REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Remekmű kupakokból
1640 0 13 Art Izé
Oláh Dóra: Nekem tetszik!:DDDD
Máln@: igen...lehet.....van benne valami!....
r3clbull: ez tök jó..irigylem h ennyire türelmes valaki...na meg persze ide annál több kell, nem elég a [...]
Mind a 13 komment
Remekmű kupakokból
1678 2 13 Izé
Oláh Dóra: Nekem tetszik!:DDDD
Máln@: igen...lehet.....van benne valami!....
r3clbull: ez tök jó..irigylem h ennyire türelmes valaki...na meg persze ide annál több kell, nem elég a [...]
Mind a 13 komment
Prime Time
5013 6 12 Izé
Lako: Pedig nekem a kocsmázás megy a legjobban :D
r3clbull: hát ez jópofa...nekem tetszedt...
Skatopia: LOL bár teljesen igazad van :D
Mind a 12 komment
Lézeres famegmunkálás
4781 0 32 Art Izé
Purple: szenvedély. valaki milliókat kiad egy festményért, akkor ilyenért miért ne...
M.agnus: Kár, hogy egy stúdióban kb. 7-800 ft körül van egy perc lézeres vágás. Ehhez pedig órák ke [...]
Tóth József: Köszi. Ezentúl vigyázni fogok.
Mind a 32 komment
Lézeres famegmunkálás
4963 6 32 Izé
Purple: szenvedély. valaki milliókat kiad egy festményért, akkor ilyenért miért ne...
M.agnus: Kár, hogy egy stúdióban kb. 7-800 ft körül van egy perc lézeres vágás. Ehhez pedig órák ke [...]
Tóth József: Köszi. Ezentúl vigyázni fogok.
Mind a 32 komment
Mindenféle faizé :)
3445 0 15 Art Izé
bungle: http://www.wired.com/culture/art/multimedia/2008/08/gallery_michael_rea
bandee1219: Nem és nem is tudom, hogy kell ezt érteni?... Oo Te voltál az első fasz a világon v. az első a [...]
csirek: remélem tisztában vagytok vele hogy ezt a sok fa-szoskodást én idítottam el...
Mind a 15 komment
Mindenféle faizé :)
3635 3 15 Izé
bungle: http://www.wired.com/culture/art/multimedia/2008/08/gallery_michael_rea
bandee1219: Nem és nem is tudom, hogy kell ezt érteni?... Oo Te voltál az első fasz a világon v. az első a [...]
csirek: remélem tisztában vagytok vele hogy ezt a sok fa-szoskodást én idítottam el...
Mind a 15 komment
Már a Ferrarikat is hamisítják.

Az olasz rendőrség tegnap rajtaütött egy bandán, akik több műhelyben Ferrari 360 Modenákat hamisítottak. A hatóság hét befejezett és hét félkész autót foglalt le, a replikák többsége Pontiac Fieróra épült, a másolatokat az eredetihez képest tizedáron árulták.
8015 0 19 Autó Izé
brandboy: Az én arcom is elférne benne, csak a nagy mellénytől nem bírnék beszállni. :)
janesz: itt is fenntvan: http://4x4online.hu/hir/301
CRaPtRaSH: okééé...:DDDD
Mind a 19 komment
Már a Ferrarikat is hamisítják.

