REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Barbárfivérek Finuccsi - Holnap hajnalig

Megláttam a Neotonos postot és egyből ez ugrott be, szerintem nagyon nagy zene.

Aktuális: Április 3-án Cegléden lép fel Siska.
1166 3 0 Zene Izé
Mai napi találós kérdés: mi látható a képen? :D
Kattintás előtt komment!
20112 5 71 Izé
BlueD: Valami kagyló lehet:D Mindjárt kiderül:F
Ctx Twin: A videó elején azt gondoltam, valami perverz állat a saját kiszakadt hasfalában turkál, de nem [...]
Ctx Twin: A szellemileg túldimenzionált nyolc éves Eszmeralda a zizit véletlenül beleborította az olajk [...]
Mind a 71 komment
Legyen a mai nap izés témája a cirkuszi állatok. Jó ez az állatoknak, vagy az emberek szórakoztatása ennél fontosabb?
4741 2 13 Izé
sahinel: így viselkedik egy oroszlán ha nem korrekt a kapcsolat vele: http://nothingtoxic.com/media/1238463 [...]
sahinel: A normálisan tartott állatok a cirkuszban sem egy kis ketrecben vannak. Mert akkor agresszív vise [...]
közlegény: ott nem jártam, legyen igazad. De most néztem képeket és a madarak ketrecben vannak, biztos neki [...]
Mind a 13 komment
Katalinka szállj el...!

"Egy új katicafaj jelent meg hazánkban, mely veszélybe sodorhatja a nálunk élő katicafajokat, többek között a hétpettyes katicát is. Az ázsiai harlekinkaticát biológiai védekezés céljából hozták be Európába, de sikeresen megtelepedett a természetben, és rohamosan terjed az egész kontinensen. Komoly károkat is okozhat, például tönkreteheti a mustot, és tömegesen telepedhet be lakásokba."

"Pusztítsa el, és adja fel postán" (forrás: Origo)
3596 2 16 Izé
Nowa: Postázáskor a bélyeg helyén elnyomott katica is megteszi.
Peater: ienek már tavaly is voltak nálunk a kertben de engem úgy különösebben nem zavartak :D
Strawberryy: katica, katica.....matrica, matrica
Mind a 16 komment
Az amerikai gyorsulási versenyek "White Zombie" -ja, egy 1972-es elektromos hajtású Datsun.

Az autó paraméterei itt, még több videó a posztképre kattintva.

 
589 0 0 Sport Izé
iPod dohányzóasztal
1107 0 0 Tech Izé
The International (A bűn árfolyama)

Vetítési idő: 118 perc

A világ maffiózóinak és zsoldosainak egy közös főnöke van: a pénz. Feltétlen engedelmességet, teljes hűséget követel, cserébe sokat ígér, de sohasem őszinte.
Az Interpol ügynöke (Clive Owen) és egy manhattani ügyész (Naomi Watts) azonban azt hiszi, az igazságnak is van esélye: mindenre készek, hogy leleplezzék a világ egyik legnagyobb hatalmú bankjának sötét üzelmeit. Az első nyom, az első bűncselekmény leleplezése után folyamatosan göngyölítik fel a szövevényes, összefonódó ügyeket Berlintől Milánóig, New Yorktól Isztambulig: de üldözőből hamarosan üldözötté válnak. Ellenfeleiknek semmi sem drága, és mindenre hajlandóak, hogy megőrizzék illegális forrásaikat.

Magyar feliratos előzetes | Imdb
729 0 0 Film Izé
Multi-Touch G² - iTable

1037 0 3 Tech Izé
yoman3d: warcraftozas kozben biztos betornem a monitort, annyira meg szeretnem tamadni az ellent XD
TeamCo.: örülnék egy ilyennek de most inkább dobszerkó kéne
guti73: HMMMMMMMM szép álom!!
Sorsvonalak (Thelomeris)

Az első (legalábbis ha nem vesszük figyelembe az 1942-es Szíriusz c. filmet Karády Katalin szereplésével) magyar sci-fiként beharangozott film teljesen önállóan, állami segítség nélkül készül. A témaválasztást bevallottan Philip K. Dick, a tudományos fantasztikum nagy mesélőjének történetei inspirálták; a látványvilág terén pedig a Dark City és a Szárnyas fejvadász tekinthetők filmes előképeknek. A főbb szerepekben Dörner György, Kerekes József és Rudolf Péter.

