REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy újabb légelhárító fegyver? ;)
2288 0 1 Izé
Ejtoernyo: Ő kellett volna Kölnben, az arabok meg az afrikaiak ellen, 1v1000 ben is lenyomta volna őket... x [...]
Észak-Korea egyre jobb! ;)
4529 0 2 Izé
Tóth József: Ez a legmodernebb Észak-Koreai ICBM?
közlegény: nagyon jó operatőr lesz belőle a fél szemére
Sieger 2 

Sieger - Rebuilt to Destroy
Sieger
5095 7 0 Game Izé
Mitől lesz jó az életünk? A boldogság leghosszabb kutatásának tanulságai
3571 2 6 Izé
bungle: Dan Gilbert: The surprising science of happiness www.ted.com/talks/dan_gilbert_asks_why_are_we_happy [...]
palinkaman: Mivel tudományos (jellegű) kutatás, biztosan van benne valami. Az ember általában a saját kör [...]
Nusihusi: Ez nagyon jó videó:)
Mind a 6 komment
Összeomlás a Népszínház utcában
3945 0 13 Izé
bungle: F*ck the tram www.youtube.com/watch?v=gf43vXv-3HI Annyira nem nagy szám, de egynek elmegy...
norbertvincze: :D
bungle: Bon Jovi :D http://youtu.be/E1uFG7Pyhfo
Mind a 13 komment
Kulcsár Edina: „A férfiak 95%-a szavahihetetlen” 

Lehet nem kellett volna felpróbálni azt a 95%-ot, kedves misspicsa. ;)
3463 0 17 Izé
Revanor: Jó, hogy a maradék 5%-ban vagyok, csak az a baj, hogy én meg kb ugyanennek a kategóriának a nő [...]
DemJan: Statisztikailag valószínűbb, hogy ő a szavahihetetlen, mint a férfiak 95 százaléka.
thisisreal: Egy szép cigánylány. :)
Mind a 17 komment
USA-ban ezt is lehet: séta az utcán egy MP5-össel
3989 0 5 Izé
leha: ahol viselheti, ott nyilván töltve is viselheti nyilvánosan. miért nézte meg? tudja a tífusz. [...]
zed911: Ha viselheti akkor csak üresen? Mert akkor minek? Ha meg lehet benne lőszer akkor miért nézte me [...]
leha: van, ahol lehet és van, ahol nem. területenként változó, hogy csak a rejtett viselést engedik, [...]
Mind a 5 komment
Bűvészmutatvány? Nem, ez a 19 éves lány egy lavórban él!
3777 0 8 Izé
lilaflexninja: Gondold el, kibontott hajjal, mennyire eltévelyednének a férfiak ha ránéznek. Komolyan, amúg [...]
leha: de a kendő ott van a fején, mert allah nem akarja, hogy a haját lássák ... mondjuk szerencse, h [...]
blackmumus: Egy egérben is megvan minden szerv ami az életben maradáshoz kell pedig az is pici. :D Amúgy hi [...]
Mind a 8 komment
Egy debreceni szobrász, Kádár Lajos monumentális alkotásai
766 6 0 Art Izé
Ez aztán a biztonságtechnika! Remélem ideggázzal is lehet rendelni... csak nehogy téves riasztás legyen! ;)
2336 0 1 Izé
Gábor-79: Évek óta lehet rendelni hasonló termékeket bizonyos riasztókhoz. Igaz hogy azok kapszaicinnel, [...]
Így készül a baglyos mézes (vagy mézes bagoly?) 

Recept itt
1325 0 1 Izé
Nusihusi: Ez nagyon jó ötlet, aranyosak a baglyok:)
Szilveszteri „mulatság” Brüsszelben
3306 0 21 Izé
norbertvincze: multikulti hollandia bizonyos részein sem rajonganak az arab bevándorlókért https://www.rt.com/n [...]
norbertvincze: http://www.thelocal.no/20160112/boy-3-possibly-raped-at-norway-asylum-centre-police
norbertvincze: taharrush a szórakozás neve https://www.youtube.com/watch?v=-pHnQ6W2KkM
Mind a 21 komment
Tommy Lee, a Mötley Crüe dobosa úgy gondolta jópofa dolog lesz a „dobszólóját” (valami gagyi tuc-tuc zenére) hullámvasúton előadni...
2318 0 9 Izé
Élien: https://www.youtube.com/watch?v=_5_8X0TlOcU Ez is egy fos és irigylésre méltó... :D
hawkeye: Jó, tegyük fel, hogy minden igaz, amit leírtál. De akkor pont ebből adódik a kérdés: mi s [...]
lilaflexninja: Én spec. a Tommyról szóló összefoglalódnál az első mondatnál elvesztettem az érdeklődése [...]
Mind a 9 komment
Lego Captain America 3: Náci zombik
1110 2 1 Izé
Nusihusi: Ez nagyon klassz lett:)
Egy kutya, akit valószínűleg először simogatnak meg életében. Nem akarom tudni, hogyan bántak vele előtte...
3187 1 16 Izé
tjunior: Jó pár éve volt egy érdekes "kutyám". Már volt egy vizslám és a majdnem szembe szomszéd kut [...]
kissfreezer: Könnyen meglehet ez is. Cicáknál gyakrabban van ilyen, de szelidítés után ezek lesznek a legg [...]
SilAsh: Nem feltétlenül kellett bántani ahhoz, hogy így reagáljon, elég ha pl. kóbor kutyakölyök, a [...]
Mind a 16 komment
Zacher Heisenberg Gábor: „Alkoholistákból olyan utánpótlás-nevelés van, hogy a Puskás Akadémia kutya füle” 

