REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mai cukizé: Tango és Sophia először találkozik, de úgy látom ebből hatalmas barátság lesz! :)
4362 0 7 Izé
DemJan: óh.. A kutya Tango? A macska Sophia.. Valahogy pont fordítva gondoltam eleinte.
Ravennë: Ó jajj, kétszer is félreírtam volna? Kacskákat akartam írni, elnézést! :D
Tooni: "Még mindig utálom a macskákat!" :P :D
Mind a 7 komment
Akarsz nyerni egy Tabletet?

Katt a képre és játssz érte a Facebookon!
1373 0 0 Izé
Megvalósult az emberi meghajtású helikopter 

Kanadai egyetemisták egy csoportjának sikerült a levegőbe emelkednie egy tisztán emberi izomerő hajtotta helikopterrel, és ezzel elnyertek egy 33 éve meghirdetett, negyedmillió dollár jutalommal járó műszaki díjat. 

Magyar cikk
4781 1 4 Izé
Szancso: Leonardo most örülhet ott fenn....
Tooni: "A szokatlanul nagy méretei, pl. 3,7 métere magassága ellenére pilóta nélkül csak 55,5 kilogr [...]
PabY: Mennyi lehet az összsúlya ennek a szerkezetnek? Vagy 3 mázsa tuti van.
Mind a 4 komment
Újabb gyöngyszem az orosz utakról 

+ bonus anim gif: Az üveg nyert
9088 0 21 Izé
Randal Graves: az autósokat ki ne hagyd! közöttük van a legtöbb idióta. Én a bringásokat 2 évente kreszre [...]
ismeretlen: Az ilyen emberek minek vannak életben? Anya szülte ezt? hát lehet, hogy ha Oroszországban élné [...]
hawkeye: :) Az imént hallottam egy döbbenetes hírt. A Közlekedésrendészet Szécsi nevű nagyura szeri [...]
Mind a 21 komment
Tracktor autobot üzeni Optimus fővezérnek, hogy az Álcák itt vannak!
5345 1 12 Izé
torcipepe: míg működött a helyi tsz, meg még mi is jobban ráértünk, szokásunk volt a haverokkal kibica [...]
kredencz: És tűzeset még sosem keletkezett emberi segítséggel.
Tooni: Nos, ez nem szántás, hanem tárcsázás, és biztos az is keringene a neten ha arra téved egy hí [...]
Mind a 12 komment
Elkezdődött...

Milyen jó lesz, majd erre a zenére menekülni előlük, ha eljő az idő ;)
5532 0 6 Izé
vnyoc: Há hol vagy Pistaaa??:D http://www.youtube.com/watch?v=2jvLalY6ubc
norbertvincze: egyébként ez számomra ámulatbaejtő, és egyszerre rémisztő is. Eleve hihetetlen az, h ilyen c [...]
Errtu: baaaaa...!!! színesféééééém!!!
Mind a 6 komment
Mai cukizé: táncoló talpak :)
4027 0 4 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/cicak/44527_ :P
Ravennë: 0:24 egyemmeg :) Még mindig utálom a macskákat! :D
Nusihusi: Milyen cukik!:3
Mind a 4 komment
Üdv a Balaton Sound-on! 

Tegnap indult ezzel. ;)
9363 0 18 Izé
Ravennë: http://szuperblog.hu/zokogsz-az-ukran-sound-a-tengerparton-van-olcso-a-vodka-es-barhol-kefelhetsz/
justil: A szarról és hányásról nem tudok nyilatkozni, mivel mi nem szoktunk sátrazni, hanem van egy fa [...]
kotta: "Egyszer nem láttam éppen rókázó embereket, vagy hányáskupacokat. Nem hugyozták le egymás s [...]
Mind a 18 komment
Fekete Dávid megbrenkósodott. :D
Ha te se tudod kicsoda: állítólag valamelyik Megasztárban fellépő mamakedvence, meg (ahogy az Új Ász újságírója fogalmaz) a „győrmegyei tejfölkirály legnagyobb lányának” volt férje.

