REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Napi adag kretén
1556 0 3 Izé
Demente: Ismét nem értem! Nem jó olvasni a címet, nem jó olvasni a kommenteket! Miért Kretén? És mi [...]
Nebel: Nyomorult balfaszok:)
Csádi: Te vagy kretén...
A macskák mindig furák..
2620 0 0 Izé
Tell Vilmos kicsit másképp
2080 0 2 Izé
Mimis: Ááááá... nemiiiis... :) https://youtu.be/PvLSRKFu-fY?t=383
Dmckayals: A gonosz ikertesó! :D Amúgy kamu! :D
Nagyon érdekes pólók
2294 0 2 Izé
Jaca: Ja, jobban meg akarjuk nézni a pólót... :) Amúgy hülye divat lett, hogy amit eddig beraktak ké [...]
dns87: Két dolog miatt is nagyon jó ez a videjó. Ha jobban meg akarjuk nézni a polókat meg kell állí [...]
Napi adag kretén
1501 0 0 Izé
Női fitness
5758 0 5 Izé
Cicmicc: Whitney Simmons o igazi :) benne van a videoban,semmi se mu rajta s ugyan o hasznal Bcaa,Preworkout [...]
Kerry77: Viszont a zsír égetéséhez nem kell hormont szedni vagy különösebb szert. Én 135kg-ról küzd [...]
sapkabarna: Azt azért ne feledjük, hogy a kockásra kipattintáshoz le kell égetni az összes zsírt. Mint am [...]
Mind a 5 komment
Inkább menjünk fodrászhoz..
2402 0 0 Izé
Furcsaságok útközben..
3775 0 0 Izé
Napi adag kretén
2574 0 0 Izé
Férfiak, plíz...! II. ;-)
2161 0 0 Izé
Fura tetoválások
3620 0 0 Izé
Egy kis motiváció..
2651 0 1 Izé
vadonka: Az egyel ez alatti posztban lévő ázsiai lányka jobban motiválna, ha mondjuk minden leadott kil [...]
Napi adag kretén
1925 0 0 Izé
Street food durvulások..
2863 0 0 Izé
Fura karácsonyi fénydekorációk
1238 0 0 Izé
Férfiak, plíz...!  ;-)
1801 0 4 Izé
akicker: A videót nem néztem meg, mert már a nyitókép alapján tudom, hogy nem érdekel, hogy mit mond : [...]
kalocsai.tamas: Totál korrektek voltatok mindketten az észrevételekkel, úgyhogy én már megengedhetem, hogy zsi [...]
sapkabarna: Nekem az maga a stílusbaki, ahogyan ő kinéz. :o) Mellé még az arrogáns beszólogatás... És [...]
Mind a 4 komment
Napi adag kretén..
1911 0 0 Izé
Függőség
833 0 1 Izé
sapkabarna: Jártak Budapesten is, a Kálvinon lehetett megnézni őket. Jól tolják!
Néha hátrébb kell lépni..
2637 0 0 Izé
Vodkás-áfonyás fagyi. Mmmm.. :)
573 0 0 Izé
Napi kreténadag
1799 0 0 Izé
Minden nő álma
2865 0 3 Izé
vadonka: Én szarás közben hátra szoktam dőlni és úgy tolom a kábelt. Na most ez közben 90 másodperc [...]
Dmckayals: 90 mp után ugrik egyet a tető felfelé. Aztán, mivel nem nyílt fel rendesen, ezt a mozdulatot mi [...]
csúzönván: Nem láttam a megoldást abban az esetben, ha valaki a WC tetőt is lehajtja. Vagy ez csak egy elcse [...]
A "Nagyon nem érdekel..." arc mintaképe :)
1247 0 0 Izé
Így azért más...
3075 0 0 Izé
Ezek tényleg felejthetetlen pillanatok
3033 0 0 Izé
Áttáncolt XX. század
892 0 0 Izé
Napi adag kretén
1490 0 0 Izé
A modern Robin Hood
1607 0 0 Izé
Hihetetlen változások
2343 0 0 Izé
Fura étterem Tajvanon
876 0 0 Izé
Így készülnek a fantasztikus ételfotók
1993 0 0 Izé
Magával ragadó...
2185 0 0 Art Izé
A srác szerintem nem normális
2393 0 0 Izé
Freddie Mercury még mindig állati jó!
2214 0 0 Izé
Van akit semmi sem zavar
3174 0 0 Izé
Siklóernyővel a gízai piramisok felett.
1225 0 2 Izé
MDylan: Kár hogy ilyen összecsapott videó, alig lehet élvezni a tájat, pedig az lenne a fontos...
dns87: Assassin's Creedben jobb! :D
Dumbo, megfilmesítve, óriási szereposztással. Komolyan kíváncsi vagyok..
1321 0 0 Izé
Futurisztikus tűzoltó-koncepció
1221 0 0 Izé
Labdazsonglőr lányok
2334 0 0 Izé
Miért nem adják fel?!
3903 0 0 Izé
Régebbi postok...