A forgatásról egy rövid videó:
878 0 1 Film Izé
nyehőce: Teaser itt, bár nem igazán derül ki belőle semmi: http://www.youtube.com/watch?v=lCeqPbXopTE Nek [...]
The Hotelicopter

Az első repülésre - amely egy 14 napos túrát jelent - június 26-án kerül sor. Magyar cikk itt.
10934 5 19 Izé
|-=O=-|: http://aprilfools.hotelicopter.com/travel-schedule/inaugural-summer-tour/
Géza bá: Márpedig ez fake... http://hvg.hu/Tudomany/20090331_hotelicopter_hoax_aprilis_1_atveres_hotel.aspx
Mr Ed: New video: http://www.youtube.com/watch?v=s7UJ66u941g
Mind a 19 komment
Land of the lost

Will Ferrell új filmje egy 1974-1977 között futott sorozaton alapszik. A sztoriban Ferrell két társával visszautazik az időben, ahol még dinok éltek, benga nagy rákok mászkáltak és hatalmas izék voltak mindenhol.

A Super Bowl reklámjai közt is szerepelt már.

Imdb | Előzetes
722 0 3 Film Izé
Balázs: értem:D
Erunder: Nem, nem saját (sajnos), de nekem is nagyon elnyerte a tetszésemet a történet leírása.
Balázs: hahahahahahahahahahahahahahaXD hát ez a posztszöveg behugyozás :D saját?
Parkiss
2852 0 5 Game Izé
Betti12: Kicsit uncsi...
Grábor: NEM TE VAGY AZ ELSŐ AKI LESZÓLTA A HEJESÍRASI KÉSSÉGEMET.
Pkmici: viccelőggyXDXD
Mind a 5 komment
Az intim sprayekre veszélyes kutatás látott napvilágot: a nők hüvelyének mindennapi megerőszakolása különböző tisztító szerekkel nemcsak egészségtelen, hanem elűzi azok természetes illatát.
699 0 2 Pink Izé
brigi_cica: ki az a hülye aki besprayezi a "nemi szervét"???? nah ez is pff
nagydee: az ízéről nem is beszélve :)
Az utolsó ház balra (The last house on the left)

Aznap este, hogy megérkeznek az elhagyatott helyen fekvő tóparti házba, Marit és barátait elrabolja egy szökött rab és a bandája. Az ezt követő borzalmak után a rémült és sorsára hagyott Mari egyetlen reménye, hogy vissza tud jutni a szüleihez, Johnhoz és Emmához. Balszerencséjére azonban támadói véletlenül pont azon a helyen kérnek szállást, ahol a lány biztonságban lehetne. Amikor a családja értesül a tragédiáról, gondoskodnak arról, hogy megbánják a napot, amikor betértek balra az utolsó házba...

A film egy többszörös remake, az 1972-es film is egy feldolgozás volt, méghozzá Ingmar Bergman 1960-as Szűzforrás című filmjének az amerikásított változata.

Előzetes | Imdb 2009 | Imdb 1972
1250 2 4 Film Izé
Erunder: Ennél talán csak a Hard Candy a brutálisabb visszanyal a fagyi és hentelünk témában. Tudom mi [...]
Erunder: Banyek tényleg. Kösz h szólsz.
bungle: A 72-es verzió volt Craven rendezése, az idei remake rendezője Dennis Iliadis.
Mind a 4 komment
Anna Kournikova és a Beer Pong neveztű játék.

2024 0 0 Sport Izé
Főleg ezeken a borús napokon, amiken már igazán várjuk már az első tavaszi napsugarakat, fontos lehet, hogy felviduljunk. Ezt elérhetjük úgy, hogy elmegyünk szoláriumba. Azonban mint olyan sok mindenre, erre is fontos szabályok vonatkoznak. Itt megtalálod a legfontosabb dolgokat a szoláriumról.
543 0 1 Pink Izé
Balázs: csini a csaj:)
T. Raumschmiere - The game is not over

Műfajilag nagyon nehéz lenne behatárolni, elektro, hiphop, dance, punk, rock keveréke, de egy biztos: nagyon elvetemült...

2002-ben saját metál-punk bandát alapított Crack Whore Society néven. Legutóbbi albuma a Random Noize Sessions, Vol. 1.

