REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
TCB Museum - Things Came up to my Brain Museum
2249 2 1 Game Izé
MVS: Nagyooon tetszettt!!! Köszi!
Kenna - Say Goodbye To Love
Honlap
344 0 0 Zene Izé
Az ortopédus rémálma! :O
15000 4 97 Izé
Bakeyoo: Akkor kitartás! :) (A szex meg jó dolog... :D)
madymady: Teljesen igazad van, viszont már napok óta csakamatekcsakamatek, és máááá.... Vagy lehet enny [...]
csirek: megérdemli hidd el...mellesleg az én helyzetemben te is a gyenge pontokat keresnéd :D
Mind a 97 komment
The Roc Project & Tina Arena - Never (Past Tense Filterheadz)

Nagyon nagy muzsika.....!!!!
The Roc Project Tina Arena - Never (Tiesto vs. Filterheadz)
518 2 0 Zene Izé
Kézi-Chopin - Ha eljön a Csend
A Kézi-Chopint 1983-ban alakította Budapesten Legát Tibor énekes szövegíró. Kezdetben iskolai rendezvényeken léptek fel, majd az akkoriban ismét virágkorát élő klubmozgalom egyik meghatározó zenekarává váltak nyers zenéjük és politikai szövegeik miatt. E kezdeti periódus 1985-ben zárult le, amikor a Kézi-Chopin Kassák Klubbéli koncertjét a rendőrség márciusban betiltotta. Az eseményről - jellemző módon - csupán a los angelesi SPEX magazin emlékezett meg. A második periódus 1986-tól datálható, amikor csatlakozott a zenekarhoz Tóth László gitáros-zeneszerző, s általa ígényesebb zenét kezdett játszani az együttes. A szövegek árnyaltabbá váltak, így a rendőrség sem tudott kifogást találni. Ettől függetlenül a zenekar publikálási lehetőségei nem változtak, bár úgymond "tűrt" kategóriába került, lemezt nem adhattak ki. 1988-ban Legát kilépett a zenekarból. Az újjáalakulásra 1990-ig kellett várni, de a koncepció akkorra teljesen átalakult. Gitárcentrikus zene,ironikus-tragikomikus szövegek jellemezték az akkori műsort, ami 1991-ben kazettán jelent meg az Utolsó Magyar Playboy címmel a Fekete Lyuk Kiadó gondozásában.
488 1 2 Zene Izé
Laci: Sajnos "The page cannot be found", de itt van egy kétkezi Chopin: http://www.youtube.com/watch?v=ZN [...]
Errtu: Mivel ez is mp3, ezért itt a link, ha le akarod tölteni: http://droid242.extra.hu/other/kezi_chopi [...]
James Blunt - Goodbye My Lover
Nem most ismerkedem vele, már korábban hallottam, de most szerettem meg igazán. Zenéjéhez érzelmek kellenek és [ha létezik ilyen és nemcsak belemagyarázom ;)] egy bizonyos muzikális komolyság. Maga az életútja is tetszik, és a kettő eddig kiadott albuma is.
Wikipédia
318 1 2 Zene Izé
boci: Azért nincs harag, mert egyrészt elmondtad a véleményed, és ez tetszik. :) Másrészt meg azér [...]
RokkantTroll: Valahogy mindig megdöbbent az, hogy az emberek milyen zenéket tudnak szeretni és isteni magasság [...]
Knob - Music

Myspace profiljuk
499 2 1 Zene Izé
Purple: királyságos
Henning Kvitnes - Games people play

A norvég nyelven éneklő művészek között Henning Kvitnes és Jonas Fjeld a műfaj legsikeresebb hazai képviselői kiemelkedő számú lemezeladással. Itt egy érdekes kép öszeálitás a zenéjere.

Honlap
601 1 0 Zene Izé
AURORA-15 múlt
401 0 1 Zene Izé
nipper: még ez a haj a Viginek :))
Imádom a japán tv műsorokat, mondtam már? ;)
12611 7 47 Izé
kKNd: Gondolom a 40esre akart válaszolni.
Cromex: He?
makkos: Japánban akarok élni:D itthon miért nincs ilyen? tuti mennék:P
Mind a 47 komment
Egy elcseszett trükk?

