REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
50 nagyszerűen retusált  sztárfotó 
2241 1 3 Pink Izé
Glamdel: szerintem Jessica Albáé, Angelina Jolié és Reese Witherspooné is
eerix: Charlize Theron előtte képe sokkal jobb mint az utána.
DubleB: Hát van akinek tényleg szüksége volt a retusálásra, de olyan is volt, ami retusálás nélkül [...]
Roger Federer a svájci "Tell Vilmos". :)
1469 0 0 Sport Izé
Üvegpadlójú hőlégballonnal a város fölött
4043 1 10 Izé
csildi: Szerintem igy keszitik a Google Maps-hez a fotokat. :D Tudjatok mikor szalltam volna en be abba a se [...]
Nusihusi: Félelmetes:S Én ott szartam volna össze magam:D
cila: Hamár kosár, legyen kóser!
Mind a 10 komment
Burlesque

Christina Aguilera, és Cher együtt a filmvásznon. Aguilera-nak ez az első alkalma, hogy valódi színészi tehetségét is megmutathatja. Igaz a valóságtól nem egy túl elrugaszkodott karaktert kell alakítania.

Ali Los Angelesbe utazik, mert az a vágya, hogy énekesnő legyen, de ahogy az lenni szokott ez nem történik meg varázsütésre (ám később mégis szóval ez is egy picit bárgyú, modern, tündérmese), ezért először pincérnőként dolgozik egy szórakozó helyen, ahol majd felfedezik tehetségét. Ezeket a váratlan fordulatokat fel se bírom fogni, micsoda meglepetések!!
1366 2 4 Film Izé
Erunder: Ja van még egy ok. Szeretem megosztani a jókedvem tárgyát az emberekkel.
pepeti: Hát ez egy világverő sztori tényleg :DD
Erunder: Mert Hannah Montana is tetszik valakinek. :D
Mind a 4 komment
Szempillaspirál másképp
994 3 13 Pink Izé
Nas: Rusztikus sminkről nekem a szem alá adott monokli jut eszembe... :D Az is szép színjátszókör. [...]
Purple: de egyébként tényleg hasonlít, csak ő egyben van :D szerintem nem, mert elég konkrét ahhoz. [...]
Nas: :D Csak csipkelődtem. :P (Amúgy tényleg rá emlékeztet, ő szokta ilyen feltűnően kihúzni a s [...]
Mind a 13 komment
Egyél 1 kilót, fogyj felet naponta!
422 0 0 Pink Izé
Jim Denevan arról ismert, hogy vászna maga a természet. Legutóbb a Bajkál-tó jegére "rajzolt" csodaszép kör alakú mintákat 8 fős csapatával, több mint 13 négyzetkilométeren! A csoport a tó közepén egy jurtában lakott a folyamat idején.

2267 4 17 Izé
eol: Szerintem hagyja, hogy a kaliforniai 20-30 fok elolvassza :p http://www.jimdenevan.com/contact.htm
cila: És azt nem kérdezi meg senki, hogy amíg ők jurtázgattak, odahaza ki lapátolta el a havat a há [...]
izébigyó: http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1307391/Pictured-The-worlds-biggest-drawing-measur [...]
Mind a 17 komment
Jim Denevan arról ismert, hogy vászna maga a természet. Legutóbb a Bajkál-tó jegére "rajzolt" csodaszép kör alakú mintákat 8 fős csapatával, több mint 13 négyzetkilométeren! A csoport a tó közepén egy jurtában lakott a folyamat idején.

1812 1 1 Art Izé
xyz: Fenomenális! Fantasztikus! Művészet...
Heti 2 kiló mínusz, tartós fogyás - A zsírégető Demis Roussos-diéta
966 0 0 Pink Izé
A jogászok és a szex

" A felek megállapodnak, hogy a mai napon 16:00 és 17:30 óra között szexuális tevékenységet folytatnak, amelyben szerepelni fog legalább 2 (kettő) vaginális közösülés... a nő szabadon dönthet az aktus folytatásáról és annak feltételeiről. Amennyiben úgy dönt hogy az aktust nem folytatja, a férfinak 5 (öt) perc magányra van joga a kisszobában. "
1423 3 4 Pink Izé
Grimmgirl: áááhh !!!! ez nagyon flash :D
zeiksz: Nekem is tetszik - 10* végre.
Dopamin: ÁÁÁÁ!! xD Ezen szakadni kell!!
Mind a 4 komment
A legdurvább bosszúk szakítás után

Van, aki 150 kilós sztriptíztáncossal büntette exét, de olyan is akad, aki lepisilte a fogkeféjét.
1602 1 1 Pink Izé
DubleB: Az első nagyon kreatív, azon jót nevettem. A hármas meg már kicsit elvetemült is... bár nem t [...]
Hírességek Twitter képei
1936 0 1 Pink Izé
Balázs: Kevin Smith a legjobb xD
Sub Focus - Last Jungle
1165 1 1 Zene Izé
winkytct: tetszetos :D
Audi A7