 
Itt élőben a Viva Elektro című műsorában, nem gyöngén szét esett figura, állat.
666 0 0 Zene Izé
Történetről nem érdemes sokat elárulni, de azt hiszem, hogy a magyar címből is lehet ítélni. Igen, egy barlang felfedezéséről szól a film, ahova 6 barátnő indul el kirándulni, és a dolgok egyszer csak elkezdenek rossz irányba tendálni.A film erőssége a hangulat, a bezártságból adódó klausztrofób érzés remek ábrázolása, mely az óriási vásznon nagyon erősen átüt, és a filmet aláfestő hangok és zörejek csak erősítik ezt a hatást. Nagy valószínűséggel a nézők jó része fontolóra fogja venni, hogy a jövőben mikor megy legközelebb egy maszek szervezésű barlangtúrára.

A rendező Neil Marshall ( Dog Soldiers) a 2005-ös film film irója is ő volt. Mindkét film honlapja:

itt
 
Imdb Barlang 1 | Imdb Barlang 2

592 0 6 Film Izé
deyso: egész jó de miért szmiagolt és tesóit kellett szerződtetni?
ssscsaba: ok, de csak mer te mondtad :) amúgy meg itt nem is mérgesek az emberek...legalábbis nem mindig:)
csicsilla: gyáááááá Csabaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Tök jo minden mondjuk lehetne jobb is,de nem panaszkodom.. [...]
Mind a 6 komment
Amikor a másoké nagyobbnak tűnik...
1121 0 0 Pink Izé
Szupernagyi Szuperpapi Nintendo Wii Megaparty a Tizenharmadikhavinyugdíj idősek napközijében!

Helyszín: Felsőegyházasszegcsődengelegpusztaalmásháza, Krisztus után 2326-ban. :D
5706 2 14 Izé
Tádi: aztán majd így nyújtod ki a nyelved, ahogy az öregasszony, Adri meg hozza a jó finom kis ebéde [...]
Békatallér: Ez tök jó:)! Ilyen idős koromra én is fogok majd ilyeneket játszani, persze, ha addig nem halá [...]
rubigo: megnyugtatlak: nem vagy öreg! :)
Mind a 14 komment
Egy órára idén is elsötétül a Föld. 2009. március 28-án, szombaton, magyar idő szerint 20.30-kor érkezik el a globális lámpaoltás ideje a világon. A globális felmelegedés elleni akció tavaly nagy siker volt: egy órára a világ nagyvárosaiban kisütött a takarékosság és a felelős gondolkodás sötétsége. Idén még több lámpaoltót várnak.

A Föld Órája (Earth Hour) akció 2008-ban is megmozgatta az amúgy csúnyán pazarló, és sok helyen fölöslegesen világító világot. Tavaly magyar idő szerint március 29-én, este 8 órakor számos nagyváros borította önmagát sötétségbe. Sydney kezdett, majd követte Manila, Bangkok, Budapest, San Francisco, és így tovább...

Az eredeti kampányt az ausztrálok találták ki: először csak Sydney lakosait buzdították otthonaik világításának lekapcsolására. Az első Föld Órája 2007-ben nagy siker volt: Sydneyben 2,2 millió család és üzleti vállalkozás kapcsolta le a villanyokat egy órára. Mára a legnagyobb nemzetközi, klímaváltozás elleni akcióvá nőtte ki magát a kezdeményezés.

Idén március 28-án, magyar idő szerint 20.30-kor a világ minden táján lekapcsolják a villanyt egy órára - ez a Föld Órája. A cél az, hogy 1 milliárd ember és több mint 1000 város csatlakozzon az akcióhoz, bizonyítva, hogy globális összefogással eredményesen lehet fellépni a klímaváltozás ellen.

Tavaly 100 millió ember és 35 ország részvételét hozta az akció. 2008-ban már elsötétült a Golden Gate híd San Franciscóban, a római Colosseum, illetve a Vár és a Lánchíd Budapesten, jelezve egy olyan ügyet, amely minden órával egyre sürgetőbbé válik.

A Föld Órája 2009 világméretű felhívás minden egyes ember, minden üzleti vállalkozás és minden közösség számára. Figyelmeztetés a felelősségvállalásra, a fenntartható jövőért való tenni akarásra. Ezen az estén Európától Amerikáig újra híres épületek és terek fognak sötétbe borulni. Az emberek a világ minden táján lekapcsolják a villanyt egy órára, és csatlakoznak ahhoz a mozgalomhoz, melynek célja a természet megóvása, bolygónk jövőjének biztosítása. Idén több, mint 64 ország vesz részt a Föld Órája 2009 akcióban.