"Dicsértessék!" ;)
1441 1 5 Izé
Sztumi: Az alkoholista az, aki ugyan annyit iszik mint mi, csak nem szimpatikus. Különben is mi bulizni j [...]
lilaflexninja: - minden hétvégén berúgok - minden hétvégén bulizok - nyaraláskor berúgok - ha megkínálna [...]
tjunior: Azért arra kíváncsi lennék mit takar a nagyivó kifejezés, mert akkor ezek szerint minden 4.mag [...]
Mind a 5 komment
Megvan a cukorbetegség gyógymódja?
1346 14 0 Pink Izé
Steven Wilson - Routine
509 6 0 Zene Izé
Tudom már milyen finomsággal várom legközelebb az anyósom... ;)
5287 2 13 Izé
vadonka: Nekem kiskoromban akadt meg a torkomon a hurka burka. A fele lecsúszott a fele fentmaradt a torkomb [...]
hawkeye: Egy szem? :)
Nusihusi: Jól néz ki ez a desszert:) Nekem egyszer a ribizli akadt a torkomon:)
Mind a 13 komment
VertiGo - falmászó robot a Disneytől
3376 1 4 Izé
majmolom: Valószínűleg kutatórobot. Vagy könnyített fegyverekkel "search and destroy"?!? Vagy postásdr [...]
Botos Vendel: eképzeltemahogy ahammert nyomja 4 tonával a házfalra!!!!!4444 belenyomodna a höszigetelésbe a k [...]
hawkeye: Kérdés, hogy a légcsavarok teljesítménye mekkora tömeghez elég. Nagyobb méretben vajon műk [...]
Mind a 4 komment
Az idei top 10 tákolmá... izé... barkácsteljesítmény Kínából
4091 0 3 Izé
bungle: Még egy "tengeralattjáró": www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/54748_?categoryId=10&position=& [...]
bungle: Helikopter: www.globaltimes.cn/content/962271.shtml
Nusihusi: A legtöbb egész jól sikerült:)
Megtalálod a pandát a birodalmi rohamosztagosok között?
3369 0 16 Izé
Ravennë: Észrevettem, ezért írtam komolytalan választ... ;)
közlegény: mindegyik panda, csak az egyik elfelejtette felvenni a bukósisakot
Peterson: Nyugi, csak egy panda van... de olyan jólesett trollkodni egy kicsit...
Mind a 16 komment
10.000 dolláros (~2,8M Ft) vécé Japánból 

Ezt tudja: a fedél megemelkedik, amikor érzékeli, hogy közeledik valaki, az ülés fűthető, míg a kényes részeket szódavízzel mossa le. Mivel még egy szárító is be van építve az eszközbe, ezért a tervezők szerint teljesen feleslegessé válik a vécépapír használata. A kellemetlen szagok ellen dezodorral védekezik a WC, míg ha nem használjuk, akkor UV-sugarakkal semmisítik meg a szennyeződéseket. Hogy teljes legyen az élmény, még egy távirányítót is adnak hozzá, amellyel az összes funkció kezelhető.
2248 1 13 Izé
Neverhood: Par eve volt, ja kettö, Schwezi ismerös nemetorszagi lakasa, laptopjat javitottam javitgattam de [...]
közlegény: addig csiklandoz míg besza behu :)
Nusihusi: Esetleg a sz*rt is kinyomja helyettük:D
Mind a 13 komment
Azt mutogatja a bácsi, hogy a jégből kimentett őzikét most hazaviszi, megmelegíti és rohadt finom őzpörkölt lesz vacsorára...
3453 0 15 Izé
cila: Kösz. Ennyi lenne? "Eh.. eh... khh.."? Sosem fogok már megtanulni angolul. De azt hiszem, valami n [...]
wtf: Itt a videó direkt linkje, hátha így megy: https://vimeo.com/150229906
cila: "This plugin is disabled" Annyit viszont kiszűrtem a kommentekből: "víz"; "őzike", szóval Bamb [...]
Mind a 15 komment
Egy kis nyugi :)
3412 2 5 Izé
thisisreal: Akár egy 20 négyzetméteres szoba fűtésére is alkalmas! Csak jól fel kell tekerni a fényerőt [...]
Szobabicikli: Tetszik, de nincs kandalló, pedig most a hidegben jól jönne. :)
Nusihusi: Ezek tök jók, ment a kedvencekhez:)
Mind a 5 komment
Miss Reef Calendar 2016 

Korábbi Miss Reef postok
5749 0 0 Izé
Klónoztassa elhunyt kutyáját 29 millióért! 

