REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
„Úgyis azt hiszik, hogy a macska volt...” ;)
2142 0 1 Izé
Strogg: "Fhussatok bolondok!!" http://2.bp.blogspot.com/--_kNgZ97YQA/VVhrHB_FTlI/AAAAAAAAAaU/Ey943Yd6H_w/s16 [...]
A jelenlegi leggyorsabb Rubik-kocka kirakó robot 

Pár régebbi
1851 0 1 Izé
brekiteával: igazából 20 lépésből ki lehet rakni a kockát csak tudni kell mit hova forgatni elörre látva [...]
Por­nó­szí­nész­nőt nyert egy egész hó­napra egy orosz ti­né­dzser 

Magyar cikk
9163 0 24 Izé
Szancso: A kaparóson? Na megyek lefeküdni! :)
hawkeye: :)
Élien: Főleg ő...
Mind a 24 komment
A hangzás megfizethetetlen, minden másra ott a Master... izé... Visa card ;)
3267 0 2 Izé
RT/TURBO: Gyönyörű az a gitár.
Sztumi: De szép. Agyhalott zombikból csinál bólogató Jánosokat egy kártyával. Mintha a való életet [...]
Atlas - a Boston Dynamics egyre ügyesebb és sokoldalúbb robotokat állít elő 

Magyar cikk
2372 0 17 Izé
bungle: https://youtu.be/AfxCjNK6LhQ?t=54s :D
bungle: Egy SKYNET nevű algoritmus adhat tippeket az amerikai hadseregnek, hogy kiket kell megölni http:// [...]
Szobabicikli: Szabályosan sajnáltam szegény Robit...és még csoda, hogy ellenünk fognak fordulni? Mondjuk a v [...]
Mind a 17 komment
Azok a szemek! :) 

Coby egy brit rövidszőrű macska, aki már közel 300.000 rajongót gyűjtött össze az Instagramon.
3275 0 6 Izé
Nusihusi: Gyönyörű szép:)
bungle: Ez meg videoshop? ;) https://www.instagram.com/p/BBWEylbMXWM/
Szancso: Hipnotita :)
Mind a 6 komment
Gazdag orosz kölykök
6573 0 10 Izé
hawkeye: Na, akkor ezt olvasd el! De előtte vegyél egy mély levegőt.... http://lemon.hu/2015/12/19/2428 [...]
Ditpet: Szerintem a szülő ezzel adja meg a "szeretet" a gyereknek.
lilaflexninja: Eltekintve mindentől, hogy jó-e, ha valaki gazdag, meg mire fel, meg biztos lopta, meg a többi, h [...]
Mind a 10 komment
„Most mit nézel? Nincs rajtam semmi fura!” ;)
2428 0 1 Izé
Szobabicikli: Az enyém meg ezt szokta csinálni a kád előtt ;D http://kepfeltoltes.hu/160224/PHOTO_20150425_10 [...]
Mai cukizé: Quasimodog :)
3921 0 5 Izé
bungle: http://imgur.com/a/jBfVN
nemtudokregisztralnihelo: kutyámajom
közlegény: rokonok: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=27952
Mind a 5 komment
Madeira - itt már a leszállás is külön élmény!
3861 1 5 Izé
zolem: -Hé skacok ! Sok a turista. Csinálni kéne egy új repteret! -Oké Főnök. Van egy nagy placc a [...]
thisisreal: Reméljük az utasoknál van elég tiszta alsónemű. ;)
RT/TURBO: A többi pilótának: Absolut respect!!!! Gondolom a szélmozgást ennyire befolyásolja a "hegyolda [...]
Mind a 5 komment
Nekik már nem jutott kockárda... ;)
2546 0 3 Izé
Nusihusi: Itt is kockás ing:D
Szancso: De hogy fogják felbontani a konzervet? ;)
közlegény: nem a cockárda teszi a favágót ;)
A 20 legjobb film, amit nő rendezett 

