REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Te kitalálnád némi szóváltás után, hogy kinek van bűnözői múltja?
1234 0 0 Izé
Hallottál már a szigetről, aminek a lakói még ma is a kőkorszakban élnek?

A legdurvább, hogy úgy nagyjából 50 km-re vannak a civilizációtól.
4193 0 2 Izé
bungle: "- A population of 40? I'm terrified to think of how inbred they are. - Around as much as Alabama [...]
akicker: Azon azért csodálkozok, hogy nem indultak még arra önjelölt kalózok portyázni. Na meg azon, h [...]
Bondok harca

Avagy egy szupervágás, amiben a Bondok egymással harcolnak.
1458 0 2 Izé
a janek: :p
a janek: Egy?
Felkerült a Kickstarterre egy ötlet, amivel megmentenék a mosókapszulát evő hülyéket
1369 0 0 Izé
A lengyelek tavaly okosan hasznosították a rengeteg havat

2500 négyzetméternyi labirintust csináltak belőle. Reméljük idén is összejön.
1312 0 0 Izé
Igen menő lesz a tunéziai Forma 1-es pálya

Még a látványterv gagyi grafikáját is hajlandóak vagyunk nekik megbocsájtani.
1359 0 0 Izé
Tudod hogy tehetsz még drágábbá három Porschét?

Pakold tele őket aranyrudakkal!
1966 0 0 Izé
Azt hiszed egy hotelszoba széfje biztonságos?

Hát gondold újra!
4786 0 3 Izé
akicker: Mindegy, hogy azért, mert elfelejti, vagy csak viccből zárva hagyja, a hotelnek ki kell valahogy [...]
Dmckayals: Az első mondatoddal kicsit vitatkozom. Az Admin kód azért kell, hogyha a kedves vendég ELFELEJTI [...]
akicker: Na igen, miután a vendég kijelentkezik a managementnek is ki kell tudnia nyitnia a széfet annak e [...]
Kamionos sapi, ami felébreszt, ha elalszol

Ez mondjuk úgy hiánypótló termékizé, hogy egyáltalán nem vagyunk vele szarkasztikusak.
1445 0 2 Izé
Csádi: https://www.ebay.com/272991450828
mue: nem azt kéne inkább néznie, hogy becsukódik-e a szemed?
Trükkfelvételek valós időben

Most már tényleg nem tudom, mit hihetnénk el.
2874 0 5 Izé
Csádi: http://www.onsetfacilities.com/on-set-facilities/real-time-compositing-and-vfx/
Samu.: Manapsag újra inkább a valós dekor a menő, de keress rá mondjuk bármelyik időjárásjelentés [...]
Csádi: Ebből mit használnak a híradóban a zöld háttéren kívül? Ott van valami 3D-ben?
Mind a 5 komment
Ha egy ilyenben laknék, csövesnek hívnának? :)
1818 0 1 Izé
akicker: Mostanában azon gondolkozok, hogy ha munkahelyet váltok, akkor egyúttal valami "extrémebb" helyr [...]
Tenyérizzasztás télen az Alpokban

Valamiért ez is pont 200 méter magasban.
526 0 0 Izé
Jóval kevesebb papírt használnál, ha neked kéne előállítani
2630 0 2 Izé
Findzs: A poszt kép alapján valami bébz -re gondoltam volna. Sok videója van a csajnak. Hátha egyszer l [...]
Ravennë: Ilyet én is csináltam, dróttal még vízjelet is tettem bele. Nem lett túl szép, és írásra t [...]
Üvegház az Antarktiszon

Az EDEN ISS lényege, hogy olyan növénytermésztési körülményeket szimuláljanak, amikkel a Marson fognak találkozni.
1731 0 1 Izé
Dmckayals: És ezzel is a Bálnából tartják a kapcsolatot? :D
Civic-ek háborúja

Gyorsulási versenyben mérték le, hogy az évek alatt menyit fejlődött a Honda Civic
2396 0 0 Autó Izé
Az Arany málna díj egy humoros videóban mutatta be az idei jelöltjeit
1004 0 0 Film Izé
Ennél csúnyább BMW-t még nem láttam

Még A Fiat Multipla és a Project Redspace is szépnek tűnik mellette.
1487 0 3 Izé
nkmedve: Ez így már mindent megmagyaráz :)
velo: eredetileg az olasz ISO tervezte és gyártotta a kocsit és árulta a saját márkaneve alatt, től [...]
nkmedve: Tervezett a BMW rondaságokat régebben: BMW 600: https://www.flickr.com/photos/23231235@N04/shares [...]
Postaláda a víz alatt