Az olasz rendőrség tegnap rajtaütött egy bandán, akik több műhelyben Ferrari 360 Modenákat hamisítottak. A hatóság hét befejezett és hét félkész autót foglalt le, a replikák többsége Pontiac Fieróra épült, a másolatokat az eredetihez képest tizedáron árulták.
7984 1 19 Izé
brandboy: Az én arcom is elférne benne, csak a nagy mellénytől nem bírnék beszállni. :)
janesz: itt is fenntvan: http://4x4online.hu/hir/301
CRaPtRaSH: okééé...:DDDD
Mind a 19 komment
Kevés a hely a lakásodban? Itt egy bonus szoba. ;)
Ugyanazoktól, akik a Hotel Everland-et csinálták...
3582 0 14 Art Izé
CRaPtRaSH: ki mit lát a dolgokban ;] nekem pl eszembe nem jutott volna erről a horogkereszt
geree: ezt most nem azér mondom mer nazi vok,mer nem!!!!!de ez majnem egy horogkereszt!!!:O:O:Omár csak a [...]
csirek: jah, én is azt vettem észre :D
Mind a 14 komment
Kevés a hely a lakásodban? Itt egy bonus szoba. ;)
Ugyanazoktól, akik a Hotel Everland-et csinálták...
3656 2 14 Izé
CRaPtRaSH: ki mit lát a dolgokban ;] nekem pl eszembe nem jutott volna erről a horogkereszt
geree: ezt most nem azér mondom mer nazi vok,mer nem!!!!!de ez majnem egy horogkereszt!!!:O:O:Omár csak a [...]
csirek: jah, én is azt vettem észre :D
Mind a 14 komment
Befutottak az első hivatalos képek a Gearbox és SEGA legújabb közös munkájából, az Aliens: Colonial Marines-ból.
502 0 2 Tech Izé
Shifty_: Egészen pontosan karácsony környékén jön. Az már eléggé a téli időszak:)
mephistto: Ez ray lesz >) valszeg késő ősszel jön majd
A múltkori technikai bemutatók mellé ma délelőtt még két újabb felvétel érkezett, mely szintén a Far Cry 2 alatt dübörgő engine képességeit prezentálja.
782 0 0 Tech Izé
Ken Levine tartott egy rövid előadást a holnap záródó GDC-n, ahol leleplezte a Bioshock kezdeti terveit. Igazán mulatságos képek következnek.
764 0 0 Tech Izé
A bajusznövesztés mikéntje - tök jóságos videó!
7625 7 101 Izé
Schabee: szóval le vagyok tagadva? nah szép...
Taky: SZÁZADIK! sry :p jó a videjó!
<-{st.one}->: hát látod milyen semmirevaló kölök! nem büszkélkedem vele! ;D
Mind a 101 komment
Donald Rust festményei
3349 1 21 Art Izé
Savitra: Csípem az ilyen giccses képeket: az egyik sarokban naplemente, a másikban farkas üvölt a teliho [...]
kozoro: hát, amerikai piac...ott tuti nagy az ilyenekre a kereslet:) Szép színes meg praktikus is, ráad [...]
Purple: most már csakazértis legelnek :D vagy önmagukból isznak...? :D tök mindegy na :) jahh az évsza [...]
Mind a 21 komment
Donald Rust festményei
3648 6 21 Izé
Savitra: Csípem az ilyen giccses képeket: az egyik sarokban naplemente, a másikban farkas üvölt a teliho [...]
kozoro: hát, amerikai piac...ott tuti nagy az ilyenekre a kereslet:) Szép színes meg praktikus is, ráad [...]
Purple: most már csakazértis legelnek :D vagy önmagukból isznak...? :D tök mindegy na :) jahh az évsza [...]
