REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Veres Zoltán magyar műrepülő Európa-bajnokunk lélegzetelállító mutatványai.

1360 4 6 Izé
E.Dé.i.eN.A: Hihetetlen milyen könnyedén kezeli a repülőgépet, nagyon ügyes, le a kalappal elötte!!!!!
tian: Én ezt a faszit ismerem személyesen...hihetetlen egy alak:D Úgy száll be a gépbe, ahogy én min [...]
GTracer: Remelem hoszu elete lesz es termeszetes halallal hal meg nem az ujsagok cimlapjara kerulve. Fantaszt [...]
Mind a 6 komment
Veres Zoltán magyar műrepülő Európa-bajnokunk lélegzetelállító mutatványai.

1405 0 1 Sport Izé
papaluige: fantasztikus!
Élőkép a Nemzetközi Űrállomásról kb. 19:00-tól 7:00-ig, ugyanis ekkor alszanak az asztronauták. Ja és ezen az időn kívűl térképen láthatod, hogy épp merre is járnak, lehet hogy pont fölötted úgy 350 km-rel feljebb. :)
9905 6 8 Izé
Ravennë: Beküldő: norbertvincze www.ustream.tv/channel/10414700 blogs.discovery.com/inscider/2014/01/watch- [...]
Laci: És visznek pótalkatrészeket is a vízregenerálóhoz. Úgy hallottam, hónapok óta pisit isznak [...]
hodosy: várják a discoveryt!!!
Mind a 8 komment
Repo! - A genetikus opera (Repo! The Genetic Opera)

A Fűrész producereitől!
A nem túl távoli jövőben belső szerveket pusztító járvány söpör végig a világon. A borzalmakon, mindenki nagy megmentőjeként, a GeneCo lesz úrrá: a biotechnológiával foglalkozó cég jó pénzért szervátültetést ajánl megoldásként. Ám akik nem fizetnek időben, azokat a cég emberei levadásszák, a szerveket pedig visszaveszik.
Ebben a rút világban, hol az operáltak drogokon élnek, az embervadászok pedig a törvény védelme alatt állnak, egy fiatal lány (családja rejtélyes történetét feltárva) gyógymódot keres ritka betegségére...
Előzetes
1735 0 0 Film Izé
Alfie

Alfie (Jude Law) igazi szívtelen szívtipró. A nagy nőcsábász hírében álló jóképű angol úriember nem tud ellenállni egyetlen nőnek sem, és szerencséjére - vagy balszerencséjére - alig találkozott még olyan nővel, aki neki ellent tudott volna állni.
Molett, vagy sovány, fehér, fekete, vagy sárga, alacsony, vagy kosaras-alkat, neki egyre megy. A lényeg: becserkészni a napi "áldozatot", irány az ágy, aztán máris jöhet a következő.
Alfie-nak csak egyetlen komoly elve van: ne randevúzz egyedülálló anyukákkal, mert nemcsak egy gondot veszel a nyakadba!
A világ legnagyobb nőcsábászáról szóló klasszikus angol vígjáték legújabb feldolgozásában eredeti filmes megoldásokkal, nagyszerű sztárokkal és rengeteg poénnal találkozhatunk. Nyugodtan mondhatjuk, hogy az Alfie olyan, mint a Szex és New York férfi szemszögből!
Előzetes
694 3 1 Film Izé
Lee88: ez egy állati jó film, magyar szinkronnal ajánlom. Nagggyon nem azt adja amit vársz tőle :D
Michael Berryman amerikai színész. Főleg horrorfilmekben szerepelt (ki hitte volna). ;)
5741 1 0 Film Izé
Nagy társkereső-körkép

