REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Megmacskásodott albumborítók

Köszönjük Alfra Martini!
1361 0 0 Izé
Apparat feat. Soap&SKin - Goodbye

A Dark című Netflix sorozat főcímdala.
1024 0 0 Zene Izé
Cindy Chinn, azaz a Sawlady bebizonyítja, hogy ami az egyiknek szemét, az a másiknak arany lehet
2486 0 0 Art Izé
Mindig mondtam, hogy a lusta emberek a legjobb feltalálók :D
3355 0 3 Izé
sztewe: Nekem is, idős fater nak de jó lenne egy ilyen :)
Forgi: És nem is kell betegnek lenni csak idősnek akinek már kicsit nehezebben hajlik a dereka... Nekem [...]
MDylan: Bárcsak lustaságra lenne ez kitalálva. A helyzet inkább az, hogy egy ilyen eszköz komoly segít [...]
Te a benzines, a hibrid, vagy az elektromos autóra fogadnál egy gyorsulási versenyben?
3968 0 1 Izé
csaty: Elektromos ...
Colin Furze őrülete nem ismer határokat
1993 0 0 Izé
Ez a mama inkább már csak a vércukor táblázatát vezesse, és ne kocsit!
3071 0 0 Izé
A Bad Lip Reading a Stranger Things-re is lecsapott
1351 0 0 Izé
A kamera előtt haldokló jegesmaci már tényleg durván figyelmezetet a klímaváltozásra
1913 0 3 Izé
VanZant: Mivel a jegesmedve jégen él, így ha minél kevesebb a jég, annál kevesebb a vadászterülete. A [...]
nemtudokregisztralnihelo: Valaki érti az összefüggést, hogy azért mert kevesebb a jég, miért jutnak kevesebb fókához? [...]
qpci: Inkább nem nézem meg... :(
Mindenkinek dábtepp, akinek ma van a szülinapja!

TUMBLR
597 0 0 Zene Izé
Elmebajt így még nem láttál!

Eisen Bernard Bernardo gemkapcsokat használt arra, hogy szemléltesse a mentális betegségeket.
4382 0 1 Izé
Parafadugó: Hát mit ne mondjak, eléggé zavar az a sorból kilógó lila gemkapocs :D
Hogy nem szorul be?
4228 0 4 Izé
Demente: Tuti nem vakond. Azt megismerem. Olyat sokszor láttam. De ezt a rövidfarkú babzsákot szaladni cs [...]
vadonka: Ezek a hangok alá :D Behalok :D Amúgy ezzel most azt érte el, hogy egy csomó rágcsálót odaszo [...]
vater85: Vakondnak (mole) hívja a videóban, bár én nem tudom,mit keres az egy pincébe .
Mind a 4 komment
Tanulság?

Ne akarj olyan helyet kirabolni, ahol targoncások dolgoznak!
4397 0 3 Izé
akicker: Semirrel csak viccelődtem :D De a videóból tényleg nem látszódik semmi. Először azt hittem, [...]
Erunder: A Redditen találtam a videót, azzal a szöveggel, hogy a rablókat elfogták a targoncások, és o [...]
akicker: Tanulság 2: a google translate (vagy a cseh nyelvtudás) ott is segít, ahol az izé nem akar :P A [...]
Batman ott segít, ahol tud
1566 0 1 Izé
sepetike: Légy mindig önmagad - Kivéve, ha lehetsz Batman. Mert akkor inkább legyél mindig Batman!
Hiánypótló Tumblr oldal vol. 2

Csúnya babák reneszánsz festményeken.
1699 0 0 Izé
Inkább éhenhalnék, mint, hogy ezt egyem
3705 0 2 Izé
Erunder: De bakker, hogy néz ár ki? Ott a szeme meg minden. Mondjuk alapból nem szeretem a halat, ezért e [...]
balaenoptera: Mi ebben az undorító? Sima sült hal tésztával!
Elvileg ilyen lesz az új Néprajzi Múzeum épülete
1470 0 0 Izé
A Halálcsillag építés drága móka

Így még Darth Vader is anyagi gondokkal küzd.
2339 0 0 Izé
Ha azon aggódnál, hogy rosszul végzed a munkád, nyugodj meg!

