Ha szertnéd tudni a paramétereit annak, amin zötykölődsz nap mint nap!
9838
3
Izé
Beteljesült szerelem
5304
1
Izé
József intelligens, szerény és szálkásít. Ja, és még jól is táncol... nem csoda, hogy a csajok oda vannak érte.
13112
0
Izé
Szerintem jó :)
8231
0
Izé
Naponta egyszer-kétszer pontos időt is mutatnak... :D
(na erre mondhatjátok, hogy "szerintem fake" ;))
3756
0
Izé
Országos GeneRally Bajnokság
Mela Kehes és a Hungarian GeneRally Team folytatja Bajnokságát!
A nagy sikerű GeneRally F1 Cup mellett csalakozzatok ide és a GeneRally Höylára is!
Aki szeretne csatlakozni, megteheti
Mela Kehes GeneRallys oldalán vagy
fórumán.
Ezen kívül a
Tények fóruma is vár benneteket, hiszen jelenleg ez a hivatalos HGR Team fórum! Itt egyéb versenytípusokról is értesülhetsz! Pl. Ki mer kiállni Freemy ellen? De létezik egy Pályakészítő verseny is, stb...
Minden GeneRally barát figyelmébe ajánlom, a hamarosan induló Magyar GeneRally Közösség honlapot, ahol minden HGR Team által szervezett és lebonyolított versenyről értesülhetsz, illetve sikeres versenyzés esetén jutalomban részesülhetsz! (címet később!)
Jó versenyzést, kellemes koccanásokat!
Freemy
HGR Tea
6236
0
Game Izé
Országos GeneRally Bajnokság
Mela Kehes és a Hungarian GeneRally Team folytatja Bajnokságát!
A nagy sikerű GeneRally F1 Cup mellett csalakozzatok ide és a GeneRally Höylára is!
Aki szeretne csatlakozni, megteheti
Mela Kehes GeneRallys oldalán vagy
fórumán.
Ezen kívül a
Tények fóruma is vár benneteket, hiszen jelenleg ez a hivatalos HGR Team fórum! Itt egyéb versenytípusokról is értesülhetsz! Pl. Ki mer kiállni Freemy ellen? De létezik egy Pályakészítő verseny is, stb...
Minden GeneRally barát figyelmébe ajánlom, a hamarosan induló Magyar GeneRally Közösség honlapot, ahol minden HGR Team által szervezett és lebonyolított versenyről értesülhetsz, illetve sikeres versenyzés esetén jutalomban részesülhetsz! (címet később!)
Jó versenyzést, kellemes koccanásokat!
Freemy
HGR Tea
6376
2
Izé
Szerintem a "BIRDS" az egyik legjobb (lásd: kép), de találtok itt még 11 másik agyaveszett művészeti alkotást is.
Zenés klippek, meg olyan izék is, nem tudom máshová tenni őket, itt lesznek a videósdi menüben..
QuickTime lejátszó előny.
3325
2
Izé
Háde ma mán becsokiztok, testvírejim, egy romántikus sukár legíny dánol néktek:
Csokis Tibi szerelemre téged vár
6136
0
Izé
CO2 kvóta-szerzés
Az ötlet egyszerű, de remek: végy egy (vagy több) tonna CO2 kibocsátást, és ne add el! Ha tartod a pozíciót, akkor kiveszed a felhasználási keretből, ezt már nem lehet felhasználni. A technikai lebonyolítást egy alapítvány végzi, lásd a honlapot.
2191
1
Izé
Yanagiryuken mesterrel van az erő.
Állítása szerint veretlen, 500K yent kell fizetni hogy harcolhassanak vele, de 1 millát fizet, ha megveri valaki.
Megtörtént...
8468
3
Izé
Piás Nővérkék - kemény pszichedelikus rock zene :D
Egyik slágergyanús szerzeményük: Köcsög a főnököm
14016
2
Izé
Aki a virágot szereti - II. rész
(az első
itt található)
Enny i nem elég?
A képen egy kancsóka (
N. sanguinea) látható :)
5747
0
Izé
Vidrák, kéz a kézben. :) Szerintem nagyon aranyos! :)
3723
5
Izé
GeneRallys bajnokság indult. Aki szereti a GeneRallyt, annak itt a helye.
9019
0
Game Izé
GeneRallys bajnokság indult. Aki szereti a GeneRallyt, annak itt a helye.
