REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a margay vagy más néven hosszúfarkú macska. A ködfoltos párduc mellett egyike a két macskafajnak, amelynek bokacsontja olyan rugalmas, hogy akár 180 fokban is elfordítható, így fejjel lefelé is mászhat a fákon.

3100 5 23 Izé
Purple: háhhháhá :DD jól megaszondtad :D de oké, nem szólok neki ;)
Kyp Durron: a cica k***va jó.....megyek veszek ibor90 k**va hülye.....olyat nem veszek, de neki ne mondjátok [...]
Purple: ha ennyire gyenge volt a beszólás, miért őrjöngesz ennyire? :D amúgy én is dettó ugyanazt ak [...]
Mind a 23 komment
Én kicsi pónim - Hope (ez most egy másik, ennek 4 lába van :)) azt hiszi, hogy ő egy kutya. :D
3021 2 1 Izé
halacska: jópofa :)
Samuel L. Jackson: Stack-O-Lee

Erősen gondolkodtam, hogy a filmzenékhez, vagy ide rakjam ( Black Snake Moan Soundtrack)
2265 1 10 Zene Izé
tryskal: Na igen, az öreg "szem" bácsi megint nagyot alkotott.Fintorogva tettema a lejátszóba lemezt, ú [...]
St.Jimmy: igen-igen több mint 600 látogató? hoppácska...:P
St.Jimmy: Szerintem jó a történet is nekem bejött
Mind a 10 komment
Igencsak tabu téma: Hogyan élvezd az anális szexet
1478 1 14 Pink Izé
papaluige: .......kedves,finom és nőies! és le is zárta! :)..............
Grex: ....ha rendesen végigolvastad a kommentemet rájöhettél hogy én is az anális szex ellen vagyok [...]
ismeretlen: hát ezt a szájon át belen ki dolgot nem értem, nem is tudom miért írtad, de mindegy. A fő hog [...]
Mind a 14 komment
Nem értem, hogy miért utálják a nők a tévés sportokat...

...pedig eszméletlen jó. :D 
498 0 0 Sport Izé
Mutassuk meg a világnak, hogy is kell kung-fuzni!
10103 6 29 Izé
Kampec: elmegy afro ninjának :D
papaluige: gondolom küldtél Te is!
Whitee: Új post nem is lesz kirakva? ^^ Csak azért, mert már hiányzik....
Mind a 29 komment
4 jel, hogy mérgező az otthonod
387 0 2 Pink Izé
spider86: odatesz :D
Derill: 1. a növények vagy kipusztulnak, vagy mozogni kezdenek és embereket esznek, 2. a kutya tegnap meg [...]
Casanova trükkjei - avagy hogyan lehet biztosra menni egy nőnél?
819 0 0 Pink Izé
Hogyan lettek nagy melleim? Avagy egy mellplasztika kulisszatitkai
632 0 0 Pink Izé
Luke (nem Skywalker) - egy kis bünti hogy el ne kényelmesedjetek :D Elméletileg ő is modell, anno meg járt Kelly Osbourne-nal is...
789 0 4 Pink Izé
CrazyLime: Ezt a poént én akartam lelőni, nemsokkal az első hozzászólásom után, de elrángattak itthonr [...]
Derill: nekem még 2. ránézésre is langyinak tűnik :D
csillaghal: ez egy politikailag korrekt megfogalmazás volt. :) Kb. olyan mint ha azt mondtad volt: mintha a kez [...]
Mind a 4 komment
Karcsi Sutra, a szexmágus nyaligátor.

Tanuljatok tőle, hogyan kell "megtölteni, benyomni a mókusba, aztán kirágcsálni a banánt"... :D
6917 3 4 Izé
Perenna: Ez se tiszta fialás az tuti!
Sziszo: a megszállott sexisten.. :D
Cromex: "Ne legyél már ilyen... izé" :D
Mind a 4 komment
Hogyan készítsünk gumicukor legot jól! :)
6742 6 1 Izé
bob: Immádom az állatokat :DD
DJ Szalacsi: nem mai gyerek, de még mindig ott van a szeren...