2375 4 48 Izé
bungle: Kolbi küldte: URL: http://www.earthhour.org/ Szöveg: Szavazz a Földre! Új kampány „Szavaz [...]
bungle: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2009/03/earth-hour-2009.html
Luperator: Vicces egy kicsit.Évről évre több autó,repülőgép meg satöbbi van,de ha most egy órára lek [...]
Mind a 48 komment
Villanyborotva a mobilban.

Azért azt még megvárom, amikor majd az iPhone-nal fogunk borotválkozni. :-)
1234 0 2 Tech Izé
pumukli: Az én Nokia E65-ös készülékem már tud borotválni! duma közben becsípi a szőrt a pofámon, [...]
MikeSylver: Iphone-al annyi lesz,hogy lesz az appstoreban egy blade 1.0 meg egy blade 1.0 Lite (ingyenes) előbb [...]
Drag Me to Hell

Sam Raimi (The Evil Dead, Spider-Man) új horrorja.
A történet főszereplője egy sikeres és törtető Los Angeles-i hitelügyintéző, Christine Brown, akinek szinte tökéletes élete van elbűvölő barátja mellett. Egy nap a titokzatos Mrs. Ganush szorul hitelre, ám Christina - hogy főnökénél jó pontokat szerezzen - elutasítja őt és így elveszik az idős nő házát. "Jó tett helyébe jót várj" - tartja a mondás és Ganush néni él is vele: a halálos Lamia átokkal sújtja Christinát, akinek ettől fogva teljesen megváltozik az élete.

A Drag Me to Hell május 29-én kerül a mozikba.

Előzetes: youtube (HD) | apple.com
1762 3 5 Film Izé
weedjay: ez a film nagyon gagyi. raadasul a cigany boszorkany magyarul beszel a filmben, mikor atkozodik. bes [...]
1nessa: jaaaj most neztem meg a moziban ...15os karika ott van de en ugy beszartam rajta...igaz felos vagyok [...]
csicsilla: ja nekem is az jutott rola eszembe,meg hogy nem birom a horrort mert fééélős, hamar megijedős v [...]
Mind a 5 komment
Egy újabb érdekes és hasznos sporteszköz, az úgynevezett GlideCycle kerül ma bemutatásra, melyet elsősorban a fogyatékossággal élőknek, illetve mozgáskorlátozottaknak fejlesztettek ki. Hasznos dolog ez számukra, ugyanis ezzel az eszközzel a futáshoz hasonló mozgást fejthetnek ki, ami mind testileg, mind pszichikailag pozitív hatást eredményez náluk.

 
1097 0 0 Sport Izé
Egy újabb érdekes és hasznos sporteszköz, az úgynevezett GlideCycle kerül ma bemutatásra, melyet elsősorban a fogyatékossággal élőknek, illetve mozgáskorlátozottaknak fejlesztettek ki. Hasznos dolog ez számukra, ugyanis ezzel az eszközzel a futáshoz hasonló mozgást fejthetnek ki, ami mind testileg, mind pszichikailag pozitív hatást eredményez náluk.

2480 0 7 Autó Izé
1b0r90: ez nagyon jó dolog..teljesen meghatódtam :)
GTracer: Szerintem ez egy nagyszeru otlet akarki talalta is ki. A kivitelezes azert meg fog fejlodni szerinte [...]
bungle: Sajnos nem megy jelenleg a http://www.glidecycle.com (Bandwidth Limit Exceeded), de amiket láttam r [...]
Mind a 7 komment
Egy újabb érdekes és hasznos sporteszköz, az úgynevezett GlideCycle kerül ma bemutatásra, melyet elsősorban a fogyatékossággal élőknek, illetve mozgáskorlátozottaknak fejlesztettek ki. Hasznos dolog ez számukra, ugyanis ezzel az eszközzel a futáshoz hasonló mozgást fejthetnek ki, ami mind testileg, mind pszichikailag pozitív hatást eredményez náluk.

2635 1 7 Izé
1b0r90: ez nagyon jó dolog..teljesen meghatódtam :)
GTracer: Szerintem ez egy nagyszeru otlet akarki talalta is ki. A kivitelezes azert meg fog fejlodni szerinte [...]
bungle: Sajnos nem megy jelenleg a http://www.glidecycle.com (Bandwidth Limit Exceeded), de amiket láttam r [...]
Mind a 7 komment
Tata Nano - a félmilliós autó.

