REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Szabó Ábel élethű képei
9598 6 42 Izé
ismeretlen: én nem hiszem, hogy Ábel ezt teljesen fotorealisztikus stílusnak gondolná, de ő tudja, amúgy a [...]
pumukli: Tetszenek a képek, de nem teljesen élethűek :) több járdasziget, sáv felfestés nem egyezik :) [...]
M.agnus: Hogy tisztázzuk! Ezek itt olajfestmények, bármilyen nehéz is elhinni... HA a németalföldi csen [...]
Mind a 42 komment
Zhang Peng művészete
(nekem jó párszor nem ment az oldal, szóval előfordul ilyen...)
5129 0 81 Art Izé
skaterpunktomi: bazz ezek kurva jók!! :P
Laci: Hogy ezt szegény Petőfi nem (vagy sem) érhette meg! Ez már tényleg izé... Milyen verseket tudo [...]
kotta: (.....) Ez tényleg az egyik legszomorúbb dolog. És így a képek is más értelmet nyernek.Kösz [...]
Mind a 81 komment
Zhang Peng művészete
(nekem jó párszor nem ment az oldal, szóval előfordul ilyen...)
5281 10 81 Izé
skaterpunktomi: bazz ezek kurva jók!! :P
Laci: Hogy ezt szegény Petőfi nem (vagy sem) érhette meg! Ez már tényleg izé... Milyen verseket tudo [...]
kotta: (.....) Ez tényleg az egyik legszomorúbb dolog. És így a képek is más értelmet nyernek.Kösz [...]
Mind a 81 komment
Az Xbox World munkatársa, Rob Taylor az első játék újságíró ezen a planétán, aki végigvitte a GTA IV-et. A GamesRadar által készített interjúból szemezgettük ki a lényegesebb információkat.
694 0 0 Tech Izé
The beamz Music Performance System

1064 1 2 Tech Izé
Srobi: Az nem baj..lesz amit kitenni buntetesnek az ize.hu-ra:D
<-{st.one}->: ez tök jó! hobby-zenészeknek! csak sajna lehet mégtöbb lesz a "megazenész"...
Vonalkód művészet

És egy kicsit másképp - Scott Blake módra
4309 1 4 Art Izé
r3clbull: -Hogy néz ki az etióp focicsapat? -Mint a vonalkód :D
Belkar: ötletesek nagyon :)
bigyminyő: Ez is egyfajta megközelítése a művészetnek....:)
Mind a 4 komment
Vonalkód művészet

És egy kicsit másképp - Scott Blake módra
4444 11 4 Izé
r3clbull: -Hogy néz ki az etióp focicsapat? -Mint a vonalkód :D
Belkar: ötletesek nagyon :)
bigyminyő: Ez is egyfajta megközelítése a művészetnek....:)
Mind a 4 komment
Forgatható multifunkciós bútor.
821 0 0 Tech Izé
Dolgok, amiket akár napelem is működtethet.
875 0 0 Tech Izé
Miss England 2008 - honnan tudtak összekaparni ennyi, aránylag mutatós csajt a szigetországban? :O
33196 0 48 Izé
power9: Az biztos h a magyar nők a legjobbak, de ha jól kinyitom a szemem, mindenhol találok "kedvemre" v [...]
Geri: Hehehe ez oltás!!!Miss Surrey nagyon kegyetlen!!!Egy haverom kinn él és azzal ámít hogy mennyi [...]
VS: Nekem nem tölt be :(
Mind a 48 komment
Jean-Baptiste Monge illusztrátor csodálatos munkái
(a könyvekre kattintva éritek el a képeket!)
4078 2 15 Art Izé
bungle: Huhh, ez már volt, törlöm cancer1 postját...
<-{st.one}->: hálás köszönet! :)
Tarathiel: Rendben, nem feledünk :)
Mind a 15 komment
Jean-Baptiste Monge illusztrátor csodálatos munkái
(a könyvekre kattintva éritek el a képeket!)
4314 6 14 Izé
<-{st.one}->: hálás köszönet! :)
Tarathiel: Rendben, nem feledünk :)
pepeti: Én imádom az ilyen stílusú képeket. Olyan egyedi hangulatuk van. ^^
Mind a 14 komment
Újabb túraautó-szimulátor a SimBin műhelyéből
633 0 0 Tech Izé
Nem indián, nem japán harcos, mi az? A rézbőrű Ninja!

