REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nehezen lehetne cukibb dolgot találni a madarakat üldöző bébi elefántnál
2242 0 0 Izé
Egy ilyen forgatókönyvért Guy Ritchie sírva könyörögne

Rendőr: Hallotta, amikor kiabáltam magának a hangosba', hogy jöjjön elő?

Bűnöző: Az maga volt?
5225 0 1 Izé
qpci: Ez ugye vicc, és csak tényleg megrendezett. Mert ha nem.....
Ha a vacsora házhoz jön, köszönd meg neki, és el ne kergesd!
1082 0 3 Izé
VanZant: Kijavítottad? Dicséretes, bár lehet neked van igazad. Így második megtekintésre annak is van [...]
Erunder: Mindkettő értelmes, csak más az értelme, de a te verziód valóban jobb.
VanZant: Ezt elírtad talán el ne kergesd. :)
Budapesten is építenek moha falat

Ami azért jó, mert ez a 4 méteres cucc annyi oxigént termel, mint 275 fa.
822 0 0 Tech Izé
Régen kaptatok büntit

Ezért most hallgassátok meg Újszászi Józsit, ahogyan a pénzről énekel!
1903 0 2 Izé
zed911: Szolnok, Lovas István u. 6. Paneltömb Pizzéria...
akicker: Igazi falusi suttyók, akik a pénzről énekelnek miközben még ők sem láttak túl sokat. Legal [...]
The Foreigner

Az öreg Jackie Chan Pierce Brosnan-el játszik együtt egy pörgős akció thrillerben.
1380 0 0 Film Izé
Lehetett némi vér az alkoholszintjében ennek a sofőrnek
3395 0 5 Izé
GerzSonka: Nekem is volt ismerősöm, aki így volt vele. Volt.
akicker: Ami inkabb szerencse kerdese, mintsem az o erdeme.
palinkaman: Nekem is van olyan ismerősöm, akiben nem vagyok biztos, hogy józanul is tud vezetni. Alig bír be [...]
Mind a 5 komment
Paks margójára

Befejezetlen atomerőmű építkezések.
2833 0 3 Izé
hawkeye: "Gondoltam szeretnétek néha másoktól is posztot látni, nem csak tőlem..." Ez nem vitás, no d [...]
Erunder: Ha megnézed, a linkelt blogger maga küldte be a cikket. Gondoltam szeretnétek néha másoktól is [...]
hawkeye: Na, szépen megyünk lefelé. A linkelt blogger először is megtanulhatna magyarul, aztán némi i [...]
Johannesburg hivatalosan az egyik legveszélyesebb város a világon

Egy fotós szemében viszont az egyik leggyönyörűbb is éjszakánként
3175 0 0 Izé
Benned is minden megállna, ha a csónakod mellett fél méterrel hirtelen felbukkanna egy bálna
2558 0 2 Izé
MDylan: Holly shit!
a janek: Jah,főleg itt a németh zugi holtágban,ahol horgászni szoktunk
Hamarosan túlterhelődhet a mélyűri hálózat a sok Mars-szonda miatt
1440 0 0 Izé
Megérkezett a jövő hölgyeim és uraim!

Mert mi mást mondhatnánk, mikor már a krumpli is önvezető.
1867 0 0 Izé
Tovább bővült a Programozd a jövőd! program
2374 0 0 Tech Izé
A Comedy Central ismét egy zseniális promóval állt elő a Family Guy-hoz
3450 0 2 Izé
VanZant: A néni látszólag meg volt rökönyödve... látszólag ;)
Ditpet: A videó végén elképzeltem Schnell Ádámot és a nénit kutyapózban.... no comment.
Stronger

Jake Gyllenhaal új filmjéről már az előzetes alapján kijelenthető, hogy erősen Oscar esélyes.
1437 0 0 Film Izé
A valóságban valamiért iszonyatosan nagy hiány van okos bűnözőkből (szerencsére)
5172 0 3 Izé
VanZant: :D
Dmckayals: Ugyan már! Ez három influenzás, akiknek annyit kellett várniuk az orvosnál, hogy épp zárásra [...]
VanZant: Nagyon komoly bankrablók lehettek... Empleado cierra la puerta a tiempo e impide asalto bancario en [...]
Te beülnél emögé a kínai taxis mögé?
4606 0 2 Izé
pumpa: Láthatóan nem ő az egyetlen, aki így közlekedik.
Ravennë: Beülnék mögé... csak egy másik autóban.
2020-ra beindulnak az első kereskedelmi 5G hálózatok
606 0 0 Tech Izé
Bankrupt - Törlöm a számod

Hogyan ne szakítsunk, avagy a nyár legkreténebb slágere.
805 0 0 Zene Izé
200 millió amerikai személyes adatait szivárogtatták ki az interneten
1676 0 0 Tech Izé
Ilyen társadalmi célú hirdetéseket szeretnénk a tévében látni!

