REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ha eddig nem volt motivációd a cigizésről való leszokáshoz, akkor ez a videó hasznos lehet a számodra
2752 0 1 Izé
vadonka: Cigizni nem cigizek, a faszomat verem napi szinten, de erre meg azt mondták, hogy jobb a prosztatá [...]
Az már elég komoly, hogy a mai gyerekek nem tudnak leolvasni egy analóg órát
2227 0 4 Izé
makkasz1: Az a legnagyobb gond, hogy vannak dolgok, amik a természeti létünkhöz kapcsolódnak. Hiába él [...]
Jaca: Ezek majd egy autógumit sem fognak tudni felpumpálni? Mert ott is analóg a nyomásmérő óra. Ig [...]
Unregistered: Csak az a baj, hogy a tehénfejést nem tanítják az iskolában, míg az órát igen.
Mind a 4 komment
Valahol mindig sejtettem, hogy a Karate kölyökben a főszereplő srác a negatív szereplő
2514 0 1 Izé
Csádi: Mindenki statiszta vagy mindenki hülye?
Tuti, hogy trollok rendezték és írták az Apple új reklámjait
1311 0 3 Izé
sztewe: Ja azért is iSheep :D
sapkabarna: Az Apple-t nem érteni kell, hanem HINNI.
mun: valaki érti ezt?
Kínában megépült a világ első VR vidámparkja

Már kinézetre is elég kemény, az élmény amit nyújt ennél csak jobb lehet.
1704 0 0 Izé
Rendkívüli népszerűségnek örvendenek az okoskonyhás lakások
2017 0 0 Tech Izé
Ennél viccesebb akció a fociban idén már nem nagyon lesz, pedig még csak május van
3473 0 2 Izé
Erunder: Mentségemre csak annyit mondanék, hogy eredetileg ezt akartam, ami végül felkerült azt csak a p [...]
Lawrence: Egyrészt: Ez az év legviccesebb jelenete (akciója) ? Akkor régen rossz már nekünk.. Másrészt [...]
Kéne egy morbid mobiltok?

A Volkswagen segít! Mobilozás miatt összetört autókból készítettek mobiltokokat.
2203 0 0 Izé
Minden benne van ebben a videóban, ami egy jó bringás videóhoz kell

Gyönyörű táj, hangulatos aláfestő zene, és persze egy komoly bringás, Mike Hopkins.
1299 0 2 Izé
SEszter: https://ok.ru/video/45023562474
SEszter: Szétuntam magam. Az aláfestő zenék meg baromira idegesítőek. A képek szépek voltak. Nézd me [...]
Ha a szavak úgy néznének ki, mint a jelentésük

Daniel Carlmatz azzal töltötte az elmúlt évet, hogy minden nap lerajzolt egy szót.
2533 0 0 Izé
7 perc összeállítás emberekről, akiknek inkább pihenni kéne és nem dolgozni
4406 0 1 Izé
VanZant: A dominós nagyon jó! :D
Meg tudja-e mondani a világ egyik leggazdagabb embere átlag háztartási cikkek árát?

Jó, a választ mindenki előre sejti, de én arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek miért van ez így.
2421 0 4 Izé
akicker: Aki napról napra él, az minden háztartási cikkének pontosan tudja az árát, a többiek meg leg [...]
mun: Én úgy láttam, hogy a közönség sem tudta megmondani. Mi volt ebben a jó?
Erunder: Igyekszik az ember, de kösz, hogy felhívtad rá figyelmem!
Mind a 4 komment
Ilyen cuccok születnek, ha az autószerelők unatkoznak
1440 0 1 Izé
Csádi: https://youtu.be/K50NFDVuQMY?t=18s
Tengeribetegeknek nem igazán lesz ajánlott Dubaj legújabb épülete
2131 0 0 Izé
Ha mocskosul gazdag vagy, a jövőben akár egy úszó piramison is élheted az életed
1499 0 0 Izé
Optimus fővezér picit gyorsabban alakult át, mint a japánok Transformers robotja
1967 0 0 Izé
A Pápa közönségterme

Böngészés közben véletlenül akadtam egy képre, egy görög oldalon. Nem akarok én összeesküvés elméletekre alapozni, de a látvány magáért beszél.
11539 0 0 Art Izé
Álommeló lenne, ha azért fizetnének, hogy egész nap Facebookozz?

Gondold át újra, mert a jelenetett tartalmak ellenőrzői nem éppen boldog emberek.
1827 0 2 Izé
bungle: "I'm confused. The reporting made it sound like they have no choice but to do that job, like they ar [...]
hawkeye: Nincs az a pénz, amiért cenzor lennék....
A Honda készített egy videót arról, hogyan kell manuális váltós kocsit vezetni

Gondolom itt az amcsik voltak a fő célcsoport.
3411 0 1 Izé
kissfreezer: Még jó, ha megnézik ezt az amerikaiak, mert aki látta a Halálos iramban szériát, azok azt hih [...]
Apróláb

Mese a Jetikről, akik úgy nem hisznek az emberben, mint mi bennük.
1500 0 0 Izé
Emlékeztek még az autómosós útra?

