REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Építs síneket jól!
8111 4 0 Game Izé
A Warner Bros. 2008 májusától Blu-rayre vált.
422 0 1 Tech Izé
beton: öööö .... ööööö ..... éééén .... hukk .... vagyok a mérleg .... öööö ..... nyelve [...]
A világ egyik legnagyobb teherautója. Motor: 169,5 literes, 16 hengeres,3300 LE (2460 KW); Súlya: 260 tonna, hasznos teher: 350 tonna; hossza: 20m, magassága: 6,88m (felemelt rakfelülettel: 17,07m), szélessége: 7,57m; kerékmagasság:3,35m...
Másik két haveja: Caterpilla r 797 és Liebherr T282.
8527 0 37 Autó Izé
bandee1219: Nem akksiról, hanem a nagy (általában diesel) motor termel áramot, amellyel meghajtják a kereke [...]
bandee1219: Ja, meg nem túl gyors a végsebessége, de ha a tömeg/gyorsulás arányt nézzük, bármelyik spor [...]
Tádi: Felhúzós:-)!
Mind a 37 komment
A világ egyik legnagyobb teherautója. Motor: 169,5 literes, 16 hengeres,3300 LE (2460 KW); Súlya: 260 tonna, hasznos teher: 350 tonna; hossza: 20m, magassága: 6,88m (felemelt rakfelülettel: 17,07m), szélessége: 7,57m; kerékmagasság:3,35m...
Másik két haveja: Caterpilla r 797 és Liebherr T282.
8641 7 37 Izé
bandee1219: Nem akksiról, hanem a nagy (általában diesel) motor termel áramot, amellyel meghajtják a kereke [...]
bandee1219: Ja, meg nem túl gyors a végsebessége, de ha a tömeg/gyorsulás arányt nézzük, bármelyik spor [...]
Tádi: Felhúzós:-)!
Mind a 37 komment
Warner Bros le akarja végre zárni a formátum háborút azzal, hogy nem támogatja tovább a HD DVD formátumot.
411 0 0 Tech Izé
Durva rally bukások
10713 8 37 Izé
bandee1219: Jó kis összeállítás, a zenére van ütemezve. Király!
bungle: Derill küldte: "Ez az egyik legjobb rally-s videó ami valaha készült, annak is ajánlom aki nem [...]
bungle: gvereb1 küldte: Kisfilm a rally-ról. http://video.racing.hu/toljadneki_movie_allabout_rallyeing
Mind a 37 komment
"Egy Wall Street-i elemző, Shaw Wu szerint az Apple Inc. bejelenti a Blu-ray olvasóval felszerelt gépek érkezését a januárban esedékes Macworld expón."
499 0 0 Tech Izé
"A jövő héten kezdődő Consumer Electronics Show keretein belül maga Bill Gates rántja le a leplet a vállalat legújabb meglepetéséről."
604 0 0 Tech Izé
- 512MB NVIDIA GeForce 8800M GTS
- Core 2 Extreme processor,
- Blu-ray / HD DVD
- 20.1-inch WUXGA (1,920 x 1,200) XHD Ultra Brightview kijelző
- eSATA port, hybrid analog / digital TV tuner
És már 1,299 dollárért elviheted.
682 0 0 Tech Izé
Simpson család függő vagy? Vagy csak kíváncsi vagy, mennyit tudsz erről a népszerű rajzfilmről? Teszteld le tudásod ezzel a teszttel jól! :)
(Egy csipetnyi angoltudás persze itt is szükséges!)
2495 0 2 Game Izé
Clipse: pedig eccerű
Oláh Dóra: Angolt tanulok, de nem értem ezt a játékot
Ha nemtod, akkor ez majd válaszol. ;)
17856 20 120 Izé
nessza98: szia
ladyann: a: Szia! :) Várom a kérdéseidet! q: baszoood a: Már mondtam, hogy nem. q: baszoood a: Áh! Felej [...]
Máln@: a: Szia! :) Várom a kérdéseidet! q: Akkor most szeret? a: Azt hiszem, igen. q: JAhj.......NE MÁ [...]
Mind a 120 komment
504 0 2 Tech Izé
leep: inkább nyomtató
Sza Sza: okos fénymásológép/nyomtató.......
Ez történik ha egy Vacom rajztáblát egy GPS-t és egy Macbook Pro-t ötvözünk, és levágjuk róla a billentyűzetet. Az eszköz már rendelhető, igaz a 2.300 dolláros ár visszatartó erő lehet.
652 0 0 Tech Izé
Az Art Lebedev ismét valami olyat tett le az asztalra, ami egy lehetséges jövőképet mutat az input eszközök terén. A billentyűzet alap koncepciója az, hogy nincs rajta egy darab gomb sem, hanem az egész felület egy egybefüggő érintőképernyő, amit az adott feladatnak megfelelően tudunk testre szabni, legyen az videólejátszás, fotóretusálás vagy Quake.
2529 0 9 Tech Izé
techadmin: pedig epp kezdtuk volna itt a szerkesztosegben szervezi a kommandos akciot a megszerzesere :)
dude: A 3. képen láthatod (Typing mode).
ok2008: és hol vannak a betük?
Mind a 9 komment
Rakj "rendet" az ajándékaiddal!
3102 1 5 Game Izé
Yvette: 25.415 eztnemtom meghaladni:( :D
Mol: 28.175.
Yvette: 15128 :) tökjó:D
Mind a 5 komment
25 méter magas, 1 millió liter sós vízet és 2500 darab halat foglal magába. Ez a berlini Radisson hotel akváriuma.
1059 0 2 Tech Izé
Sza Sza: kb...........De ne féj,ha beledobnának téged közéjük,biztos sokallanál még 2000-et is....... [...]
BlackHawk: csak 2500 hal?:XD
Nem hárfa, radiátor.
2417 2 6 Izé
bandee1219: Azt hittem csak ez a hárfa van, de hál' égnek ez egy normális cég és van egy pár nagyon jó, [...]
Zsolt86: Szép és ötletes, akár én is kitalálhattam volna :DD
ladyann: huhaa jó annak akinek ilyenre telik X)
Mind a 6 komment
Nem hárfa, radiátor.
2596 0 1 Tech Izé
patyagezu: Ez teccik ;))
Ki mer erre ráülni egyáltalán...?