A fenti „SZENY” cikk verte ki nála a biztosítékot, reméljük nem csak szájkaratézik, amikor azt ecseteli, hogy „NEM HAGYJA ENYIBBEN”! :D

Caps Lock lehet már örökre úgy marad nála, van ez így.
4405 0 10 Izé
Cole: lájk!
lb7: Egyemmegdekiscuki :/
meszger: Szerintem meg ez a két retektelep megköszönheti az ilyen újságíró-féléknek, hogy szinten ta [...]
Mind a 10 komment
Vámpírpár - egymás vérét isszák 

Ennek a brit szerelmespárnak a tagjai heti egy pohár vért isznak egymásból. Néha vágásaikat is nyalogatják.
3325 0 19 Izé
közlegény: Egészségügy - osztályozzák a leadott vért évjárat szerint.
trollololo: Mindig is érdekelt, hogy az ilyenfélék mit dolgoznak / miből élnek ??
Revanor: Láttam egy hasonló dokumentumfilmet a National Geographicon évekkel ezelőtt, annak a történetn [...]
Mind a 19 komment
Rick Owens divatbemutató: remek zene, ízléses ruhák, mi kell még? :D 

A Winny Puhh együttes korábbi fellépése az Eurovíziós Dalfesztiválon itt és itt.
3853 1 11 Izé
Szancso: " remek zene, ízléses ruhák" Ebben a sorrendben jöhetne:Csajokkal. :)
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/trikok-gatyak-bugyik/44030_?categoryId=22&position=&large=1
DemJan: Fogj két értelmetlen dolgot - esetünkben egy szar együttest és egy béna divatbemutatót - gyú [...]
Mind a 11 komment
Rejtélyes rovar támad Somogyban
8576 0 9 Izé
Nas: Még tökéletesíteni kell a rendszeren, mert nagy hibaszázalékkal dolgoznak, ami a hasznos donor [...]
bungle: És így szabadították rá a világra a Quasimodo nevű vámpírt. ;)
Tooni: Yeahhh! És sikeresen visszatértek a laborba a déenesmintákkal? ;)
Mind a 9 komment
A Rube Goldberg nevű tehén belső szerkezete ;)
2837 0 3 Izé
Szancso: Én kör te kör ő kör. :)
cila: Ragozás kérdése: ők ti mi ő te(h)én. Bocsáss meg József Attila, hogy nem Óda, hanem ide iz [...]
Szancso: Ebből esetleg facal pörkölt lehetne. ;)
Japán fiatalember tíz hónap alatt tanult meg felsőfokú szinten magyarul Győrben
7312 2 18 Izé
bungle: http://elmenytanulas.blog.hu/2013/08/19/a_tudosok_is_az_intenziv_nyelvtanfolyamra_eskusznek
Nas: http://www.youtube.com/watch?v=uvzGV3LnWIE :)
cila: Tényleg, adjunk japán billentyűzetet meg egy ecsettel festett "kéziratot" a büszke magyarnak. [...]
Mind a 18 komment
Csodálatos lépcsők a világ minden tájáról
8329 3 5 Izé
Nusihusi: Ezeket kéne megmászniuk az orosz mászókásoknak:)
Szancso: A vízlépcső is faja,látszik hogy nem a Bős–nagymarosi. :)
.::JunKieEQ::.: 1 üveg Henessy után már most is megy...
Mind a 5 komment
Kattintás előtt tippeljetek, hogy mire mutathat hős motorosunk! :)
11734 0 20 Izé
AVIREX: Nem sikerült az anyóst betenni normálisan és kilóg a kézfeje?
AVIREX: Van, van, kismacska vagy kígyó-béka, ilyesmi :-) ..vagy 1 csiga :D
Anthraxia: Van valami a hátsó lökhárítón.
Mind a 20 komment
3D nyomtatóval készült „gipsz” a törött testrészekre 

Magyar cikk: Nem büdös, de kényelmes a nyomtatott gipsz
2722 0 11 Izé
norbertvincze: http://techcrunch.com/2014/05/29/a-3d-printed-cast-that-can-heal-your-bones-40-80-faster/
norbertvincze: http://rt.com/news/162848-3d-print-blood-vessels/
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-rajz/50036_?categoryId=11&position=&large=1
Mind a 11 komment
Térkövön sült lángos - Mindenen át

A székesfehérvári alter punk rock csapat, egy újabb klipel örvendeztette meg szűk, de egyre táguló rajongóit. Most kivételesen nem ökörködés és trollkodás megy a videóban és a zenében, hanem egy komoly mondanivalójú dalhoz készítettek egy realisztikus, mai világról szóló klipet!

