REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A legszaftosabb steak vajköntösben,  nagymenőknek :)
1677 0 0 Izé
Az Erős Pista ezekhez képest kutyafa@sza!
2752 0 3 Izé
TeeJay: amíg nem kóstoltad és nem tudod milyen érzés addig senki sem tud válaszolni erre. nekem egy eg [...]
Mimis: Az ennél erősebb Pepper X-et pl. már emberi fogyasztásra nem javasolják. És hogy miért? Pl. e [...]
drgore: Csak egy kérdésem van. Miért?
Ez a fickó Mario szinkronhangja, 26 éve :)
1204 0 0 Izé
Még jó, hogy nem ilyenekből áll az angol tengerészet flottája :)
1060 0 0 Izé
Luxusóvóhely lett volna, ha létrejön. Budapesten.
2101 0 0 Izé
Élvezd a Magyar tengert!!
1103 0 0 Izé
Századokkal előbb még a dinnye is más volt. Bezzeg régen!
2072 0 0 Izé
Mindenkinek van egy vicces házivideója :) 
1710 0 0 Izé
Szárított menyéthere aka régimódi fogamzásgátló :)
1070 0 0 Izé
Lesben áll egy cápa!
3633 0 0 Izé
Fél másodperc alatt gyorsul, és otthon készült. Mi az? 
1846 0 0 Izé
Harapós paci! :)
2283 0 0 Izé
Egyszerű kivitelezésből 5*-os végkifejlet
1594 0 2 Izé
mekszamnojz: egyszerűbb lenne ráfesteni, akkor mosogatni se kellene
Demente: Én az ilyen tányért kérdezés nélkül elmosom!
Átmennél vegánba ezen a piacon?
4244 0 1 Izé
vadonka: Nope. Ennyi kevés :)
Hegyek között elrejtve húzódik a világ második leghosszabb fala
3024 0 0 Izé
Így változott a szemüveg divat az elmúlt 100 évben
2356 0 0 Izé
Véres egy mese...
5019 0 0 Izé
Ezután biztos nem lesz éhes a vesztes :)
3800 0 2 Izé
mekszamnojz: blowjob gyakorlás :D
vnyoc: Én sem :|
Vajon a Wertheim zárat is kinyitná?
14061 0 0 Izé
Ilyen és ehhez hasonló hívások miatt kellett figyelemfelkeltő videót készíteni arról, hogy milyen esetben hívjuk a 112-őt
2384 0 2 Izé
roberto: Azért akart veled hosszasan beszélgetni, hogy megállapítsa hülye vagy-e? Mikor meggyőzödött [...]
vadonka: Én 1x hívtam fel a 112-őt. Órák óta szúró fájdalmat éreztem a szegycsont alatt és egyre e [...]
Bemutatjuk a világ legidősebb tetováló mesterét

Simán letagadhatna 20 évet
1788 0 0 Izé
Gumit csak megbízható helyről vásárolj
3930 0 4 Izé
Demente: Nem szeretem ennek a srácnak a videóit, mert nem elég hogy szerelmes a hangjába, még mellé mon [...]
Goatman: Egy gumi abroncs nem az újra vágás miatt durran szét...hanem szálszakadás miatt....a szövet a [...]
sapkabarna: Mint a LEGJOBB [MAGYAR TOP10] többi videója. Háromszor-négyszer ismételt snittek, bő lére ere [...]
Mind a 4 komment
Ami nem öl meg-A tetovált lány visszatér
1024 0 0 Izé
Ezekkel a nőkkel jó lesz vigyázni :)
4406 0 1 Izé
hawkeye: Szépek, ügyesek,...stb. S mindez CGI trükkök, és test implantátumok nélkül...
Akciódús játékok jönnek, bár a Bum Simulator meglehetősen furcsa...
2202 0 0 Izé
Hogy ne aludj el vezetés közben

Nekem a PVC-hez hasonló állagú rágógumi nyerte el a tetszésem :)

 
1715 0 1 Izé
Jaca: Az eddig hallott legjobb tipp, hogy rá kell harapni a Wunderbaumra!
Még mindig a Doritos reklámok a legjobbak :D
2136 0 0 Izé
Na ezzel ugorjon valaki egy  ollie-t
1621 0 0 Izé
Ez egy nagyon béna Aquaman :D
1333 0 0 Izé
Hogy lesz egy szőke lányból hirtelen egy vietnámi lány és egy jó nagy meglepetés? Hüpphüpphüpp, barbatrükk! Hát így!
2776 0 0 Izé
A színek életet visznek mindenbe
1432 0 0 Izé
Csoda, hogy az elnöki tankot még nem alkamazza senki
2563 0 0 Izé
Univerzális önjáró alváz a Mercedes-től
1874 0 0 Izé
Ezért nem kapjuk meg időben a rendelésünket
3211 0 3 Izé
Tron65: Fáj a Rolexnek, mert valaki hamis rolexet forgalmaz, mert Te hamis rolexet akarsz venni. Fáj az á [...]
abotos87: Más, ha nem kereskedelmi mennyiségben rendelek, saját felhasználásra hamis rolexet, az nekik mi [...]
abotos87: Igen, biztos a kábszi miatt csípik és semmisítik meg kb az összes kínából érkező lepin-t ( [...]
Ott vagyunk már? 

Egy kutya szemszögéből
1575 0 0 Izé
Csodálatos fotók két világ találkozásáról
2162 0 0 Izé
Szuper kis videó mutatja be az USA haderejét
3605 0 4 Izé
Jaca: Több száz tonna demokrácia :)
hawkeye: Poszthoz: Érdekes, hogy van még ember Mo-n, aki nem látja a USA valódi ábrázatát...?
hawkeye: Az nem pozitív propaganda....
Mind a 4 komment
Sziszifuszi munka a javából

De jó, hogy vannak köztünk ilyen emberek
2571 0 1 Izé
kenderice: "A Holtak Bírái egy hatalmas kőszikla elé vitték a ravaszságáról elhíresült királyt és u [...]
100 év fejlődés az autók világában
2424 0 2 Izé
Krea: Nekem a 40-es évek autója is tetszett
qpci: A végén lévő kérdésre a válaszom: 1960-as. A videóban 1:31-től.
A tetováló mesterek a lépcsőn is nagyot alkotnak
930 0 0 Izé
Régebbi postok...