Mind a 21 komment
Dylan Cole Studio
7529 0 6 Art Izé
macseke: Jaja, én is így vagyok vele... És ez is tényleg baromi jól néz ki, nem csalódtam. :)
Purple: nagyon jók! főleg az a halálcsillag szerű... imádom azokat a képeket, mikor egy bolygót ilyen [...]
mekszamnojz: Szep munka lehetett, foleg hogy a szineszeken kivul minden smafu. :)
Mind a 6 komment
Dylan Cole Studio
7903 6 6 Izé
macseke: Jaja, én is így vagyok vele... És ez is tényleg baromi jól néz ki, nem csalódtam. :)
Purple: nagyon jók! főleg az a halálcsillag szerű... imádom azokat a képeket, mikor egy bolygót ilyen [...]
mekszamnojz: Szep munka lehetett, foleg hogy a szineszeken kivul minden smafu. :)
Mind a 6 komment
A hangszobrász
5822 2 11 Izé
Purple: nem néztem :$ akkor ugyanaz :) de ez olyan ezüstösnek tűnt, na mindegy :)
Inverse: Hát nemtom pontosan mit akart megformázni de szerintem ez egy kacsa
eNMi: // ua. cornstarch, kukoricajáno... ööö ...lisztizé //
Mind a 11 komment
Oroszok művészkednek a Gmail felületével.
751 0 0 Tech Izé
Frank Melech képei.
5360 0 10 Art Izé
Purple: sőt én még kedvencekhez is adtam!! :PPP tényleg bámulatos :O irigylem nagyon
bigyminyő: Gyönyörködtet a fantáziája!!!! Külön hangulata van mindnek........Bámulatos.... (többször [...]
Sconto: :O wow, csak ennyi
Mind a 10 komment
Frank Melech képei.
5533 18 10 Izé
Purple: sőt én még kedvencekhez is adtam!! :PPP tényleg bámulatos :O irigylem nagyon
bigyminyő: Gyönyörködtet a fantáziája!!!! Külön hangulata van mindnek........Bámulatos.... (többször [...]
Sconto: :O wow, csak ennyi
Mind a 10 komment
Kiváncsi lennék azért pár nap után hogy néz ki, mint egy zombi? :)
Videó itt.
Az elkészítése:
2540 0 29 Art Izé
Perenna: A sima vizes fürdetéssel nincs gondom azt lehet!Csak a samponos nem a legelőnyösebb!De te álla [...]
<-{st.one}->: had emeljem ki a cikk végéről: "Tiszta vízben annyiszor fürödhet görényünk, amennyiszer cs [...]
csicsilla: hàt GYula lehet ez igy van de attol mèg szereti èn meg nem fogom tiltani neki meg kü [...]
Mind a 29 komment
Kiváncsi lennék azért pár nap után hogy néz ki, mint egy zombi? :)
Videó itt.
Az elkészítése:
2641 4 29 Izé
Perenna: A sima vizes fürdetéssel nincs gondom azt lehet!Csak a samponos nem a legelőnyösebb!De te álla [...]
<-{st.one}->: had emeljem ki a cikk végéről: "Tiszta vízben annyiszor fürödhet görényünk, amennyiszer cs [...]
csicsilla: hàt GYula lehet ez igy van de attol mèg szereti èn meg nem fogom tiltani neki meg kü [...]
Mind a 29 komment
A terv lényege, egy 15 hektáros hat "biozónára" osztott park, ahol minden zónában a Föld egy adott területét mutatják be.
1216 0 1 Tech Izé
Srobi: ez erdekes..
A manga (漫画) a képregény japán nyelvű általános elnevezése, Japánon kívül a japán mangák jellemző stílusában készített képregényekre használják, szűkebben csak a Japánban készültekre.