Már megint processzorhűtők, már megint Scythe. A kaszások nem férnek a bőrükbe, havonta tolnak ki a műhely ajtaján új fejlesztésű hűtőket, aminek mi persze nagyon örülünk.
563 0 0 Tech Izé
Alig használt sellő olcsón eladó. :D
14336 5 55 Izé
mekszamnojz: a kv-n kivul minden oke, szarnapod meg ne legyen! Hat hableanyok vergodnek a partra miattunk, meg mi [...]
Dottore: Nagy bögre kávét, két LSD-vel, hozzá egy spangli. Enélkül fel se kelek. De igazad van, tényl [...]
mekszamnojz: uuuristen, ez mi eszmefuttatas...te mit fogyasztottal ma reggel??? XDXD
Mind a 55 komment
Nem is tudom milyen rég volt macskás post... ;) Biztos már nagyon vártátok! :D

CocoNelly the Cat Rap Music Video (nagyon beteg! :))

(akik meg a jegesmedvéket szeretik ;) azoknak itt van Flocke - Hópihe - amint épp úszni tanul).
4013 2 18 Izé
bigyminyő: Ez is nagyon jó volt!A cicás videókat mindig megnézem!Köszi Bungle....:)
RauG: omfg :D hat ez oooo ja erre nem lehet semmit mondani :DD
mekszamnojz: A maci nagyon aranyos ahogy elhancurozgat magaban :P A cicas video meghaaat... tenyleg beteg :D XD
Mind a 18 komment
Alex Anagnostou üvegmunkái
3637 1 20 Art Izé
Powaflips: abátor :D
rézgróf: pazar!
Purple: ráz-ráz-ráz :D én is imádom, az is olyan szép, mikor belekevernek egy csepp festéket, és oly [...]
Mind a 20 komment
Alex Anagnostou üvegmunkái
3775 6 20 Izé
Powaflips: abátor :D
rézgróf: pazar!
Purple: ráz-ráz-ráz :D én is imádom, az is olyan szép, mikor belekevernek egy csepp festéket, és oly [...]
Mind a 20 komment
A BBC mai Miracles of Evolution c. műsorában végre fény derül a repülő pingvinek titkára (tudom, nincs is titkára... viszont milyen nap is van ma?)! ;)