Kívül-belül változtatható 360 fokban
 
2045 3 0 Autó Izé
A világ legszebb szigete, amit hamarosan elnyel a tenger
1321 0 3 Pink Izé
zeiksz: Mert valami gazdag idiótának tetszett, és a többi csóró balfasz azóta is szajkózza. :)
eerix: gondolom a feminások ettől nedvesednek be a legjobban
spider86: FREE ISLANDS! amúgy meg miért ez a legszebb?
Szerintem ezzel játszik... ;)

A fotót már talán láttátok (nap képe volt).
4821 2 4 Izé
eol: Ez annyira "amolyan", hogy az is :D Ez az első szereplése Marionak.
cila: Köszi. Ez jó. Igaz először hiába nyomogattam a zarrows key-eket, de bejött a fiam: "Kattints e [...]
Tooni: http://www.djgallagher.com/games/classics/donkeykong/game_flash.php
Mind a 4 komment
Pontos étrend fogyókúrásoknak a tuti eredményekért! A következőkben összegyűjtöttük azokat az általános alapelveket, melyek segítenek egészségesnek maradni, illetve a túlsúlyosaknak lefogyni.
342 0 0 Pink Izé
Az igazi Csillagkapu program  keretén belül az amerikai haderő a távérzékelés lehetőségét vizsgálta több éven át. Ugyan ma már hivatalosan lezárták, de ihletet még merítenek belőle olyan filmekhez, mint a Kecskebűvölők című tragédia paródia.

A sikerességéről megoszlanak a vélemények, de most mindenki eldöntheti maga ennek a valóságtartalmát.

Kattints ide, add meg az e-mail címedet. A kapott számsort írd fel egy lapra, majd nyomd meg a Submit gombot. Véletlenszerűen egy célpontot fogsz kapni a címedre (még ne nézd meg!), amit körül kell írnod, minden benyomást és fogalmat, ami csak eszedbe jut róla (anyag, szín, alak, stb., lehet még vázlat, rajz). Ha késznek érzed, megnyithatod a kapott pdf állományt és összehasonlíthatod a leírtakkal.

Kommentekbe jöhetnek a sikerélmények ;)
6563 5 44 Izé
Nas: Áhháá, A link. :D Ezt akkor fogom bárkinek elhinni, ha majd én adhatok neki 10 feladványt, am [...]
I. C. Wiener: Linket tudsz küldeni esetleg?
Gazdiablo: Az a fura hogy amikor ezt izolált körülmények között vizsgálták-az intuíció működését, [...]
Mind a 44 komment
Monsters

Hat éve már annak, hogy megváltozott a földi élet egy idegeninvázió miatt. Már nem az ember a domináns faj. Ebben a világban egy újságíró, és egy amerikai turista próbál biztonságos helyet találni.

A témája miatt hasonlít a District 9 című filmre, ráadásul ez is kevés pénzből készült. Vajon lesz is olyan jó és sikeres? Hamarosan megtudhatjuk (az előzetes biztató). Az amerikai mozibemutató október 29.-én lesz, magyarról természetesen még nem tudni, de szerintem az is előfordulhat, hogy nem is lesz.

Hivatalos honlap.
7980 4 27 Izé
|-=O=-|: Már felirat is van a riphez. ;)
.::JunKieEQ::.: Vagy megnéz... :DDD
Tooni: Pedig én is megteszem, minden filmet utálok, amelyikben George Clooney valaha is fog szerepelni.
Mind a 27 komment
Monsters

Hat éve már annak, hogy megváltozott a földi élet egy idegeninvázió miatt. Már nem az ember a domináns faj. Ebben a világban egy újságíró és egy amerikai turista próbál biztonságos helyet találni.

A témája miatt hasonlít a District 9 című filmre, ráadásul ez is kevés pénzből készült. Vajon lesz is olyan jó és sikeres? Hamarosan megtudhatjuk (az előzetes biztató). Az amerikai mozibemutató október 29.-én lesz, magyarról természetesen még nem tudni, de szerintem az is előfordulhat, hogy nem is lesz.

