REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A bluetooth alapú kommunikációval felvértezett műlábak lehetővé teszik azon emberek számára is a járást akinek mindkét lábát  amputálták. Így a két láb folyamatos kapcsolatban van egymással és  képesek a szinkronizált mozgásra.
1163 1 2 Tech Izé
fari.tro: jogos...jogos... de lehet, hogy ez is egy aknás lábát-vesztett katona miatt kezdődött el a ku [...]
rivaul: Végre valami értelmes... nem a háborúra vagy egymás kiírtására fordított pénz :)
Amikor Pókembernek rossz napja van... ;)
8578 4 17 Izé
bandee1219: én sem hiszem, hogy azért ment neki, mert tudta, hogy nem fog sikerülni...
gyula400: Erre mondják elfogyott a nyáló máló nyávor háló és potty.
mephistto: de azért a pókösztöne jelezhetett volna neki :)
Mind a 17 komment
Jó kis állás!
7112 6 14 Izé
Mr.T.: Nem volt, csak én mutttam neked, de nem küldük be mert gyenge.
bungle: MikeSylver küldte: URL: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=102158 Szöv [...]
bandee1219: Akkor az enyém hol van? Oo
Mind a 14 komment
Kemény az élet a guglinál...
Az amerikai központál még keményebb. ;)
6342 7 23 Izé
bungle: http://index.hu/tech/2013/03/07/tiz_ok_amiert_megeri_a_google-nel_dolgozni/
bungle: cancer1 küldte: Brand New Google Office in London www.damnfreshpics.com/2012/08/brand-new-google-of [...]
bungle: www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2100879/Google-offers-rare-glimpse-inside-California-Googlep [...]
Mind a 23 komment
Lezárult az Első tech.izé.hu levitáló sószóró verseny.

Az indulók:

- Roland66 műve
- PokerEZ ezt csinálta
- SteveBoy pályaműve itt hallható (ez pedig a v2)
- Elison erre levitál a sószóróval

Az alap kiírás alapján Elison második műve nem értékelhető, viszont egyértelmű különdíjas alkotás!

Megkezdjük a pályaművek szakszerű és objektív zsűrizését, a végeredményről hasonló postban tájékoztatunk mindenkit!

Minden felvétel mp3 formátumban az izé szerverkötelékén belül található.

Köszönjük az indulóknak az indulást, a többiekben a támogatást.
1683 0 21 Tech Izé
Elison: egy pillanatra elképzeléásem sem volt hogy ez a poszt hogy csúszott ide téren és időn kereszt [...]
roland66: juj nekem is megjött!!! KÖSZÖNÖM!!! tökre jóóóóóó na második forduló? xD
Steveboy: Halihó! Tisztelettel jelentem, hogy én is megérkeztem, mert az én bögrém is megérkezett! :-) [...]
Mind a 21 komment
Újabb technikai bemutatót kaptunk az arcunkba a Crysisból. A korábbi hordós mutatvány után ezúttal autókkal brillírozik az egyik rajongó.
672 0 0 Tech Izé
Metal Storm - egy különleges fegyverprojekt, mely az elektronikailag vezérelt, elektromos sütésű lövedékeken alapul. A fenti videó egy összefoglaló a technikáról, angol nyelv ismerete nem árt. Alul pár működő prototípusról is van videó.

További Metal Storm fegyverek itt, itt és itt., valamint a Metal Storm saját honlapja.
4130 2 7 Izé
bandee1219: A postolt videóban benne van, vagyis az, hogy a csöveket egyszerűen kicserélik (1:55-től), de m [...]
ANDor: Az életmentés arra értik szerintem hogy ezek használhatók rakéta elhárítónak is . De én ot [...]
MStipee: Alapvetően egy fegyver az kétpólusú, van akit megment, mást meg halálba juttat. De úgy gondol [...]
Mind a 7 komment
SSD-meghajtó az OCZ műhelyéből.
603 0 2 Tech Izé
[i]zee: hehe..lesz még ez jobb is..idövel..mire ez a tecnhnologia elöregszik,aszem a csuklonkba hordott c [...]
bandee1219: A méretük lassan kezd elforadható lenni,(74 GBos is van, tán Samsung?), de ez a sebesség... min [...]
Van 60 db jegyünk a Cukrosnéni c. vígjáték premier előtti bemutatójára (február 5., kedd 20 óra - Palace Lurdy Ház, 9.terem). A jegyeket azon Izé tagok között osztjuk szét, akiknek ki van töltve az adatlapjukon a nemük, születési idejük és az ország/város, ahol élnek; valamint helyesen válaszolnak a következő roppant bonyolult kérdésre: ki játssza a film címszerepét, Candy-t. A helyes megfejtéseket itt küldhetitek be, minden nyertes max. 2 jegyet kap (persze csak ha akar még valakit hívni, nem kötelező, írjátok meg 1 vagy 2 kell).

