REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nem kifejezetten japcsizé, de akkor is ott van, a világ egyik legszebb kerékpáros útja
1421 0 0 Izé
Mire gondolhatott a tervező?

Nem csak ennél a medvénél, hanem a posztban szereplő összes többi cuccnál is fenn áll a kérdés.
2999 0 0 Izé
Van egy hangulata az amerikai sárfesztiválnak
1938 0 0 Izé
Láttál már vízördögöt?

A jelenség egy légörvény, ami port és vízcseppeket képes felszippantani.
3166 0 0 Izé
LEGO-ból bármit lehet építeni

Még egy működő flipperasztalt is.
1340 0 0 Izé
Hallottál már az Oxford egyetem 200 éve működő csengőjéről?
2100 0 0 Izé
Kicsit benézte a szárnyfesztávolságot a pilóta
3899 0 2 Izé
kenderice: A gurító irányítás hibája.
trf: Nem a pilota hibaja, nem taxiztak be rendesen a masik gepet a helyere es beengedtek ezt.
Izmos kocsit csak az vezessen, aki ért is hozzá!
4150 0 0 Izé
Állat egy zenész a srác
2437 0 0 Izé
Fabrice Mathieu ezúttal John Wayne-t hozta össze a Starship Troopers világával
2206 0 1 Izé
VanZant: Sergio Leone négy legjobb filmje, ez igen! :)
Minek kétszer fordulni, ha egy fuvarral is megy?
1628 0 3 Izé
Erunder: Ez fura, pedig ugyanez a link van a posztban is.
Csádi: https://www.liveleak.com/view?t=uh2Pq_1526297547
Csádi: file not found or deleted
Ne, ismétlem, NE dudálj rá az ukrán zsarukra!

De ha már megtetted, akkor ne fogd menekülőre, mert te is így járhatsz.
3121 0 1 Izé
Ravennë: Idióta, ismétleM idióta az összes...
Ronnie O'Sullivan kipróbálta, hogy milyen a VR sznúker

Annyira beleélte magát, hogy a nem létező asztalra még rá is dőlt
1531 0 0 Izé
Van annál szürreálisabb, mikor Ryan Reynolds egy dél-koreai tévéműsorban unikornisnak öltözve énekel?
1230 0 0 Izé
A Google egyre jobb és hasznosabb fejlesztésekkel áll elő
2184 0 0 Izé
Atlas, a Boston Dynamics robotja, már futni is tud
1769 0 0 Izé
Több kérdést is felvet ez a videó

Mi baja volt a rendőrnek a kocsival, a pénz amit átvett helyszíni bírság volt, és mégis hogy a fenébe lehet parkolni egy ekkora spoilerrel?
3140 0 2 Izé
trf: Egy versenyre epitett auto egyaltalan nem biztos hogy alkalmas utcai kozlekedesre. De ha ez lett vol [...]
soencoe78: A német ideiglenes rendszám volt a probléma. Külföldre nem utazhatsz vele, arra a piros van, de [...]
És ha jött volna szembe autó, akkor mit csinálnak?
2016 0 1 Izé
Jaca: És az is teljesen noooormális, hogy ha ilyet látok, azért bennmaradok az előttem levő seggébe [...]
New York antikváriumosai között van néhány igazán bizalomgerjesztő arc
2761 0 7 Izé
VanZant: Kijavítottad? Ááá, elrontottad a játékunkat. ;)
Erunder: Amint megláttam tudtam, hogy nekem szól, csak nem voltam net és gép közelben.
VanZant: Tudom már, antik-vár-rumosai. :D De vajon mind a rumot szeretik? :D
Mind a 7 komment
A hónap idiótája egy kínai autókereskedő
3736 0 0 Izé
American Animals

Igaz történet négy hülye kamaszról, akik egy 12 millió dolcsis könyvet akartak ellopni.
935 0 0 Izé
Dawid Planeta képzeletbeli állataival nagyon nem szeretnénk találkozni a valóságban
4573 0 0 Art Izé
Buta kis kocsi, azt hiszi magáról, hogy repülő
2573 0 0 Autó Izé
A kötéltánc elnevezés talán túlzó a műfajnál, de a srácok tényleg jól csinálják
1322 0 0 Izé
Még mindig nem ért véget a dízelbotrány: most újra az Audi bukott le
2557 0 0 Izé
Ha eddig kétségeid lettek volna arról, hogy a Microsoft HoloLens hasznos-e, akkor most a cég azt 2 percben eloszlatja
1839 0 6 Izé
cse': Nagyon nem mindegy, hogy hol van az a segidinformacio. Ha folyton le kell nezned a tabletre peldaul [...]
emiklos: Ha megfigyeled, mire felvette a szemüveget, meg beloginolt, addigra kb. 1 1xű tableten már rég m [...]
Hojó: Biztos lesz olyan cég, amelyik vesz ilyet persze. De szerintem elenyésző. Inkább olyan munkaerő [...]
Mind a 6 komment
92 év 92 másodpercben