2330 0 7 Izé
rivaul: Én meg nem szívtam ma úgyhogy nem látok olyanokat mit ti :P Viszont imádom a pingvintot s rem [...]
TeamCo.: én minden nap megreptetem az emukat....Miután az asztalokat addig futtattam hogy eleget izmosodtak [...]
Errtu: Ha lesz, kapsz. Amúgy nem szórok nekik halat, mert nemszeretik, ráadásul télen hideg van nekik, [...]
Mind a 7 komment
PowerCube - napenergiával működő, 600W teljesítményű hordozható generátor.
1886 2 12 Izé
csirek: miez fotel? :D
Belkar: hát ez is egy alternatíva az anti környezetszennyezésre...
rezlavor: hosszabito mar csak ijjen.
Mind a 12 komment
Homokvihar a Földközi-tengeren
6177 3 9 Izé
Lilu__cica: Nyugi, időnként nekem se egyezik a link (a kép meg szinte sose)...
nyehőce: Csóri törökök: "ki rendelte ezt a kurva sok homokot?!?"
csokioroszlán: Apum meg a Szaharában...
Mind a 9 komment
A múltkori robodobos után most itt van a fuvolázó robot. Lassan összejön egy zenekar! :)
1128 0 4 Izé
Maccoyi: Nandor küldte: Szöveg: A fuvolázó es trombitáló robot után Itt van a HEGEDŰLŐ robot !! URL: [...]
kotta: Ezt már vártam :DDDDDDDDDDDDD
.::JunKieEQ::.: Inkább ne fuvolázz.... a férfiak hamisan jáccanak... XD
Mind a 4 komment
Bob Munden, avagy Nevem Senki?
6915 3 17 Izé
espi: teccik.csak azt nem értem h bir ilyen pontosan célozni egy rántás alatt??? lövés után még a [...]
VS: jómunkás cowboyember
Killex: hát csak akkor hihetőbb lenne a story nekem bár John Wayne közelít ehhez a fószerhez...:P:D
Mind a 17 komment
Június 6-án mutatják be Sergei Bodrov rendezte Mongolt, mely az idei Oscar-gála legjobb külföldi filmek kategóriában próbált szerencsét. A kicsit több mint két órás mozi a Mongol Birodalom megalapítójáról, Temüdzsinről, azaz Dzsingisz kán életéről szól. Fantasztikusan megkomponált, monumentális harcjelenetekkel, lenyűgöző tájképekkel és ütős zenével operál a film.
5433 0 20 Film Izé
Laci: Végre egy jó poszt, ahol "komolyan hülyéskedünk". Én úgy "mongoltam", hogy ha perzseltek, vis [...]
ismeretlen: Hát de minek magyarázod a hunokat? miért nem mondjuk Mátyás királyt, azt megértenék. Amú [...]
kotta: Komolyan mondom (véletlenül...), tökjó, h ilyen véleményeket írtatok. Elgondolkodtatnak. És [...]
Mind a 20 komment
Június 6-án mutatják be Sergei Bodrov rendezte Mongolt, mely az idei Oscar-gála legjobb külföldi filmek kategóriában próbált szerencsét. A kicsit több mint két órás mozi a Mongol Birodalom megalapítójáról, Temüdzsinről, azaz Dzsingisz kán életéről szól. Fantasztikusan megkomponált, monumentális harcjelenetekkel, lenyűgöző tájképekkel és ütős zenével operál a film.
5627 2 20 Izé
Laci: Végre egy jó poszt, ahol "komolyan hülyéskedünk". Én úgy "mongoltam", hogy ha perzseltek, vis [...]
ismeretlen: Hát de minek magyarázod a hunokat? miért nem mondjuk Mátyás királyt, azt megértenék. Amú [...]
kotta: Komolyan mondom (véletlenül...), tökjó, h ilyen véleményeket írtatok. Elgondolkodtatnak. És [...]
Mind a 20 komment
Az eszköz felső  részében lévő  házilegyek mozgása alapján mozog az egész valami.  És világít.  Állítólag ez művészet.
1044 0 0 Tech Izé
Jövőképet mutató felhőkarcolók tervezésére kiirt pályázat.
2240 0 1 Tech Izé
mephistto: És mi visz be a fülkékbe :D
Papa benézte.
14118 5 35 Izé
tuskeboki: Ez is megerősíti azt a tényt hogy a Mikulásoknak semmi keresnivalója a műhelyben. :D
mekszamnojz: szegenykisoreg, milyet nyalt mar ohohoho :D
Burdisgarage: Olcsón megúszta és még nevetni is lehet, de benne volt az amputálás veszélye. Amiket eddig l [...]
Mind a 35 komment
Gömböc: már a Harvard Egyetemen is a tananyag részét képezi a a kivételes magyar találmány, de előadásokat tartottak róla a Cambridge-i és a Princetoni Egyetemen, a New York Times pedig a világ 70 legérdekesebb találmánya közé sorolta.
10379 14 65 Izé
bungle: Gömböc reloaded: egyszerűbb lett a magyar találmány http://hvg.hu/Tudomany/20120602_triat_talal [...]
bungle: Bombának nézték a Gömböcöt! Lezárták a helsinki repülőteret http://hir.ize.hu/comments.php [...]
MStipee: K**vajóó! Hogyhogy "mire jó" ? Arra hogy bebizonyítsa hogy a magyarok még mindig nagy koponyá [...]
Mind a 65 komment
A napraforgó művészete
1400 2 11 Izé
SZIA: Ilyeneket én is csináltamXDXDXD Nagyon komoly volt, ahogy belenéztél a napraforgó táblába, é [...]
Laci: Nem tudja valaki, ki festett 40 milló dollárt érő napraforgókat? Nem tudom mi van Dunapatajon, [...]
bubi66: Mellik a cicás ...???? Az egeres .... teeeee...
Mind a 11 komment
Ha már HDR meg minibolygófotó, akkor tegyünk röpke kitérőt az infrafotózás világába is.

Az elv: a látható fény tartományába eső, 390nm és 770nm közötti hullámhosszú elektromágneses sugárzásnál léteznek hosszabb és rövidebb hullámhosszú sugárzások is. Az infravörös fényképezésnél a 770nm és 1200nm közötti úgynevezett közeli infravörös tartományban fotózunk, aminek a végeredménye, hogy a a tárgyakról visszaverődő infravörös fényeket rögzítjük, így kapjuk meg az infra fotókra jellemző havas/holdbéli táj hangulatot. A műfaj űzhető analóg és digitális gépekkel is, ahol a digitgépeket szűrőzni kell, az analóg fotózásnál ezen felül infra filmet kell használni. Digitgépekre a legelterjedtebb, de sajnos megszüntetett Hoya R72 szűrő a legnépszerűbb.
4033 0 7 Art Izé
rezlavor: itt ww.optiform.hu meg van R72bol, de mar csak par meretbol. meg vannak cegek akik direkt a beepitet [...]
ismeretlen: uu azta ezek még jobbak mint a hdr képek, bár valahogy nekem a fotóknál az tetszik hogy viszony [...]
Zakhar: Én még tudtam rendelni Hoya R72-es szűrőt szerencsére. EOS 350D gépem van ebben van az érzék [...]
Mind a 7 komment
Ha már HDR meg minibolygófotó, akkor tegyünk röpke kitérőt az infrafotózás világába is.

