Armin Van Buuren - Sail
Tudom, hogy van fent már egy pár zenéje, de nekem ez a kedvencem!
500
0
Zene Izé
"És kezded megérteni, hogy a csók nem pecsét és a bók nem esküszó."
Valószínű mindegyikőtök kapott és adott már bókokat. Feltételezem volt nagyon és kevésbé sikeres is, humoros, vagy netán undok is ezekből...
Most mindenki leírhatja a bókos élményeit! :)
6338
10
Izé
Dj Sava & Connect-R - Sunshine
(még hogy nem jó a román house...)
465
0
Zene Izé
Ezután elmondhatod, hogy aki használja, a kezedből eszik!
2493
0
Izé
Most már mindenhez gumi kell! :D
7608
1
Izé
A Microsoft új egeret tervezett laptopokhoz. Összehajtható, így szállításnál praktikusabb, valamint súlya is kisebb. Vezeték nélküli, így egy kis USB-s jelvevő egység is jár hozzá, ami olyan apró, hogy a laptopba dugva fel sem tűnik, hogy ott van, és akár állandó jelleggel benne is felejthetjük. Megjelenése az ünnepi szezonra várható, és kb. $60 lesz.
1248
0
Tech Izé
Nile - Sacrifice Unto Sebek
Amerikai death metal - istenségek, 1993 óta.(Meg is lepődtem, hogy még nem küldte senki)
I nfó
Execration Text
Black Seeds Of Vengeance
Sarcophagus
277
0
Zene Izé
Richard Cheese and Lounge Against the Machine - Closer (NIN)
Las Vegasi paródiabanda, népszerű pop, rap, rock és metal előadók slágereit dolgozzák fel : )
Még infó
Több bolondos dallam Richard Cheese-től:
Freak on the Leash (KoRn)
Crazy (Britney Spears)
Chop Suey (SOAD)
What's my age again (nem tom ki az előadó, segítsetek!)
Beat it (Jacko- egy kicsit (de tényleg kicsit) Balázsnak : ) )
Sunday Bloody Sunday (U2)
Enter Sandman (Metallica) (ha itt vki megtudná mondani a gémet, amiből készült a videó, akkó megköszönném neki :))
Star Wars Cantina
Rape me (Nirvana)
Smells like teen spirit (Nirvana)
Vanilia ice (Ice Ice Baby) - (ez lenne a
Chocolate Rain párja?? XD)
Insane in the brain ( Cypress Hill)
Hash Pipe (Weezer) - (nemtom Purple hogy ismerted-e ezt a számot de engem megtévesztett a címe : D )
Milkshake (Kelis)
Down with the Sickness (Disturbed)
People=Shit (Slipknot)
Gin & Juice (Snoop Dogg)
(tudom, tudom volt már, de ez a post eléggé részletes és sokatmondó, hogy nyilvánosságot érdemeljen :D - Purple)
958
2
Zene Izé
azon kevés nők egyike, akik tudnak zsákolni. és azon férfiak egyike, akik
azt hiszik, hogy
tudnak
978
0
Sport Izé
Coldplay - Fix You
Tudom, hogy volt már Coldplay post, nem is egyszer, de ezt a számot minden laikusnak meg kell hallgatnia..
..aki pedig szereti őket, azok ezzel nyerjenek mégnagyobb kedvet a szeptember 23-i koncerthez (ha eddig még nem csinált nekik kedvet hozzá senki ;) )
398
0
Zene Izé
Hogy nyalassunk hajat!
(a mai második macskás post bungle emlékére...)
2304
0
Izé
Aladdin (1992) c. animációs film egyik betétdala - A whole a new world
Imdb
Wikipedia
Több Dal a filmből:
Arabian Nights
One step ahead
Friend like me
Prince Ali
(Tudtátok hogy Aladdin karakterét és arcát
Tom Cruise -ról formázták?!)
722
3
Zene Izé
Errtu mondta,hogy ezek izék.Hát legyenek azok... :D
1301
0
Tech Izé
Csodálkoztam, hogy még senki sem küldte...