(húú, mit fogok én attól kapni, aki napokkal ezelőtt egy másik linkkel már beküldte ezt :D - bungle)
3123 2 20 Izé
bandee1219: Bocs, félre értettem valamit Oo, amúgy nekem a könyv megvan, ha kell valakinek. (845 KB, jpg)
Purple: nem hiszed el? ittvan http://blogocska.myip.hu/cimkek/k%C3%B6nyvaj%C3%A1nl%C3%B3/
bandee1219: Persze! Akárcsak bort vagy akármilyen piját, sőt, úgy hallottam hamarosan bármit. ;)
Mind a 20 komment
120 centi tömény erőszak

(Nem akartam eleinte felrakni, hogy egy újabb anyázásnak nézzünk elébe, de annyian bekülditek, hogy ha nem rakom fel, akkor is anyázás lenne... :) - bungle)
30431 20 695 Izé
bungle: http://tinyurl.com/mupjgf5
konserv: hmm. láttam már a tv-ben, interneten, meséltek is róla ismerőseim... nemértem hogyha tudják a [...]
Fuzol9: Ez egy kis köcsög ge¤i. Ezt ki kéne nyírni a f¤szba.
Mind a 695 komment
A Massachusetts General Hospital BioMEMS kutató központja fejlesztette ki ezt a rendszert, aminek segítségével a vért analizálva  felismerhetőek, izolálhatóak és megszámolhatóak vérben lévő  rákos elváltozásra utaló sejtek.
671 0 0 Tech Izé
Star Wars Gangsta Rap
Valamint itt a második rész is felirattal! :)
4435 9 10 Izé
Zsolt86: hehe:D
bandee1219: Nem rossz a második sem.
bandee1219: Yo! Vát du ju szinksz from hipháp kultyúr? XD
Mind a 10 komment
Nem rázva, nem keverve, ciklonizálva!
3995 3 13 Izé
BlackHawk: hihíííí aszonták megkapom karácsonyra...jövőre..:P
Zsolt86: Szóljatok ha valaki megvette már:P, várom róla a véleményeket, észrevételeket (:
BlackHawk: nekem kurvra kéne ilyen rohadt jól néz ki!!!!
Mind a 13 komment
Mi folyik itt Vietnámban?