Magyar cikkek:
Itt a világ legolcsóbb autója!
Már kapható a Tata Nano
6056 0 23 Autó Izé
Maccoyi: Tata Nano teszt: http://www.youtube.com/watch?v=CLneSk9lgl0
papaluige: mint ha összegyúrtak volna egy daewoo matizt,és egy smartot! pininfarina nem lehet nagyon büszke [...]
Békatallér: Ez nem alkoholmotoros? :DD
Mind a 23 komment
Tata Nano - a félmilliós autó.

Magyar cikkek:
Itt a világ legolcsóbb autója!
Már kapható a Tata Nano
5577 1 23 Izé
Maccoyi: Tata Nano teszt: http://www.youtube.com/watch?v=CLneSk9lgl0
papaluige: mint ha összegyúrtak volna egy daewoo matizt,és egy smartot! pininfarina nem lehet nagyon büszke [...]
Békatallér: Ez nem alkoholmotoros? :DD
Mind a 23 komment
Flash of Genius (Isteni szikra)

A film igazi történeten alapul, és egy igazi Dávid-Góliát mérkőzést mutat be, ami Robert Kerarns professzor és az amerikai autóipar között zajlott. Kearns ugyanis feltalálóként egy olyan eszközt hozott létre, amit a mai napig minden gépjárművön megtalálható: a megszakításokkal működő ablaktörlőt. Mikor a találmányát azonban nemes egyszerűséggel "ellopták", - anélkül hogy egy centet is fizettek volna neki, - a professzor nekivágott a harcnak, amit senki sem gondolt volna, hogy meg lehet nyerni: beperelte az egész amerikai autóipart...

Előzetes | Imdb
819 1 0 Film Izé
Zack and Miri Make a Porno (Kevin Smith újabb agymenése)

A két ezeréves barát, a szobatárs Zack és Miri igencsak nehéz időket él át, ugyanis adóssághegyek tornyosulnak föléjük. Amikor kikapcsolják az áramot és még a vizet is elzárják náluk, különös mentőötletük támad a gyors pénzszerzésre: a barátaik segítségére is számítva, pornófilmet forgatnak. Előtte azonban esküt fogadnak, hogy a szex semmiképp sem fogja megrontani a barátságukat. Ám ahogy elkezdődik a forgatás, a két barát közötti üzleti megállapodás és plátói barátság valami sokkal többé változik át.


Előzetes | Imdb
790 0 6 Film Izé
Sissi: Én most néztem meg, de nekem nem tetszett. Pedig a Jay és néma Bob bejött.
Springhill: Ollttááárijófilm!:) Eddig ez a legjobb Seth Rogen film amit láttam!
CRaPtRaSH: nagyibugyi :D
Mind a 6 komment
Április 23-án kerül nálunk a mozikba a Spancserek (I Love You, Man) című vígjáték. A filmben végre főszerepet kap Paul Rudd (magyar hangja: Széles Tamás), akit az utóbbi években többek közt a Felkoppintva és a Lepattintva mellékszerepében láthattunk. Rudd egy házasság előtt álló pasit alakít, aki senkit nem tud megkérni, hogy a vőfélye legyen, mivel nincsenek fiú barátai. Haverkeresés közben ismeri meg Jason Segel (magyar hangja: Nagy Ervin) figuráját, aki lazaságával felszabadítja a kissé nyársat nyelt vőlegényt.

Előzetes | Imdb
627 0 1 Film Izé
Erunder: http://blog.gepember.com/2009/05/11/spancser-filmcimek/ :D
27 éves nő vagyok, de már egyáltalán nem érzem magam nőnek, mert nem kíván a párom, pedig nagyon szeret...
1053 0 0 Pink Izé
Emma (Anne Hathaway) és Liv (Kate Hudson) már régóta legjobb barátnők - hirtelen azonban ellenségekké válnak, amikor kiderül, hogy mindketten ugyanarra a napra tették az esküvőt. Hihetetlen versengés indul el köztük: az esküvő helyszíne, a felszolgálók, a vendégek: mindent és mindenkit belevonnak kétszemélyes háborújukba...

Előzetes | Imdb
543 0 3 Film Izé
Sissi: Ja kb... amikor néztük nem bírtam megállni, hogy ne kommentáljam, szerintem az a csaj aki melle [...]
anon: És minden poént elsütöttek az előzetesben...
Sissi: Hú ez egy nagyon szar film, nekem nem tetszett, túl erőltetett volt az egész, és hihetetlen ide [...]
Andy és Clare McInnes nagyon boldog volt, amikor befejezték az új tetőt az 1 millió fontot (327 millió forint) érő házukon, de nem sokáig örültek...