A film sztorija röviden (a válasz megtalálható a szövegben :) ):
Joe és Baggy szerint teljesen természetes, hogy a szakdoga témája egy pornófilm. Apró bonyodalmak azért nehezítik a munkát: például a producer, aki a pénzéért sztárt akar a filmbe, méghozzá nem akárkit.

Candy Fiveways (Carmen Electra), a világ első számú felnőtt filmese kellene, aki nemrég vonult vissza a szakmából... Viszont senki nem mondta, hogy egyszerű lesz áttörni a szülői hálószobában forgatott diploma-pornóval.

Előzetes:
4395 0 89 Film Izé
kulika: Utólag is de én is köszi a jegyeket! 8) Én is most nyertem először vhol 8) És Luflee én i [...]
rezlavor: Jelentem lezajlott a sorsolas, megkezdodott a nyertesek kiertesitese, ettol fuggetlenul rovidesen po [...]
Luflee: Es ? Nyertem ? :D
Mind a 89 komment
Van 60 db jegyünk a Cukrosnéni c. vígjáték premier előtti bemutatójára (február 5., kedd 20 óra - Palace Lurdy Ház, 9.terem). A jegyeket azon Izé tagok között osztjuk szét, akiknek ki van töltve az adatlapjukon a nemük, születési idejük és az ország/város, ahol élnek; valamint helyesen válaszolnak a következő roppant bonyolult kérdésre: ki játssza a film címszerepét, Candy-t. A helyes megfejtéseket itt küldhetitek be, minden nyertes max. 2 jegyet kap (persze csak ha akar még valakit hívni, nem kötelező, írjátok meg 1 vagy 2 kell).

A film sztorija röviden (a válasz megtalálható a szövegben :) ):
Joe és Baggy szerint teljesen természetes, hogy a szakdoga témája egy pornófilm. Apró bonyodalmak azért nehezítik a munkát: például a producer, aki a pénzéért sztárt akar a filmbe, méghozzá nem akárkit.

Candy Fiveways (Carmen Electra), a világ első számú felnőtt filmese kellene, aki nemrég vonult vissza a szakmából... Viszont senki nem mondta, hogy egyszerű lesz áttörni a szülői hálószobában forgatott diploma-pornóval.