Láttátok valamelyiket?
1390 0 11 Izé
Wicked: https://vimeo.com/127910551
közlegény: inkább a lencse előtt, mint mögött! :)
thisisreal: Pornót nem rendeznek?
Mind a 11 komment
Fogyókúra 4 egyszerű lépésben ;)
2810 0 0 Izé
„Ha ti is jó gyerekek lesztek, még akár ilyen sokra is vihetitek!” ;)
2267 0 12 Izé
bungle: www.nlcafe.hu/csalad/20160225/anyasag-fiugyermek-tapasztalat/ 3. pont. :)
hawkeye: Így van...
eMTé: Én azért kötelezővé tenném az óvónéninek, hogy neki is le kelljen ülni a gyerekekkel. Lega [...]
Mind a 12 komment
A 110 éves Flossie Dickey láthatóan nagyon unja már a riporterek hülye kérdéseit és szívesebben kortyolgatná végre a napi whiskey adagját ;)
1820 0 8 Izé
bungle: Pedig 106 évesen már táncolhatnál a fekete törzsfőnökkel és asszonyával! ;) www.facebook.co [...]
Jaca: Ne aggódj, az nem fog :)
zed911: Faszom sem akar eddig élni....
Mind a 8 komment
Nem baj, van cellux... :D 

Élő adásban tépte el a 150 ezer fontot (azaz kb. 60 millió forintot) érő képet a hölgy. Vagy nem. ;)
4060 0 3 Izé
Nusihusi: Na, ez tényleg ciki:P
rermo: : DDDD ... az a mozdulat ... az a mozdulat .... így könnyű , hogy már előre be volt tépve eg [...]
közlegény: lehet nyomtatni egy másikat, mennyi szászötveneze' ? :)
Na melyik a nagyobb gyökér? :)
4757 0 3 Izé
Ssch: csak az első a gyökér
hawkeye: IQ-t alapul véve döntetlen szerintem.
Ditpet: Anyám...ilyenkor jön elő belőlem a GTA-reflex. Rakétavetőt elő és bumm :D (nem vagyok pszich [...]
Kelly Rene Jelinek kárpitozott trófeái
1014 1 0 Art Izé
Zseniális csalós bringa Németországból
3941 0 2 Izé
hawkeye: A kisember egyébként is Suzukival jár... :)
drgore: Amíg egy ilyen vagy ehhez hasonló kerékpár többe kerül mint egy személyautó addig csak a ga [...]
Kipihenik a fáradalmakat :) 

Előzmény. ;)
1288 0 1 Izé
szomi1: Ezek nagyon gyíkok ;)
Így rajzol egy vak ember
1669 0 3 Izé
Ravennë: Lehet tök jól rajzolna, csak nem tudja, hogy jobb kezes. (bocs)
bungle: A vak fotós fényképei jobbak voltak. ;) www.ize.hu/comments.php?post_id=6029
Strogg: Mondjuk csukott szemmel egy átlag ember sem rajzolna sokkal jobbakat, hiába lát.
Őszintén Gyurcsány Ferenccel a szellentésről 

„Tisztára testi önfegyelem volt más ember már összeszarta volna magát” - ismeretlen facebook kommentelő.
2253 0 14 Izé
kissfreezer: Nem. Már régen nem dartsozom:)
lilaflexninja: Kint van a plakátja a falon mi?
kissfreezer: Feri egy imádni való celeb.
Mind a 14 komment
Álommeló: azok a kis rakoncátlan kobrák! ;)
2495 0 5 Izé
Ravennë: Elképzeltem magam ezen a helyen, "nyugodt szívvel rám lehetne bízni" őket... valószínűleg me [...]
lilaflexninja: Igen, és kígyókkal védem őket a zokniszörnytől.
sergi: A cimből arra következtettem,hogy prostituáltakat fogok munka közben látni,de ez se rossz.
Mind a 5 komment
Ennél romantikusabb valentin-napi videót még nem láttál! 

Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...
6161 0 16 Izé
bungle: Édes a szakítás. ;)
közlegény: az élet habostorta :)
bungle: Ezért kell megadni a módját! www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/54281_
Mind a 16 komment
Feri, ilyen ez a popszakma! ;) 