Na, hol máshol?
1268 0 0 Izé
Meglepetés c. KicsiZsu Film betétdala

KicsiZsu feat. Zsolt - Meglepetés (2017)
577 0 0 Zene Izé
A snowboard nem csak pörgős és akciódús lehet

Kurtis Jackson megmutatja, hogy a chill hangulat is nagyon illik hozzá.
3418 0 0 Sport Izé
Gondolkoztál már rajta, hogy mit csinálnak az űrhajósok ha unatkoznak?
1899 0 0 Izé
Budapest természetközeli részei után azt is megnézhetjük, hogy maga a város milyen szép télen madárnézetből
1018 0 0 Izé
Szavazz te is, hogy Budapest legyen a legjobb európai úti cél!
1163 0 1 Izé
sepetike: Noormális? Budapest? Uticél? Hát már eleve ott vagy. Szavazz Bohinj-regióra, ami azért sokkal [...]
Szóval ilyen egy igazi vírusvideó :)
1327 0 0 Izé
Ilyen csodák születnek, ha egy festő kezébe fényképezőgépet adnak

Cuma Çevik munkái.
1691 0 0 Izé
Nem lettem volna az utasok helyében, mikor ez a gép 110 km/h-s  keresztszélben landolt
2380 0 2 Izé
akicker: Gondolom ránéznek az időjárás radarra és az alapján eldöntik. Az alapján itt inkább átir [...]
vadonka: Nem úgy van, hogy ha ilyen nagy a szél akkor körözniük kell amíg csitul?
Avant Gang - Kibaszott Gang

A felhőrepp egy elég új műfaj, de már Szegeden is vannak képviselői, akik elég jók is.
590 0 0 Zene Izé
Lehet esélyed sincs Kimi ellen egy gokart versenyben, de akkor is izgalmas
2719 0 0 Izé
Nem csak az utakon, vizen is tudnak az emberek hülyén közlekedni
3014 0 1 Izé
hawkeye: A hajó vezetőjének nyilván béemvé/merdzsó/audija van, és hozzászokott, hogy mindenki eltaka [...]
Dear Dictator

Michael Caine ezúttal egy kegyetlen diktátort alakít, aki egy amerikai külvárosba kényszerül bújkálni, ahol megtanít egy tinilányt arra, hogyan kell forradalmat indítani a gimi gonosz csajai ellen.
1416 0 0 Film Izé
Szóval így készülnek azok a tökéletes gömb sövények

A harmadik perc után indítják be.
2829 0 0 Izé
Jöhet 4 percnyi tenyérizzasztó hegygerinces motorozás?
1873 0 1 Izé
mue: a gopro torzít annyira, hogy fentről ennyivel magasabbnak néz ki a gerinc? lentről nézve majdne [...]
A Bandcampen végighallgathatod Tom Hardy régi genszterreppjének egy egész albumját
1116 0 0 Zene Izé
A slow mo guys ezúttal azt mutatja meg, hogy mi történik a tv-vel szuperlassításban
4841 0 2 Izé
Traveller_x: Legalább hűek maradnak a névhez. :D Különben is, gyorsan akarsz lassított felvételt nézni? [...]
Demente: Jajj!! Útálom őket! Annyit pofáznak kín kivárni. Híradósnak jók lennének.
Kartonból építhetsz majd kiegészítőket a Nintendo Switch-hez
613 0 0 Izé
Megnézték hogyan romlik meg egy gyorséttermi és egy házi hamburger

Na szerinted?
4180 0 1 Izé
akicker: Úgy romlanak meg, mint bármelyik másik kaja: elszaporodnak rajtuk/bennük a baktériumok, illetve [...]
Akkor látszik igazán, hogy a régi reklámok milyen morbid módon szexisták voltak, felcseréljük benne a nemeket
2513 0 4 Izé
mun: Nahát! Tényleg! Ha nem cserélték volna fel itt a nemeket, nekem le se esett volna, hogy szexist [...]
Csádi: Szerintem te vagy szexista, ha neked csak ettől látszik igazán.
Traveller_x: Kezdem úgy érezni, magamban beszélgetek itt. :(
Mind a 4 komment
Egy nő fogságban

Jelenleg ma Magyarországon 20-22 ezerre tehető a rabszolgák száma. Ez a dokumentumfilm egy ilyen nőről szól.
1292 0 0 Izé
Tessék kapaszkodni!

A parancsnok ma úgy döntött driftelünk az anyahajóval.
4870 0 0 Izé
Használd ki a telet!

Hűtsd a kocsid tetején a piádat! Mondjuk ezen az orosz településen az is elég, ha fél perce kirakod az ajtó elé.
1171 0 0 Izé
Régebbi postok...