O-Zone - Dragosta Din Tei
(mert már lejárt lemez? - Purple)
402
0
Zene Izé
Kikaptak Malagában a Kemény-legények. Nézd meg hogyan.
Szerbia-Magyarország 8:7
1583
0
Sport Izé
Figyelem! Gyengébb idegzetűeknek NEM ajánlott!
A halál 1000 arca
Az 1978-as, John Alan Schwartz által rendezett A halál ezer arca a világ egyik legismertebb botrányfilmje. A nyolcvanas években Magyarországon is hódított az illegális, narrátoros VHS-kópiák korában, ám hivatalosan soha nem lett bemutatva hazánkban, hiszen sok más országgal együtt itthon is tiltólistára került. 2007-ben azonban végre nálunk is lehullt a lepel, és a nyilvánosság elé került ez a méltán hírhedt kultfilm.
A sokkoló dokumentumfilm emberek baleseteit, emberi életek pillanatok alatt történő elmúlását mutatja be mindenféle félrebeszélés és finomkodás nélkül. A később sorozattá váló A halál ezer arca kendőzetlenül és brutálisan mutatja meg, mennyit ér az életünk – mennyi halálos veszély leselkedik ránk a világban.
(Azt viszont szeretném még hozzátenni, hogy .::JunKieEQ::. által hallottam a filmről, úgyhogy őt tessék szidni érte... és persze engem, mert beküldtem! ;) )
3646
2
Film Izé
a jósnők ideje lejárt.... Daniel Negreanu megmondja még azt is, hogy mire gondolsz.
851
1
Sport Izé
Hölgyeim és Uraim!
Történelmi pillanat ez, ami a jövő egy lehetséges kis szeletét mutatja meg nekünk.
Hazánkból is elérhető az Itunes Store, hivatalosan, legálsan.
Igaz ugyan, hogy egyelőre csak az Iphone AppStore használható és a zene/fim vásárlás még nem, de ami késik nem múlik.
1186
0
Tech Izé
Ekkora megahátast még senki se látott. Csoda hogy túlélte!
12664
2
Izé
Remélem, hogy egyszer majd mindenki eljut a Dubai-i síparadicsomba! ;)
991
0
Sport Izé
Scatman John - I'm a Scatman
Stílusalkotó. Kár, hogy 99'-ben meghalt :(
Wikipédia
329
2
Zene Izé
Wishmaster című szám sokak fantázáját elindította hogy videóklippet csináljon hozzá!
Most itt van egy Disney változat.
7233
3
Izé
Rhapsody - Emerald Sword
Semmi üvöltöszés, törés-zúzás, vagy hörgés, ez skandináv stílusú power metal, a mesélős fajtából, de OLASZOK! Amitől különleges, hogy hegedűt is használnak.
923
0
Zene Izé
Behemoth - Conquer All
Lengyelország egyik legismertebb extrém bandája. Kíméletlen black/death metaljuk hazánkban sem ismeretlen.
Küldeném csicsillának:) Linkeltem még párat, hogyha megjön a kedved a headbangeléshez, akkor legyen mire;)
Slaves Shall ServeDecade Of TherionInner SanctumAs Above So Below
376
0
Zene Izé
Hogyan nullázzunk le egy BMX-et.
(és persze magunkat is)
10327
2
Izé
Suffocation - Abomination Reborn
Amerikai zenekar amely 1990-ben alakult New Yorkban. Ők alkották meg a "brutal death metal" sítlust azzal, hogy a "régi" death metal elemeket keverték a technikás-ritmikus elemekkel.
Surgery Of ImpalementInfecting The CryptsPierced From WithinJesus WeptMass Obliteration
332
0
Zene Izé
The Rembrandts - I'll Be There For You
A
Jóbarátok c. sorozat főcímdala.
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem a világ legjobb sorozata:)
830
3
Zene Izé
Heaven Shall Burn - Endzeit
Sokan azt hiszik a nevük alapján, hogy vallás ellenesek, pedig nem azok. Sőt a zenekarból 4-en vegetáriánusok. A zenéjükkel és szövegeikkel támogatják az antifasiszta és antirasszista mozgalmakat!