A klasszikus japán ukiyo-e festészet és a nyugati művészeti hatások találkozásából fokozatosan jött létre, míg mostani jellege kialakult, s a köztudatban – főképp Japán határain kívül – összeforrt a japán popkultúrával.

Ennek örömére a mangattack.hu szerkesztősége felajánlott pár könyvet a témakörben.

A megszerzéséhez csak a következő három kérdésre kell a megfelelő választ elküldenetek a jatek@ize.hu címre:
1. Milyen címmel jelent meg a Pirontan című eromanga/hentai szerzőjének, Hiroki Otsukának másik mangasorozata Magyarországon?
2. Hány eromangát/hentait jelentetett meg eddig összesen Magyarországon a Mangattack?
3. Hány új mangát jelentet meg az április 19-20-án a Petőfi csarnokban rendezendő SakuraCon alkalmából a Mangattack?
Azon helyes válaszok közül fogunk sorsolni, amik vasárnap 23 óra 59 perc 59 másodperc előtt érkeznek be.

Ui: a képre kattintva sok segítséget kaphattok a válaszokhoz ám!
8797 3 22 Izé
rezlavor: masodperceken belul unnepelyes keritesek kozepette meghirdetem az eredmenyt.
Whitee: Mikor lesz eredményhírdetés? A múltkori mozijegyet amit nem használhattam fel, vígaszdíjként [...]
mun: bleach meg naruto.. hmhm hát a bleach még oké de azért van kielégítőbb, nem kicsit, nagyon ^^ [...]
Mind a 22 komment
Etesd emberkékkel a sasfiókáidat
2562 3 2 Game Izé
Máln@: :'( ezt írja ki: Temporary server problem, refreshing your browser should reload the game
Lilu__cica: Ez tetszik : )
M.A.D. - Mutually Assured Destruction
12593 5 8 Izé
he: 78k, colonelhez elég..
Nem regisztrált: Nekem meg végem mint a botnak egy idő után, mindig sikerül lepusztítaniuk. :)
HollandHardCore: jah ez télleg faxa játék:D bár kicsit unalmas egy idő után.. :P
Mind a 8 komment
Újabb holland büntetés a múltkori után... :)
3967 1 52 Izé
bandee1219: Valszeg azért a furcsa ruhák, meg minden azért fura, mert nem mai lehet. Szerintem '90es évek, [...]
Shifty: módosítok...favágó zene :)
Shifty: mulatós hardcore :) de attól függetlenül minden nap meghallgatom ezt is meg a többi hasonló lo [...]
Mind a 52 komment
M.A.D. - Mutually Assured Destruction
17280 3 6 Game Izé
Falles: Score:161,181 Rang: ENJOYING CARPEL TUNNEL?
Falles: Score:121,275 Rang: SUPREME COMMANDER
Falles: hát ha még valaki nézi a kommentet... Score:66290 és COLONEL rang 3. próbálkozásra
Mind a 6 komment
Az arabok megkezdték Maszdar, a világ első zöld városának építését, ahol nem lesz se szén-dioxid-kibocsátás, se környezetszennyezés, se autóforgalom. Az ötvenezres városban egy hidrogén erőmű fog működni, az energia nagy részét nap- és szélenergiából állítják elő, a lakosok pedig mágneses pályákon sikló kabinokban utaznak majd. Nyolc év múlva lesz készen mintegy 22 milliárd dolláros beruházással.
5854 0 62 Art Izé
dude: Ha te is elmondod, mi az a "keudik", talán mi is elmondjuk.
Johnyboy8: Inkább azt mond meg,miért pont olyan országokban keudik az ilyesmit csinálni,ahol az olajból é [...]
bandee1219: Ez részben igaz, de vajon mekkora összeg lesz majd akkor helyreállítani mindent és egy ilyesmit [...]
Mind a 62 komment
Az arabok megkezdték Maszdar, a világ első zöld városának építését, ahol nem lesz se szén-dioxid-kibocsátás, se környezetszennyezés, se autóforgalom. Az ötvenezres városban egy hidrogén erőmű fog működni, az energia nagy részét nap- és szélenergiából állítják elő, a lakosok pedig mágneses pályákon sikló kabinokban utaznak majd. Nyolc év múlva lesz készen mintegy 22 milliárd dolláros beruházással.
6286 3 63 Izé
bungle: Masdar, a világ első nulla szén-dioxid-kibocsátású városa (képek) http://zoldter.hu/energia/ [...]
dude: Ha te is elmondod, mi az a "keudik", talán mi is elmondjuk.
Johnyboy8: Inkább azt mond meg,miért pont olyan országokban keudik az ilyesmit csinálni,ahol az olajból é [...]
Mind a 63 komment
Ujjlenyomat felismeréssel ellátott bankkártyák prototípusát mutatta be a Siemens.
674 0 1 Tech Izé
Srobi: Jujj ez jo lesz.. Hatha lecsokkentik a lopasok szamat..mondjuk ezek mindig kitalalnak valamit..
Itt vedel a barna maci,
S az összes sárga homár,
Téged is vár beöntésre
Japánban a végbélbár.
(elnézést, ma nem találtam a gyógyszereim... ;))

A japók mentségére legyen mondva, az alkotó a holland Atelier Van Lieshout, akinek munkáit nézve azt kell mondjam, lehet hogy van egy kis gond nála... ;) Egyébként meg tetszenek. :D
3031 0 43 Art Izé
bandee1219: A munkái között tényleg van jó is [ ez pl. szimpi: http://www.ateliervanlieshout.com/beelden/wo [...]
Lilu__cica: Most reggeliztem, de asszem viszont fogom látni a reggelmet...
Maccoyi: Hát igen, az fájdalmas lenne :S
Mind a 43 komment
Itt vedel a barna maci,
S az összes sárga homár,
Téged is vár beöntésre
Japánban a végbélbár.
(elnézést, ma nem találtam a gyógyszereim... ;))