Az elv: a látható fény tartományába eső, 390nm és 770nm közötti hullámhosszú elektromágneses sugárzásnál léteznek hosszabb és rövidebb hullámhosszú sugárzások is. Az infravörös fényképezésnél a 770nm és 1200nm közötti úgynevezett közeli infravörös tartományban fotózunk, aminek a végeredménye, hogy a a tárgyakról visszaverődő infravörös fényeket rögzítjük, így kapjuk meg az infra fotókra jellemző havas/holdbéli táj hangulatot. A műfaj űzhető analóg és digitális gépekkel is, ahol a digitgépeket szűrőzni kell, az analóg fotózásnál ezen felül infra filmet kell használni. Digitgépekre a legelterjedtebb, de sajnos megszüntetett Hoya R72 szűrő a legnépszerűbb.
4319 4 7 Izé
rezlavor: itt ww.optiform.hu meg van R72bol, de mar csak par meretbol. meg vannak cegek akik direkt a beepitet [...]
ismeretlen: uu azta ezek még jobbak mint a hdr képek, bár valahogy nekem a fotóknál az tetszik hogy viszony [...]
Zakhar: Én még tudtam rendelni Hoya R72-es szűrőt szerencsére. EOS 350D gépem van ebben van az érzék [...]
Mind a 7 komment
CORPUS - múzeum az emberi testről Hollandiában.
5744 0 40 Art Izé
hapont: -Randizzunk az ánuszban (XD)! -Oké, mivel megyünk? -A fél hetes finggal!
bigyminyő: Nincs vele semmi baj,csak kissé egyedi a humora..............;)
csicsilla: ez tetszett a legjobban:a csigáknak (tábortűz) ... XD különben Te nem vagy normàlis!!!XD
Mind a 40 komment
CORPUS - múzeum az emberi testről Hollandiában.
5856 4 40 Izé
hapont: -Randizzunk az ánuszban (XD)! -Oké, mivel megyünk? -A fél hetes finggal!
bigyminyő: Nincs vele semmi baj,csak kissé egyedi a humora..............;)
csicsilla: ez tetszett a legjobban:a csigáknak (tábortűz) ... XD különben Te nem vagy normàlis!!!XD
Mind a 40 komment
Angelina Jolie vetélytársat kapott, bár leginkább Miss Röfire hasonlít a Muppet Showból... :P

"Szerinte a férfiak emberbőrbe bújt ördögök, akik időnként megosztják velünk, nőkkel az ágyukat, a pénztárcájukat és néha az életüket."
5758 2 57 Izé
bandee1219: http://funpic.hu/hu.picview.php?id=35729
dude: http://juj.hu/ny/?cid=788
mekszamnojz: LOL :XD
Mind a 57 komment
Na tippelj, hogy csinálta?
12900 0 17 Izé
bungle: bearney küldte: http://www.youtube.com/watch?v=xXxsRjxMEvU
Drawen: photoshop :)
Éjfélilány: nekem nem jön be :/
Mind a 17 komment
A PS3 exkluzív Heavenly Sword után a Ninja Theory egy újabb alkotáson dolgozik, mely multiplatform stuffnak ígérkezik.
564 0 0 Tech Izé
A Ken Lee néven elhíresült videót már mindenhol kirakták (mi nem tartottuk elég jónak ide), mindenki látta, itt is beírtátok 96287 poszt kommentjébe, már remix is készült belőle...

Most szintén Mariah Carey számával, de egy sokkal tehetségesebb versenyzővel büntetnek minket a rohadékok! :D Ez már rendesen kivágta itt is a biztosítékot ahhoz, hogy az Izére kerüljön...
8510 3 36 Izé
Máln@: hát én az aláírt "fordításnál" az énekben kifeküdtem :'D
ördög11: Bungle, bocsájtsd meg nekem, de egyszerűen ez kiívánkozik ki belőem: HÚÚÚÚ, BAZD MEG....... [...]
Laci: Hadd tegyek én is egy téglát ehez az épületes izéhez: Valamikor úgy tudtam jó hangú gyerek [...]
Mind a 36 komment
Ahol jó enni, s ahol jó dolgozni... ;)
A 25 éves brit Luke Pittard 1,3 millió fontot (440 millió forintot) nyert a lottón, de miután kiünnepelte magát, visszatért dolgozni a Mekibe. Te visszamennél dolgozni ekkora nyeremény után? :)
5020 2 52 Izé
hapont: Én felajánlanám jótékony célra de én a dalai LÁMA vok..
M.agnus: Igen. A saját Mekimbe.
bandee1219: én is azért kérdeztem, mert tény, hogy kinn drága a közlekedés, lakás, kaja, cigi és egyéb [...]
Mind a 52 komment
Robot nyuszó-muszó vs. nyuszó- muszó
6009 5 17 Izé
Bakeyoo: azazzz, SP rlz x)
spiritmonger: ...prüfff, PANDA...!XD
Ghavin: "FACEFUCK!" XD
Mind a 17 komment
Régebbi postok...