...és egy kevésbé elcseszett trükk ugyanabból a tehetségkutató műsorból.
10303 1 16 Izé
Iguana: ez igy sokkal jobb. igy legalább lehet röhögni rajt. Ha meg összejön szart se ér az egész. en [...]
Shifty: http://youtube.com/watch?v=TuNlNHtDLJQ sorry lehet hogy rossz az előző link :)
Shifty: Ez nem éppen elcseszett, hanem felettébb érdekes :) aki ismeri az ne lője le a poént :) http:/ [...]
Mind a 16 komment
A '75-ös Death Race 2000 remake-je (Stallone és David Carradine főszereplésével), az idén mozikba kerülő Death Race (Jason Statham) autói.
7291 0 10 Film Izé
Zserigta: Azok a régi szép DOS-os idők. :D
Zserigta: Na, látom egy páran egyetértenek velem, hogy ez egy Carmageddon és Death Rally szerű film lesz. [...]
rókakoma: LOL ez tényleg death rally.. csak nem felülnézetből van :D
Mind a 10 komment
A '75-ös Death Race 2000 remake-je (Stallone és David Carradine főszereplésével), az idén mozikba kerülő Death Race (Jason Statham) autói.
8290 5 11 Izé
szrobert: Készül a 2.rész ami az előzményekről fog szólni...
Zserigta: Azok a régi szép DOS-os idők. :D
Zserigta: Na, látom egy páran egyetértenek velem, hogy ez egy Carmageddon és Death Rally szerű film lesz. [...]
Mind a 11 komment
Nanami Cowdroy Ausztráliában született, japán anyuka és francia/skót apuka gyermekeként. A japán hatás meg is látszik az illusztrációin.
5347 1 19 Art Izé
Errtu: Semmi gond. De így sajnos a festés elmarad :D
Chamy: Bocsi. Teecee gyorsabb volt.
Errtu: Aha.
Mind a 19 komment
Nanami Cowdroy Ausztráliában született, japán anyuka és francia/skót apuka gyermekeként. A japán hatás meg is látszik az illusztrációin.
5264 8 19 Izé
Errtu: Semmi gond. De így sajnos a festés elmarad :D
Chamy: Bocsi. Teecee gyorsabb volt.
Errtu: Aha.
Mind a 19 komment
Jonathan Yeo portréi híres emberekről (mint pl. Bush vagy Hugh Hefner) - pornómagazinokból kivágva.
5974 0 13 Art Izé
cérna1: oké a vers
republic666: Auróra : Gyilkos Amerika Nagaszaki Hirosima Kambodzsa Vietnam túl sok a sápadtarcú kevés az [...]
anon: Én is így értettem :D
Mind a 13 komment
Mai tudományos rovatunkban bemutatjuk, hogy miként lehet kipattogtatni a kukoricát gyorsan és egyszerűen 3 vagy 4 mobiltelefon segítségével. De hogyan is működik ez pontosan? ;)
30291 10 38 Izé
Éjfélilány: http://webcast.tv2.hu/dynamic/index.php?m=video&video_id=377379
Zserigta: Köszönnyük kispedro, de a TV2 Aktív műsora megelőzött téged. :D Amúgy az Aktív rendszerint [...]
kispedro: Nem szoktam hozzászólni semmihez, de most muszály vagyok. Aki ezt elhiszi, az egy nagyon naív em [...]
Mind a 38 komment
Jézus Krisztus, a vámpír vadász - színes szinkronizált kung-fu horror vígjáték musical, melyben Jézus megvédi a leszbikusokat a vámpíroktól és megküzd az ateistákkal.
3088 0 18 Film Izé
bungle: Pedig direkt beraktam a post szövegbe is az imdb linket. ;)
Lacpas: Es most latom csak fenn van az imdb is 5.3 ponttal, honnan kapott az annyitt? Eloszor azt hittem csa [...]
Lacpas: Mar nem lepodom meg semmin se -.-'
Mind a 18 komment
Jézus Krisztus, a vámpír vadász - színes szinkronizált kung-fu horror vígjáték musical, melyben Jézus megvédi a leszbikusokat a vámpíroktól és megküzd az ateistákkal.
2475 3 18 Izé
bungle: Pedig direkt beraktam a post szövegbe is az imdb linket. ;)
Lacpas: Es most latom csak fenn van az imdb is 5.3 ponttal, honnan kapott az annyitt? Eloszor azt hittem csa [...]
Lacpas: Mar nem lepodom meg semmin se -.-'
Mind a 18 komment
Music Bounce
1518 1 3 Game Izé
bettinátor: ennek mi a lényege???? ß)
[conejillo]: nagyJÓ :D
anon: Ez marha jó
Érdekes borospoharak :]
3977 4 33 Izé
Lacpas: 50$-art azer elkernek egy ilyen szarert :) Bocsanat, rosszul lattam csak 49-et. De tudom nem a penz [...]
papaluige: XD
csicsilla: mindenki vàgja ki valakinek a tökét!!!XD ez sem rossz!
Mind a 33 komment
Moloko - The time is now
473 0 0 Zene Izé
Tegnap írtam egy mesterséges szigetről, amit műanyag palackok tartanak fenn a vízen. Most itt egy csónak 15.000 műanyag palackból meg egy kiszuperált Cessnaból, amivel Californiából Hawaiira hajóznak.

