REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
"Pucér cicusok" szadomazo és domina jelmezekben.

;)))
15936 4 29 Izé
Darkman: vad cicák!XD
Catary: Tök jó képek szerintem :D:D
Nusihusi: Szegény macskák amúgy is csúnyák:S:D
Mind a 29 komment
Tartotta már hátán teknőc, volt már lapos is, de újabban tágul a Föld.

Vitatott tudományos elmélet, mely meglepően sok dolgot magyaráz meg egyszerűbben, mint a ma divatos lemeztektonika. Már csak azért is jobb, mert ilyen szép színes animációkat készítenek a képviselői, mint Neal Adams, az újabb Batman és X-Men képregények megalkotója a honlapján.
7606 4 66 Izé
betyár: szerintem meg a Föld ÉL és talán csak tüsszenteni fog nemsoká. na erre varrjatok gombot :P
ftomi89: Elfogadom, mondom én semmit sem értek ehhez :) Tényleg más téma ez a lapos föld elmélete, ez [...]
kukulkan: Csakhogy a "lapos Föld" sosem volt _tudományos elmélet_, csupán egy babonákból, mítoszokból [...]
Mind a 66 komment
Lamb Of God - Bloodletting

Egy régi jó pörgős szám az akkor még Burn The Priest néven futó Lamb Of God tolmácsolásában \m/
510 0 0 Zene Izé
Igazából apa

Az eladósodott festő hazatér pár festményért, amiket a volt barátnőjénél hagyott, de arról nem tud, hogy lányát is itthon hagyta. A lánynak már van egy új apja, az akiénél a festmények is vannak.

Nekem ez az erőltetett humor nem igazán jön be. Jobb mint egy álom.net, de semmivel sem több ez egy tucatfilmnél. Unalmas hétköznap estén elmegy.

Imdb
982 1 7 Film Izé
kasy: Szegény igazi fater csúnyán elhasalt. Az első hétvégéjén alig több mint hétezren nézték [...]
weedjay: akkor jo. bar ez nekem nem szubjektiv izles/velemeny nyilvanitas, csupan elso benyomas, nem tobb. bo [...]
Erunder: Nem hiszem, hogy a véleményem ekkora hatással lenne az emberekre. Először is mert tudják, hogy [...]
Mind a 7 komment
Nyissunk számzáras lakatot!
5463 3 1 Game Izé
sanyisajt: 11 másodperc :D a 18-as kétszer is volt
Tudod mi az újság?

Az, hogy újabb önvédelmi postunkban Ronald Duncan professzor bemutatja a "sajtószabadság" technikát, amivel te is bárhol, bármikor megvédheted magad. :D
1508 0 1 Sport Izé
Csolt: Nem ééér! Használta a széket is!
Na ki rakja ki leghamarabb? :D
11443 8 34 Izé
AVIREX: Ez de jóóó! +1 ;-)))))
Purple: http://www.koalastothemax.com/ :D
Nusihusi: Ez elég hipnotikus:) Kifolyik az ember szeme tőle:I
Mind a 34 komment
Na ki rakja ki leghamarabb? :D
23578 5 15 Game Izé
Melcsicsi: XDXD Tuti el voltam vele 1 óráig is! XDXD
Kexmester: purple- win nagítóval? az gáz! :( ez egy flash alkalmazás! (jobb klikk -> zoom in)
Purple: az elég gáz :DD
Mind a 15 komment
Virtuális laktanya - a Magyar Honvédség új kedvcsinálója
10478 4 45 Izé
Derill: nemtom de bakancspucolás szimulátor érdekelne:D
Zeppelin01: Van fogkefével felmosásszimulátor is?
Lee88: Krva jó oldal KÖSZ!
Mind a 45 komment
Telephone - Lady Gaga és Beyoncé
legújabb "gyöngyszeme" (a Video Phone után)

És a jó (?) hír : to be continued...
12721 2 45 Izé
bungle: CrazyLime küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=2vEStDd6HVY Szöveg: "Lady Gaga - Telephone [...]
bungle: blaugrana küldte (jó páran beküldték már, lehet a 10e-es post alatt is ott van...): URL: http: [...]
bungle: "Gaga originally wrote "Telephone", with Rodney Jerkins, for Britney Spears. However, Spears' label [...]
Mind a 45 komment
"Már két éjszaka nem tudok aludni, mert olyan érzésem van mintha a lábaim nem az enyémek lennének? Mi lehet a gond?"