(ha az eredetit nem láttad volna pár éve...)
7072 5 13 Izé
bandee1219: Ja annó a G.V.-en szarrá röhögtem magam, most, így 20adjára már nem volt annyira jó, mint el [...]
Béki: Na.. Hát ezt jól összehozta bárki is vót.. :D F*sza
Zsolt86: Ott a három gyerek :DD
Mind a 13 komment
Nem rázva, nem keverve, ciklonizálva!
2424 1 0 Tech Izé
1114 1 0 Tech Izé
Hallottatok már a Hernyó Emberről? Íme, itt van...
Még több fotó róla.
8644 4 32 Izé
bandee1219: YES/[NO] ;)
dénes: ez nem csak egy törpe akit belebugyoláltak egy lepedőbe és azért nem látszik keze, lába?
barracuda: jól betakarták
Mind a 32 komment
A tranzisztor egy félvezető, amely többek között felhasználható erősítésre, kapcsolásra, feszültség stabilizációra és jelmodulációra. Általában szabályozó szelepként használják fel, amely a bemenő feszültsége alapján szabályozza a rajta átfolyó áram erősségét.

És ma 60 éves a képen látható első  darab.
1494 1 1 Tech Izé
punyukli: bazz. aszittem először, hogy vmi spéci egérfogó :).
"A HD DVD, Blu-ray, DVD és CD korongokkal is boldoguló optikai meghajtó gyakorlatilag nem más, mint egy külső házba csomagolt "hagyományos" olvasóegység, amely verziótól függően eSATA vagy eSATA és USB 2.0 csatlakozáson keresztül létesít fizikai kapcsolatot a számítógéppel."
533 1 2 Tech Izé
rezlavor: http://www.addonics.com/products/external_cd/mobilehd_dvd_rrw.asp aluminium a lelkem
kisduck: jól látom hogy ez a külsö ház egy sima hullám apír?
Sorry! Semmi jó cím nem jut eszembe, rád bízom! Thx!

(Sorry, nekem se jutott eszembe semmi jó! :D - bungle)
7538 12 17 Izé
PokerEZ: Infantilis...
bandee1219: Jézusom, a bábelőadástól teljesen rohamot kap a kiscsóka. XD
Zsolt86: A bábszínházason megszakadtam :DD
Mind a 17 komment
És a marha még ki is rakja... :)
6363 5 16 Izé
Matyi: szerintem ügyes az emberke 3-4 évig gyakorolhatta! XD
bandee1219: Méééé', nem kockábú va'? Oo XD
micaufo: Hamarosan Magyarországon is lehet kapni, magyar gyártótól. Éppen a napokban terveztem meg a já [...]
Mind a 16 komment
Beb Deum illusztrációi
2384 0 7 Art Izé
bandee1219: Ez kicsit Brotherhood Of Iron-os volt. Nem tudom miért kell ilyeneket írni? Lehet inkáb azt, hogy [...]
<-{st.one}->: Drága Barátom, Winterborn, attól még hogy nem egyezik meg az ízlésünk és a véleményünk, m [...]
Luflee: Miert? mert Neked nem tetszik, es mert Te azt mondod? csak azert mert masnak mas izlese van es mas t [...]
Mind a 7 komment
Beb Deum illusztrációi
2447 4 7 Izé
bandee1219: Ez kicsit Brotherhood Of Iron-os volt. Nem tudom miért kell ilyeneket írni? Lehet inkáb azt, hogy [...]
<-{st.one}->: Drága Barátom, Winterborn, attól még hogy nem egyezik meg az ízlésünk és a véleményünk, m [...]
Luflee: Miert? mert Neked nem tetszik, es mert Te azt mondod? csak azert mert masnak mas izlese van es mas t [...]
Mind a 7 komment
5550 0 0 Tech Izé
Régen is tudtak kemény meséket csinálni! :)
11363 0 13 Film Izé
Lilu__cica: Jóó sok horogkereszt!
bandee1219: A nácik hasonló rajzfilmeket készítettek, amiben A Zsidó volt a rossz "ember". Ezt a nácik re [...]
Sztiki: hmm... szerintem erre most inkább nem mondok semmit.
Mind a 13 komment
Régen is tudtak kemény meséket csinálni! :)
11323 9 13 Izé
Lilu__cica: Jóó sok horogkereszt!
bandee1219: A nácik hasonló rajzfilmeket készítettek, amiben A Zsidó volt a rossz "ember". Ezt a nácik re [...]
Sztiki: hmm... szerintem erre most inkább nem mondok semmit.
Mind a 13 komment
Az angol Revo cég terméke ez a DAB WiFi FM rendszert is kezelő rádió.
561 1 0 Tech Izé
697 1 0 Tech Izé
17es LCD tv, meg egy törölközőszárító. Mindez egyben. Mindez a fürdőben. Ugyanitt kapható hűtőajtós verzió is.
544 0 0 Tech Izé
Ez ismét egy olyan helyzet, amikor barmit is mondok, lényegtelen.
963 1 0 Tech Izé
Régebbi postok...