REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Azért a végén csak megkapta :)
2906 0 3 Izé
VanZant: :D
sapkabarna: Az egyetlen adekvát válasz rá még mindig: https://www.youtube.com/watch?v=1OYRtrgBcOo
vadonka: Csodálatos. Nem megy neki a szekér úgy látom. Amúgy a nyereményjáték: Rádír a chatbot, hog [...]
Az "emberi szökőkút" produkciója.
1709 0 1 Izé
a janek: Vártam az arany sugarat a végén...
Valaki már nagyon éhes :)
1210 0 3 Izé
VanZant: Képernyő megtisztítása: ✓ :P
Ravennë: Weimari vizsla, így kell kinéznie.
Parafadugó: Ránézve a jószágra, nem csodálom, hogy éhes.
Zseniális, ahogy a filmes hangok megszületnek. Végy egy narancsot kevés makarónival és már kész is a horrorfilm.
2521 0 0 Izé
Te mit tennél, ha egy lány arra kérne, hogy tartsd meg Neki a tükrét, amíg megborotválkozik? Egy ilyen után beleférne egy randi vele? ;)
1345 0 0 Izé
Hát ma sem tudtuk meg, mi van egy Dark Webes csomagban 
1996 0 2 Izé
Dularl: Ugye tudod, hogy ez direkt kifigurázós videó?
vadonka: Túl van ez az egész dark-web misztifikálva. Már jó pár éve leálltam, de több mint 10 évet [...]
Mozivászonra vitték Slender Man mítoszát
1273 0 0 Izé
Valaki csak sok szerencsét kívánt a magyarok átlagbéréhez...
2236 0 3 Izé
akicker: "Fele annyi, mint amit Angliában kapsz havonta" Na én inkább annak az angolnak kívánnék sok sz [...]
Krea: Azért, ha az átlag bért veszed alapul, 1 év alatt nem sok változás történt. A külföldiekt [...]
Ascocrist: Köszönjük az időszerű videót! A következő mi lesz? Öszödi beszéd? Antall Jóska beiktatá [...]
Ezt biztosan nem így tervezték...
3434 0 2 Izé
Pussytreehorse: Neki meg bisztos uj a zinternet,napi adag meglegyen mas nem szamit az se baj ha mar volt.Nem ertem m [...]
Jdredd: könyörgöm, legalább azt a qrva dátumot nézze már meg aki posztol... ezt is legalább 3/4ed ma [...]
Ezt jól lemosta :)
2118 0 1 Izé
Jdredd: gerjed még v.ki a kamuvideókre? :(
Tudom, hogy már volt, de hátha sokan lemaradtak a világ legf*szább tüzijátékáról.
1139 0 1 Izé
Jdredd: kétségeim vannak mennyire valós .... :) ... de jópofa az tuti!
Ilyen ha valaki metszően őszinte :)
1981 0 3 Izé
VanZant: Először azt hittem, mellényúltak az órájával a filmben. Qrva drága óra, gondoltam: https:// [...]
jalso: vezérpicsa :)
Jdredd: na...ez viszont odab@sz! :D
Már a nyilvános WC-be is kamerákat helyeznek el a kukkolók Dél-Koreában. Óriási tiltakozások kezdődtek.
2469 0 1 Izé
Tomi Demo: Tartalmas poszt, köszi...
Nem mondom, lesz változás...
1323 0 0 Izé
A sikerhez vezető út nagyon fájdalmas, vajon megéri?
1934 0 0 Izé
Ha tetszett a japán digitális művészeten alapuló múzeum, ne utazd át a fél világot, látogass el Párizsba.
821 0 0 Izé
Milyen komoly arcot tudnak vágni hozzá :D

 
1760 0 2 Izé
VanZant: Ez nagyon beteg! :D XD
Jaca: Bakker, elsőre majdnem rávágtam, hogy mi az, hogy tudnak, mind a négy ugyanaz :D
Ha téged is zavar, hogy túl kemény, mármint a vaj.
1424 0 2 Izé
Krea: Persze és még a YouTube is osztalékot fizet :D
Csádi: Az Insider is fizet neked, hogy posztolj? Dupla pénz 1 melóért. Szép.
Ha egy zuhanyzás erejéig is nehezen válsz meg kedvenc kütyüjeidtől, vidd őket magaddal!
597 0 0 Izé
Az erőszak és az igazság újra találkozik.
1533 0 0 Izé
Időben készülj fel az esős időre :) 
766 0 2 Izé
VanZant: Ilyen: https://tinyurl.hu/7GeT/ :D
Kistibikécske: Milyen táska az amelyik nem vízálló?