 
759 0 6 Pink Izé
Monique Lime: Most már mindegy... ;)
Derill: :D
CRaPtRaSH: nem kell félreérteni ... még mielőtt bárki is... :D
Mind a 6 komment
Úgy látszik, mindenből pénzt lehet csinálni, még "Vietnam Tom" szakállából is.

Habár a tél már véget ért, a hideg márciusi napokon még jól jöhet :D
3590 3 1 Izé
iw84u4t: Többfunkciós...takonyfogós...:)
"Elrontotta Dárdai ünnepét a Nürnberg."

(Na meg a Hertha szurkolói is.)

678 0 1 Sport Izé
Balázs: és még ezeknek akart/fizetett(nem tudom pontosan) egy korsó sört, pff XD németország szégyene [...]
Román KRESZ-tábla: Vigyázz! Részeg emberek! Egy földön tápászkodó ember, üveggel a kezében - ezt az érdekes figurát láthatják egy nem szokványos közúti jelzőtáblán azok a gépkocsivezetők, akik az erdélyi Arad megyei Pécska (Pecica) városon hajtanak keresztül.  
501 0 0 Pink Izé
Bibliotheque Pascal

Hajdu Szabolcs leginkább a Fehér tenyér óta ismert mint rendező. Azonban ez már korántsem hasonló ahhoz az életrajzi filmjéhez. Ugyanis (szerencsére) ez teljes mértékben fikció. Egy román "mágikus-realista horrormese" (est - csmozi) ez.

Mona a kezdetekben ide-oda sodródik a világban, és furcsa dolgok történnek vele. Születik egy kislánya egy Viorel nevű bűnöző fiútól, akinek különleges tulajdonsága, hogy kivetülnek az álmai a valóságra. A film során kiderül, hogy ezt a „tehetséget” a kislány is örökölte tőle. Céltalanul bolyong gyermekével, a megélhetését alkalmi vásári komédiázásból fedezi. A mindaddig elveszettnek hitt apjával való találkozása folytán, gyermekét hátrahagyva Londonban találja magát egy Pascal könyvtárának nevezett luxuskuplerájban. Itt értelmiségiek végzetes vágyainak, valamint a különc tulajdonos, Pascal beteg elméjének foglya, és játékszere lesz. Monának minden erejét és, józan eszét latba kell vetnie ahhoz, hogy ebből a helyzetből kiszabaduljon.

Előzetes | Imdb
1266 1 0 Film Izé
Yonderboi - Soulbitch

(Fogarasi László - Lélekpicsa) :)

Wiki MSP

Nyugotdan kijelenthetjük hogy a magyar elektronikus zenei forradalom első jeles képviselője.
Zságer Balázzsal (Zagar) lépegetett fel aztán önállósódtak... nem szeretem dobozolni a gyereket ezért az egyébbe raktam de mások szerint: downtempo, trip-hop, chillout, elektronikus, lounge,
839 0 1 Zene Izé
karmigran: nem nagyon tetszik ez a zene, de a respekt jár neki, amiért világhírű lett !!
Egy furcsának látszó vidéki olimpia Indiából. :)
731 0 0 Sport Izé
Telephone - Lady Gaga és Beyoncé
legújabb "gyöngyszeme" (a Video Phone után)

És a jó (?) hír : to be continued...
13242 2 1 Zene Izé
Lisa: ez borzasztó.
Ragadozók (Predators)

Lassan megérkezik (július 7.) a mozikba a várva várt film, melyben Adrien Brody, Laurence Fishburne, és társai a Ragadozók bolygójára kerülnek. A helyi őslakosok pedig természetesen a vadat látják bennük, akiket le kell vadászni, ezért mindent megtesznek, hogy ne is kerüljenek ki onnan.

A film azért is lehet érdekes a magyar ember számára, mert az az Antal Nimród rendezte, aki a Kontrollt és a Szállítmányt is.

Imdb
2812 1 17 Film Izé
kovacslacka: A Ragadozó-filmek emlékezetes pillanatai: http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/2010/08/23/pre [...]
kovacslacka: a ragadozók történelme: http://www.screenjunkies.com/movienews/predator-history-world
kasy: Itt a trailer: http://bit.ly/d9hQMl
Mind a 17 komment
Silversun Pickups - Substitution

Silversun Pickups - Sort Of
Silversun Pickups - Panic Switch

Last.fm
Wiki
579 0 0 Zene Izé
Jolls
6090 2 1 Game Izé
J@smine: Jó volt,lehetett volna hosszabb:)
Kicsit meredek helyzet lehet bemenni egy wc-be, és azt látni, ahogy egy méteres kígyó ágaskodik ki belőle...