Hivatalos honlap.
7809 2 2 Film Izé
|-=O=-|: Ez a videó még él: http://www.youtube.com/watch?v=_IshZoIwz_o És egyébként már van felirat is [...]
cserewarrior: 9-es kerület + Éli könyve?!
És mégis forog a Föld!
14484 3 12 Izé
cila: Egy dolog, részegnek és más dolog hülyének lenni. A részeg ember (a részegség fokától füg [...]
Zsottika: néked meg mi a bajod????nem voltál még fesztiválozni???
tool: elszántnak tűntek nagyon, én is kíváncsi lennék a végeredményre :)
Mind a 12 komment
Galaxisok ütközése - a NASA-nak három teleszkóp segítségével sikerült csodálatos felvételeket készítenie két galaxisról, amelyek "éppen" összeütköznek, csakhogy ez a karambol már százmillió éve tart. A Csáp-galaxisok 62 millió fényévre vannak a Földtől, a kozmikus karambol százmillió éve kezdődött, és még ma sincs vége. Eközben számtalan csillag és fekete lyuk jött létre.
5465 8 28 Izé
bungle: Mi történne egy fekete lyukba zuhanó űrhajóssal, megsülne vagy szétszakadna? A válasz nem mi [...]
cila: Gavitáció, fúzió, atomhalál, vég. Ez hát a sorsunk. Hány millió év?
I. C. Wiener: Az élet értelme... ;)
Mind a 28 komment
A Power Gig készítőinek annyira elege van a Guitar Hero 5 gombos műgitárjaiból, hogy egy kisebb adagot rögtön beleszórtak egy izlandi vulkánba. Reméljük ettől nem fog újra kitörni a tűzhányó. ;)
6318 3 25 Izé
edge: Mr.T ez a legjobb link amire ezen a héten kattintottam. ;)
Mr.T.: Pedig semmi baj ezekkel a gitárokkal :) http://pics.coldline.hu/pics/73891-20100811-cbCRb8.jpg
Zeppelin01: Végre egy igazán nagyszabású alázás. Tetszik.
Mind a 25 komment
4 hét alatt mínusz 10 kiló a munkahelyen Az ország kedvenc ételfutárai
1255 0 4 Pink Izé
eerix: van ott sajt, hús, hagyma, meg talán körte vagy barack lehet az a fényes izé
Purple: egyáltalán mi ez? :D a paprikát sikerült azonosítanom...
clownessa: Ez a kép... rosszul vagyok, ha ránézek :S
Mind a 4 komment
A gyerekek oktatása a biztonságról nagyon fontos, még ha halálra is rémiszti őket, akkor is olvastasd el velük. :D
4193 3 11 Izé
Nusihusi: Némelyik kép úgy néz ki a piros szín miatt, mintha tiszta vér lenne az egész:D
Tooni: Sose fuss ollókkal! http://maneggs.com/wp-content/uploads/2009/04/scissors.jpg
csicsó: ennyi erövel: Tommy runs to an airstrip (while her mother is talking to a stranger) and an UFO mak [...]
Mind a 11 komment
Sziluett fotók a nagyvilágból.
1513 4 0 Art Izé
Milyen formájú az arcod? Nézd meg, melyik frizura áll a legjobban!
1230 0 2 Pink Izé
Grimmgirl: a fekete is nagyon flash :)
eerix: nagyon vad az a lila rúzs :D
A világvége elkezdődött Dél-Dakotában. ;)

A dél-dakotai szupercella életveszélyes jégesőt hozott, a vihar után húsz centi átmérőjű, 80-90 dekás jégdarabokat is találtak a helyiek, ez megközelíti a meteorológia történetében feljegyzett legnagyobb, 1986-os bangladesi jégeső 1 kg feletti jégdarabjait.

A ChaseTheStorm viharvadász csapata által készített fotók.
12894 10 21 Izé
Laretta: Nem is néz ki rosszul. De csak így távolról :p
Purple: http://www.youtube.com/watch?v=CApQG3280pE
Nas: Sejtettem. :) De lássuk be, az a mondat valahogy nem volt oké... :)
Mind a 21 komment
Vans girls footwear

Csak hogy végre ne magassarkú legyen! 
793 1 9 Pink Izé
eerix: mert ha meglátok egy olyan cipőt, akkor ők jutnak az eszembe :P
eerix: Mert a tornacipőket szeretem, csak ezeket nem :) De ha már így rákérdeztél...szimplán a köcs [...]
Grimmgirl: ha némelyik deszkást nem bírod akkor miért a cipőkön állsz bosszút??? :P
Mind a 9 komment
5 alig ismert zsírégető, salaktalanító csodaszer Ki kell próbálnod!
544 0 0 Pink Izé
Az EcoSphere – a világon az első teljesen önfenntartó rendszer, melyet űrkutatások során fejlesztettek ki. Az Ecosphere a földi élet üvegbe zárt apró mása. Egy kitűnő lehetőség arra, hogy közvetlen közelről betekintést nyerjünk a földi élet működésébe és egyben a jövőbe...

Házilag is készíthetsz palackkertet
6865 11 25 Izé
Tooni: Nasnak sikerült, olyan jól begubó...izé bedugózódott a tenger mélyén, hogy azóta sem hallan [...]
Purple: Azóta is csinálom.. :DDDDDDD
Purple: http://asset.soup.io/asset/1395/4457_25b4.jpeg KEELL!!
Mind a 25 komment
Catfish

Nev a New York-i fotós az interneten keresztül ismerkedik meg álmai nőjével, Abbey-vel. Mikor úgy dönt hogy el is utazik hozzá, azt a barátai rögzítik.