Menjetek a picsába!” :D
3428 0 4 Izé
Mataccs: Népszerűség átka.
Traveller_x: Pedig azt hittem oda fogja tartani a másik orcáját is. Pfejj, most csalódnom kell...
Élien: -Az Isten basszon meg fiam, mi a faszért rángatsz baszod???
Mind a 4 komment
Izraeli gyógyító a palesztin mozgássérültnek: „Kelj fel és járj!” ;)
4068 0 5 Izé
Traveller_x: Érdekes világ ez, hiszen ugyanazon muszlim emberek Izraelben áldozatok, Magyarországon meg köcs [...]
MADve: ja, és még a rendőröknek sem fogadnak szót...
hawkeye: Barbárok....
Mind a 5 komment
Állítólag a hal egészséges, egy darabig... :)
3246 1 3 Izé
3m3ricus: Lehet, hogy medve volt az őse? :) :) :)
Ravennë: Kép alapján azt hittem, kecske. :D
Strogg: A hal addig egészséges, amíg meg nem hal. Höhö...
Segíts Dicaprio-nak megszerezni az Oscart! :D
2381 1 3 Izé
bungle: Please, Dear God, Give Leo The Oscar www.youtube.com/watch?v=qiMko7g2TrE
Hantaboy: Addig eljutottam, hogy az a nagy oscar van a háttérben és lesújt a szőnyegre (Round 7). De amik [...]
bungle: Ketten is beküldtétek, így oldottam meg... köszi! :)
Szabadnapos baba 2. rész ;)
2716 1 1 Izé
bungle: Csak nem az épületmászó (elsősorban őrült orosz, ukrán) fiatalok babérjaira tör? ;)
Segíts Leonak Oscart kapni! :D
3793 8 0 Game Izé
Jeremy Gibbs fotói
1090 1 0 Art Izé
Az egyik legszebb és igen ritka macskafélével találkozott egy ausztrál csoport, India legnépszerűbb síparadicsomában, Gulmargban
3107 1 4 Izé
Nusihusi: Nagyon szép állat:)
3m3ricus: Szegény cicát evés közben megzavarni...
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/cicak/55214_?categoryId=4&position=&large=1
Mind a 4 komment
Sok műhó semmiért... izé... látogatottságért ;) 

„Sponsored By: Pablo Escobar” :D
1213 1 4 Izé
szomi1: Szerintem csak bérlik a lakást ;)
lilaflexninja: Aha, és mindezt megtehették volna odakint is, igazi hóban! Szupi
norbertvincze: :D
Mind a 4 komment
Gengszter rák
1741 1 1 Izé
Szancso: Rákosrendező. Mármint aki elmutogatja, hogy kell rákésülni egy horror jelenetre. ;)
Szelfi parti a Shun Hing Tower tetején
2160 1 9 Izé
Mataccs: Az a lényeg, hogyha elfogadod a magasságot akkor már tökmindegy hogy az mennyi. Csak meg kell sz [...]
Traveller_x: Azért nem mindegy, mennyi időd van gondolkodni.
Mataccs: Teljesen mindegy hogy 40 méteren vagy, vagy 400 on. Innen is onnan is, ha leesel vége. Szóval no [...]
Mind a 9 komment
Tiger Woods hamarosan elbújhat a bokorba ;)
2590 1 0 Izé
Rezidencia a golfpályánál
1400 2 0 Art Izé
The Life of Death
2415 1 1 Izé
DemJan: https://youtu.be/5kJedVGG-VE
Curtis Wiklund fotós és grafikus, egy éven keresztül minden nap rajzolt valamit a párjáról, amik kettejük kapcsolatába és életük mindennapjaiba enged betekintést nyújtani.
1375 2 0 Art Izé
Eric Whitacre többezer tagú virtuális kórusai 

Az amerikai zeneszerző és karmester meglepő kezdeményezése által jött létre a világ első virtuális kórusa, ami az interneten beküldött videókból áll össze, és amelyen a kórustagok a saját szólamaikat éneklik föl, évről évre egyre nagyobb részvétellel. 

Virtual Choir 1: Lux Aurumque (185 énekes 12 országból) 
Virtual Choir 2: Sleep (több mint 2000 énekes 58 országból) 
Virtual Choir 3: Water Night (3746 énekes 73 országból) 
Virtual Choir 4: Fly to Paradise (5905 énekes 101 országból)
1722 3 7 Izé
SilAsh: Amit sajnálok, az az, hogy azt a hangzást, ami ennyi ember torkából kijön sem a yutúb, sem a d [...]
bungle: Inkább a szinkronizálás + keverés lehetett kemény meló, főleg az utolsónál, ahol már 8409 [...]
sapkabarna: Ez nudli adatmennyiség. Ha tömörítetlen, 24 bit, 192 kHz stúdióminőségben dolgoznak, akkor e [...]
Mind a 7 komment
Régebbi postok...