Angol cikk bővebb információval, videóval
1200 0 7 Izé
BlueD: Nekem az is sántít, hogy ha már kifizettek egy vagyont a klónkutyáért, hogy visszakapják az e [...]
lilaflexninja: Remélem valami vérszomjas vadállat lesz, de minimum tök buta. Mekkora hülyeség már. Vesz egy [...]
Botos Vendel: nemértem a 4. kutyát klonozák de még mindig diszplázás!!!!44444
Mind a 7 komment
Már BB-8 gyerekruha is kapható, hurrá! ;)
1329 0 0 Izé
Az Erzsébet híd közepén robbant le a furgonja, ezzel kilométeres dugót okozott, és akadályozta a tömegközlekedést is. Polcszerelés közben átfúrt egy fővezetéket, a zárlattal egy egész utcát borított sötétbe. Januártól ilyenekért is fogházba kerülhet.
3457 0 5 Izé
komcsi: Stadionépítés után a börtönépítés lesz az új biznisz? Úgyis olyan gazdag az ország, mit [...]
palinkaman: A lényeg, hogy ne a milliós, meg milliárdos bűncselekményekkel foglalkozzon a hatóság, hanem [...]
3m3ricus: Mindenkire vonatkozni fog a törvény kivéve a felcsúti gázszerelőt!
Mind a 5 komment
A magyar kormánynak üzent az Anonymous 

Azt mondják, hogy régóta figyelik az itteni történéseket, és nem tetszik nekik, hogy a kormány diktatúrává változtatta az országot.
4189 0 25 Izé
pootyca: 1. Nem az országot, csak a kormányt. 2. Vona Gábor kérdését csak azért említettem, hogy vég [...]
kissfreezer: Ha egy kamu vagy igazi hacker, amiatt fenyegeti az országot, mert 175 kerítést épített a beván [...]
pootyca: Nem véletlenül említettem, hogy Viktorunk a Parlamentben "magyarázta" meg barátja vagyongyarapo [...]
Mind a 25 komment
Desierto 

„Welcome to the land of the free!” ;)
2827 0 3 Izé
sapkabarna: Remélem, majd akkor, ha a Kedves Vezetőd országát már te sem fogod tudni elviselni, és EU-n k [...]
dude: Európában mikor vezetik be ezt a fogadtatást az illegális határátlépőkkel szemben? Igény az [...]
bungle: "Oh..... So that's what a Republican porno looks like?" :D
Desierto 

„Welcome to the land of the free!” ;)
5226 11 1 Film Izé
ijaszpatrik: kőszi
Idén karácsonykor Gazdagrétre is eljutott végre a Reszkessetek betörők, amit a Szomszédok szereplői értékeltek is!
2940 0 0 Izé
A Reszkessetek betörők Kevinje visszatért websorozat formában! 

A történet 25 évvel később folytatódik. Már felnőtt, de az akkori traumán képtelen volt túllépni. Vezetni sem tanult meg, viszont Uber sofőrként dolgozik a felesége helyett, és amikor valakit felvesz, akkor elmeséli neki mi is történt 1990 karácsonyán...
2830 0 3 Izé
norbertvincze: :)
rermo: Nehogy ezt is valaki meggyanúsítsa drogozással mint dajcstomit ....mert aztán mehet perre .
közlegény: hmmm. ezzel a lecsúszott taggal bútorozott össze Mila Kunis anno
2015 legdurvább landolásai
5171 1 4 Izé
norbertvincze: https://youtu.be/SHJuFsp_w8I
balogh predator: Jajj de durva landolások voltak ezek......
hawkeye: Jó esetben a negyede felel meg a poszt címének.
Mind a 4 komment
Drónok támadása ;) 

Majdnem rázuhant egy drón az alpesi sí-világkupa sztárjára
2271 1 0 Izé
Droid Rudolfkák ;)
2063 0 1 Izé
Philo: Hatalmas. :D
Nagy az öröm, egy űrrakéta landolt a saját erejéből
2918 1 13 Izé
Strogg: " Az űrturistákat nem akarják orbitális pályára állítani (bár tudnék 1-2 embert akit kelle [...]
5150head: Jó ezeket mind-mind én is tudtam, nem kell kiakadni. ;) (nem azért írtam, hogy a BO a király é [...]
Strogg: Egyébként később a 2. fokozatot is visszaszállósra akarják tervezni.
Mind a 13 komment
A beszéd halála - magyar animációs rövidfilm
3077 0 3 Izé
DemJan: https://www.youtube.com/watch?v=YPzDNkvJ_p4 Look at Your Phone! - Key of Awesome
közlegény: a bárányok hallgatnak :)
bungle: Hasonló: www.ize.hu/comments.php?post_id=30448
Lehet be kéne olajozni őket... ;)
3495 0 0 Izé
Régebbi postok...