REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Armin Van Buuren - Sail

Tudom, hogy van fent már egy pár zenéje, de nekem ez a kedvencem!
500 0 0 Zene Izé
"És kezded megérteni, hogy a csók nem pecsét és a bók nem esküszó."

Valószínű mindegyikőtök kapott és adott már bókokat. Feltételezem volt nagyon és kevésbé sikeres is, humoros, vagy netán undok is ezekből...

Most mindenki leírhatja a bókos élményeit! :)
6338 10 32 Izé
CRaPtRaSH: ez tetszett :DD
faz-i: ...Egy barátommal történt meg a villamoson: Egy gyönyörű nő is utazott a kocsiban elég kihí [...]
Lisa: "Olyan szépek a szemeid... Bár láttam már szebbet is.." Kösz.
Mind a 32 komment
Dj Sava & Connect-R - Sunshine

(még hogy nem jó a román house...)
465 0 0 Zene Izé
Ezután elmondhatod, hogy aki használja, a kezedből eszik!
2493 0 10 Izé
CRaPtRaSH: http://www.likecool.com/Eat_With_Your_Fingers--Design--Home.html
Belkar: vagy ha a krokodilodat ;)
Purple: igen erről beszélek :D és ez már durva, hogy nem jó a sima tányér az asztalon :D
Mind a 10 komment
Most már mindenhez gumi kell! :D
7608 1 12 Izé
Schabee: nekem hama van és nekem megfelel, amúgy jó ez a videjó :)
AVIREX: errtu :D
rezlavor: igen a gepzsirtol jelemzoen stabilabbak, nehezebbek es terhelhetobbek lesznek az alvanyok es nem bor [...]
Mind a 12 komment
A Microsoft új egeret tervezett laptopokhoz. Összehajtható, így szállításnál praktikusabb, valamint súlya is kisebb. Vezeték nélküli, így egy kis USB-s jelvevő egység is jár hozzá, ami olyan apró, hogy a laptopba dugva fel sem tűnik, hogy ott van, és akár állandó jelleggel benne is felejthetjük. Megjelenése az ünnepi szezonra várható, és kb. $60 lesz.
1248 0 0 Tech Izé
Nile - Sacrifice Unto Sebek

Amerikai death metal - istenségek, 1993 óta.(Meg is lepődtem, hogy még nem küldte senki)

I nfó

Execration Text

Black Seeds Of Vengeance

Sarcophagus
277 0 11 Zene Izé
Ganja Master: ahogy elnézem, azt már kevésbé szereti... : DD
Balázs: :DDD akkor gondolom a "ne paráználkodj" mondatot is szeresssed:DDD
Purple: hát nem is vagyok :D de szeretem ezt a mondatot, vicces :DD
Mind a 11 komment
Richard Cheese and Lounge Against the Machine - Closer (NIN)

Las Vegasi paródiabanda, népszerű pop, rap, rock és metal előadók slágereit dolgozzák fel : )

Még infó

Több bolondos dallam Richard Cheese-től:

Freak on the Leash (KoRn)


Crazy (Britney Spears)

Chop Suey (SOAD)

What's my age again (nem tom ki az előadó, segítsetek!)

Beat it (Jacko- egy kicsit (de tényleg kicsit) Balázsnak : ) )

Sunday Bloody Sunday (U2)

Enter Sandman (Metallica) (ha itt vki megtudná mondani a gémet, amiből készült a videó, akkó megköszönném neki :))

Star Wars Cantina

Rape me (Nirvana)

Smells like teen spirit (Nirvana)

Vanilia ice (Ice Ice Baby) - (ez lenne a Chocolate Rain párja?? XD)

Insane in the brain ( Cypress Hill)

Hash Pipe (Weezer) - (nemtom Purple hogy ismerted-e ezt a számot de engem megtévesztett a címe : D )

Milkshake (Kelis)

Down with the Sickness (Disturbed)

People=Shit (Slipknot)

Gin & Juice (Snoop Dogg)