Hogyan találd meg a nagy Ő-t?
947 0 0 Pink Izé
2 hét, 1 nadrágméret

Intenzív, zsírgyilkos edzésterv
872 0 9 Pink Izé
csillaghal: nagggyon jó ötletnek tartom :D
neomatsek: nem rossz gondolat:D:D:D fogyi.ize.hu
Derill: azért jön ennyi fogyi módszer, hogy senkinek ne lehessen olyan kifogása "hogy ó hát én már m [...]
Mind a 9 komment
Ha már volt alvó országház, akkor most jöjjön egy alvó ország alvó népének (rém)álma, lehetne tanítani az iskolában, oviban, csak hogy szokják a gyerekek.
7152 8 9 Izé
izébigyó: Sas az hígfos prolihumor, annak is a legalja... A Showder Klubos "brigádból" nekem Kőhalmi Zolt [...]
Békatallér: Nekem Nagy Bandó a humorával mindig is a lakótelepet idézi lehet, hogy a Kocka utca miatt. Ő ki [...]
izébigyó: "Sokkal többek lettek volna, csak még nem érkeztek meg a Don kanyarból..." Itt lefordultam majdn [...]
Mind a 9 komment
Ami a labdasportokban a labdaszedő az a nascarban a kerékszedő. :)
695 0 0 Sport Izé
Kid Cudi - Day And Night

Kid Cudi Vs Crookers - Day 'N' Nite (Out NOW)

Nagyon nagy mind a két verzió...:D
739 3 0 Zene Izé
Nagy a hőség Ausztráliában
4279 6 7 Izé
gergeli.: inkább még jó hogy nem itt élnek, tuti már meghaltak volna...
Mr PIMP: Nekem kell egy ilyen:D
Darklightangel: szegénykék!de aranyosak!kár hogy itt nem élnek:(
Mind a 7 komment
Egy bazi nagy kék bálna.
Elméletileg életnagyságban a monitorodon.
13688 14 49 Izé
eol: Hát... sejtettem, hogy te nem gondolod komolyan, de nem mindenki olyan okos ám mint te :P Ha olyan [...]
mekszamnojz: jajj.... én álmomban nem gondoltam volna hogy ezt kommentem lesz aki komolyan veszi :S :D
eol: Jó az észrevétel, de az életnagyságú azt jelenti, hogy a monitoron 1:1 méretben jelenik meg, [...]
Mind a 49 komment
Szép nagy Lacoste hálózsák! :)

+ bonus videó: így fotózkodj egy élő példánnyal. ;)
8608 2 18 Izé
Balázs: Gustav a neve, film is van rólla http://www.pestiest.hu/cikk/56277/husevo szal ennyi:)nem kamu:)
Tybbah: honnan veszed hogy nem rabolja el?? beszélgettél már modellel ? xD
Errtu: Ma este akkor sokszor fel fogsz sírni. :D
Mind a 18 komment
Running Free - Ali Campbell and Beverley Knight

Ezzel a posttal is szeretném terjeszteni az igét, a hazai underground zenekarok népszerűsítését. Mert meg kell valljuk, hogy nem nagyon vannak játszva sehol sem, egyedül az MR2, aki felkarolja őket. Ők az egyik kedvencem. :)
791 1 0 Zene Izé
The Underdog Project - Summer Jam

Egy nagy sláger, remélem mindenki emlékszik még rá...:D
951 4 2 Zene Izé
babyFlash: Ez olyan jóóóó szám:) Tudom, h régi meg minden, de hatalmas:)
gubaera: Ez nagyon-nagy sláger volt,de még most is szívesen hallgatom.
Havranek - Az őrület első napja

Teljesen új formáció, házi felvétel, egy gitáros+egy énekes, aztán ez lett belőle...  Kezdetben, kizárólag alkoholos és egyéb befolyásoltságban együtt jam-elő két ember aszonta egyszercsak, hogy fogjunk egy lapotopot, meg írjuk meg a szöveget, vagy keressünk egy régit(jelen esetben) fogjuk meg a gitárt, játsszunk valamit, ami jól esik. Aztán meg otthon pszichedelizáljuk, aztá lett alter-rock-triphop, bódogság, békesség...
649 0 0 Zene Izé
Defiance

A Bielski testvérek - miután elveszítik családjukat - a közeli erdőbe menekülnek az SS elől. Tuvia, a nagyobbik fiú viszont bosszút áll szülei halálán, majd megment pár zsidót a biztos haláltól. Az erdei menedékbe aztán szép lassan szállingózni kezdenek a zsidók, akiknek a létfenntartására megalakul a Bielski brigád. A brigád hirtelen ismert lesz a zsidók közt, így a tábor létszáma rohamosan növekszik. Az élén álló két testvér pedig egyre jobban eltérő véleményen van az életben maradáshoz szükséges alternatívákról...