És hogy mennyire van ott a szeren.
5319 2 21 Izé
lilaflexninja: Ez a majom (műsorvezető) már 2008-ban is a vivánál volt? Erről a videóról lemaradtam.
bloo: Megmondom őszintén, szívesen orrba vágnám...
AVIREX: szépen össze van vágva a video.. "1 új rezidencia vette itt a helyét "
Mind a 21 komment
Minden vegetáriánus zombi álma!
2601 2 4 Izé
Ártatlan-méz Előd: Tegnap este néztem egy filmet (Day of the Dead 2008) abban vega zombi volt, szépen csücsült a H [...]
Re-Peet: asszem nyáron én is faragok egy ilyet.. :D .. meló közben :)
Purple: hát ez tök jó :DD van ilyen agy formájú pudingforma is, az még gusztább lehet :D
Mind a 4 komment
Sárgapot kapott egy futballbíró, egy brazil kupameccsen. Lehet, hogy be kellene vezetni ezt a szabályt, és kiabálhatnának a drukkerek, hogy " Sárga lapot a bírónak!" :D

Vagy esetleg pirosat, mert ilyen is előfordult már. ;)

 
610 0 0 Sport Izé
- És milyen volt a tegnapi golfozás?
- Nem tudom.
- Hogy-hogy?
- Mert reggel elindultunk egy golfkocsival a recepcióról és estig nem értünk ki a pályára. :D
548 0 0 Sport Izé
Itt  is értesülhetettek már róla, hogy 2009-től Magyarországon is lesz MotoGp futam. Íme a Balatonring látványtervei és a pálya nyomvonala.
571 0 0 Sport Izé
3 szexpraktika, hogy Te legyél a tökéletes szerető! - Csak 18 éven felülieknek!
755 0 0 Pink Izé
The Rolling Stones: Anybody Seen My Baby

Angelinát látta valaki?  Ez a verzió izgalmasabb

Egy másik nóta, a  Streets Of Love .  Bizonyítja, hogy nem felejtettek el azért slágert írni Jaggerék mostanság sem.
448 1 0 Zene Izé
Netezzünk kínai módra, tapasztaljuk meg a cenzúrát! A China Channel Firefox kiegészítő lehetővé teszi azt, hogy úgy internetezzünk, mintha Kínában lenne a számítógépünk, a Nagy Kínai Tűzfal mögött, s így gyakorlati tapasztalatot szerezhetünk arról, hogyan is működik a kínai netcenzúra.
5390 6 6 Izé
bandee1219: Magyarország: http://kepfeltoltes.hu/110101/tumblr_ldtoivPLub1qzfv8po1_1280_www.kepfeltoltes.hu_.jp [...]
Valerius: valamilyen szinten nálunk is irányított egyébként. csak erről mi nem tudunk. és hogy én honn [...]
Elison: ez de brutál..... nem sajnáltam azt a 27másodpercet felrakni. hát gyakorlatilag full control... [...]
Mind a 6 komment
Lányok, ő hogy "ízlik"? Nick Youngquest
1206 1 5 Pink Izé
CrazyLime: Amúgy a postképen mit csinál? Épp a gatyájába élvez vagy mi? :D :D :D
Carmen: hm... :P nemrossz:D
babapiskóta: hú, Derill megnéztem az egész válagotást. igaz a Norbert nevűnek nincs haja, de ő vezet!!!! m [...]
Mind a 5 komment
DJ Goldfinger feat. Felisha - Love Journey Deluxe (Groove Coverage Edit)  