Vicces és mégis figyelemfelhívó, ahogy Hajós énekel a betörésekről.
2727 0 1 Izé
hawkeye: Elképesztő! Az NBT nyugdíjas tábornokaihoz befújt a friss szél? Mert amúgy jól el szoktak le [...]
A srácok tényleg felvillanyozták a színpadot
2064 0 2 Izé
chemotox66: https://www.youtube.com/watch?v=kzoWvSFNY50
chemotox66: Magyarországon már ezt korábban felfedezték: http://rtl.hu/rtlklub/gottalent/dirty-led-light-cr [...]
Coyote Peterson kajak kattant

Ezúttal azt próbálta ki, hogy egy halálos csípésű Fekete özvegy vajon megcsípi-e.
4272 0 3 Izé
Parafadugó: Látszik, hogy nem tud a nőkkel bánni. Azt kellett volna neki mondani, hogy "Csinálj nekem egy sz [...]
vadonka: A legenda szerint azóta is a kezén a pókkal mászkál.
VanZant: Ááá, a hangya legalább f@szagyerek volt, és megcsípte :D https://www.youtube.com/watch?v=tXjHb [...]
Láttad már a Balatont 25 km magasból?

Ezt a felvételt egyébként a lapos Föld teória híveihez is el kéne juttatni.
2407 0 4 Izé
VanZant: Lehet igazad van :D Csak tudnám, hogy pl. Ausztráliában hogy-hogy nem esnek le a zemberek...
Demente: A Föld nem lehet domború, mert akkor a hülyék lepotyognának! Csakis homorú lehet!
VanZant: Dehogy, banán alakú... :D https://www.youtube.com/watch?v=NEg6UjVqhFE&ab_channel=c5upe
Mind a 4 komment
Elvan a gyerek ha játszik

Bár a kép alapján nem úgy tűnik, de a videóból az jön le, hogy ezeknek a kambodzsai gyerekeknek ez játék és vacsora szerzés is egyben.
3211 0 1 Izé
Ravennë: Hát nemtom'. Most valószínűleg kapom majd a mínuszokat, meg az okos kioktatásokat, de én sajn [...]
Floridában nem kell tovább találgatni, hogy ki a legtökösebb csávó a vidéken
4893 0 5 Izé
a janek: Jól figyelj: https://youtu.be/ws0rcqyU6dw
Jaca: Ha ott a kutyám, nekem is nagy pofám van :D
akicker: Tökös vagy hülye? :) 1:15-nél nem tudom mit akart csinálni, de a fia közelebb állt a lefejez [...]
Mind a 5 komment
Ilyen a szibériai mamutagyar bányászok élete
3001 0 0 Izé
Most tök ingyen gyilkolászhatsz!

A Hitman első küldetését játszhatod végig, de ha nem PC-s vagy, az se gáz. Ebben az esetben ide kattints!
1348 0 0 Tech Izé
"Kérsz valamit enni? Finom lesz!"
1891 0 2 Izé
negativ_kommentelo: Először én is úgy értettem, hogy "finom lesz", de aztán rájöttem, h az "finom liszt" lesz, m [...]
Ditpet: Debrecen imádlak :D
Hivatalosan is Dave Grohl kislánya a legmenőbb gyerek a világon

Mert bizony, 20 000 ember előtt 8 évesen eldobolni a We Will Rock You-t iszonyatosan menő dolog.
2407 0 0 Izé
Te is unod a melót?

Akkor nézzél inkább baglyokat!
1906 0 0 Izé
Annabelle: Creation

A népszerű horror sorozatban ezúttal a rémisztő baba megszületését retteghetjük végig.
1604 0 0 Film Izé
Ez egy gyönyörű szép KO volt

Már ha szabad ilyet mondani.
1400 0 0 Sport Izé
Rémi még mindig nem bír magával

Az ember még a liftben sincs tőle biztonságban.
2855 0 0 Izé
Az ipari rendszereket támadó vírust jelentettek be!
780 0 0 Tech Izé
Ebből majdnem csatt lett

Ja, és ez nem Oroszország, hanem Budapest.
2714 0 1 Izé
szemantikus: x1-es vagy x3-as a béjemvé? (le a sztereotípiákkal:))
Ha félsz a pókoktól, ez nem a te posztod!

A Góliát madárpók a világ legnagyobb pókja, ami 12 centi hosszúra és 30 centi szélesre is megnőhet.
3377 0 7 Izé
Szancso: :DDD Talán hatásos lehet...:) Mondjuk a pókok simán kiröhögik. ;)
Cicmicc: Hm szoval azert kirakod posztkepkent micsoda figyelmes alak vagy te.....
Parafadugó: Ha már lúd, legyen kövér. https://i.makeagif.com/media/1-20-2014/R4dNiC.gif
Mind a 7 komment
Így készíthetsz házibarkács mini grill-t egy kólás dobozból
2928 0 0 Izé
Ez egy Beatles sláger, a With a Little Help From My Friends, I, Symptom módon megbolondítva. A lüktetés maradt az eredeti, a hangulat maradt vidám és inspiráló, a torzítás kicsit több.
540 0 0 Zene Izé
Sanghajban már a boltok is maguktól járnak
1582 0 0 Izé
Régebbi postok...