(tudom, tudom volt már, de ez a post eléggé részletes és sokatmondó, hogy nyilvánosságot érdemeljen :D - Purple)
958 2 8 Zene Izé
koocos: A SlipKnot állat :D
geree: nagyon zúzós:D
Ganja Master: kár, hogy az a kiabálás a paródiából kimaradt : D
Mind a 8 komment
azon kevés nők egyike, akik tudnak zsákolni. és azon férfiak egyike, akik azt hiszik, hogy tudnak
978 0 0 Sport Izé
Coldplay - Fix You

Tudom, hogy volt már Coldplay post, nem is egyszer, de ezt a számot minden laikusnak meg kell hallgatnia..
..aki pedig szereti őket, azok ezzel nyerjenek mégnagyobb kedvet a szeptember 23-i koncerthez (ha eddig még nem csinált nekik kedvet hozzá senki ;) )
398 0 3 Zene Izé
esztike:): nekem tetszik az énekes hangja:d szerintem nem buzis
Ganja Master: nagy zenét csinál a Coldplay, meg jók a szövegek, meg minden, csak az énekes hangja ne lenne en [...]
Purple: imádom :)
Hogy nyalassunk hajat!

(a mai második macskás post bungle emlékére...)
2304 0 15 Izé
rivaul: Ha ugyan ebbe a pozícióba akkor valószínü hogy simán kiakad az álkapcsa...
buddha: és mit csinál, ha a boci nyalja a frizuráját???????(bikaborjú)
Zizé: Uhh... hát az oké hogy mamacicám összetéveszti néha a kezem a kölyökeivel és kicsit lenyal [...]
Mind a 15 komment
Aladdin (1992) c. animációs film egyik betétdala - A whole a new world

Imdb

Wikipedia



Több Dal a filmből:

Arabian Nights

One step ahead

Friend like me

Prince Ali

(Tudtátok hogy Aladdin karakterét és arcát Tom Cruise -ról formázták?!)
722 3 1 Zene Izé
Winetu: Köszi Már mindenhol kerestem!!!
Errtu mondta,hogy ezek izék.Hát legyenek azok... :D
1301 0 3 Tech Izé
Maccoyi: :D Hátha valakinek, akkor Err-ek lehet hinni, ez biztos. :)
CRaPtRaSH: nembirtam nevet kitalálni,ezért Errt kérdeztem,ő meg azt mondta hogy ezek izék... :D
Maccoyi: Ezek tényleg azok. :)
Csodálkoztam, hogy még senki sem küldte...
O-Zone - Dragosta Din Tei

(mert már lejárt lemez? - Purple)
402 0 8 Zene Izé
koocos: Nálunk Slovákiában az csak jó :D
csicsilla: buzik.szar.ennyi.
zuckerfrei: megölted a zene izét 1es, leülhetsz
Mind a 8 komment
Kikaptak Malagában a Kemény-legények. Nézd meg hogyan.

Szerbia-Magyarország 8:7

 
1583 0 1 Sport Izé
Maccoyi: Ezek a szerbek megint kifogtak rajtunk. : ( Na majd az olimpián megmutatjuk nekik! :)
Figyelem! Gyengébb idegzetűeknek NEM ajánlott!

A halál 1000 arca

Az 1978-as, John Alan Schwartz által rendezett A halál ezer arca a világ egyik legismertebb botrányfilmje. A nyolcvanas években Magyarországon is hódított az illegális, narrátoros VHS-kópiák korában, ám hivatalosan soha nem lett bemutatva hazánkban, hiszen sok más országgal együtt itthon is tiltólistára került. 2007-ben azonban végre nálunk is lehullt a lepel, és a nyilvánosság elé került ez a méltán hírhedt kultfilm.
A sokkoló dokumentumfilm emberek baleseteit, emberi életek pillanatok alatt történő elmúlását mutatja be mindenféle félrebeszélés és finomkodás nélkül. A később sorozattá váló A halál ezer arca kendőzetlenül és brutálisan mutatja meg, mennyit ér az életünk – mennyi halálos veszély leselkedik ránk a világban.

