REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Tim Knoll (korábban itt) legújabb videója
2437 0 0 Izé
Mai cukizé: Rosie, a cica és husky barátai, akik megmentették pár éve :) 

Videó ill. videó csatornájuk
2368 1 0 Izé
Urchfab - hot rod driftautó egy Ford Anglia és egy turbós Saab motor beépítésével
2133 0 0 Izé
Azért ilyen falfestéseket el tudnék viselni Budapest ronda épületein is
1545 1 1 Izé
Nusihusi: Ezek nagyon klasszak:)
Mai bünti: Dj Miki (korábban itt) - Mi a pálya
1833 1 1 Izé
sergi: Ezek a germán cigányok mikor emigrálnak a többi jürgenhez?
Síugrás gurulva és szárazon
4464 1 5 Izé
jackdaniels: GTA-ban csiliről lefelé simán megcsinálom!
Mataccs: Ez egy állat!
bungle: Háhhhááháááá! :D +1
Mind a 5 komment
„Újratervezés! Tolass vissza az első rendőrörsig!...”
3629 1 17 Izé
Mataccs: Helyesírásra már nincs szükségem. Régóta más a munkám. Próbálok azért odafigyelni, de ne [...]
bungle: Legalább belenyomta volna a csikket a disznóba, mint ismerősöm a kenyértésztába gyakorlaton a [...]
lilaflexninja: Érdektelen? 15 másodperc alatt lekanyarintották a sonkát a disznóról, úgy, hogy közben végi [...]
Mind a 17 komment
Fenyő Iván a nőknek: lotyóként viselkedtek! 

Kegyetlen tükröt tart sokak elé Fenyő Iván, „kurvoid”-nak nevez sok olyan, a Facebookon posztolót, akik főként a testükkel és külsejükkel akarják érvényesíteni magukat.
2269 1 9 Izé
wtf: Fenyő Iván: "Merj kilógni a sorból!" https://youtu.be/MH1fGDzrY74 Hátha valaki bírja 2 percné [...]
wtf: http://rtl.hu/rtlklub/storyextra/fenyo-ivan-orulne-ha-a-vilag-vegre-mindenhol-elfogadna-a-poligamiat [...]
izébigyó: Ugye nem ilyen képekre gondolt Iván? ;) http://www.playboy.hu/playboy_vilaga/45801_csodalatos_mell [...]
Mind a 9 komment
Il Ferro sztori folytatódik, csak kicsit másképp ;) 

Amerikában tarol az ötlet, amivel itthon hat év börtönt sikerült elérni 

Angol cikk
2753 0 4 Izé
rermo: Ok ... ezt is értem , de akkor ha ez akkora ötlet hogy na ... miért nem működött Magyarország [...]
norbertvincze: azért, mert így építik fel a hype-ot, plusz megnyomják a cég értékét. Aztán a második kö [...]
rermo: Csak én azt nem értem , hogy ha ez valós tevékenység ( reklám ) akkor miért kell tőkebefekte [...]
Mind a 4 komment
Cicka a „drogériában” ;)
2097 0 9 Izé
bungle: Korábbi gyöngymentás (macskamenta) post: www.ize.hu/comments.php?post_id=3212
Nebel: Amin fetreng az a macskamenta. Ez egyfajta ajzószerként és drogként hat a macskákra. A kis műa [...]
Nusihusi: Beszabadult a mennyországba:)
Mind a 9 komment
Egy brazil nő rajtakapta férjét, amint éppen megcsalja, ezért a szeretőt elrángatta egy hídig, majd ledobta onnan
4621 0 7 Izé
Nas: Ezt én sem értem, hogy miért nem a kedves párját veszi elő ilyenkor sok ember. Nem a szerető [...]
fenevad: Felháborító, civilizálatlan viselkedés. Gerinctelen az aki megcsalja, a másikat legyen az nő [...]
lilaflexninja: Én nem mernék az ilyen nőnek visszapofázni. Még a végén bedobna a csatornába. Amúgy sosem [...]
Mind a 7 komment
Ezt érzem, amikor chilis bab után kocogni megyek...
2817 2 0 Izé
Kővel dobálták a rendőröket a menekültek 