Egyedül van a kutyád, sebaj itt a Dog TV. Élő közvetítés a YouTube-on. 
893 0 0 Izé
Hiánypótló videó a Szigetről. Vajon te mindenkit felismersz a fotókon? 
2267 0 1 Izé
Goddex: majdnem mindent tudtak egyből. majdnem mindent jól is mondtak. majdnem.
Egy újabb zseniális videó készült arról, hogy milyen nehéz nyelv is a magyar :)))
1962 0 0 Izé
Ebből a videóból megtudhatjuk melyik férfi színész lett volna bombázó, ha nőnek születik.
1872 0 1 Izé
vadonka: Zavarban vagyok, most erre kiverjem vagy sem?
Rambo így harcol a hőség ellen. Hangot ne felejtsetek el rátenni :D
2656 0 2 Izé
MDylan: Ez jó! :)
VanZant: https://media.giphy.com/media/R8afzAVZ1zHjy/giphy.gif
A térdgatya az igazi :D
1913 0 1 Izé
Jaca: Még jó, hogy az első katasztrófánál ki fognak pusztulni. El tudjátok képzelni, ahogy szaladn [...]
Valakit teljesen kikészítenek a női praktikák :)
2867 0 1 Izé
Jaca: Nagyapám mindig mondta: - Fiam, első randi mindig az uszodában!
Elképesztő, hogy valaki ilyet kér, ha körmöshöz megy.
1204 0 1 Izé
Hunika: Gondolom akinek ilyen körme van hogy napi 12 órát gyárban dolgozik .
Na ezt a méretet sem egy hagyományos kádra szabták :)
3726 0 0 Izé
Annácska és a kultúrprogram. Vajon mi sült ki belőle?
2437 0 1 Izé
Dmckayals: Hát, nekem inkább a szilikon-völgy jut eszembe Kannácskáról.
Nézzétek milyen reakciót vált ki ez a jó nő  az "urakból" :)
4977 0 1 Izé
Csádi: Nézzük. :)
Kér valaki egy szaftos steak-et vagyis... :D
2335 0 5 Izé
Krea: Köszönöm :D Igen, egyetértek. Az egyik haverom erre azt szokta mondani: ,, ízlések és ficamok [...]
VanZant: Kitartás Krea, lesz még több haverod is, itt az izén. ;) Az elődöd is megosztott mindenféle j [...]
Pussytreehorse: Ez 1 dinnye amit tobb napig fustolnek es pacolnak.Biztosan megerolteto lett volna valami magyar inf [...]
Mind a 5 komment
Itt a nagy házőrző teszt, avagy kicsi a bors, de erős. Vigyázat a felvétel erőszakos jeleneteket tartalmaz.
5316 0 2 Izé
Jaca: http://78.media.tumblr.com/f30b5ed16fa177571f6826ba236a22f3/tumblr_nfcg59psLP1s2yegdo1_400.gif
Jaca: Nem a kutya méretném múlik. El kell vinni kutyaiskolába, két dolog miatt is az ebet. Egyrészt [...]
Elég kényelmetlen módszernek tűnik, de a kemence kihasználtsága maxon van.
2747 0 1 Izé
Jaca: Tuti, hogy tépőzár van a bézbózsapkájukban. Vagy ránőtt a fejükre.
300 milliárd forinttal a zsebedben, már dobogós helyen szerezhetsz ingatlant a világ legdrágábbjai közt.
1269 0 2 Izé
Ravennë: már látom, hogy ez egy lista...
Ravennë: http://www.ize.hu/ize/post/67045
Ez az anyuka is tudta mivel rémítse halálra a gyermekét.
2270 0 0 Izé
Azok az édes 90-es évek :) Jó nosztalgiázást kívánok.
3574 0 1 Izé
Demente: 3210? Miért nosztalgia? Én még mindig azzal nyomom! Sokkal jobba mikrofonja is, és a hangszóró [...]
Végre egy remek kezdeményezés, a Tesco piacra dobta az aludobozos vizet.
1641 0 2 Izé
Jaca: Az alumínium nem bomlik le mikrorészecskékre, mint a pet, és nem lesznek belőle apró részecsk [...]
trf: Az aluminium ujrahasznositasa igenyel relative keves energiat, nem a gyartasa. Nem leszunk vele elor [...]
Itt a Tokyo Treats magyar változata. Megtudhatjuk mit szólnak hazánk édességeihez külföldi barátaink.
1683 0 1 Izé
qpci: Valaki szólhatna Nekik, hogy fix fókusztávolságra állított kamerának ne mutogassák a kicsoma [...]
Régebbi postok...