Na, itt alvázmosást is vállalnak!
2338 0 0 Izé
Picit kapucsengős, de akkor is ez az első mozgókép, ami egy üstökösön készült
3023 0 0 Izé
Svédországban már működik olyan út, ahol menetközben tölthető az elektromos autó
1851 0 1 Izé
vadonka: Gyerekkoromban volt egy versenyautó pályánk ahol a kocsik alján lévő kis rézlapok vették fel [...]
Mekkora mesternek kell lenni ahhoz, hogy úgy lök, oda sem nézel?
2895 0 0 Izé
Ez a videó megmutatja, hogy milyen kemény meló CGI-vel állatokat alkotni
3059 0 0 Izé
Ha kellően perverz vagy, a véres tampon alakú makaron lehet a kedvenc új kajád
1196 0 1 Izé
Ravennë: Esküszöm nem jöttem rá kép alapján, hogy mi ez, úgyhogy lehet én nyugodt szívvel megettem v [...]
A legrosszabb dal a világon!

Nem én mondom, hanem egy francia szupermarket, akiknek ez a reklámja.
1928 0 6 Izé
hawkeye: Megakadt a tantusz... :)
akicker: Én nem vagyok az! Én csak érdeklődtem, hogy láttad-e már ezt a videót :P
Ravennë: Semmi olyan. :) Most grammar nazik vagyunk. Ha már így rákérdeztél: szupermArket.
Mind a 6 komment
Harangjátékkal emlékezett meg egy holland templom a pénteken elhunyt Aviciiről
2391 0 1 Izé
akicker: Szomorú végighallgatni. Jó fiatal volt.
Ha mindig az volt az álmod, hogy egy akváriumban aludj, a Maldív-szigeteki Conrad hotelben nemsokára megteheted

Csak olyan laza 12 millió forint lesz egy éjszaka.
1343 0 0 Izé
Ha a kaszkadőrök és a gémerek világa találkozik...

Na, abból ilyen királyság születik!
1848 0 0 Izé
Gyerekkoromban én is álmodoztam róla, hogy építek valami óriásit

Egy kínai hajózási társaság viszont meg is csinálta.
1699 0 0 Izé
Itt a válasz a nagy rajzfilmes kérdésre, hogy hol bukkannánk fel, ha elkezdenénk lefelé ásni
5753 0 5 Izé
Ravennë: Ha már odáig eljutsz, egy kis víz igazán nem lehet akadály. :D
vadonka: Ezek szerint én megfulladnék :)
AtiBoa: Valóban nem. Visszagörgettem, de csak egy videó volt ebben a témában, évekkel ezelôtt.
Mind a 5 komment
Íme a méregdrága gép, ami egy dolgot tud

Leírja a neved.
2714 0 0 Izé
Minden rocker hőse lett a Kiss Guy (Yayo Sanchez), aki nem kicsit ellopta a showt a Foo Fighters elől
5485 0 0 Izé
Hotelszoba gémereknek

Csak 90 rugó egy éjszakára, simán megéri.
1132 0 0 Izé
Akciófilmbe illő a robbanás, amit egy texasi rendőrautó dashcamje vett fel

De sok hollywoodi klisét el is oszlatott.
2635 0 2 Izé
Ravennë: A videó leírása szerint 3-an megsérültek, de nem halt meg senki.
vadonka: Az a mobilozó csávó aki pont a kocsi mögött sétált az sztem kampec.
360 fokos videón nézheted meg Verstappen Kínai Nagydíjon összehozott akcióját
1842 0 0 Izé
Ha a Disney karakterek igazi celebek lennének
3445 0 0 Izé
FIFA vs NFL
3679 0 9 Izé
winampista: mint a szél :) Garnier, mert megérdemlem
Erunder: Te most magadat ekézed?
winampista: két dolog: 1. csinálj jobbat, ezeknél a fostos videóknál csak jobbakat lehet csinálni 2. ha me [...]
Mind a 9 komment
Zuckerberg törli a Facebookot!

És ha ezt most el is hitted, van egy tök jó befeketetési ajánlatom, csak küldj egy milliót a számlámra.
1085 0 2 Izé
hawkeye: Mielőtt valaki félreérti: a saját FB regisztráció törléséről volt szó!
hawkeye: Nem kell félteni Zuckerberget! Ma reggel a mobilomon volt egy FB "adatvédelmi" frissítő csomag, [...]
Régebbi postok...