Cikk
3592 1 12 Izé
zed911: Ilyenkor persze nincs gumilövedékes fegyver mi? Meg vízágyú, meg könnygáz...
norbertvincze: Egyáltalán hogy jut ki egy ilyen belső felvétel?????????????????????????????? https://www.youtu [...]
nemborz: "Egyáltalán hogy jut ki egy ilyen belső felvétel?????????????????????????????? Kit kellett ezér [...]
Mind a 12 komment
Katapult utasszállítókra?
3125 1 2 Izé
norbertvincze: ez pedig magyar fejlesztés akar lenni https://glass.aero/
rermo: A pilóta meg oldja meg ahogy akarja .
Polip vs rák ;)
3853 1 3 Izé
lilaflexninja: Ó máj god, vatöfaking brudöl nécsör
Nusihusi: Azt hittem, hogy a rák levágja valamelyik csápját:D
Jaca: VV Ezt a videót fel lehetett volna tölteni fekvőben is.
Rózsaszín Pittbull - Cserbenhagyottjaink
2891 2 7 Izé
Nas: Ugye? :D Terjedjen a kultúra. ;) (De lilaflexninjának igaza van, hogy vannak nagyon gyenge számai [...]
wtf: Meghallgattam a Rózsaszín az Istent, tényleg zseniális! :D https://youtu.be/6YDUzl9BZ98
Mataccs: Hát ez határozott volt, köszi:-)). Érdekes módon én nem tudok az "öregekről" ilyen kőkemén [...]
Mind a 7 komment
22x22-es Rubik-kocka
1967 1 3 Izé
lilaflexninja: Na csak kirakta? most legalább nem esett szét.
Nusihusi: Na, ezt rakja ki valaki. De ne az ajtó elé:D
Hantaboy: Szegény már olyan nagy, hogy a kisebb részek elcsavarodnak forgatás közben. Emberölésre is al [...]
The Building Is On Fire REMIX (Feat. Sweet Brown) - WTFBRAHH 

Az eredeti riport 

+ bonus, ez talán még jobb: Not Today (The Building Is on Fire) ft. Michelle Dobyne - Songify This
3317 2 2 Izé
lilaflexninja: Jók!
sapkabarna: "Ez beszél!"
Migránsok Norvégiában ;)
3467 0 6 Izé
Szancso: Norvégia nemet mond a rémszarvasok bevándorlására!
Tóth József: Be kell kenni őket disznózsírral... :)
hawkeye: Ezek rendes állatok. Nem pedig agyatlan, agresszív horda....
Mind a 6 komment
Simon Watson főállású spermadonor, a Facebookon hirdeti „varázsitalát” 50 angol fontért (~21e Ft), eddig úgy 800 gyereke lehet
4543 0 11 Izé
Dmckayals: Mr. Starbuck :D
hawkeye: Minek pazarolná arra...? :)
Hantaboy: A fickó hasonlít Harry Dunne-re a Dumb és Dumber-ből...
Mind a 11 komment
Rebel Scum rajongói Star Wars rövidfilm egy lázadó pilótáról
2264 2 3 Izé
bungle: Kara - egy újabb rajongói rövidfilm https://vimeo.com/151579457
Szobabicikli: Ez a rebel, tényleg egy scum. :D
zed911: Átállt a sötét oldalra? :D :D
„Sajnos” a Guinness-bizottság állítólag nem ismeri el ezt az óriási teljesítményt :D
3246 1 4 Izé
Nusihusi: Erről az jutott eszembe, aki a saját fingját meggyújtja:D
közlegény: aztán jobbra el, mert a maci kijött az odúból
zeiksz: Csajozós...
Mind a 4 komment
Hogyan idd a reggeli kávéd Norvégiában!
4192 1 2 Izé
Tomi Demo: szerintem kokas.
közlegény: tyúk vagy kakas?
Semmit nem érnek a ránctalanító krémek
2872 13 0 Pink Izé
Így néz ki a világ legnagyobb főnyereménye! 

1,5 milliárd dolláros (438 milliárd forintos) lottónyeremény vár gazdára ma este!
3444 0 18 Izé
bungle: http://index.hu/tudomany/til/2016/02/07/a_pasas_aki_tizennegyszer_nyert_a_lotton/
bungle: Nincs még egy világméretű lottó, amin az összes országból lehet játszani? Mondjuk megcsiná [...]
norbertvincze: van mobil app, de nem tudom azon lehet-e játszani. én mondtam, h fény évekre le vannak maradva [...]
Mind a 18 komment
Felvidéki „magyar” beszéd
3188 0 7 Izé
lilaflexninja: Abszolút egyetértek magával az írással. Már hogy így satnyul a magyar nyelv, és veszik át a [...]
MADve: http://srbija.blog.hu/2015/03/02/vajdasagi_magyar_szotar
bungle: :DDD
Mind a 7 komment
Fulvia Pellegrino 76 ezer dollárt (~ 22 millió forintot) költött plasztikai műtétekre, hogy jó nő legyen. Megérte? 

Angol cikk
2791 0 22 Izé
vadonka: Felőlem egy faszt is varrathat a homlokára, csak könyörgöm ne mutogassa magát! A buzikkal sinc [...]
közlegény: ezért egyszerűbb az agyműtét, csak át kell állítani a rossz beidegződéseket, ott van egy ka [...]
lilaflexninja: Hát pont ezért akarta a testét kicserélni, mert agyban nő volt.
Mind a 22 komment
Valaki kiírta a gondolataimat... ;) 

„Ezt a kövér kurvát, és felveszi azt a szűk szart.”

„Már megint a majom gyerekük.”

„Na, megint egy közgazdász-politológus nácihuszár.”