(Azt viszont szeretném még hozzátenni, hogy .::JunKieEQ::. által hallottam a filmről, úgyhogy őt tessék szidni érte... és persze engem, mert beküldtem! ;) )
3646 2 69 Film Izé
Endrehun: ajj basszus és a véres jeeneteknél (némelyinél)annyira vidám zenét tudnak berakni mintha tele [...]
Endrehun: Hát szerintem akkor is ha nem igazi jelenetekkel van dúsítva akko is durva egyébként meg igazad [...]
dude: http://www.snopes.com/horrors/madmen/snuff.asp Numerous compilation films in which death scenes - bo [...]
Mind a 69 komment
a jósnők ideje lejárt.... Daniel Negreanu megmondja még azt is, hogy mire gondolsz.
851 1 2 Sport Izé
spiritmonger: hát nem hiába kedvencem a srác... :) rajta kívül még nagy mágus Gus Hansen és Phil Ivey is. [...]
Makkász: Bakker, néha pókerezünk hobbiszinten, de ezt hogy csinálja?
Hölgyeim és Uraim!

Történelmi pillanat ez, ami a jövő egy lehetséges kis szeletét mutatja meg nekünk.
Hazánkból is elérhető az Itunes Store, hivatalosan, legálsan.
Igaz ugyan, hogy egyelőre csak az Iphone AppStore használható és a zene/fim vásárlás még nem, de ami késik nem múlik.
1186 0 3 Tech Izé
Marvin: Maradjunk abban, hogy egyelőre. Egyenlőre az egyenlet két oldalát lehet rendezni.
rezlavor: rovidesen elvileg igen. egyenlore meg csak az Iphone es az Ipod Touch applikaciok erhetoek el magyar [...]
koocos: Akkor ez azt jelenti, hogy nemsoká megrendelhetem a SlipKnoT új albumát?
Ekkora megahátast még senki se látott. Csoda hogy túlélte!
12664 2 17 Izé
kotkoda: a barom, a seggére esett nem a hátára! jó magasról ráadásul.hülegyerek:)
JOkeRpappa: pár éve voltunk haverokkal horvátban nyaralni, volt ott egy valami, legalább 3 méter magas vagy [...]
ÁbeL: Amikor hátraérkezett összeszűkűlt a tüdőm :D már nekem fájt, gg.
Mind a 17 komment
Remélem, hogy egyszer majd mindenki eljut a Dubai-i síparadicsomba! ;)
991 0 1 Sport Izé
anon: Hülyeség, de jól néz ki :D Én is remélem hogy eljutok ide :D
Scatman John - I'm a Scatman
Stílusalkotó. Kár, hogy 99'-ben meghalt :(

Wikipédia
329 2 1 Zene Izé
Balázs: imádom
Wishmaster című szám sokak fantázáját elindította hogy videóklippet csináljon hozzá!
Most itt van egy Disney változat.
7233 3 14 Izé
Lilu__cica: Sajnos túlságosan szeretem a Nightwisht, hogy ezen röhögi tudjak, de attól még ötletes!
BIOsajt@: ::D:D:D:D ez nagyon nagy még ilyet pls:P
Dawe: ebben kategóriában a lama song az ász http://youtube.com/watch?v=HbPDKHXWlLQ
Mind a 14 komment
Rhapsody - Emerald Sword
Semmi üvöltöszés, törés-zúzás, vagy hörgés, ez skandináv stílusú power metal, a mesélős fajtából, de OLASZOK! Amitől különleges, hogy hegedűt is használnak.
923 0 1 Zene Izé
SSly: naon nagy zene, egyik kedvencem :D:D:D
Behemoth - Conquer All

Lengyelország egyik legismertebb extrém bandája. Kíméletlen black/death metaljuk hazánkban sem ismeretlen.

Küldeném csicsillának:) Linkeltem még párat, hogyha megjön a kedved a headbangeléshez, akkor legyen mire;)

Slaves Shall Serve

Decade Of Therion

Inner Sanctum

As Above So Below
376 0 1 Zene Izé
meszi: jeeee Behemoth \m/ Kedvencem tőlük a Slaves Shall Serve!
Hogyan nullázzunk le egy BMX-et.
(és persze magunkat is)
10327 2 40 Izé
Lako: Rááll a BMW-re a kezem xD
X2x: Ez durva! Ezt még nézni is rossz volt, hát még neki.
david_ka: Triálos ?? x) bmx el ? ^^ nézzkörül neten hogy mi az a trial .. köszi :$
Mind a 40 komment
Suffocation - Abomination Reborn

Amerikai zenekar amely 1990-ben alakult New Yorkban. Ők alkották meg a "brutal death metal" sítlust azzal, hogy a "régi" death metal elemeket keverték a technikás-ritmikus elemekkel.