Magyar cikk a Hír Izén vagy itt.
5727 2 7 Izé
dacka: egy font- 323,64ft 1000000font - 323.640.000ft amúgy meg nagy poén. XD
Tóth József: A kéményre kellett volna festeni. Úgy többen látnák... :D
|-=O=-|: Régóta Izél és meglátta ezt a postot: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=5343
Mind a 7 komment
What's in the Box?

A kilenc perc hosszúságú kisfilm Hollandiában játszódik, amatőr alkotásnak túl profi, profinak pedig túl amatőr. Half Life rajongóknak kötelező darab! A most látható szösszenet állítólag csak egy részlet, és még egy nagyon korai változat, később pedig készül egy komolyabb, hosszabb verzió is...
5024 1 0 Film Izé
What's in the Box?

A kilenc perc hosszúságú kisfilm Hollandiában játszódik, amatőr alkotásnak túl profi, profinak pedig túl amatőr. Half Life rajongóknak kötelező darab! A most látható szösszenet állítólag csak egy részlet, és még egy nagyon korai változat, később pedig készül egy komolyabb, hosszabb verzió is...
5340 6 24 Izé
Erunder: http://www.whatsinthebox.nl/
ManOfUnknown: Egyébként én meg ezt az oldalt ajánlom: http://half-life.wikia.com/wiki/Main_Page
ManOfUnknown: Más források szerint 10 évvel később! Bár én is a 20 évre hajlok mert pl. Alyx a HL1 törté [...]
Mind a 24 komment
Elhunyt Ocskay Gábor.

356 0 2 Sport Izé
kristof18: Úgy sajnálom:-( ;-(
Maccoyi: Nyugodj békében.
Pár színes napszemüveg és egy kaméleon, aki láthatatlan akar lenni... ;)
12324 10 33 Izé
Fate: De láttam már párat és nem a kereskedésekbe.... most is van néhány a keltetőbe.... Akinek v [...]
Errtu: Nincs mit. :) Egy nap -ami talán soha sem jön el-, majd kérek tőled egy szívességet... ;)
Békatallér: Tesómnak raktam fel, mert érdeklődött, hogy milyen is lehet a Linux. Nekem az első Linuxom SuSE [...]
Mind a 33 komment
Mai napi találós kérdés: milyen betegségben szenved a képen látható fiatalember? :D

...itt egy másik gyöngyszem tőle :D
9170 9 34 Izé
rubigo: egy-két videóját megnéztem, és arra a következtetésre jutottam, hogy ez a gyerek vagy buzi, v [...]
Luperator: Szerintem eléggé intelligenciaszint függő az,hogy valaki csak belenéz egy ilyen műsorba,vagy t [...]
mementoo: Ezen nincs mit csodálkozni..erre van igény!....győzike "show" ?? mivel kölümb és emberek meg n [...]
Mind a 34 komment
A helyszín Würzburg, az 1700-as évek elején. A híres egyetemen tanított egy geológus professzor, Beringer. Diákjai nagyon csúnyán felültették: néhány követ kifaragtak és szétszórtak a közeli dombon, amelyeket a professzor természeti képződményeknek vélt (a fosszília megnevezés akkoriban még nem volt elterjedt), és tudományos publikációkat adott ki a leletekről. A diákok egyre jobban elborultak, és méhecskéket, pókhálót, kis embereket, a Napot, héber betűket, végül Beringer nevét is elkészítették "leletként". A lebukás már későn jött, a tudománytörténet egyik legviccesebb története lett a dologból, de legalább szegény Beringer neve fennmaradt. :-)

A dologról magyarul (más sztorik mellett) itt lehet olvasni.

(Több képet sajnos egyelőre nem találtam, pedig mai szemmel nézve ritka elborult ábrák is voltak.)
2467 5 5 Izé
iw84u4t: Az angol szöveg szerint valóban két irigy kollégája verte át Beringer-t, az egyetem földrajz, [...]
Kampec: azért ennyire hülye legyen valaki :D képzelem mennyit röhöghettek a háta mögött _D
M.Andreas: Nnna, a német verzió szerint meg a tanárok bíztak meg 3 diákot a hamisítványok elkészítés [...]
Mind a 5 komment
Régebbi postok...