Angol cikk egy újabb esetről.
6914 1 13 Izé
bungle: www.qt.com.au/news/lukes-slipperybathroom-encounter-with-apython/2184107/
Nusihusi: Én tuti betojnék:SXD
cila: Amilyen szórakozott vagyok néha, ha meglátnék, mondjuk, egy Elaphe longissima-t (barna sikló), [...]
Mind a 13 komment
Fabian Nehne és Martin Meier által tervezett jópofa RGB lámpa. :)
2053 0 0 Tech Izé
Romain Laurent kreatív képei
6579 11 2 Izé
Laretta: Tényleg nagyon jó!
csildi: Állati jók, nekem nagyon tetszik.
Romain Laurent kreatív képei
7502 3 2 Art Izé
Tooni: :)
alternatiwe: Ezek nagyon jók! Hibátlan és nagyon ötletes képek!
El tudod képzelni milyen az ha Alice helyett Lady Gaga kerül Csodaországba?
1516 0 1 Film Izé
szűzirónia: el:D
Chasseurs de dragons (Sárkányvadászok)

Ahány sziget, annyi sárkány. Lebegő, láthatatlan tavak, írástudatlan, jelentéktelen királyok, mogorva földművesek. Eme fura kis univerzumban van két hős, izé annyira nem is hősök. Inkább két balfácán, akik a zsét felmarkolják előre a sárkányt meg békén hagyják. Viszont Zoe, a király kislánya még hisz a tündérmesékben, és reméli, hogy ez a két tróger gépes megmenteni a világot.

A mese egy francia képregény (amiről nem találtam linket csak a mese sorozatról, de ott írják, hogy Franciaországban kapható a képregény sorozat) adaptációja, ami engem a Shakes & Fidget-re emlékezetet. Ez a mese is egy anti-tündérmese, mint a Shrek. Akik azon jól szórakoztak, ezen is jól fognak.

Imdb
1164 0 2 Film Izé
Boo: ma néztem meg, nagyon pofás kis film! aranyos történet, jo poénok, de a legjobbak szerintem az [...]
nagyonhulyevagyok: nagyon tetszett, a története és a képi világa is megragadott ajánlom mindenki figyelmébe
Tippelj, mi látható a képen!
13097 4 20 Izé
cila: Szintén jegygyűrűre tippeltem. Lehet, hogy ez egy 007-es kütyü volt?
Lacpas: USB kábelre tippeltem, vagy ilyesmire.. áá, nem is vagyok kocka! :D
Szunyog: Egy régi barátnőmnek volt ilyen karkötője, de abban nem volt penge... vagy csak én nem tudtam [...]
Mind a 20 komment
Gorillaz - Stylo  

Sahineltől: O-Ren-Ishii, a Kill Bill-ben látható anime, ami alatta szól: Gorillaz - Stylo  (Labrinth Remix ft. Tinie Tempah)
1306 2 0 Zene Izé
Snowgoons - Iceman ft. Cymershall Law

( Előadót, számcímet írjatok légyszíves, különben nem kerül ki! )
787 0 0 Zene Izé
Mivel ma osztották ki az Oscar-díjakat és ma van nőnap, ez egy "2 in 1" izé lesz...

Hihetetlen színészi alakítások és vérfagyasztó akciójelenetek láthatóak a Deadly Prey c. filmben, nem is értem, hogy kerülhette el anno az Akadémia-tagok figyelmét! A hölgyek pedig gyönyörködhetnek a főszereplő izmos testében, szóval egyben ez egy igazi nőnapi post. ;)
10856 3 26 Izé
he: Az a rész, amikor a kezét levágja a krapeknak oszt elkezdi püfölni vele, nem volt már fent val [...]
BullFrog88: Flippy (happy tree friends) jutott rola az eszembe:)
alpha23: Oscar gyanus
Mind a 26 komment
Mivel ma osztották ki az Oscar-díjakat és ma van nőnap, ez egy "2 in 1" izé lesz...

