egy kis AMIGA nosztalgia is!!! Az ugyancsak Assemby '93 első helyezett Pygmy Pro [...]
Mind a 5 komment
Egy kis nosztalgia azoknak, akik még emlékeznek a régi szép időkre... ;)

Az Assembly '93 első helyezett PC demója:
Future Crew - Second Reality
4121 0 5 Izé
bungle: A Breakpoint 2007 nyertes demoja: http://www.pouet.net/prod.php?which=30244 Kevesebb, mint 200K!!
Virgo: A .theprodukt csapat kkrieger játékát ismeritek? Ha korszakba nem is, de témába vág, 96kbyte-b [...]
eNMi: Üdv! Akkor legyen egy kis AMIGA nosztalgia is!!! Az ugyancsak Assemby '93 első helyezett Pygmy Pro [...]
Mind a 5 komment
Kifelé az ágyamból! :)

És egy másik videó ugyanezzel a párossal:
Kifelé a dobozomból!
5131 1 13 Izé
oneda: Ez nagyon jó szórakozás mindkettőjüknek. Mindkettejük élvezi, és szívmelengető nézni, men [...]
Tóth József: Olvasd vissza. Nem az utolsó szövegre vonatkozik.:-)
Nico: Na,de 1 fekhellyel??!!:)
Mind a 13 komment
ACROS Fukuoka
6259 0 5 Art Izé
bandee1219: Jól néz ki, ahol nincs hely parknak muszály felfelé építkezni, persze csk ha nem szarják le. [...]
Laci: Kösz a javítást, így már látom és tetszik is nagyon. Ha már a maya piramisokkal hasonlított [...]
Tóth József: Ez nagyon jó, és szép is. ilyeneket kellene építeni.
Mind a 5 komment
ACROS Fukuoka
7404 1 5 Izé
bandee1219: Jól néz ki, ahol nincs hely parknak muszály felfelé építkezni, persze csk ha nem szarják le. [...]
Laci: Kösz a javítást, így már látom és tetszik is nagyon. Ha már a maya piramisokkal hasonlított [...]
Tóth József: Ez nagyon jó, és szép is. ilyeneket kellene építeni.
Mind a 5 komment
Hogyan zuhanyoznak a férfiak és a nők?
21276 7 12 Izé
Ravennë: Lessie hazatért. :D
bungle: http://imgur.com/gallery/0BruU ;)
Purple: Hatalmas. :DDD http://9gag.com/gag/6794317 http://25.media.tumblr.com/tumblr_m61yafKJq81r1ohrio1_500 [...]
Mind a 12 komment
Yanick Dusseault - visual artist
Többek között a Star Wars (Episode 3), War of the Worlds, The Two Towers (The Lord of the Rings), Terminator 3, The Island filmek látványvilága fűződik a nevéhez.
7739 1 1 Art Izé
Balázs: nagyon fasza csak kár hogy rákell menni minden képre hogy rendesen lásd!!!!
Yanick Dusseault - visual artist
Többek között a Star Wars (Episode 3), War of the Worlds, The Two Towers (The Lord of the Rings), Terminator 3, The Island filmek látványvilága fűződik a nevéhez.
7535 2 1 Izé
Balázs: nagyon fasza csak kár hogy rákell menni minden képre hogy rendesen lásd!!!!
Mehmet Ozgur füstös fotói ;)
4358 1 0 Art Izé
Mehmet Ozgur füstös fotói ;)
4901 3 0 Izé
Újabb yeti-fun játék...
15080 2 5 Game Izé
Oláh Dóra: Én ismerek más ien Yetispőortos játékot! Pl: A pindvint ki kell lőni, vagy: Úsztatni kell, me [...]
Oláh Dóra: Sztem is!
szamaba: tök jó
Mind a 5 komment
Újabb yeti-fun játék...
16093 7 3 Izé
szamaba: tök jó
mekecske: Pfff. Ez igen szemgyakorlat! Holnap nem fogom játszani. :D
brigi_cica: szédülök :D
Poénos futballjelenetek. Némelyik már majdnem olyan vicces, mint a magyar foci...
10002 5 7 Izé
Purple: MAGYAR foci? bungle te hol láttál olyat? :DD
csicsilla: mind a kettö nagyon jooooo Maccoyiénak a vègèn a csàvoka... XD
AVIREX: kibaxjó:D
Mind a 7 komment
Wim Hof - aki már futott egy fél maratont mezítláb és rövidnadrágban a sarkkörön, valamint 6 perc 20 mp ideig tartózkodott a jeges vízben - arra készül, hogy egy szál gatyában megmássza a Mount Everestet.
2291 0 4 Izé
Laci: A Nepáliak nem fogják felengedni, a hő amit termel lavinát indíthat el a hegyről.
Baci: Vigyázzá! menni fog neki!
alphadog: Az a durva, hogy állítólag (ezt írják) tudja szabályozni a teste hőmérsékletét, mint a tib [...]
Mind a 4 komment
Kis izéket lehet növeszteni, pitypangot lehet fújni és szemcsepp is van... :D
5615 2 6 Game Izé
Ketya: :D
Izzie: ne látod benne a fantáziát...:D:D:D:D
Luflee: milyen kert?! Neked hol nő a kertedbe pislogó szem? meg kis ventillátor?! Meg ha szarik egyet a k [...]
Mind a 6 komment
Kis izéket lehet növeszteni, pitypangot lehet fújni és szemcsepp is van... :D
5242 4 6 Izé
Ketya: :D
Izzie: ne látod benne a fantáziát...:D:D:D:D
Luflee: milyen kert?! Neked hol nő a kertedbe pislogó szem? meg kis ventillátor?! Meg ha szarik egyet a k [...]
Mind a 6 komment
" ...nem bírtam a feszültséget, össze kellett vagdosnom magam. Folyt a vér, akkor megnyugodtam."
..na ennek nem lennék a szomszédja!!