Mivel nincs olyan kategória hogy Hands Up, maradt a Trance :)
1010 0 0 Zene Izé
"Míg apu öltözik az anyu kötöget, és olyan lassan készül el hogy addigra este lesz!...." :D
1472 0 0 Izé
Hogy mindennap meglegyen a friss tej...
1648 2 5 Izé
Atrazin: Én csak azt nem értem, ez hogy került a hiánypótló izék közé, mert ha nem is ezt a márkát [...]
közlegény: meg is van az eredménye :)
Wicked: Szerintem meg ők kenegetik: http://topclub.hu/counter.php?post_id=2786
Mind a 5 komment
Már tudom, miért hintázgattak az orosz rendőrök. Várták, hogy megérkezzen a szolgálati járművük. :)
5807 0 7 Autó Izé
latisz: orosz hummer!!! LOL! Meg gondolom kell hozzá egy hordozható benzinkút is.
Dawe: jók az utak? egy hete voltam romániában ott még a felezővonalat se ismerik közlekedési lámp [...]
Laci: A trianoni határokat felejtsük el egyszer s mindenkorra. Pozitiv változások történtek az utób [...]
Mind a 7 komment
Már tudom, miért hintázgattak az orosz rendőrök. Várták, hogy megérkezzen a szolgálati járművük. :)
5623 1 7 Izé
latisz: orosz hummer!!! LOL! Meg gondolom kell hozzá egy hordozható benzinkút is.
Dawe: jók az utak? egy hete voltam romániában ott még a felezővonalat se ismerik közlekedési lámp [...]
Laci: A trianoni határokat felejtsük el egyszer s mindenkorra. Pozitiv változások történtek az utób [...]
Mind a 7 komment
3 jel, hogy megcsalnak
889 0 0 Pink Izé
4 jel, hogy a pasi rossz az ágyban! - Kerüld el a katasztrófát! 
1539 0 0 Pink Izé
Ha megérjük, hogy idén lesz egy kis hó, jól jön majd egy ilyen hógolyóvető fegyver! ;)
2946 3 1 Izé
Findzs: remélem nem lesz hó
Chords - Knockin On My Door (Feat. Rantoboko)


Eleinte nem hittem volna itt, Svédorszagban, hogy találok olyan svéd zenét, ami megállja a helyét a világ bármely toplistáján, de pozitivan kellett csalódnom, amikor ismerőseim bemutatták a malmöi származasú rappert. Anyanyelvén kívül, mint azt a link is tanusítja, angolul is osztja a "talp alá valót".
Meg nem erősitett információk szerint elég combos összegért vásárolt beat-eket a mára már elismert Akon-tól. No komment, szerintem érthető, hogy miért, bár még korántsem örvend olyan népszerűségnek, mint Akon báttya... x) ...lényeg, a lényeg, check the link and enjoy the Chords...
589 1 0 Zene Izé
Nem nagyon szerethetnek az ellenfelek találkozni Scott Stevens hátvéddel. Hogy miért, azt ez a tíz jelenet mutatja be.
1016 0 2 Sport Izé
kristof18: ja és mindig magas bot ja volt:-)
Balázs: vagy 8 volt könyökös szal ennyit ér a faszi :S
EMBEREK!!! Megtaláltam a világ kulturális tetőpontját!! (egyébként kíváncsi lennék mi vesz rá erre egy embert, hogy ilyesmit rakjon fel az internetre)
7333 2 20 Izé
kotta: Egyik kedvenc tanmesém (hátha vki még nem ismeri): A Test szervei elhatározták, h elég már a [...]
Tybbah: ez mekkora LOL XD elsőre 100 pont kereken :P
Zsolt86: Évek óta látogatója vagyok az oldalnak : DDDDD
Mind a 20 komment
Tudom, hogy sokan utálják, meg azt is tudom, hogy "Lampard a király", de 57 ezer futballprofi nem tévedhet. ;) Tehát a év labdarúgója 2008-ban Cristiano Ronaldo. (FIFPro szerint)
464 0 8 Sport Izé
Balázs: úgyis ő kapja meg mert figyelembe se fogják venni Torrest, Xavit és Casillast.......erről ennyi [...]
Maccoyi: Na majd az aranylabdánál... :DDD
Balázs: tudom de az is előfordulhat, hogy az isten szót használtam:D
Mind a 8 komment
13 éves: iszik, szexel és cigizik!