Hihetetlen színészi alakítások és vérfagyasztó akciójelenetek láthatóak a Deadly Prey c. filmben, nem is értem, hogy kerülhette el anno az Akadémia-tagok figyelmét! A hölgyek pedig gyönyörködhetnek a főszereplő izmos testében, szóval egyben ez egy igazi nőnapi post. ;)
8333 0 2 Film Izé
terence: Hú ezt a filmet nagyon szerettem, csak kazin volt meg. Meg van valakinek ez a Deadly Prey? karpatif [...]
bungle: Hobo With a Shotgun http://www.youtube.com/watch?v=SKd0JRCZi9I
Az Ördögtorony (Devils Tower) Wyoming északkeleti részén található. Tudósok szerint egy ősi vulkán magja, amely hosszú évmilliókon keresztül volt kitéve az eróziónak és a Belle Fourche folyó sodrának. Ismerős lehet a Harmadik Típusú Találkozások című filmből is, ahol a torony a félelmetes anyahajó leszállóhelyeként szerepelt. Egy ősi Kiowa indián legenda szerint a torony akkor keletkezett, amikor egy felbőszült medve üldözni kezdett hét kislányt. A történet szerint a kislányok menekülőben felugrottak egy alacsony sziklára, mely nőni kezdett, és olyan magas lett, hogy a vadállat már nem érhette el őket. A torony oldalán a medve karmainak nyomai láthatók.
6995 11 16 Izé
eol: A mászás élményén kívül nem nagyon érdemes megmászni ezt a hegyet, alulról sokkal szebb, m [...]
lokko: hehe ... "na fiam, akkor most másszál fel a kötélért" monnya a hóhér
Tooni: Höhö, megnézném, nem kötélre, hanem mászásra ítélnék a halálbüntetéseseket.
Mind a 16 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a gubacs.

A gubacs növényi szövetekben kifejlődő rendellenes sejtszaporulat, illetve sejtméret-növekedés, amely valamilyen más élő szervezet (vírus, baktérium, fonalféreg, rovar, atka stb.) tevékenységének hatására jön létre. A gubacs a benne vagy rajta élősködőknek az időjárás és ellenség ellen védelmül, lakóhelyül, költőfészkül és táplálékul is szolgál.

Egy érdekes példa az ugráló gubacs.
4583 2 12 Izé
Nusihusi: Jópofán néznek ki:) Az első képen úgy néz ki, mint a zabpehely:D
bungle: Nem csak veszik, eszik is! ;) Pattogó hagymás bab, Bud Spencer is erre esküszik! :D
bungle: Csak a szádban pattog, nem a kezedben. ;)
Mind a 12 komment
30 000 darabos LEGO űrhajó (Star Wars Droidvezérlő)
A valaha látott egyik legbonyolultabb építmény elkészítése 2 évet vett igénybe. A végeredmény leírhatatlan, ezt látni kell!
8663 4 3 Izé
bungle: Kov küldte: URL: http://www.radikalmod.hu/index.php?p=5&x=ne&y=4835 Szöveg: "LEGO Lázadó fregatt [...]
sahinel: Nem biztos. Liverpoolban pl a cégnél sok felnőtt 50 év körüli pl ps3-al nyomja míg mesélte a [...]
Briareos86: Gondolom nem Nők rakták össze. :) Második tippem, hogy nem is olyanok, akiknek barátnőjük van [...]
Túl szexi?: Letiltották Lady GaGa melleit
1199 0 0 Pink Izé
Ragályos, haverokkal ezt dúdoljuk éjjel-nappal... :D
21061 9 86 Izé
Ravennë: "Nem baj, van másííík!" :) http://www.youtube.com/watch?v=V6Gc-n2vydc
bungle: Heavy Metal Trololo: www.youtube.com/watch?v=1CFnM4SYQC8
Purple: Meghalt. :(
Mind a 86 komment
Így zenélnek a sorozatsztárok!

Band from TV

Lean on me

Hard to Handle

Tagok:

Greg Grunberg - Hősők

James Denton - Született Feleségek

Jesse Spencer - Dr. House

Bob Guiney - Amerikai Nagy Ő

Adrian Pasdar - Hősők

Scott Grimes - Vészhelyzet

Hugh Laurie - Dr. House

És még: Teri Hatcher, Bonnie Somerville, Jorge Garcia, Zachary Levi,....

   
978 2 0 Zene Izé
Yuri Lane érdekes produkciója, a szájharmónika és a beatbox vegyítése.
911 1 2 Zene Izé
go-free: nekem ez a prodáksön jön be: http://www.youtube.com/watch?v=c249Z6Zai7U&feature=related
Gäboh: Ez egy régebbi videója, itt jobban látszik hogy egyszerre csinálja: http://www.youtube.com/watch [...]
Slow-motion kutyák akcióban. :)
8009 10 8 Izé
ShitIron: A boxer az nagyon husi!
weedhunter: hátez király:D
superxaba: ez nem más, mint (reméhetőleg nem idült), zoofilo-lábfétis! csak szólok...
Mind a 8 komment
Régebbi postok...