1. rész
2. rész
3. rész
4353 0 15 Izé
yushuf: ez döbbenet
DeadSnow: pedig milyen jó is lenne nekünk ha tele lenne az utódaival az országunk, gondoljatok csak bele, [...]
wtf: Igazad van, végülis az, hogy valaki elmebajos, annyira relatív, neki lehet, hogy a normális embe [...]
Mind a 15 komment
Küldjél füstjeleket... :)
3935 0 3 Izé
alphadog: :DDD Amerika, persze... ;)
wtf: Eiffel-torony jobb alul... rémlik valami?
bubi66: Na ez a vidék merre lehet ... csak nem amerikában ...??? Tisztára mint a Sim City -ben .
Vártam, hogy felbukkan a sport-szelet reklámból a rasztagyerek, és segít fürdőgatyós hősünknek eltoltni a hangfalakat...
9144 0 7 Izé
Luflee: Hát ezt azért zenének nem nevezném.. :)
sevenfingers: koszi. kurva jot rohogtem.
wtf: Ahogy nézem, annak nem nagyon fázhat a hasa... csupa szőr elöl. :D
Mind a 7 komment
Muglets - legyél manó, télapó, vagy funky táncos
4314 1 4 Izé
mtzolee: nagyon jóóó:D nem akarod Orbán-nal is megcsinálni!??:)))
Gergely001: :D
kovy5: http://a.muglets.com/1CCNM-A ez nagyon kész (az én művem:P)
Mind a 4 komment
Csak egy gombnyomás és máris tiszta a cicuska... :)))
(már látom előre az "állatvédők" kommentjeit, megjegyzem nekem 3 macskám van és imádom őket, nem is fürdetem... de azért jót röhögtem ezen az idióta találmányon).
8709 3 24 Izé
Su: viszont a gazdi tetszeleghet a megmentő szerepében mikor kiveszi onnan. egyébként nem normális [...]
Su: mondott itt olyant valaki, hogy ez hosszúszőrű? hülyegyerek
Mr. Cellophane: Aki ezt kitalálta annak kéne a f*szát satubafogni és adni neki kalapáccsal!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mind a 24 komment
Tehetségesek. Azt ugyan még nem tudom, hogy az egyensúlyozásban, vagy a videoszerkesztésben... :)
Várjál, van máááásik is.
5995 1 6 Izé
bungle: Legalább idősebb korukban magyarázkodhatnak a videóval, hogy miért is lettek hülyék, mikor fe [...]
Su: kiváncsi lennék, mikor fejre ejtik őket, akkor is úgy gondolják, hogy milyen ügyesek?
bungle: Felraktam FunPic-re, link javítva, már megnézheted... Valami új betegség lehet terjedőben: htt [...]
Mind a 6 komment
A 90 legfurább fóbia
Ha pl. nem szeretsz fürdeni, hivatkozhatsz ablutofóbiára. ;)
A phronemofóbiások nem lehetnek túl eszesek, ők a gondolkodástól félnek. :D
Ergofóbia - na ergo ettől sokan szenvednek (keresd meg, mi ez)! :)