A hullát elhagyó halotaskocsi sofőrnél rosszabb nem nagyon lehetsz.
2338 0 1 Izé
hawkeye: Az utolsó út is lehet rögös....
Altered Carbon

A Netflix nem bír magával, és sorra gyártja a jobbnál jobb sorikat. Ezúttal egy sci-fivel rukkoltak elő.
954 0 0 Film Izé
A régi orosz buszmegállók tervezői igen kreatív figurák lehettek

Christopher Herwig fotósorozata egész mélyre kalaúzol minket az orosz szürrealizmusban.

 
1924 0 0 Izé
Jurassic World: Fallen Kingdom

Megérkezett a Jurrasic World folytatásának az előzetese.
2226 0 0 Izé
Richard Sweeney egész elképesztő szobrokat tud alkotni egy rakat A4-es papírból
924 0 0 Art Izé
Danila Tkechenko egy egész falut felgyújtott egy jó fotósorozatért

Aminek persze üzenete is volt, hisz ez egy elhagyatott falu volt.
1006 0 3 Izé
Traveller_x: Ha mindenhez hülye vagy, még mindig jó lehetsz művésznek....
Ravennë: Nálunk egy általános iskola áll már elhagyatottan évek óta a szomszéd utcában. Asszem ma es [...]
akicker: Mekkora egy gyökér. Akarom mondani visual artist.
Méregdrága kocsikat hangszernek használni?

Ha ilyen zenét hoznak velük össze, akkor igenis jó ötlet.
1856 0 0 Autó Izé
Ilyen lehet egy igazi Highway to Hell
2301 0 1 Izé
zeiksz: https://imgur.com/gallery/9QMVX
A Mikulás is halad a korral

Lecserélte a szánt egy tuning verdára.
1495 0 1 Izé
VanZant: Nézd má' ebben sincs index... :D
Ezek a karácsonyi dekorációk ordítanak arról, hogy férfiak keze van a dologban
1996 0 1 Izé
Erunder: Kedves Izélők! Amikor ilyen képes posztot szeretnétek beküldeni, akkor ahhoz a poszthoz az URL [...]
Egy mini-akciófilmmel népszerűsíti biztonsági kamerarendszerét a Huawei
1967 0 0 Tech Izé
A litván után, itt a magyar GTA
2976 0 1 Izé
Ravennë: Egész jó lett. :D
You Were Never Really Here

Joaquin Phoenix egy igazán véres és brutális thrillerben keres egy eltűnt tinédzserlányt.
1933 0 0 Film Izé
"Néha úgy felgyújtanám" - másfél év egy új Ladával

Itt a sztori második része:
5754 0 4 Izé
Traveller_x: Mind1, itt a link, az a lényeg.
Erunder: A legcsúnyább, hogy gőzöm sincs miért nem jó. Amikor beküldted képeket is töltöttél fel m [...]
Traveller_x: ide katt, itt kezdődik: http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2017/12/04/neha_ugy_felgyujtanam_-_masf [...]
Mind a 4 komment
Balu Kapitány felszállt a wobble repcsivel!

TUMBLR

622 0 0 Zene Izé
A Halál Instája

Egyébként üzenete is van. Az új-zélandi kormány ezzel próbálja felhívni a figyelmet a vízparti veszélyekre.
2112 0 0 Izé
Ki más építene életnagyságú Tie Fightert, mint Colin Furze?
2517 0 0 Izé
A soproni Blue Cafe Band egy igencsak aktuális átdolgozással rukkolt elő, itt a Star Wars mánia kellős közepén

Érdemes belekukkantani a legújabb klipjükbe, Csillagok Háborúja fanoknak egyenesen kötelező! Ti mit szóltok hozzá?
1447 0 0 Izé
Dran szatírikus társadalomkritikáitól egyszerre derülsz fel, és leszel szomorú
3495 0 0 Izé
Ha ötleted sincs, hogyan törd össze magad,

Akkor most mutatok egy elég szórakoztató módot hozzá.
2900 0 0 Izé
Ha pedig autópálya...

Akkor itt van még egy őrült, csak hogy biztonságban érezd magad.
3595 0 0 Izé
Egy percben arról, hogy miért nem jó ötlet a kamionosokkal az autópályán szívózni
3608 0 0 Izé
Régebbi postok...