Tessék megnézni és terjeszteni, ezzel támogatják az ország összes lángos sütőjét ! :)
678 0 1 Zene Izé
Ravennë: Kezdő zenekarhoz képest vannak benne egész jó és vicces rímek, megvan benne a "most akkor megm [...]
A nemzeti dohánybolt kirekesztettjei

„Vazze, ide se mehetünk be…” – révedt Dani a nemzeti dohánybolt sötétített üvege fölött kinyúló cégérre. A tizennyolcas karika kesernyés félmosolyra késztette. „Ja, de minek mennénk? Anyáék hoznak ukránból cigit. Jut neked is” – válaszolta a hajszálnyival idősebb és tapasztaltabb Jani. Ő a tizenötödik születésnapját ünnepelte nemrég.
683 0 0 Pink Izé
Toilet Bike Neo - ürülékkel hajtott motor ;) 

Japán reklám
1616 0 7 Izé
Nusihusi: Ez de szar:(:P
Szancso: Chopp...izé chokker. ;)
Szaszy1968: KAWAKAKI- Kb 750 Dkg :D
Mind a 7 komment
Sziasztok!

17 múltam és ez az új zeném. 

Továbbá találkozhattok velem és munkásságommal itt -> {1} {2} {3}
 
Remélem, hogy tetszeni fog. :)
698 0 0 Zene Izé
Takács István interaktív gömbpanorámái
586 0 0 Art Izé
Hypocrisy - Roswell 47
850 0 0 Zene Izé
Papír bukósisak fillérekből - fejlesztője szerint a papírsisak épp olyan kemény, mint hagyományos társai. 

Komment: „És az esőben meddig bírja? Mert szépen fog kinézni a biciklis fején egy kék papírpakolás.” :)
2001 0 7 Izé
Errtu: Pont ezért írtam! A jó sisak elnyeli az ütközési energiát és törik. Ez a papír szar viszo [...]
Szancso: Zsipp-zsupp.....ha megázik kék a teme. Bezzeg a papírtalpú bakancsok a Don-kanyarban....;)
7sleeper: "és az esőben meddig bírja" lakk vagy teszkós szatyor rája aztán lehet tekerni ha nem csak k [...]
Mind a 7 komment
Enyém, tiéd, mindenkié – a tulajdonról másképp

El tudod képzelni, hogy a főút menti zöldséges elzáratlanul, elkerítetlenül és őrizetlenül hagyja a portékáját éjjelente? Hogy a táskádat – benne a pénztárcáddal, a telefonoddal és a fényképeződdel – hosszú órákra nyugodtan a hátad mögött felejtheted, mert nincs veszélyben?
651 0 0 Pink Izé
Húsz rettenetes film a Youtube-ról 

Pl. Gayniggers from Outer SpaceThe Nail Gun Massacre,Humanoids from the Deep és egyéb zs-kategóriás filmklasszikusok. 

Jó zsórakozást hétvégére! Hétfőn kikérdezlek titeket belőlük! ;)
2891 0 2 Film Izé
bungle: zsívesen
a janek: oké,közsi
Húsz rettenetes film a Youtube-ról 

Pl. Gayniggers from Outer Space, The Nail Gun Massacre, Humanoids from the Deep és egyéb zs-kategóriás filmklasszikusok. 

Jó zsórakozást hétvégére! Hétfőn kikérdezlek titeket belőlük! ;)
3075 2 0 Izé
Oroszországban kérésre a tábortüzet is elszállítják... ;) 

„I'm on the highway to hell, highway to hell...” :D
3796 0 7 Izé
blackmumus: Most mi van? Náluk így fűtik a lakótelepet :D
7sleeper: iFa, iPod, iPad - ha ég a pótod ne állj meg ;-)
Nusihusi: Ez inkább olimpiai láng lesz;)
Mind a 7 komment
A tudatmódosító szerek súlyosan károsítják ön és környezete egészségét, ráadásul ilyen videók készítéséhez vezet. 

További videók
3294 0 13 Izé
7sleeper: honnan tudod, azaz "mivel mondtad"?? :-o :-p ;-D
Nusihusi: Ettől úgy érzem magam, mintha drogoztam volna:D
Freyja: Ezmiez :D Próbáltam értelmesen nézni rá, de nem ment! :D
Mind a 13 komment
Gazdaságos tolatóradar 