Neked milyen félelmeid vannak?
11888 7 11 Izé
iZeMiZe: Ha szólítana a természet nem lennék Kathisophobia-s:D
Sztincsi: Nekem meg Bibliophobiám meg Phronemophobiám van asszem... most... így... vizsgaidőszak után...
Balázs: én a pókoktól meg a magasságtól:)):SS
Mind a 11 komment
Érdemes a háttérben figyelni a vezető nélkül körbe-körbe járó kocsit, ami beindult magától... A tulaj sebességben hagyta az autót + rárakta a kormányzárat, miközben be volt kapcsolva a fűtést indulás előtt automatikusan beindító cucc. Okos. ;)
10331 0 14 Autó Izé
Dzsedáj: Alapjárat!!
Pipi: És ki a kis kukim nyomja a gázt?
bubi66: Na értem én ezt a fűtésvezérlővel vezérelt motorindítást , de akkor hova dugjam a slusszk [...]
Mind a 14 komment
Érdemes a háttérben figyelni a vezető nélkül körbe-körbe járó kocsit, ami beindult magától... A tulaj sebességben hagyta az autót + rárakta a kormányzárat, miközben be volt kapcsolva a fűtést indulás előtt automatikusan beindító cucc. Okos. ;)
10443 1 14 Izé
Dzsedáj: Alapjárat!!
Pipi: És ki a kis kukim nyomja a gázt?
bubi66: Na értem én ezt a fűtésvezérlővel vezérelt motorindítást , de akkor hova dugjam a slusszk [...]
Mind a 14 komment
Mai büntetés: Fütyike a Budapest TV-n!
11604 1 26 Izé
karmigran: esetleg még annyi, hogy: 'aki a pokolra kíván jutni, az nézze meg mégegyszer' :D
karmigran: gyanúsan cirkuszban van forgatva .. egyébként tényleg nem tudok mit szólni ehhez ..
thorm: legalább már mutálna hangja és nem kislány hangon énekelne rockot
Mind a 26 komment
Remek - a világ legcsúnyább futballistái. Kellett már egy ilyen, mert ilyen még nem volt.
5460 1 4 Izé
Balázs: apádf*sza!!!
Sztincsi: Eleve CoLLina, azt ő nem focizott sose, baeg??? Úúúúúgy imádom, hogy ilyen okos vagy...
Élien: De szép !?!
Mind a 4 komment
Furcsa gitárok
2321 2 2 Izé
after: kár, hogy az árak nem voltak odairva:)
DD: Érdekes, hogy némelyiken akár játszani is lehet (pl a LiveAid), másokat meg még kézbe venni i [...]
Adj egy smacit! :)

4237 0 10 Izé
andici_25: ez tenyleg aranyos ,az oroszlanok ilyet is tudnak? nem csak olyat hogy hammm? en nem mernem olyan ny [...]
Norcsi: Ehhez meg kell nézni a videót is :)) Szerintem nagyon aranyos!
bungle: A sztori az, hogy a nő megmentette az oroszlán életét. Kiraktam ide a videót: http://www.funpic [...]
Mind a 10 komment
Filmes tesztek rogyásig...

A 2.-ik és a 3.-ik tesztet is érdemes megsasolni...
5302 0 28 Film Izé
thorm: 4.hez 1.: renaissance 9.: snakes on a plane 27.: jason x 28.: confessions of a dangerous mind és ez [...]
thorm: 1.höz a maradék 6.: full metal jacket 11.: garden state 26.: gangs of new york 2.hoz a maradék 2 [...]
thorm: 4.hez még 8.: das boot 23.: any given sunday 3.hoz még 14.: dog day afternoon 18.: the insider 1.h [...]
Mind a 28 komment
Filmes tesztek rogyásig...

