REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A fehérnemű modellek után, itt az orosz modellek manöken kihívása
4956 0 0 Izé
Yves Rossi ezúttal egy francia műrepülős csapattal repkedett
931 0 0 Sport Izé
Ez a baba olyan cukin lop telefont, hogy még a vertikális videózást is megbocsájtjuk neki
2084 0 0 Izé
Ha megkóstolnál egy celebet, van egy cég, ami segít neked

Hírességekből készítenek neked szalámit. Lehet divatba jön a kannibalizmus?
1512 0 1 Izé
közlegény: celebkolbász :)
Mit csinálsz ha a szüleid azt hiszik rólad és a legjobb barátodról, hogy melegek vagytok?

Hát küldesz nekik egy romantikus nyaralós videót a haveroddal!
2234 0 7 Izé
cila: Vírus? Robert Merle is pedzegette a kérdést a "Védett férfiak" c. könyvében. Magyar film is [...]
vadonka: Ki tudja, egyszer kiderül a nőkről, hogy halálosak a férfiakra. 10-20 év alatt ölő vírust h [...]
hawkeye: Ez lefordítva annyit jelent, hogy bízol a folytatásban...? :)
Mind a 7 komment
Darth Vader ha éppen nem a galaxis meghódításán dolgozik, kőkemény metált tol
1778 1 0 Izé
Ha esetleg még nem láttad volna hogyan vágnak vízzel

Most megnézheted, hogy kap szét egy fényképezőt.
3170 0 1 Izé
velo: Félképező
Ha eléri az egymilliós nézettséget a videó, a valóságban is megalkotják Japánban ezt a vízi vidámparkot
2931 0 2 Izé
Connektor: az megvót. :D
közlegény: plusz egy nézőként mindenképp hozzá kell járulnom :)
Railroad Tigers

Jackie Chan új akció-vígjátéka egy csapat szabadságharcosról.
644 0 0 Film Izé
Lehet, hogy csúnya dolog más kárán nevetni, de ezek akkor is röhejesek
3806 0 5 Izé
cila: Nem tudok kacagni. Annyi őrültséget követtem már el, ami fájt, hogy bele tudom képzelni magam [...]
hawkeye: Nekem is az utolsó tetszett. Semmi hiszti, hívja a depót... :)
Ditpet: 5:35 Na, ezt magyarázd meg a biztosítódnak. Egy ejtőeryős mikulás törte össze a kocsit.
Mind a 5 komment
Eddig lehetett szörfölni és bázisugrást csinálni, most már lehet a kettőt egyszerre is csinálni
671 0 0 Sport Izé
Egy újabb vékony ház, ezúttal Skóciából

Előzőek: 1; 2; 3; 4;
2639 0 0 Izé
Bringa vs Autó Budapesten

Ugyanaz a táv. Ugyanaz az időpont. Két jármű. Melyik ér be hamarabb?
2733 0 1 Izé
közlegény: a szőke bringa, de ő háton ;)
Vásárlás ellenes karácsonyi reklám

(Nem árt bekapcsolni a feliratozást.)
1418 0 0 Izé
A Microsoft egy HoloLens-el kimaxolta a manöken kihívást
531 0 0 Tech Izé
Cars 3 (Verdák 3)