InfókThe Weapon They FearArmiaCounterweight
428
1
Zene Izé
Nelly Furtado - All Good Things
Nos:)Hát az úgy volt, hogy reggel ment a rádióba és megszerettem:D
u.i: megszokásból Metalba tettem xD
445
1
Zene Izé
"Kisfiam, mondtam már, hogy ne játszadozz az étellel!"
Részemről bocsánatos bűn lenne ez esetben! :)
7504
4
Izé
Boldog szülinapot nagyi! Nálatok hogyan reagálna?:D
11401
3
Izé
5 "csináld magad" bicaj
4322
0
Autó Izé
5 "csináld magad" bicaj
4311
1
Izé
lvl70 Elite Tauren Chieftain - I am murloc
(hamarosan lvl80 ETC lesz a "zenekar" neve)
/*azt hittem, hogy ez nem illik erre az oldalra, de Samwell után...*/
honlapjuk:
WoWWiki
másik két számuk:
Storm, Earth and Fire (aka Power of the Horde);
Rogues do it from behind
452
2
Zene Izé
Aki azt hitte, hogy a Diablo 3 leleplezése után a Blizzardnál megállt az élet, az tévedett! Rob Pardo bejelentette, hogy van egy negyedik fejlesztőcsapat is, akik egy next-gen MMO-n dolgoznak, melynek semmi köze a WoW-hoz vagy a Diablohoz. Esetleg StarCraft MMO vagy Lost Vikings? Vagy ne adj isten egy új univerzum?
637
0
Tech Izé
Hogyan kell gyorsan sok halat fogni...
(Frissítés: köszönjük,
már volt.)
7691
1
Izé
a Die Hard: With A Vengeance(Az Élet Mindig Drága(hát még a benzin)) zenéje
Die Hard - Ants Go Marching
A Film (wiki)
az Isteni Bruce
When Johnny comes marching home
Die Hard: With a Vengeance - ACTUAL Marching Song - Version2
Die Hard: With a Vengeance - ACTUAL Marching Song
Na szóval ezek nagyjából ugyanazok, de mégse, ezt abból is kilehet találni, hogy külön linkeltem mindet:)
895
2
Zene Izé
Mert nyalni csak úgy lehet,
Ha élvezzük az ízeket.
Nézzétek csak a cicuskát,
hogy nyalogatja a nyalókát. :)
(
minden cica szeret nyalakodni, nem tudtad Macc? :))
2745
0
Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a
durián, ez a sokak által visszataszítónak tartott, ám nagyon ízletes gyümölcs. Olyan a szaga mint a rohadt sajtnak, annyira büdös, hogy a
repterekről is kitiltják.
1936
1
Izé
Ezt a számot nem tudtam sokáig ki adja elő, ma reggel álmodtam meg a szöveg egy kis részletét, és így kerestem meg első dolgom volt, hogy posztolok ...thx a Guglinak : D Bizonyára mindenki tudja, hogy ez a Csellengők című -eltűnt gyerekek után kutató- műsornak a zenéje....a videó különlegessége, hogy a képeket az adott országban lévő "csellengőket" vágták bele... ha jól emlékszem így volt ez a magyar verzióval is (eddig a youtube-on találtam brit és amerikai verziót...)
Soul Asylum - Runaway Train
Ők egy amertikai alter rock banda, 1983-ban alakultak, 1994-ben a Runway Train-ért megkapták a Legjobb Rock Dal-ért járó Grammy-díjat.1992 -ben
"Grave Dancers Union" album kétszeres platinalemez, az 1995-ben "
Let Your Dim Light Shine" című lemezükért platina lemezt kaptak, ez volt a banda utolsó nagy sikere...
dalszövegTöbb infó
Több szám:
Misery (itt a cd-gyárról emlékeznek meg gondolom : D)
Black Gold (a kőolajról és a hozzá tartozó üzeltről)
Can't Even Tell
558
3
Zene Izé