Előzetes:
4905 1 89 Izé
kulika: Utólag is de én is köszi a jegyeket! 8) Én is most nyertem először vhol 8) És Luflee én i [...]
rezlavor: Jelentem lezajlott a sorsolas, megkezdodott a nyertesek kiertesitese, ettol fuggetlenul rovidesen po [...]
Luflee: Es ? Nyertem ? :D
Mind a 89 komment
Újabb adag graffiti
5283 0 7 Art Izé
bandee1219: Vagy ha már úgyis fújnak a falakra, akkor ilyeneket a házakra is, mert a sok szartól már hány [...]
ismeretlen: Szerintem, bár nem vagyok graffitis, nem irigységből, hanem mert nincs hely. De ahogy én néztem [...]
ismeretlen: Photoshop az egész
Mind a 7 komment
Újabb adag graffiti
5403 4 7 Izé
bandee1219: Vagy ha már úgyis fújnak a falakra, akkor ilyeneket a házakra is, mert a sok szartól már hány [...]
ismeretlen: Szerintem, bár nem vagyok graffitis, nem irigységből, hanem mert nincs hely. De ahogy én néztem [...]
ismeretlen: Photoshop az egész
Mind a 7 komment
Steven Backman türelmes ember lehet, fogpiszkálóból rak össze ilyen izéket...
3498 0 7 Art Izé
bandee1219: Jó a többi is, mamámnak meg van egy gyufából készült elég nagy háza. Tán orosz, nem tudom, [...]
MAGura: -Mi lesz ebbő? -Fogpiszkáló ha el nem cseszem Sok ilyen haverja lehet :)
Schabee: nem rossz de én kb a 3-4 pálcika után elvesztenéma türlmem és az egészet a földhöz vágná [...]
Mind a 7 komment
Steven Backman türelmes ember lehet, fogpiszkálóból rak össze ilyen izéket...
3666 2 7 Izé
bandee1219: Jó a többi is, mamámnak meg van egy gyufából készült elég nagy háza. Tán orosz, nem tudom, [...]
MAGura: -Mi lesz ebbő? -Fogpiszkáló ha el nem cseszem Sok ilyen haverja lehet :)
Schabee: nem rossz de én kb a 3-4 pálcika után elvesztenéma türlmem és az egészet a földhöz vágná [...]
Mind a 7 komment
Mona Lisa-szindróma, Rubens-típusú elhízás, Pisa-szindróma és egyéb orvosi elnevezések különböző alkotásokról.
6745 4 8 Izé
bandee1219: Inkáb az az érdekes, hogy van olyan elhízás, amit egy festő után kéne elnevezni? Ő "találta [...]
Lilu__cica: Én se tom pontosan megfogalmazni, hogy a "nervus facialis (arcideg, VII. agyideg) részleges degene [...]
Schabee: érdekes
Mind a 8 komment
Éjszakai képek a Földről.
13037 1 32 Art Izé
bandee1219: Vol haveromnak egy aktív háttérképe (v. képernyővédő, már nem emlékszem), ami egy ilyen, [...]
bandee1219: Aham, és az szted élőkép? Mert az nem egyszerre készült képekből van összereakva; annak nem [...]
bungle: Ann Arbor az első város ami a teljes utcai világítását LED alapúra cserélte. http://tech.ize [...]
Mind a 32 komment
Éjszakai képek a Földről.
13348 12 32 Izé
bandee1219: Vol haveromnak egy aktív háttérképe (v. képernyővédő, már nem emlékszem), ami egy ilyen, [...]
bandee1219: Aham, és az szted élőkép? Mert az nem egyszerre készült képekből van összereakva; annak nem [...]
bungle: Ann Arbor az első város ami a teljes utcai világítását LED alapúra cserélte. http://tech.ize [...]
Mind a 32 komment
Jégvirágok autókon
5091 0 7 Art Izé
bandee1219: Elsővel is, mi jót mulattunk, csak kevés alkalom volt. :) És tényleg szép és érdekes, hogy a [...]
Philadelphia: Nekem is a tél jut róla eszembe, és belefájdul a szívem... Milyen jó is tud lenni az egy háts [...]
eNMi: BB tessék ;)
Mind a 7 komment
Jégvirágok autókon
5054 5 7 Izé
bandee1219: Elsővel is, mi jót mulattunk, csak kevés alkalom volt. :) És tényleg szép és érdekes, hogy a [...]
Philadelphia: Nekem is a tél jut róla eszembe, és belefájdul a szívem... Milyen jó is tud lenni az egy háts [...]
eNMi: BB tessék ;)
Mind a 7 komment
Lányok, mindig sírtok, hogy miért csak alulöltözött csajok vannak az oldalon... Tessék, most már egy szavatok se legyen pár hónapig! :D
5677 6 55 Izé
Laci: A te hatásodra "ahhahahha :D perfekt!" végigkínlódtam a videót. Mind a több mint 3 percet. Vá [...]
[conejillo]: ahhahahha :D perfekt!
bandee1219: Mostmár tényleg sokat kaptak a lányok is, nem lehet egy szavuk sem. XD
Mind a 55 komment
Olimpiai játékok bemutatása lassított felvételes dizájnnal + itt van pár másik Kasou Taishou videó (talán 1-2 volt már itt is):
Ping Pong Matrix
Last Supper
Morning Musume
Beethoven
Baseball Dance
Scuba Diving
6003 8 9 Izé
bandee1219: Sztem a vacsorázós a legjobb és a "feketeruhások" csak világítótól függve látszanak, ha od [...]
kKNd: Mondjuk, írni megtanulhatnál.
Ryker: Ez kurvajó !!!!!!:D:D:D:D:D
Mind a 9 komment