Nem bonyolították túl a sztorit. Villám McQueen az újgenerációs autók között is bebizonyítja, hogy még mindig ő a legjobb. Hmm... oké.
1015 0 0 Film Izé
Így néz ki a bújócska egy baba szemszögéből
2049 0 0 Izé
Így még senki sem nyert versenyt
880 0 0 Sport Izé
Mi lesz Sebestyén Balázsék és a Morning show sorsa?
1691 0 16 Izé
Traveller_x: Pontosan. És még ezt a kemlé baromságot is népszerűsítette. Vesszen!
Tron65: Ha ezentúl a 3-ból egyikről se hallanék, 1 icipicit se hiányozna. Sőt: fel se tűnne, hogy nin [...]
niof: Kit érdekel, hogy mi lesz egy médiag.civel? Ha mondjuk utcát söpörne, annak több értelme lenn [...]
Mind a 16 komment
Vizuállatság csupa nem várt fordulattal
1920 0 0 Izé
Superman élt, él s élni fog! Most éppen kamionokat tologat.
2478 0 2 Izé
hawkeye: Hasonlóra gondolok én is.... De az ötlet nem rossz.... :)
Dmckayals: Ez szerintem ugyanolyan elven működik, mint a lebegő botos ember. Gyanúsan nem mozog a jobb keze [...]
Egy bemondónő is megpróbálkozott a Google Quick Draw játékkal, de kicsit belesült
5375 0 5 Izé
cila: wow! :)
Csádi: Fél perc. Már ismertem a képet.
cila: Telitalálat! Kíváncsi vagyok, mennyi idődbe került kihalászni?
Mind a 5 komment
Egy 21 éves építészhallgató rajzai a második világháborúból
2819 0 0 Art Izé
A kutyát simogató jegesmaci a cukiság tetőfoka
2434 0 6 Izé
hawkeye: http://24.hu/elet-stilus/2016/11/19/tragedia-lett-a-vege-a-kutyat-simogato-jegesmedvet-bemutato-vide [...]
cila: Jól lakottak voltak mind a ketten. Ebben biztos vagyok. A kisebbik csendben várhatta, mi lesz a so [...]
Mataccs: Ez a maci nem simogatja, hanem (a kutya leesett a földre, és) [...]
Mind a 6 komment
A manöken kihívást teljesítők közül ezek a fehérnemű modellek a legszexibbek
7377 2 3 Izé
cila: Bizony, bizony. Nem Barbi babák, nem is Rubensi, nagy fenekü, szépségek. Pont jók a "Hú..."-re [...]
csúzönván: Húbazmeg!
vadonka: Egyik sem az a tipikus csontkollekció modell hanem a húbazmeg kategória :) Sosem értettem, hogy [...]
Ez már igazi extrém sport
497 0 0 Sport Izé
Isteni teremtés 2D-ben. Ceruza alkotta ember. Aki él. Sok sok ilyen „La Linea” van a neten. Imádom mindet.
1689 1 4 Izé
hawkeye: Gyenge utánzat....
Csádi: A mai fiataloknak ez volt: https://www.youtube.com/watch?v=Hrph2EW9VjY :)
sapkabarna: Magyarul "Menő manó" volt a címe, és a szombat esti film után adott egy-egy részt belőle "a" [...]
Mind a 4 komment
Ha te is imádod az autókat, egyszer az életben muszáj ellátogatnod a Porsche Los Angeles-i központjába
1199 0 0 Autó Izé
A cukiság tetőfoka a Heathrow reptér játékmackókról szóló karácsonyi reklámja
893 0 1 Izé
sapkabarna: Helyesen: A UK Border feliratnál km-es sorok kígyóznak, és valóban egy paki bevándorló méreg [...]
David Blaine olyan trükköt mutat be, amivel kiakaszt néhány hírességet
3876 0 2 Izé
Nebel: Ez a legbámulatosabb dolog amit videón láttam a halálcsillag óta.
palinkaman: Egy ördögűzés igazán ráférne... :P
Justice League Dark

Animációs Igazság Ligája film, amiben a démonvadász Constantine is szerepet kap.
513 0 0 Film Izé
360 fokos Csillagok háborújás űrcsata videó
618 0 0 Film Izé
Létezik nem nyuggeres elektromos bringa is, csak elég drága
2238 0 2 Izé
Tron65: BATTERY 33.6 V, 450 Wh CONNECTIVITY ... 2 USB fast charge He?????????
közlegény: az ülése nyuggeres :P
Jaguar I-Pace

A Jaguár elektromos crossovere
1927 0 0 Autó Izé
Miért pont ő? (Why Him?)

James Franco minden lányos apa rémét testesíti meg ebben a filmben.
1158 0 0 Film Izé
Így nézhetne ki egy szupernóva
2422 0 0 Izé
A PlayStation 4 új reklámja nem csak látványos, még humora is van
567 0 0 Tech Izé
A virtuális valóság a YouTube-al keverve a szórakozás csúcsa
423 0 0 Tech Izé
Vállalati háború, szószerint értelmezve
3042 0 0 Izé
BMW, nyári gumi, padlógáz

Na, ki sejti, hogy mi sül ki ebből?
5112 0 7 Izé
cila: Bicajjal járok, amíg lehet. Jöhet eső, szél, vagy hideg. Munkába is azzal megyek, téli gumi [...]
Parafadugó: Azért annak örülök, hogy végül az oszlopot találta meg és nem a másik kocsisort.
zsozso01: nem kellett volna kikapcsolni az elektronikát..
Mind a 7 komment
Régebbi postok...