Surgery Of Impalement

Infecting The Crypts

Pierced From Within

Jesus Wept

Mass Obliteration
332 0 0 Zene Izé
The Rembrandts - I'll Be There For You

A Jóbarátok c. sorozat főcímdala.

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem a világ legjobb sorozata:)
830 3 16 Zene Izé
CRaPtRaSH: és az én posztjaim???? na azok holvannak??? nem küldtem be de küldhettemvolna,ugyhogy ki is rakh [...]
Balázs: hmm király:)köszi:)
Purple: egy csomó postod beraktam későbbre. majd valamikor kiteszem. megvannak.
Mind a 16 komment
Heaven Shall Burn - Endzeit

Sokan azt hiszik a nevük alapján, hogy vallás ellenesek, pedig nem azok. Sőt a zenekarból 4-en vegetáriánusok. A zenéjükkel és szövegeikkel támogatják az antifasiszta és antirasszista mozgalmakat!

Infók

The Weapon They Fear

Armia

Counterweight
428 1 12 Zene Izé
Ganja Master: (am gyanús az hoszzú ú)
Ganja Master: tom... de a remény bennem volt hogy hátha megtalálom...:(
Balázs: *gyanus?
Mind a 12 komment
Nelly Furtado - All Good Things

Nos:)Hát az úgy volt, hogy reggel ment a rádióba és megszerettem:D

u.i: megszokásból Metalba tettem xD
445 1 2 Zene Izé
Balázs: detkór jóember xD
wowbagger: ezaz igazi hárdkór mi?:D
"Kisfiam, mondtam már, hogy ne játszadozz az étellel!"

Részemről bocsánatos bűn lenne ez esetben! :)
7504 4 13 Izé
Nusihusi: Tök ügyes:) De én inkább hastölteléknek használnám a Barbecue-t=)
pipi8607: Zsír kép lett!! :D
bandee1219: Nem sámli egyik videó sem, bár csk nekem is menne így. 8/
Mind a 13 komment
Boldog szülinapot nagyi! Nálatok hogyan reagálna?:D
11401 3 31 Izé
olcsibacsi: Asszem lesülne a bőr aképemről ha a grószmutter szülinapján egy 25centis "néger csoda 3000"- [...]
közlegény: egyből sejtettem h. műbránert kap, mondjuk én nem mertem volna megjátszani, h. ilyen ajándéko [...]
ebihalacska: Én az apámnak egyszer névnapjára egy szőrös narancssárga tangát vettem, mert nehéz időszak [...]
Mind a 31 komment
5 "csináld magad" bicaj
4322 0 3 Autó Izé
kszaten: faterok motoron 2 LOL............
mekszamnojz: csakhogy ne legyen igazad :D
Csapo: Egy komment se...?:O :D...hát akkor itt az első és nagy valószinűséggel az utolso :D
5 "csináld magad" bicaj
4311 1 3 Izé
kszaten: faterok motoron 2 LOL............
mekszamnojz: csakhogy ne legyen igazad :D
Csapo: Egy komment se...?:O :D...hát akkor itt az első és nagy valószinűséggel az utolso :D
lvl70 Elite Tauren Chieftain - I am murloc

(hamarosan lvl80 ETC lesz a "zenekar" neve)

/*azt hittem, hogy ez nem illik erre az oldalra, de Samwell után...*/

honlapjuk: WoWWiki

másik két számuk: Storm, Earth and Fire (aka Power of the Horde); Rogues do it from behind
452 2 9 Zene Izé
Szmiri: és még mondják hogy a blizzard nem horda párti.. :P
Frankie: Na mostmár mindent összeszedek, és csak úgy küldöm el: A tagok: Samuro (Samwise Didier) - Lea [...]
Frankie: bocs, nem floodolni akarok, csak elírtam: Júni 29. óta sry
Mind a 9 komment
Aki azt hitte, hogy a Diablo 3 leleplezése után a Blizzardnál megállt az élet, az tévedett! Rob Pardo bejelentette, hogy van egy negyedik fejlesztőcsapat is, akik egy next-gen MMO-n dolgoznak, melynek semmi köze a WoW-hoz vagy a Diablohoz. Esetleg StarCraft MMO vagy Lost Vikings? Vagy ne adj isten egy új univerzum?
637 0 0 Tech Izé
Hogyan kell gyorsan sok halat fogni...