A japók mentségére legyen mondva, az alkotó a holland Atelier Van Lieshout, akinek munkáit nézve azt kell mondjam, lehet hogy van egy kis gond nála... ;) Egyébként meg tetszenek. :D
3288 2 43 Izé
bandee1219: A munkái között tényleg van jó is [ ez pl. szimpi: http://www.ateliervanlieshout.com/beelden/wo [...]
Lilu__cica: Most reggeliztem, de asszem viszont fogom látni a reggelmet...
Maccoyi: Hát igen, az fájdalmas lenne :S
Mind a 43 komment
Hannes Broecker - Drink Away The Art
3529 0 27 Art Izé
bandee1219: Ja, én sem úgy gondoltam, hogy úttőrő lenne, ilyen volt már és nagyon művészi elgondolás.. [...]
M.agnus: Már megtörtént. Sőt, már csak egy keret volt kitéve, mögötte az üres, fehér fal...
bandee1219: Ennél a példánál maradva: vannak olyan dolgok, amit azért már nem kéne mással megosztani, ne [...]
Mind a 27 komment
Hannes Broecker - Drink Away The Art
3489 3 27 Izé
bandee1219: Ja, én sem úgy gondoltam, hogy úttőrő lenne, ilyen volt már és nagyon művészi elgondolás.. [...]
M.agnus: Már megtörtént. Sőt, már csak egy keret volt kitéve, mögötte az üres, fehér fal...
bandee1219: Ennél a példánál maradva: vannak olyan dolgok, amit azért már nem kéne mással megosztani, ne [...]
Mind a 27 komment
Van egy japán úriember, Takahasi Amano, aki a képen látható akvarisztikai stílus megalapítója és ösattya.  Az ő  munkásságának amerikai manifesztációja található  a link mögött. A technikai érdekességét a dolognak, az akváriumok mögötti tech háttér adja, ugyanis a rettenetes mennyiségű növény miatt kategóriákkal több figyelmet és eszközt igényel a stabil víz megörzése.  Itt meg sok sok Amano akvárium.
3339 0 1 Tech Izé
bandee1219: Wow! Mekkora medencék! Ez besz@rás, nagyon jók és szépek! OO
Csak a kutyák számára hallható dal vezeti az új-zélandi lemeztoplistát. A Very Silent Night (Nagyon csöndes éj) karácsonykor került a piacra, és pillanatok alatt óriási népszerűségre tett szert a kutyások körében.

A célközönség kritikai visszhangja azonban nem ilyen egyértelműen pozitív: akadt olyan eb, amely a csak kutyafül számára fogható frekvencián felcsendülő muzsika hallatán veszett tombolásra gerjedt, nekiesett a kutyaslágert játszó rádiónak, és ízekre szaggatta - mesélte egy helyi állatvédő szervezet illetékese.
A rajongói tábor viszont népesebbnek tűnik: ez a hallgatóság szépen lefekszik, és békében hallgatja a számot.

A 4,99 újzélandi dollárt (alig 710 forintot) kóstáló lemez, amelynek bevételét jótékonysági célra szánják, hangszeres és vokális változatban is tartalmazza a toplistás dalt. Arról egyelőre nem szól a fáma, hogy melyik feldolgozás okozza a nagyobb élményt a közönségnek.
A kutyák éji dalának sikerén felbuzdulva hamarosan további kiadások látnak napvilágot: a tervek szerint az ausztrál és az amerikai házőrzők sem maradnak zene nélkül. (MTI)
3222 3 16 Izé
bandee1219: Hát, ez kb. olyan, mint a telefonokra letölthető hangok közül az, ami nem hallható. Oo (nem a [...]
Kestrell: Véleményem szerint ez egy k*rva nagy parasztvakítás. Gondoljunk csak bele. "...csak kutyafül sz [...]
Tierno: Jesszus!
Mind a 16 komment
Régebbi postok...