Levitáló sószóró. (Aki tízszer gyorsan egymás után kimondja, mp3 formában feltölti, majd belinkeli hozzászólásként, azok között a szerkesztőség munkatársai kisorsolnak egy izés bögrét. :)
3616 1 48 Tech Izé
techadmin: Osszefogalolo ertekelo post http://tech.ize.hu/comments.php?post_id=624
techadmin: jelen. megkezdjuk a palyamuvek kiertekeleset, rovidesen jelentkezunk a vegeredmennyel!
roland66: Én is Én IS!!!!! :D hát itt a végére egyre durvább és kreatívabbak voltak! :) nem is gondolt [...]
Mind a 48 komment
Clinton ismét bemutatta a szundítás művészetét (korábban pl. Reagan temetésén aludt el). :D
4453 2 24 Izé
bandee1219: Ja, igen, igen a takarítónők és a titkárnők már benn voltak, bocs...
bandee1219: Arról nem is beszélve, hogy minek alszik keveset? A többi f@sz úgyis csak a rendes időben éerk [...]
bandee1219: Liquid v. Rubber :)
Mind a 24 komment
Vizuállatságok műanyag palackokból
2622 1 2 Art Izé
bandee1219: Nagyo nötletesek és ha tényleg nincs mit csinálni ezzel a hulladékkal (kivéve a bezúzást, t [...]
ismeretlen: ezek fantasztikusak, kimegyek a konyhába és összedobok én is valami ilyesmit. éljen az újrahas [...]
Vizuállatságok műanyag palackokból
2617 0 2 Izé
bandee1219: Nagyo nötletesek és ha tényleg nincs mit csinálni ezzel a hulladékkal (kivéve a bezúzást, t [...]
ismeretlen: ezek fantasztikusak, kimegyek a konyhába és összedobok én is valami ilyesmit. éljen az újrahas [...]
Ötletes multimédiás eszközzel rukkolt elő a Logitech.
700 0 2 Tech Izé
techadmin: ez nem kezikutyu hanem egy kvazi taviranyito multimedias cuccokhoz (x360) aminel hasznos tud lenni h [...]
beton: miért van rajta ez a ráhajtható fedőlap? már valamelyik HP kézikütyü is ezen bukott el? ett [...]
A Samsung legújabb Silencio porszívója kísérteties hasonlóságot mutat Master Chief sisakjával. Nem vicc! Ezt látnotok kell!
771 0 0 Tech Izé
A kínai katonai adó egy olyan térképet mutatott az elmúlt év hadműveleteiről, amely kísértetiesen hasonlít a WoW egyik területére...
539 1 1 Tech Izé
beton: gondolom a wow fejlesztői ... khm valahonann szereztek egy térképet, aminek olyan régies hatása [...]
Japánban a fehér verzió múlt év novemberében jelent meg, 40 GB-os merevlemezzel és egy fehér DualShock 3 irányítóval. A Sony még a múlt év során benyújtotta igényét az amerikai felügyeleti szerveknek is, így idén már ott is megjelenhet a konzol fehér színű változata. Az árszabásról és a pontos megjelenési dátumról még nincsenek információink. (Hogy az európai megjelenést akkor még ne is említsük...)
384 0 0 Tech Izé
Mutasd meg, milyen csapos vagy :D
1880 0 0 Game Izé
Vodka múzeum. Ugye nem kérdés honnan? ;)
4252 3 21 Izé
bandee1219: Hát igen, szegényeknek meg kell élniük valamiből, itt a rendőrök árulták az elkobzott petá [...]
bandee1219: Hát ez kész. XD Meg az a Kalasnyikov-vodka a postban http://englishrussia.com/images/vodka_museum/ [...]
Maccoyi: Biztos megérezte a vodka szagát :)
Mind a 21 komment
Jómunkásemberek és a létra
8398 6 27 Izé
bandee1219: Jól emlékeztem...
bandee1219: Ezeket azt hittem itt láttam. Hmmmmm, akkor hol? Nem volt már? Oo
bungle: Csak úgy tolonganak a jelentkezők... (persze senki nem jelentkezett).
Mind a 27 komment
Japánok + McDonalds + hangszerkesztő = ez.
A japánok igenis művészi jellemek!
5212 1 23 Izé
bungle: És tényleg volt már, átcsúszott az ellenőrzésen... nem baj, ezt a videót már úgyis töröl [...]
bandee1219: Ezzel nem vagy egyedül. ;) http://www.department13designs.com/lovin_it.gif http://img.scoop.co.nz/s [...]
Kamikaze: Nahát...néhány beállításban tisztára úgy nézki mint Vili a veréb...
Mind a 23 komment
Vattacukorkészítő gép egyenesen Japánból, a haszontalan árammal működő izék őshazájából
483 0 3 Tech Izé
techadmin: fel tudnak mutatni tobb mindent, de szerintem eppen a tech fejletseguk miatt hajlamosabbak tobb aram [...]
Kekszlefant: Hát attól függetlenül elég gagyi!!!
duffbeer: Hát aranyos, de a "haszontalan árammal működő izék őshazája" inkább Kína nem? A Japánok f [...]
Könyékig vannak a munkában...
12528 4 56 Izé
bandee1219: A falu TV adását látták. XD Itt mindíg tanul az ember, nem akarok ilyesmivel foglalkozni, de a [...]
bandee1219: XD Az komoly lehetett, akkor már nem volt olyan őszinte a mosolya mi? Kíváncsi lettem volna rá. [...]
bandee1219: Meghát a vadlovak mellet mindíg vannak (vad)emberek. Szerinte. :)
Mind a 56 komment
A felhasználói interface fogalmának újragondolása egy sequencer esetében.