Előzetes: youtube | apple
958 0 0 Film Izé
Farm Frenzy - Pizza Party

 (nálunk már az egész család ezt tolja :D)
10995 15 47 Game Izé
erik212: Najó ink itt írom le hogy akárki le tudja tölteni! 1. sima: http://www.download-free-games.com/a [...]
adry0209: El tudnád nekem küldeni az összes full részt?! jaadri@freemail.hu-ra
erik212: Ha le akarjátok tölteni a full verziót akkor innen töltsétek!:http://www.spintop-games.com/arca [...]
Mind a 47 komment
A Boszorkány-hegy (Race to Witch Mountain)

A The Rock néven elhíresült pankrátorból lett színész, Dwayne Johnson egy újabb kaland-vígjátékban mutatja meg tehetségét, amelyet a Disney készített.
Johnson egy taxisofőrt alakít, aki két paranormális képességekkel rendelkező gyerek védelmére kel, akiket földönkívűliek üldöznek.
Magyarországi bemutató: 2009. március 26.

 
1082 0 0 Film Izé
Újabb gyöngyszem a Maunika showból (tegnapi adás).
Szerintetek ez talán megrendezett? :) Mert szerintem nagyon nem...
15889 6 44 Izé
|-=O=-|: WWE vs. Mónika Show http://www.youtube.com/watch?v=mQ2T2k3y7T8
|-=O=-|: Így rángassa meg "játszásból" valaki a hajad, majd rájössz... Én láttam épp ezt a részt, [...]
mephistto: de azért egy kartonfal mögé ültették le ne mvezették ki vicc meg van játszva :D
Mind a 44 komment
Svéd turisztikai film 1936-ból

A 10 és fél perces alkotás 1936-ban készült és van benne minden: légifelvételek, Halászbástya, díszőrség, Lánchíd, néptánc (kötelékben végrehajtott borospalack-szlalom, már ezért érdemes megnézni!), Hősök tere, Nagy-Magyarország virágokból, Vajdahunyad vára a Városligetben Egy több mint hetvenéves, a magyar székesfővárost bemutató turisztikai filmre bukkantak a svéd közszolgálati tévé archívumában. A *Bada i Buda*, azaz Fürdőzz Budán! című, tíz és persze fő attrakcióként Budapest fürdői, melyeket a riporter a világ legszebb fürdőinek nevez Európa legszebb városában.
A minősége nagyon jó, a képek hihetetlen frissességükkel azt a benyomást keltik, mintha ott, vagy inkább AKKOR itt lennénk! Valóságos időutazás! Régi Böske-híd, régi autók, régi fürdőruhák, régi hullámfürdő(!), régi falombok régi szélben, stb. Oh! Megjegyzendő, hogy még üresek a domboldalak! Ahhoz képest ma már hogy teleépült.

(Nem volt szívem átírni az eredeti szöveget. Cableguy)
5595 14 9 Izé
brandboy: Kár, hogy nem sikerült ennyire szépen visszaépíteni se a Parlamentet, se az Erzsébet-hidat, é [...]
Schwed: Jó kis film, meg előny ha tudsz svédül, mert úgy érdekesebb :)
sahinel: Komoly hogy 30 évvel később kb ugyanilyen képeket láthatunk. semmit nem fejlődtünk kb. Csúny [...]
Mind a 9 komment
Svéd turisztikai film 1936-ból

A 10 és fél perces alkotás 1936-ban készült és van benne minden: légifelvételek, Halászbástya, díszőrség, Lánchíd, néptánc (kötelékben végrehajtott borospalack-szlalom, már ezért érdemes megnézni!), Hősök tere, Nagy-Magyarország virágokból, Vajdahunyad vára a Városligetben Egy több mint hetvenéves, a magyar székesfővárost bemutató turisztikai filmre bukkantak a svéd közszolgálati tévé archívumában. A *Bada i Buda*, azaz Fürdőzz Budán! című, tíz és persze fő attrakcióként Budapest fürdői, melyeket a riporter a világ legszebb fürdőinek nevez Európa legszebb városában.
A minősége nagyon jó, a képek hihetetlen frissességükkel azt a benyomást keltik, mintha ott, vagy inkább AKKOR itt lennénk! Valóságos időutazás! Régi Böske-híd, régi autók, régi fürdőruhák, régi hullámfürdő(!), régi falombok régi szélben, stb. Oh! Megjegyzendő, hogy még üresek a domboldalak! Ahhoz képest ma már hogy teleépült.