9304
1
Izé
Ezt az autót kb fél éve minden szerda reggel látom! :P
Gondoltam ideje már lefényképezni! Nemtom mire jó??? Lehet busz/kamion-sofőr volt és így megvan ez a feeling a LADA-ban is! :P
5336
0
Autó Izé
Ezt az autót kb fél éve minden szerda reggel látom! :P
Gondoltam ideje már lefényképezni! Nemtom mire jó??? Lehet busz/kamion-sofőr volt és így megvan ez a feeling a LADA-ban is! :P
5532
1
Izé
Nem semmi "szereplés" a kajáért, avagy macik, kik oly emberiek...
4552
0
Izé
Ha valaki nagyon zenemániás és szereti az ép fogakat, akkor ez neki való. :)
1678
0
Izé
A bizonyíték, hogy szerencsés emberek léteznek...
8982
2
Izé
Leopard Hills Private Game Reserve - szerény kilátással az afrikai szavannára
9297
0
Art Izé
Leopard Hills Private Game Reserve - szerény kilátással az afrikai szavannára
9322
2
Izé
"Sokak szerint a legütősebb, a legerőteljesebb reklámot készítette el az Egyesült Államokban, az elnökjelölési kampányban Hillary Clinton egyik riválisa."
1984
4704
0
Izé
MILK - azoknak, akik nem szeretik a rendetlenséget az asztalukon (vagyis nem nekem készült :))
3983
2
Izé
Ez a fickó aztán szeretheti a gofrit... ;)
3984
0
Izé
Mélynyomó szék a zene szerelmeseinek (?) ;)
2737
0
Izé
Egy szerény 2 órás Metallica koncert - enjoy it!
5123
6
Izé
Clicquot Loveseat - szék gazdag szerelmeseknek (10.000$)
3619
1
Izé
Hát ilyen buszmegálló van itt nálunk Szlovákiában. Szerintem NO COMMENT...
4121
1
Izé
Babaszerelem :)
3187
2
Izé
Talán a leghosszabb
Rube Goldberg szerkezet (a
Honda hasonló reklámja gondolom már mindenkinek ismerős). Ez 26 perc hosszú!
4077
4
Izé
Cica boci szerelem :)
3407
0
Izé
Sörkilövő szerkezet, hogy ne kelljen felállni a sörért... :)
4400
0
Izé
Így kell igazán jó promot készíteni. :) Lost promo Oscar stílusban! Go watch it! :D
Itt meg egy Heroes paródia
Zeroes címmel, persze ez is a csatorna promója, nagyon ütős! (bárcsak a sorozat lenne ilyen jó, engem spec. nagyon idegesítenek a szereplők és a történet is nyögvenyelős, millió klisével, bár képregénybuzi gyerekeknek biztos bejön).
4553
1
Film Izé
Így kell igazán jó promot készíteni. :) Lost promo Oscar stílusban! Go watch it! :D
Itt meg egy Heroes paródia
Zeroes címmel, persze ez is a csatorna promója, nagyon ütős! (bárcsak a sorozat lenne ilyen jó, engem spec. nagyon idegesítenek a szereplők és a történet is nyögvenyelős, millió klisével, bár képregénybuzi gyerekeknek biztos bejön).
4695
0
Izé
Volt szerencsém Las Vegasban megnézni Peter Lik galériáit. Gondoltam veszek pár képet, egész jól néztek ki nagyban, de mikor elárulták, hogy 5.000-200.000$-ért árulják őket, majdnem félrenyeltem (ennyit azért nem nyertem, hehe)... Asszem ennyiből eljutok ezekre a helyekre és még egy profi gép is belefér... ;)
4901
0
Art Izé
Volt szerencsém Las Vegasban megnézni Peter Lik galériáit. Gondoltam veszek pár képet, egész jól néztek ki nagyban, de mikor elárulták, hogy 5.000-200.000$-ért árulják őket, majdnem félrenyeltem (ennyit azért nem nyertem, hehe)... Asszem ennyiből eljutok ezekre a helyekre és még egy profi gép is belefér... ;)
5180
5
Izé
Smooshi, a rozmár szerelmes az idomítójába :)
2840
0
Izé
Paranoidprojects - Dangle
( ööö....szerintem ez vicces, de egy kicsit izé is...)
4660
0
Izé