1723 0 11 Izé
bungle: cancer1 küldte: http://freshpics.blogspot.com/2008/10/boat-made-from-recycled-plastic-bottles.html
bungle: Elképzelhető. Azt viszont el se tudom képzelni, mekkora rekeszizom szükséges annyi rekesz sörh [...]
papaluige: akció lejárta után pedig megduplázódik? :D
Mind a 11 komment
Linda Huber - jobban rajzol, mint ahogy én fotózok!
8719 2 26 Art Izé
nemvágoom: Nagyon szép rajzok.De ilyen tehetséget miért ilyen képekre pazarol???
Errtu: Luf visszatért... :D Üdv újra itt :)
Dralisz: Nem photoshop, de ahoz hogy olyan fényképet kapjál, amit le tudsz másolni kell az is. Többfél [...]
Mind a 26 komment
Linda Huber - jobban rajzol, mint ahogy én fotózok!
8945 18 26 Izé
nemvágoom: Nagyon szép rajzok.De ilyen tehetséget miért ilyen képekre pazarol???
Errtu: Luf visszatért... :D Üdv újra itt :)
Dralisz: Nem photoshop, de ahoz hogy olyan fényképet kapjál, amit le tudsz másolni kell az is. Többfél [...]
Mind a 26 komment
Furkó Ferkó - Pajzán mulatós náuta :D 
Túl szőrös a.... :D Örök klasszikus problémát feldolgozó balladai szám :D
1707 4 3 Zene Izé
Árnyangyal: ez ténylegesen, igazán inteligencses
quky535: Igen ezt ismerem ;) . De hát az ilyen mulatós korszakban kell a pajzán mulatós is :D. Na nem mi [...]
NuttySomeone: http://youtube.com/watch?v=v-LoWoSQGS0 neked inkabb rajzfilmet kene nezzel:)))) hahh
Irodai forradalom 18 lépésben...
8623 4 7 Izé
anon: Így néz ki a Habostorta irodája péntek délutánra? ;)
Skullman: Ártalmas az irodai munka és ez a nagyon jó tanulmányrajz példázza.
milerik: végén már Majmok bolygója feeling x)
Mind a 7 komment
A Magyar Posta levélkézbesítőket keres. A munkakör betöltéséhez mindössze egy egyszerű állóképességi teszten kell csak részt venni.
4885 1 6 Izé
Ency: úúváo..ez tényleg tökjó, szívesen elmennék egy ilyenre :)
Daru: Wow! Egy ilyenre beneveznék!
DeeP®: A posztszöveg.. egy postásnak maga a pokol..!! azért jó na ;)
Mind a 6 komment
Spiral Island - 250.000 műanyag palackból épített sziget Mexikó partjainál.
7577 0 15 Art Izé
Dralisz: Csináljunk palack maffiát! Kivisszük a palackokat más országokból és kaszálunk! :D
Vin Dieselke: EZ NAGYON BEJÖN!!!!! Nekem is kell ilyen, bár a Balcsin kb be lehetne sétálni a szigetig, amily [...]
calipunkszabus: valami olyamit hallottam, hogy jövőre itt rendezik a 2009-es Fesztivált!..
Mind a 15 komment
Spiral Island - 250.000 műanyag palackból épített sziget Mexikó partjainál.
7792 1 16 Izé
bungle: Spiral Island II http://www.dailymail.co.uk/news/article-1320180/British-inventor-builds-floating-ho [...]
Dralisz: Csináljunk palack maffiát! Kivisszük a palackokat más országokból és kaszálunk! :D
Vin Dieselke: EZ NAGYON BEJÖN!!!!! Nekem is kell ilyen, bár a Balcsin kb be lehetne sétálni a szigetig, amily [...]
Mind a 16 komment
Faithless -  Insomnia

Insomnia (álmatlanság, elégtelen alvás): többé-kevésbé tartós alvási probléma, amely során az adott személy úgy érzi, hogy az alvása zavart, illetve nem pihentető. Az alvászavar kihat a nappali éberségre és a hangulatra is, ily módon memória- és koncentrálási zavarhoz, fáradtsághoz, depresszióhoz vezethet, rontja a munkahelyi teljesítményt, megnöveli a balesetek valószínűségét. Leggyakrabban az alábbi alváspanaszok fordulnak elő: nehezen alszik el, az éjszaka során gyakran felébred (felületes alvás), és nehezen tud újra elaludni, kora reggel spontán felébred, az alvást követő nap fáradt. Felmérések szerint a felnőttek egynegyed része számol be alkalmankénti insomniáról, 10 százalékuknál pedig az insomnia súlyos, kezelést is igénylő probléma. Az insomniák többsége másodlagos (szekunder, szimptómás, tüneti), azaz valamilyen testi vagy lelki betegség, pszichés állapot, kémiai anyag, életmódbeli vagy környezeti tényező a kiváltó oka. Legtöbbször egyidejűleg többféle faktor is felelőssé tehető az insomnia előidézésében. A primer (elsődleges, önálló) insomniák ritkák, ezek hátterében magyarázó ok nem található.
forrás