"Ha anya megkér, hogy pakoljam össze a szobámat, nem nagyon foglalkozom vele. Viszont ha felajánl egy cigit, megcsinálom."
17308 6 168 Izé
Dawe: hát nem nagy kuriózum
Brien: hat ha igy fognak menni a dolgok gondoljatok bele hogy mi lesz a mi fiainkal lányainkal ugy 20 ev [...]
D-vid: http://ize.hu/comments.php?post_id=6486 ;)
Mind a 168 komment
Remélem a következő lépés már az lesz, hogy reggel belenézek a tükörbe és azt látom meg vagyok borotválkozva...
2529 0 2 Tech Izé
Szamooca: ez tök jó :P de tényleg nincs semmi értelme :/....és hülyeség is,mert tiszta maszat lesz a t [...]
OpheliaCobweb: bejövős...csak nemtom, h mire jó, ha a tükrömben virágok nyílnak az érintésem nyomán, de r [...]
Tuti tippek, hogy elmúljon a herpesz
825 0 0 Pink Izé
3 cím:
- Mit kaphatsz váratlanul egy koncertjegyért?
- Hogyan lehet "orgazmusod" tízezer ember előtt?
- A ZENE ereje csodálatos!
864 1 0 Zene Izé
The Haunted - All Against All

A The Haunted talán legcsúnyább borítóval rendelkező, ám annál jobb albumáról, a rEVOLVEr-ről. Ezen a lemezen tért vissza a zenekarba Peter Dolving. Stílusuk thrash metál, keveredve egy kis melodikus death-el, ami nem is csoda ha megnézzük hogy az At the Gates-ből ismert Björler testvérek is játszanak benne.
544 0 1 Zene Izé
Negative: Jóóóó... Szana-szét hallgattam anno ezt a számot:) Remek poszt.
A jövő terhessége!

"Ki nem akarja látni a gyermekét, mielőtt az világra jön? Az Echography a legjobb orvosi képanyagot ajánlja fel, hogy a gyermeket váró párok láthassák a fejlődő magzatot. Nagyon kényelmes és a családoddal, barátaiddal is megoszthatod ezt a fantasztikus élményt. A legfontosabb, hogy részletes információval bír, mivel teljességében megmutatja a képeket a magzatról, színéről és még az arckifejezést is láthatod."
3114 1 7 Izé
Findzs: minden magzat ronda mit nézzek rajta ? a sajátom is ronda lesz ez van egészséges legyen, az a l [...]
ismeretlen: én aztán tökre nem akarnám látni a gyereket születés előtt, pont ez a jó, hogy meglepetés, [...]
VerHalal: (Echography=ultrahang, ha valaki nem jött volna rá.) Ez a 3D, 4D babamozi igazából csak arra j [...]
Mind a 7 komment
Egy cserepes növény napi bejegyzéseket ír az interneten hangulatáról és közérzetéről, így valószínűleg ő az első "botanikus blogger" a világhálón. A leveleire csatolt érzékelők megmérik a növény bioelektronikus sugárzásait, amit egy számítógépes algoritmus szavakká alakít.

"Ma szépen sütött a nap, így sokat tudtam napozni. Jól szórakoztam" - írja Midori-san, egy japán kávéház pultján élő cserepes virág az október 16-ai blogbejegyzésében. Az időjárás-változásra is reagál és arról is ír blogjában. A legutolsóban például arra panaszkodott, hogy nagyon felhős és hideg volt az idő.

A Keio Egyetem kutatói létrehozták az első blogoló növényt, méghozzá úgy, hogy szívalakú leveleire szenzorokat raktak. A detektorok felveszik azokat az elektronikus jeleket a növény felszínéről, amelyeket a növény ad válaszképpen a fényre és az emberi érintésre. Az így kapott információkat összevetik az időjárás és a hőmérséklet adataival, és egy számítógépes algoritmust használva átfordítják azokat csevegős blogbejegyzésekké.

Japánban blogolnak egyébként a legtöbben a világon.
2359 2 26 Izé
kukulkan: Figyu, maradjunk annyiban, hogy higgy, amit akarsz, okés? ;) Én úgy érzem már mindent elmondtam [...]
sahinel: A kutya alatt azt az állatot értem ami önmagától fenn tud maradni. A korcsok amiket manapság k [...]
kukulkan: Hűha, kicsit elkanyarodtál az eredeti témától... > A kémiai, biológiai folyamatokat tudjuk m [...]
Mind a 26 komment
Régebbi postok...