A 2.-ik és a 3.-ik tesztet is érdemes megsasolni...
5539 1 28 Izé
thorm: 4.hez 1.: renaissance 9.: snakes on a plane 27.: jason x 28.: confessions of a dangerous mind és ez [...]
thorm: 1.höz a maradék 6.: full metal jacket 11.: garden state 26.: gangs of new york 2.hoz a maradék 2 [...]
thorm: 4.hez még 8.: das boot 23.: any given sunday 3.hoz még 14.: dog day afternoon 18.: the insider 1.h [...]
Mind a 28 komment
Motherload - ez volt régen a kedvenc játékom :)
A lényeg, hogy különböző ásványokat, meg kőveket kell felhoznunk a mélyből, hogy fejlesszük a fúrókocsinkat.
(figyelem, 4500 környékén már robban a föld)
16332 9 48 Game Izé
agyas: oké nem szóltam, nem vettem észre az instrukció menüt XD
agyas: Sziasztok, hogy a fenében lehet használni a dinamitot a teleportot, azaz szinte mindent :D jó le [...]
misuka1988: Az AMAZONITE-ből egyszerre 22 darabot vittem fe, amiért kaptam is 11 milliótl, igaz hogy nem tudt [...]
Mind a 48 komment
Motherload - ez volt régen a kedvenc játékom :)
A lényeg, hogy különböző ásványokat, meg kőveket kell felhoznunk a mélyből, hogy fejlesszük a fúrókocsinkat.
(figyelem, 4500 környékén már robban a föld)
10946 7 45 Izé
Hunter: hat ha megveszed mindenbol az utolsot akor nem halsz meg ha felrobban a fold de gyorsabb ha hasznalo [...]
3kori3: Valaki mondja meg hol az anygyalkaaa!!! 832.895 ft-ig felmentem, 2 óra alatt, eddig volt üzemanya [...]
fingi22: Kovy5: Tudsz ilyen csalásokat más miniclip játékokhoz is?
Mind a 45 komment
Hamarosan a hazai mozikban a Saw III
Reméljük lesz ennyire komoly, mint ez a kis videó. ;)
7800 3 23 Izé
AVIREX: mert jön az 5. rész a mozikba gondolom..
bungle: Ezt miért külditek be mostanában annyira? Megjelent valami másik site-on, mint új videó???
Dawe: csak ott még szánalmasabb :D
Mind a 23 komment
Jingle Cats
Ha ettől sem lesz karácsonyi (vagy inkább világvége) hangulatod...

Másik videó: The Jingle Cats - White Christmas
Játszd le egy macskának és garantált őrület veszi kezdetét... ;)
5019 0 3 Izé
szacsi: Hát ez qrva jó! Vagy már ötször megnéztem, de még mindig szétröhögöm rajta az agyam! :-)) [...]
Ijász!!!: Bakker.DDDD Bulizhatnékom lett.)))
jumbojet: mjámáj mjájájá májájájá mjáá Muháháá hehe ez jó:) főleg a női hangú kutya
Shrek Karaoke
Végre zene füleimnek :)
7701 1 6 Izé
mtzolee: Nagyon komooooly!:))) Süti!!:) remélem a szerző bevállal még néhány zenei stílust!:)
Zalán: Szeritem nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nag [...]
Somebody: Kicsit eltér az eredetitől... :D :D :D Ezt még fel kell dolgoznom. :)
Mind a 6 komment
Skatula duó: Pákó dal

Egyéb Skatula duó böffenések:
Kiszel dal
Anettka dal
15770 0 13 Izé
babus: Azért lehetnek ilyen "sztárok" ,mert vannak olyan hülyék ,akik azzá teszik őket.... Mert vanna [...]
Hate Parade: Az Isten azért teremtette a fekákat amiért a betegségeket, hogy kigyógyítsuk magunkat belőlü [...]
JoTi: Ez egy nyomorék kis csicska aki azt hiszi ,hogy ha a negró világít a szájában akkor ő lesz a [...]
Mind a 13 komment
Régebbi postok...