Bakeyoo-nak ;)
560 3 1 Zene Izé
Bakeyoo: Peeersze, így hogy tudod, hogy szarul alszom, ráteszel még egy lapáttal! :D Köszönöm! :*
Bruno's Art & Sculpture Garden
4013 0 66 Art Izé
mekszamnojz: na szepek vagytok, kiteszem a labam es egybol ez van.... :PPP ( ez gonosz nyelvnyujtogatos )
mekszamnojz: vazzze en meg most nezem hogy haverom geperol irok, es az o nevevel voltam bent :DD meg jo hogy mast [...]
.::JunKieEQ::.: Vazze... :DDD kajak elírtam... és fel se tünt... :DDD Persze... A Parfümre gondoltam... :DD Ilye [...]
Mind a 66 komment
Bruno's Art & Sculpture Garden
4253 4 66 Izé
mekszamnojz: na szepek vagytok, kiteszem a labam es egybol ez van.... :PPP ( ez gonosz nyelvnyujtogatos )
mekszamnojz: vazzze en meg most nezem hogy haverom geperol irok, es az o nevevel voltam bent :DD meg jo hogy mast [...]
.::JunKieEQ::.: Vazze... :DDD kajak elírtam... és fel se tünt... :DDD Persze... A Parfümre gondoltam... :DD Ilye [...]
Mind a 66 komment
The Black Dahlia Murder - Statutory Ape
Myspace
684 0 0 Zene Izé

Klippek
Mc Gőz - Neked ez így teccik
Mc Gőz- Remélem Érted
MC Gőz feat MC RON - Még Mindig Mulatunk
Mc Göz - Megkajáltok Mindent

Honlap
Myspace
Dalszövegek
293 1 2 Zene Izé
OZZYka: Ha a képre nyomsz akkor ez jön be ;DDDDDD Amúgy meg ha itt tartunk akkor még nagyon sok kimaradt [...]
karaj: Mc Gőz - Az égben fent Ez kimaradt...:):) http://www.youtube.com/watch?v=B30egGJ7CXE&NR=1 ... [...]
Másik kameraállásból...

Rég volt már címadó pályázat, most itt van egy. Ti mit írnátok alá szövegnek?

Nevezés csütörtök délig, nyeremények a szokásosak (bögre vagy póló vagy sapka).

Frissítés: nagyon jó kommentek érkeztek, igazából többet is választottam volna, de majd lesz még ilyen, nem kell aggódni. :)
A mostani nyertesek (és a nyerő nevezésük):
crassus88 (117), Darthdevil (57), Erunder (93), Gb (30), republic666 (110)
És a különdíjas: Derill (42).

Mennek ki az értesítő levelek...
9442 6 153 Izé
M.Andreas: Erre varrj gombot, most megint tudok kommentelni. Fene se érti eztet... 8/
M.Andreas: Kúl. Most vettem meg a Fotóbolt legújabb verzióját, lehetne megin' pixelzsonglőrös verseny is [...]
bungle: Igen. Persze volt amit már tegnap "kinéztem". :)
Mind a 153 komment
Amikor a gumibaba táncol.
6691 3 7 Izé
Forgi: Volt egy megatánc vagy mi a szösz a Lengyeleknél és ott volt egy fiatal fiú (kaziewski ??). Saj [...]
NuttySomeone: hat ez a srac nagyon jolnyomassa:D kaprazatos:P
Bakeyoo: Ez igen, tud a srác!
Mind a 7 komment
Real McCoy - Love & Devotion (mert hát mi mást lehet várni tőlem?:DDDD)
wiki
szövege
Sajnos hivatalos honlapokat meg hasonlókat nemigazán találtam, de elég jó szám szerintem. ;]
És egy másik nagy kedvenc tőlük, az Another Night.
1251 1 0 Zene Izé
A múltkori majmos, robotkaros izé után itt van Dean Kamen "Luke" névre keresztelt igen hasznos robotkarja.
3184 2 2 Izé
Ilsa: Luke...:D Ééén vagyok az apááád!!! Nagy fan lehet
Shongi: Nem rossz, jó látni hogy fejlődik is valamit a világ:D Ez kicsit másabb, de elég durva: http:/ [...]
Platform Racing 2
2082 5 1 Game Izé
Mimis: Nálam iszonyatosan beszaggat néha. :(
Régebbi postok...