(Nem volt szívem átírni az eredeti szöveget. Cableguy)
6305 1 0 Film Izé
Elindult az IngyenPia.hu

Tudd meg mikor, hol ihatsz ingyen, vagy nagyon olcsón a budapesti éjszakában! Szerintem hiánypótló.
4362 6 3 Izé
frenkslogan: Neem, bár kétségkívül az egyik kedvencem :)
alphadog: frenkslogan, ez a te oldalad? Csak nem ez a komment adta az ötletet a Pia post alatt? :) http://www [...]
frenkslogan: Ha tudtok helyeket, ahol valami király akció van, akkor küldjétek el az oldalon! Létkérdés eg [...]
Bart Simpson's Naked Skate
4334 3 1 Game Izé
bató: höhö, ez jó :D
Zodiac

Izgalmas, fordulatos, valóságos-ez a három jelző nagyon ráillik a  Zodiac c. filmre. A sztorit az élet írta, így a forgatókönyvíróknak és a rendezőnek csupán mozivászonra kellett adaptálnia a két elszánt sajtó -munkás (Jake Gyllenhaal és Robert Downey Jr. ) harcát a Zodiákus ellen. A sztori olyanyira életszagú, hogy a  tipikus, kudarcból fakadó lét-drámák megtapasztalása( alkoholizmus, meghasonlottság stb.) által súlyos árat fizetnek filmünk főhösei azért az egy-két lépésért, amivel közelebb kerülnek a Zodiákus-gyilkoshoz. Ebben filmben az egy-két lépés hossz azonban nem mindig számít előnynek ...
741 1 4 Film Izé
csicsilla: hááát a végén marhára felcseszte az agyam hogy nem tudtam meg konkrétan az a faszi tette e va [...]
Toffy: Hát őszintén én ezt a filmet nagyon vártam mert jók voltak a trailerek és érdekelt a sztori [...]
Cromex: Hát tényleg elég dúrva. Főleg, hogy valós történet, és még mindig nincs meg a tettes :).
Mind a 4 komment
Foreign Beggars Feat. Skinnyman - Hold On

UK HIP-HOP, Nagyon beteg klipp, ajánlom mindenkinek szeretettel...:D
873 2 1 Zene Izé
jethro: brutálisos tényleg :)
Szegény teki ezt nagyon benézte, bár élvezi. :D
10545 6 24 Izé
bungle: David Attenborough hangjával: www.youtube.com/watch?v=f7Z5k1_LgkE :D
Purple: de milyen "átéléssel" mondja :DD
bungle: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=104337 Wow! :D
Mind a 24 komment
Tárgyaink története

A pár nappal ezelőtti videó eszembe juttatta ezt a valamivel érdekesebb és kézenfoghatóbb videót, noha Amerika-orientált, nagyon ajánlom mindenkinek, mutassátok meg másnak is.

Tessék elgondolkozni a látottakon s hallottakon. Köszönöm a bolygónk nevében is.

(bocsánat a szegényes minőségért és láma post szövegért)
3710 12 5 Izé
Erunder: Halál, űr (bár az már nem sokáig, sőt lehet h már most is elég szennyezett hisz már ott is [...]
konvejor: undorító, de egy kérdés, és várom a válaszokat: Hova tudok menekülni ez ellen és mit csiná [...]
TeamCo.: ez még nem jelenti azt hogy nem éljük fel a környezetünket.
Mind a 5 komment
Tud valaki egy kicsit szlovénül, mert nagyon kiváncsivá tett a térkép... :D Vagy láttad már valahol ezt a térképet? (Remélem, hogy nem csak én vagyok rá kiváncsi). Szóval mit írhanak a blogban?
7039 6 31 Izé
Laci: Most beszéltem Nostradamus-szal. Aszongya, készüljünk a legrosszabbra, mert azontúl csak kellem [...]
weedorgasm: ouch...ez durva...és egyben félelmetes is xD
Vorsika: Nem tudja valaki,hogy mi az a zene,ami az oldalon szól?
Mind a 31 komment
Ed Rush & Optical - Chubrub