David Attenboroughnak még másodpercekbe sűrítve is látványos élete van, vagy így talán még látványosabb.
1970 0 4 Izé
CsakEgySrác: A titok amit szerintem megfejtettem. Állatok és a természet sokkal több energiát ad vissza mint [...]
CsakEgySrác: A titok amit szerintem megfejtettem 34 évesen. Állatok és a természet sokkal többet energiát a [...]
Ravennë: Ja, amúgy meg +NAK. ;)
Mind a 4 komment
Megint megdőlt a Rubik kocka kirakásának rekordja

És a srác még csak nem is ázsiai.
4852 0 2 Izé
Ssch: pont ezalatt a 4mp alatt kellett két embernek elmennie a kamera előtt.
kerdojel: trükkfelvétel szerintem csak összekeverte a srác a kockát és visszafele játszották le a vide [...]
Rémálmaid szállodái

A haltakarítós történetét nem is akarom ismerni, a másik meg egy szoba kilátással. A posztban több hasonlót találsz még.
4137 0 0 Izé
Mi lenne, ha elromlana a légkondi a múzeumban egy forró nyári napon?

Teszi fel a kérdést Alper Dostal, egy osztrák művész.
1585 0 0 Izé
Szóval akkor a MET gála gyakorlatilag a sztárok farsangja?
1294 0 0 Izé
Ok, tudom, trükk, meg megrendezett, meg minden... de ez a késes mutatvány akkor is durva
2966 0 5 Izé
Dmckayals: Mikor lesz a következő fellépésed? Szívesen elmennék megnézni. ;)
trf: Az egesz pakli kor kettes. O maga szakitja be a lapot, a preparalthoz hasonloan. Nem mutatja a kame [...]
kerdojel: Valószínűleg ott ült a galambok mögött összekuporodva. :D
Mind a 5 komment
Ha pedig már láva, akkor nézd meg, hogy küzd meg vele egy Ford Mustang
2641 0 1 Izé
balogh predator: Hát nem nagyon küzd ez a mustang, beletörődött ő már a sorsába..
Na mi a legrosszabb, ami megtörténhet veled a hullámvasúton?

Hát az, ha 2 órára fejjel lefelé fentragadsz.
2361 0 1 Izé
Gábor-79: Mondjuk hoogy ki is fizettetik veled a fenn töltött extra időt? :D
Még röhögnék is ezen a hülyén, ha nem nyírta volna ki majdnem magát
3578 0 4 Izé
hawkeye: :)
balogh predator: Összezavart a férfias pocakja :)
hawkeye: Nem értem, mit nem értesz. Ez 1 nő volt... :)
Mind a 4 komment
Ha van pár felesleges ezresed, már dollár ezresed, akkor te is licitálhatsz szuperhősök rajzaira saját magukról
1222 0 6 Izé
Ravennë: Ja, én csak átpörgettem a képeket. Most látom, hogy ez egy Jimmy Kimmel-es akció. Nem szóltam [...]
mun: Egy showműsorban rajzolták kb 2 perc alatt ezeket. Próbáld meg nem összecsapni :D
mun: Azt nem ő rajzolta. Ahhoz a képhez az van írva, hogy "Rajz Vasemberről, Robert Downey Jr. aláí [...]
Mind a 6 komment
Ez a program képes kitalálni, hogy milyen nemzetiségű vagy, pusztán az angol nyelvismereted alapján
3531 0 10 Izé
M.Andreas: Én is feka júessz angol vagyok szerintük. Viszont az anyanyelvet tökéletesen eltalálták, mert [...]
Gravehun: Our top three guesses for your English dialect: 1. US Black Vernacular / Ebonics 2. Irish (Republic [...]
akicker: Fekete vér úgy látszik bennem is csorog, de legalább azt kitalálta, hogy hol születtem (Magyar [...]
Mind a 10 komment
A WSP és az Innovation Imperative olyan hoteleket tervez, amikben eltudnánk képzelni, hogy űrlények fognak megszállni
964 0 0 Izé
Egész vicces ahogy emberek cikizik a melójukról készített borzalmas Stock fotókat
1625 0 0 Izé
Hangosfilm az 1911-es New Yorkról

Ok, a hangot később adták hozzá, de akkor is baromi jó.
1512 0 0 Izé
Régebbi postok...