:D
3436 0 34 Izé
Ravennë: "Otthoni LED lámpás PEROXIDMENTES fogfehérítés 4 egyszerű lépésben. GYORS, BIZTONSÁGOS, FÁ [...]
bungle: Kinek nincs még pilótalátása?
Ravennë: Tudtátok, hogy ma van a barátság napja? -.-"
Mind a 34 komment
Most rabolt ki egy állateledel boltot! XD
2015 0 1 Izé
sergi: Ebben az álarcban jobbképü volt
Ruggie ébresztőszőnyeg
2514 0 6 Izé
bungle: http://i.imgur.com/R9xZCve.png
Mataccs: Altatóóra nincs? Ha megfeszülök senem tudok tovább aludni 4-5 nél. Nemhogy 8 ig az ágyban dö [...]
közlegény: garantált az ébredés, a szőnyeg módosított változatával: http://goo.gl/Cnqyqo ezt meg csak [...]
Mind a 6 komment
Ogli G vs Gálvölgyi János
3033 0 3 Izé
tbence11: Én Ogli G-t hallgatva sokkal rosszabbul éreztem magam..:/
norbertvincze: szerintem csodálatosan szemlélteti azt a fos színvonalat, amit azok képviselnek, akik egy kicsit [...]
Tomi Demo: Biztos velem van baj, de szerintem ez totál nem vicces. Még az vicces is lehetne, hogy oglidzsí k [...]
Az orosz orvosok szívükön viselik a rend fenntartását ;)
4586 0 6 Izé
norbertvincze: 9 évet kapott http://www.mirror.co.uk/news/world-news/horror-moment-one-punch-doctor-7640038
eMTé: Oldalról állra vagy fültőre mért ütésből nem kell nagy, k.o.-hoz. https://www.youtube.com/ [...]
tool: elég durvát csattant a faszi, talán a feje ütődhetett végzetesen, mert amúgy fülön ütötte [...]
Mind a 6 komment
Így rendeződik át a kapcsolatban az erőviszony ;)
6011 0 6 Izé
rullet2002: azért mert a KURVÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁK VANNAK!
Ravennë: Kapuéráznak'?
mue: melyik primitív országban ennyire neveletlenek a nők...?
Mind a 6 komment
Jugándán ekszpendebolzi! Káming szúni! Repidi gánfájá!
2825 0 6 Izé
lilaflexninja: Annyit mondok, Ed Wood, Syfy, vagy bármely magyar sorozat. Meg aztán lehet, hogy komolyan gondol [...]
MADve: szerintem ezt ők komolyan gondolták...
Ditpet: Nem tudom eldönteni, hogy ez: -Komoly szándékú valós film, rekord alacsony költségvetésből [...]
Mind a 6 komment
És mire költenéd a lottónyereményt? Hát kurvákra és kokainra... :D
2700 0 8 Izé
norbertvincze: 1.3 milliárd dodó http://www.businessinsider.com/who-won-900-million-powerball-2016-1
norbertvincze: 900millió dollár már a powerball http://www.businessinsider.com/powerball-lottery-jackpot-hits-ne [...]
Szobabicikli: Nos, remélem ő nyer :D
Mind a 8 komment
Így kell markolót mosni ;)
3074 0 4 Izé
rullet2002: ekkora köcsög fejeket meg nem láttam!
Zellergumó: Igazad van,vízbemarkoló történet.
rermo: Szerencsétlenek ..... csak sajnálni lehet őket . Úgy is csórók , összehoznak valahogy egy m [...]
Mind a 4 komment
Fánk 29000 Ft-ért - nem véletlen „aranyáron” ;)
2046 0 4 Izé
Drawen: ● Vidman-féle Instant Depresszió Generátor: https://goo.gl/tUIt7Q
közlegény: a fánkevést sem szabad túlzásba vinni, a fogorvosok rémálma ;) http://www.abc.net.au/news/imag [...]
Nusihusi: Ebbe beletörne a fogam:)
Mind a 4 komment
Hiába nyomja egy majom az exponáló gombot, nem illeti meg a szerzői jog 

Ez elég sok Kovács Pistike Photography kategóriájú „profi fotóst” fog elszomorítani! ;)
1980 0 0 Izé
Építkezőknek kis hasznos videó :) 

Következő videójában egy utasszállító repülőgépet épít (sárból természetesen).
3579 5 15 Izé
Ravennë: De ha csinál rá ablakot, akkor máris huzatos lenne a kis kuckó.
Ravennë: Fiatalon én is éltem hasonló életformában... körülbelül 6 éves lehettem, és sárból kész [...]
vbk: Én is ezen akadtam ki!
Mind a 15 komment
Ez valami ördögi recept lehet! ;)
2903 1 9 Izé
lilaflexninja: Ha még gyereket is szülne, teljesítené a női principizét.
dude: Oké, hogy megtalálta a helyét a konyhában, de miért hörög?
pumpa: Akkor elnézést. ...és ha tényleg az övé, akkor lol.
Mind a 9 komment
Régebbi postok...