Na mi van itt???? A  legújabb szerzeményük??? :)

Nagyon ajánlom mindenkinek, elég komolyra sikeredett...!!!! CSEKKDISZ!!!
900 4 1 Zene Izé
vöri: http://www.youtube.com/watch?v=8B-T3iDL-Rg&feature=player_embedded#!
Koffeinkalkulátor: Mennyit ihatunk 1 nap?
856 1 2 Pink Izé
neomatsek: nem sok az egy kicsit?
Loreley: Én napi 6 adag kávét egy kis energiaitallal körítve szoktam meginni.
.hack//GU Trilogy

Előzetes
Egy érdekes anime ami az RPG világáról szól, tehát a szereplők RPG karakterek, a színvilág és a grafika egyszerűen lenyűgöző, és a film alatt halható zenék is nagyon jók!

Egy probléma van az anime-vel kapcsolatba, aki nem tudja mi az a RPG annak nem biztos hogy tetszeni fog, bár a mese szinvilága ígyis biztos lenyűgőzi...
725 2 0 Film Izé
Friss, ropogós, minden hájjal megkent előzetes érkezett a legújabb Harry Potter részből, a Harry Potter and the Half-Blood Prince, amit július 17-én mutatnak be a nagyközönségnek.
1397 1 9 Film Izé
Erunder: Egy másik előzetes, eddig nekem ez az előzetes tetszik a legjobban, és tartok tőle, hogy a film [...]
Jozeph: Akkor kevertem a szezont a fazonnal. Habár ez is man meg az is man. Úgyhogy egykutya. Azt mondjuk [...]
kasy: Igazad van, elírtam csupán. A hetedik történet lesz két filmben feldolgozva amik 2010 és 2011- [...]
Mind a 9 komment
A nagy kínai fogtorony.
1975 1 2 Izé
bigyminyő: Ha kell a kici kínainak fogpótlás innen választhat kedvére.....:)
.Izis.: Undi.
SUPERDIGITAL
Madarász István legújabb kisfilmje, azé a srácé aki a náci időutazós filmet is rendezte. Nem mellesleg ezzel a munkával megnyerte az idei AXN fesztivált. Néznék már tőle egy nagyjátékfilmet!
922 3 0 Film Izé
Végre, végre, végre! A nagyra tartott Michael Mann legújabb mozija, a Public Enemies végre előrukkolt első, igencsak hosszú kedvcsinálójával, így nem kell péntekig várnunk!
4742 3 13 Izé
pepeti: Nagyon jó filmnek ígérkezik:) Dillinger Escape Plan! :D
alphadog: Szívesen. Látom már Shifty is beírta az oldalukra a linket. :)
pr0t3st: és megvan alinknélis ugyanaz:D zsiiir:D
Mind a 13 komment
Végre, végre, végre! A nagyra tartott Michael Mann legújabb mozija, a Public Enemies végre előrukkolt első, igencsak hosszú kedvcsinálójával, így nem kell péntekig várnunk!
4460 3 1 Film Izé
Erunder: Tegnap néztem meg. Még viszonylag friss az élmény. Egész jó kis film. Ugye aki ismeri John Dil [...]
Aki nagyon rá van kattanva az e-book-ra. Vagy sokat utazik.
825 0 0 Tech Izé
Tudom volt már egy post nagyjából erről, de most gondoltam írok bővebben a témáról...

Palau köztársaság a Karolina-szigetek legnyugatibb szigetcsoportján helyezkedik el, 241 szigetből áll. Az egyiken található Medúza tóban 10 millió medúza él, mivel nem veszélyeztetik őket ragadozók. Több száz évvel ezelőtt a tó összeköttetésben állt az óceánnal, de ahogy a tengerszint csökkent, az algában gazdag tóban ragadt állatok elszaporodtak. Mivel nem leselkedik rájuk veszély, a csalánsejtjeik legyengültek, így csípésük nem jelent veszélyt a tóban fürdőzőkre.

4536 8 23 Izé
Maccoyi: 14 látványos medúza: http://www.environmentalgraffiti.com/news-most-beautiful-jellyfish-earth
Powaflips: nagyon jó poszt ,grat
TeamCo.: hehe de a 25 és a 2% között van némi különbség...
Mind a 23 komment
Régebbi postok...