REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ezen a vonaton tudják milyen a jó kiszolgálás
2531 0 3 Izé
hawkeye: Fogalmad nincs miről beszélsz. Az esztergomi vonalon pl. a Nyugatiból való indulás után 15 per [...]
sapkabarna: Lehet, hogy ott le lehet ülni az ülőkére. Egyrészt mert van olyan, másrészt pedig mert nem ke [...]
hawkeye: De az utasai se sz@rnak a vécékagyló mellé, mint ahogy az nálunk, egyes helyeken nagy divat... [...]
Hogyan készül a divat nadrág?
2455 0 1 Izé
leha: egyedi megjelenés egyéniségeknek
Van baj a fejekben....

A fiatalok között, sajnos az ehhez hasonló dolgok váltak népszerűvé
2693 0 13 Izé
VanZant: ✔ Igen.
solution45: Az a baj, hogy az ilyen megosztásokkal csak növelitek a nézettségét és ezzel az egóját az il [...]
VanZant: Na igen, valami hasonlót tapasztalok én is. Néha nagyon feldob ez az oldal, néha nem. Többnyire [...]
Mind a 13 komment
Az apáca című film után is elsüthető ez a poén
1472 0 0 Izé
A vegán család egy napja
1662 0 7 Izé
Ravennë: A fa fogkefe nem szemét, hanem hulladék. Erdőgazdaságban ültetett fából készül, miután kid [...]
akicker: Pont a hétvégén láttam egy riportot, ahol a fickó 1 vagy 2 hétig műanyag szemét nélkül pr [...]
Ravennë: A "zero waste" életmódot sokan félreértelmezik és ahelyett, hogy átgondolnák a dolog fontoss [...]
Mind a 7 komment
Egy jó hamburgert valaki :)
1285 0 0 Izé
Jól eltalálták a videó címét :)

Neptun tárgyfelvétel
3018 0 0 Izé
Vigyázat büntizé!

Ennél idegesítőbb dalt még nem hallottam...
1891 0 0 Izé
Ez a Marvel rajongóknak biztos tetszeni fog
1617 0 0 Izé
Leleményes kis divattrükkök
3471 0 0 Izé
Ebben aztán van erotika ;)
1395 0 0 Izé
Hát azért ezt sejteni lehetett  :)

Odahaza gondolom nincs választási lehetősége
1844 0 0 Izé
Legalább ebéd közben "nyugalom" van
2250 0 0 Izé
Nem kevés változás volt :)
2697 0 1 Izé
Csádi: Ezaz! Nézzünk videót képekről! Hatalmas ötlet. Közben hallgassunk ingyenes reklámzenét, mer [...]
Sózott meztelen csiga, antik szekrény hátulja  és kutyasz*r

Avagy milyennek találják az édességeket a kínai boltból a youtuberek
1252 0 0 Izé
A szakállnövesztés 911 napja
2386 0 2 Izé
krumpli5: *szakállnövesztés
drgore: Ez úgy lenne igazságos ha a felesége sem borotválkozott volna addíg. :P
Előzetes a norvég giga projektről

Vajon megvalósul?
3292 0 0 Izé
Egy korsó rament valaki?
1072 0 0 Izé
Ez egy igen furcsa kávézó...
3116 0 3 Izé
Tron65: Meg amikor reggel nyitsz és az összes hal ottvan megdögölve ...
Ravennë: Nap végén nem kell bajlódni a kőmosással.
qpci: Ez akkor jó, ha véletlenül leejted a telefonod. :)
Bárkiből lehet élsportoló :)
2121 0 0 Izé
Ilyen közelről még biztos nem láttad a téged körülvevő világot.
2932 0 0 Izé
Hát érdekes története van....

Gyerekeknek azért nem játszanám le
2049 0 1 Izé
mun: Mi a probléma vele?
Újabb Való Világot tűznek műsorra 
1339 0 1 Izé
qpci: Megérett a világ a pusztulásra.
Jönnek a baconok :)
1901 0 1 Izé
leha: Ne játsz az étellel!
Te vennél házat egy társasház belső udvarán?
3904 0 2 Izé
Ravennë: Ennyi pénzért nem.
drgore: Nem.
Ne felejtsétek, ma van az Állatkertek Éjszakája
689 0 0 Izé
Felháborító, hogy a Bázis Mentőállomáson ilyenek a körülmények

Képek
4936 0 3 Izé
Krea: Köszi, javítottam :)
Ravennë: Ui: a poszt linkjeivel valami nem stimmel. Ha a posztképre kattintok nekem nem nyit meg semmit, a s [...]
Ravennë: Szólni kell a Kétfarkú Kutya Pártnak... https://www.facebook.com/justanotherwordpresspage/video [...]
Miért játszunk játékokat? Ezt a kérdést járjuk körbe.
1133 0 0 Izé
Michelin csillag gyanús ;)
2246 0 0 Izé
Ilyen volt, ilyen lett :)
3624 0 0 Izé
Hagyj helyet a mentőautó mögött!

Sajnos van, akinek ezt külön jelezni kell
2300 0 1 Izé
Tron65: Nemjó! Nem odébbtenni kell, hanem átméretezni mondjuk szabványos 1:32-re. Ha benne az idióta, [...]
Megyeri Csilla után, Pirner Alma megnyilvánulása is nagy port kavart.
2951 0 9 Izé
palinkaman: Nem mindenkinek jött be úgy az élet, hogy az egészséges táplálkozásból, meg a tornázásbó [...]
vadonka: Arra célzok, hogy még a "szálkás" izomzat is sokkal gyorsabban alakul át zsírrá mint amikor v [...]
kerdojel: Szóval azt akarod mondani, ha nem edzel, akkor kevésbé leszel túlsúlyos? Az edzőtermi edzés n [...]
Mind a 9 komment
Azért van az a nézés, amitől az ember frászt kap
2704 0 5 Izé
akicker: Ha már vicces fejek, ezt a videót láttátok már? https://www.youtube.com/watch?v=KmtzQCSh6xk
vadonka: Orális szex közben a szemkontaktus ezzel a nővel amikor így néz rád. A hideg kiráz :D
vadonka: Áhh bazmeg nézni is rossz.
Mind a 5 komment
Azért szőrteleníthetett volna :)
1715 0 0 Izé
Vannak, akik mindenbe beleütik az orrukat
1874 0 0 Izé
Gyönyörűen falra vitték a város múltját
1994 0 0 Izé
Azért durva egy nagy darab nyers hússal, vegán buliba beállítani
2869 0 0 Izé
10 perces: Ahogyan elképzelem

1 perces: Amire azt hiszem így sikerül majd a rajz

10 másodperces: 1 óra rajzolás után ez a végeredmény :) 
3573 0 0 Izé
Nincs is cikibb annál, ha hajléktalannak nézik az embert, pláne akkor, ha csak segíteni próbál.
2004 0 0 Izé
Vannak, akik nagyon ráérnek :D
2638 0 0 Izé
Régebbi postok...