Dokumentum film hangulat, sőt nem csak hangulat, hanem teljes mértékben annak van beállítva, ám van egy sanda gyanúm, hogy ez is az Ideglelés, és a Paranormal Activity féle "dokumentum" film. Fura egy húzás az a készítőktől, hogy előre elmondják, hogy a film utolsó 40 perce a lényeg. Viszont ez a titokzatosság a lehető legjobb marketing.
1215 2 5 Film Izé
bungle: dvdscr már van. ;)
Erunder: Hoppá! Bocs de csak most vettem észre, hogy rosszul írtam le. Abbey egy 8 éves kislány, Nev a n [...]
Lacpas: A csaj egy szellem lehet. Vagy egy harcsa (catfish).:D A harcsa egy rendkívül mohó, éjszaka, les [...]
Mind a 5 komment
Narnia krónikái 3 – A Hajnalvándor útja – The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader

A sorozatnak amint a címe is mutatja ez már a harmadik része. A készítők viszont szeretnék mind a hat regényt megfilmesíteni.

Én eddig csak az első részt láttam (lehet nem véletlenül), és valószínűleg nem is fogom megnézni a többit, hiszen nem is az én korosztályom a célcsoportja ennek a történetnek. A Harry Potternél jobb, a Gyűrűk uránál rosszabb. Meseszerű, fantasy.

A Hajnalvándor szinapszisa:

"Lucy, és Edmund Pevensie visszatérnek Narniába az unokatestvérükkel, Eustace-szel. A birodalomban összetalálkoznak Caspian herceggel, akivel a Dawn Treader nevű királyi hajón együtt utaznak. Az út során, mielőtt elérik a világ határát találkoznak sárkányokkal, törpékkel, és egy csapat elveszett harcossal." Borka Roland
1201 0 3 Film Izé
kasy: Ez nem igaz, van ahová csak 3D-s kópiát küldenek. De szerintem pesten is van amit csak 3D-ben ny [...]
BullFrog: Minden filmet adnak 2D-ben is, úgyhogy nem kell sírni, csak utána nézni.
Vigyori: hát nem tudom ti hogy vagytok vele, de amióta bejött a 3D azóta néha visszasírom a 2D-t...
Lenge, de nőies ruhák forró napokra
965 0 0 Pink Izé
El fogok késni...
... elkéstem.

(A szirtiborzfélékről)
6180 4 8 Izé
izébigyó: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=15200 :)
Tooni: Király a videó leírása ;)
Errtu: Hülye stoppos: http://www.youtube.com/watch?v=TyXrSJpQ_tk
Mind a 8 komment
6000 UFO jelentés Angliában 15 év alatt! (Nagyon szabad ott a drogáramlás, úgy látom :D - tour)

Másik cikk
6193 2 14 Izé
Errtu: A beazonosítottat meg DFO-nak. :D
Purple: ufónak :DD
Erunder: Akkor hogyan hívod a beazonosítatlan földi eredetű légi járműveket? :D
Mind a 14 komment
10 millió dolláros atombunker.

Találtam ezentúl még pár, a témához kapcsolódó érdekességet, cikket, videót.

1. Atombunker Budapest szívében - videó

2. 90 millióért kelt el egy Nagy-Britanniai bunker.

3. Szovjet atombunker a Bakonyban, videóval

4. Ismeretlen atombunkerre bukkantak
7097 7 16 Izé
szaboistvan007: a zengedélyt vajon megkapják a tanácstú?
Nas: Arra azért kíváncsi lennék, hogy kiket menekítenének ki a bunkerekbe, ha aktuálissá válna a [...]
Nfsman: Hát ez valami eszméletlen jó :D nagyon szeretem az ilyen régi és elhagyatott dolgokat, jó lenn [...]
Mind a 16 komment
A Guillermo del Toro által rendezett, Don't Be Afraid of The Dark című film remake-je. A főszerepekben Katie Holmes, Bailee Madison, valamint Guy Pearce lesz látható. A posztert aSan Diego-ban megrendezésre kerülő Comic-Con fesztiválon mutatták be. Bár a remake rendezője Troy Nixey, de az egyik író del Toro, meg ha már presents, akkor valszeg producer is.

A történet röviden annyi, hogy fiatal lányka a faterjához (Guy Pearce) és annak barátnőjéhez költözik, akiknek a házában különös lények vannak, akik maguk közé valónak tartják.Amúgy rated R besorolású horror
1140 1 0 Film Izé
Russel James fotói
10016 1 0 Art Izé
Russel James fotói
9183 7 0 Izé
Régebbi postok...