Korábban: román tolatóradar
3499 0 1 Izé
Tooni: http://poorlydrawnlines.com/comic/action-movie-balloon/
Ne próbáljunk többé megfelelni nekik! - Morvai tanácsa Orbánnak az Európai Parlamentben
2876 0 49 Izé
hawkeye: Léptünk? Önként? 1. Tudtommal nem kérdeztek meg bennünket arról, hogy belépjünk-é. Vezet [...]
csákány: Ilyen hsz-ek előtt azért nem ártana némi utánajárást tanusítani! Vagy túl fiatal lehetsz, v [...]
kissfreezer: Demokrácia... csak a bankok követelhetik? Nekünk Magyaroknak, nem ugyanannyi jogunk van jól éln [...]
Mind a 49 komment
Nyugdíjba vonult Dale Irby, egy amerikai stílusikonná avanzsált tanár, aki 40 évig ugyanazokat a ruhákat vette fel az évkönyv-fotózáskor. A dallasi testneveléstanár pályája kezdetén véletlenül ugyanabban a ruhában fotózkodott egymást követő két évben. Felesége úgy gondolta, jó móka lesz, ha ezt így folytatja.
3070 0 1 Izé
HoPpY: Nénikémtől két egymást követő évben ugyanazt a barkács készletet kaptam. Örülök neki, h [...]
Libero reklám kicsit másképp ;)
7820 0 3 Izé
POC: Hát igen, a rothadó kapitalizmus...
Tooni: http://www.macrobusiness.com.au/wp-content/uploads/2011/02/apocalypse-brando2.jpg "The whoreor...the [...]
winben: Ribancok. Ribancok mindenhol
Binary Prints by Alex Trochut
1640 0 0 Art Izé
Milky Chance - Down By The River (FlicFlac Edit)

A szám 'FlicFlac' egyéb más számaival egyetemben >itt< ingyér letölhető. Az eredeti zene - house beütés nélkül - >itt
1158 1 0 Zene Izé
Oxford - You And Me
734 0 4 Zene Izé
Ravennë: http://www.youtube.com/watch?v=DO5mXblbkko :P
Resystanc3: Jobb! Bár egyébnek jobb volt. :D
Ravennë: Disco kategória nincs, popnak meg nem pop. Ez French House, de a kedvedért új besorolást kap, ho [...]
Mind a 4 komment
Partra vetett ámbráscet sokkolta a londoniakat!

Az „átverésre” a Greenwich + Docklands International Festival (GDIF) keretein belül került sor.
7156 0 6 Izé
Mimis: Kamikaze úszásoktatójuk volt..
cila: Hókusz-pókusz, ámbra cad ábra, et CET-erá... Hol van itt átverés? Homályosítson fel valaki [...]
Ravennë: ?
Mind a 6 komment
Szecsődi KaRihanna 

Van még pár videója, jó hányást!
4704 0 8 Izé
Élien: Az a lényeg, hogy az anyja büszke rá...
DemJan: Téinleg a Zsiga legeinybucsujára megkeine hívni. Azt ha az ara kéirdi, h voltak-é meztelen nők [...]
Szancso: Nagyszimpad,nagyszimpad!
Mind a 8 komment
Gépek helyett közmunkára utasítottakkal töret követ Érpatak polgármestere, Orosz Mihály Zoltán (korábban itt). Érdekesek még a cikk alatt a FB kommentek. :D
5670 1 34 Izé
madmind: Átmész a piroson és kapsz 4 nap kőtörést. Igen tényleg arányos. Gondolom életedben nem vég [...]
blackmumus: Vannak olyan országok, de most jelenleg nem az olyan országokról van szó, hanem a hazai börtön [...]
nagydee: milyen kemény bűnözőket? szerinted kemény bűnözőket közhasznú munkára ítélnek? lófaszt [...]
Mind a 34 komment
Rezsicsökkentés: nincs megállás az első összeomlásig 

Mától újabb rezsielemek ára csökken, olcsóbb lesz a szippantás, kéményseprés, víz, csatorna, PB-gáz és a szemétszállítás is, bár a mostani „csakazértis” intézkedések érdemben a megszorító csomagok miatti lakossági tehernövekedéshez mérten is minimálisak, elviszi majd a csekkadó. A tehercsökkentésnek becézett lépés hosszabb távon gyakorlatilag csak egyik zsebből a másikba helyezi át a pénzeket.
1929 0 34 Izé
Nas: Ki hogy jár jelenleg: http://www.origo.hu/gazdasag/gazdasag-plusz/20131004-a-tobbgyerekes-csaladok [...]
7sleeper: az árak viszont azért "alacsonyak" mert gyengébb minőséget árul és alávág a hazai kiskeresk [...]
madmind: Azért nem érted, mert narancs ködön át nézed a dolgot, nem pedig objektíven. Ha lebontanád a [...]
Mind a 34 komment
Régebbi postok...