(Frissítés: köszönjük, már volt.)
7691 1 39 Izé
Maccoyi: Ja, ismerős a szitu! Hogy fagyna meg a fejük.....
Tomcsisz: Az egyik innen tavolabbi falu kornyeken megy a vasut. Mivel hogy elektromos meghajtasu mozdonyok van [...]
Derill: a csónak körül áramot vezetnek a vízbe és a szegény halak meg menekülnek a vízből? ezért [...]
Mind a 39 komment
a Die Hard: With A Vengeance(Az Élet Mindig Drága(hát még a benzin)) zenéje

Die Hard - Ants Go Marching

A Film (wiki)

az Isteni Bruce

When Johnny comes marching home

Die Hard: With a Vengeance - ACTUAL Marching Song - Version2

Die Hard: With a Vengeance - ACTUAL Marching Song

Na szóval ezek nagyjából ugyanazok, de mégse, ezt abból is kilehet találni, hogy külön linkeltem mindet:)
895 2 2 Zene Izé
MStipee: "az Isteni Bruce" aszittem vmi aktfotósorozat lesz a link alatt ilyen linkkel xDD
ZeroO.: még mindig a posztszövegen szakadok:DD
Mert nyalni csak úgy lehet,
Ha élvezzük az ízeket.
Nézzétek csak a cicuskát,
hogy nyalogatja a nyalókát. :)

(minden cica szeret nyalakodni, nem tudtad Macc? :))
2745 0 6 Izé
livy: A cicás poszt :D Aranyos nagyon (:
CRaPtRaSH: Balázs: ugye??:] Dawe: várjuk szeretettel
Dawe: ilyen videót bármikor tudnék csinálni, akár pulival is :D
Mind a 6 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a durián, ez a sokak által visszataszítónak tartott, ám nagyon ízletes gyümölcs. Olyan a szaga mint a rohadt sajtnak, annyira büdös, hogy a repterekről is kitiltják.

1936 1 25 Izé
BlackHawk: a licsit nagyonszeretem.:D aznagyon finom.
Re-Peet: elég, ha fordítasz :)
MStipee: Jííí, egész sokan kommenteltek, na akkor majd küldök még ilyen gyümölcsizét ;) Postszegén [...]
Mind a 25 komment
Ezt a számot nem tudtam sokáig ki adja elő, ma reggel álmodtam meg a szöveg egy kis részletét, és így kerestem meg első dolgom volt, hogy posztolok ...thx a Guglinak : D Bizonyára mindenki tudja, hogy ez a Csellengők című -eltűnt gyerekek után kutató- műsornak a zenéje....a videó különlegessége, hogy a képeket az adott országban lévő "csellengőket" vágták bele... ha jól emlékszem így volt ez a magyar verzióval is (eddig a youtube-on találtam brit és amerikai verziót...)

Soul Asylum - Runaway Train


Ők egy amertikai alter rock banda, 1983-ban alakultak, 1994-ben a Runway Train-ért megkapták a Legjobb Rock Dal-ért járó Grammy-díjat.1992 -ben "Grave Dancers Union" album kétszeres platinalemez, az 1995-ben "Let Your Dim Light Shine" című lemezükért platina lemezt kaptak, ez volt a banda utolsó nagy sikere...

 

dalszöveg

Több infó

Több szám:


Misery (itt a cd-gyárról emlékeznek meg gondolom : D)

Black Gold (a kőolajról és a hozzá tartozó üzeltről)

Can't Even Tell
558 3 7 Zene Izé
Skatopia: http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=766
Ganja Master: köszi : )
Purple: az oldalnak nem tetszett valami, kicseréltem a linket
Mind a 7 komment
Régebbi postok...