A gyakorlatban így működik:
539 1 1 Tech Izé
bungle: Rágógumi sequencer: http://backin.de/gumball/
Garantálom, a film megnézése után gyökerestül meg fog változni az életetek. Mi az izé ez?
10360 2 78 Izé
bandee1219: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=28215
bandee1219: Ráadásul az, hogy megismételted neki amit írtál és még mindig nem vette észre, hanem megint [...]
bandee1219: Ezez, hogy összejött és ez lett belőle, sztem elég az atomból nekik, ennél már rosszabb ne l [...]
Mind a 78 komment
A munkahelyi biztonság bizony fontos dolog. :)
9673 4 15 Izé
bandee1219: Ezt így könnyen rávágja az ember. ;)
bandee1219: Nézd meg a címét, van ott még vagy 10 videó, mindnek ugyan az a lényege.
kisduck: bazz! ettöl leköptem a monitort... XD annyira fájt h kitört a röhögés belölem...
Mind a 15 komment
Ajándék motor.
7043 5 69 Izé
bandee1219: No komment! De annyi mégis, hogy ezért jobb a kertesház, ott csak el kell ásni a kertben a lát [...]
bandee1219: Erről már volt szó egy másik postnál http://www.ize.hu/comments.php?post_id=5476 . Arról volt [...]
bandee1219: "ha meg tényleg mernének lépni ellenük akkor másnapra a hazuk előtt lenne kb 200 cigó és fé [...]
Mind a 69 komment
Fa elefántok mutatják az utat az antwerpeni állatkert felé.
2190 4 8 Izé
bató: Szerintem nagyon jópofa és látványos! Csatlakozva az előttem szólóhoz, inkább ezt nézem el [...]
bandee1219: Szerintem sem rossz, van akinek mosolyt csal az arcára, a gyerekeknek biztos tetszik, tehát jó ez [...]
nunó: nem gyenge az elefánt is meg a beszivot bébi is!:D
Mind a 8 komment
Régebbi postok...