REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Fasza egy játék volt ez gyerekek!
1979 0 2 Izé
nokia5700: https://www.youtube.com/watch?v=XJxnfiiCJKU ez jutott eszembe... :)
Csádi: Nevetséges. Ennek is csak annyi értelme volt, hogy felhívják a csatornára a figyelmet.
Így néz ki a csigaszex!

Elég undi! Ám az igazi kérdés az, hogy ti micsoda beteg állatok vagytok, hogy egy ilyen cím után is kattintotok?
2202 0 2 Izé
lilaflexninja: Na azért a japánok simán megcsinálják ezt kicsit fogyaszthatóbb? változatban.
hawkeye: Nyilván van olyan ember, aki erre izgul. Miért pont erre ne.... :)
Bulldog szülinap
1204 0 0 Izé
Lumière-ék most verik a fejüket a koporsó falába, hogy ők miért nem hóban vették fel azt a bizonyos vonatot
2725 0 0 Izé
Íme a 2017-es Red Bull Pilvaker teljes adása
1348 0 2 Izé
Erunder: Pedig már egyszer cseréltem. Na mindegy, megint keresek egy új verziót belőle.
sapkabarna: "Ez a videó már nem érhető el Gold Record Music Kft. szerzői jogi követelése miatt."
Gyere haza, fiatal!
2483 0 0 Izé
Cica bokszzsák :D
1284 0 0 Izé
Szájhallgató, szájhallgattató, csendesítő?

Magyar neve még nincs a Hushme-nek, amivel bárhol folytathatsz magánbeszélgetéseket, de ha ebből trend lesz találnunk kell neki valamit.
1154 0 0 Izé
Íme egy kis szivárvány tűz 4K-ban

Már ha bírja a monitorod, de egyébként is szép.
930 0 0 Izé
Az Airbus bemutatta a moduláris repülő autó koncepcióját
1648 0 0 Izé
Íme a bizonyíték, hogy a NASA-nál sem zseni mindenki

Szóval tök jó, hogy kiadnak egy videót egy motor tesztről, de teljesen feleslegesen 360 fokos, mert ha elfordítod nem látsz semmit, plusz az, aki olyan közel rakott egy kamerát, hogy azon a motor beindításától nem lehet látni semmit nem gondolhatta ezt teljesen végig.
2935 0 6 Izé
Peterson: Szerintem csak a Vénusz légkörét akarta demonstrálni, ott is 360 fok van(igaz, ott celsiusban) [...]
Csádi: Szerintem meg végiggondolta és szándékos volt. VR élménynek. A többi felvételen persze már [...]
Dmckayals: Ha valami idegen tárgy repül be a képbe, lehessen látni, honnan jött. Vagy ha elrepül egy alka [...]
Mind a 6 komment
Ezektől a sofőröktől vissza kéne venni a jogsit
3984 0 0 Izé
Joey Loganonak kicsit elgurult a gyógyszere, miután Kyle Busch miatt lecsúszott róla, hogy a top 5-ben végezzen
2548 0 0 Izé
Lehet hogy nem ő a legokosabb kutya a világon, de az biztos, hogy ő az egyik leglelkesebb versenyző!
2384 0 1 Izé
Ravennë: A vetődés az elején nálam megnyerte a kaszkadőr különdíjat! :D
Evan Nagao az idei európai jojó bajnok

A többi srác is elég ügyes, szóval fogalmam sincs, hogy mi alapján döntik el ki a legjobb.
1497 0 0 Izé
Jegyezzétek meg gyerekek!

Minél nagyobb egy gépjármű, annál nagyobb a holttere.
2969 0 2 Izé
nanotad: Szerencsére van fejlődés ezen a területen is. Budapesten lett kifejlesztve: https://www.youtube. [...]
drgore: Nem beszélve a féktávról.
Egy ilyen parkoláshoz azért már tehetség kell
1550 0 0 Izé
Baby Driver

Száguldozós rablós film remek szereposztással.
643 0 0 Film Izé
8 percnyi tömény kárörömmel jobb kezdeni a hetet
3074 0 0 Izé
Atomic Blonde

Charlize Theron az új filmjében egy igazi kőkemény MI6 ügynököt alakít.
1121 0 0 Film Izé
Olyan fura, hogy a féktől gyorsul, a gázpedáltól pedig megáll a kocsi
3047 0 0 Izé
Íme a Templomos lovagok egyik 700 éves barlangrendszere
1884 0 0 Izé
Több mint 70 magyar alkatrésszel bocsátották fel az ESA legújabb műholdját
1112 0 3 Izé
hawkeye: Mi ebből a tanulság? A románok állatbarátok, a franciák meg randa szadisták. :)
Demente: Pontosan! Én is ezt akartam írni! Ami nekünk büszkeség, az lehet nekik csak költséghatékony [...]
rermo: Esa rendelése ... 70 db 8-as alátét .
Please wait... :)
2414 0 0 Izé
Nincs jó napjuk az őzeknek

Egy biztonsági kamerákat forgalmazó cég idén Oscar módra kihirdette a legjobb házi felvételeket.
2395 0 0 Izé
Geostorm

Ezúttal Gerard Butler éli át a látványos világvégét.
716 0 0 Film Izé
A NASA felvétele, amin kapucsengőre váltottak, amikor valami beúszott az élő adásba
4395 0 3 Izé
hawkeye: Reptilián szellentés....
Jaca: A szemközti kerítés :)
lilaflexninja: De mi az a hosszú csík?
Az ilyen motorost szoktam instant szervdonornak nevezni
3157 0 6 Izé
Peterson: Pedig szegény hogy örült, hogy mennyi zöldön keresztülment... Azután meg belefut egy "sárgá [...]
hawkeye: De neked legalább van humorod... :)
roberto: Szerintem is mindenki hülye. Velem is így szokott történni. Ha valaki lassabban vezet mint én, [...]
Mind a 6 komment
Az éneklő Yoda tuti feldobja majd a napod
3224 0 1 Izé
lilaflexninja: Hát ez tényleg feldobta.
Bazsi a csorda különleges szarvasa

Szegénynek kevés oxigént kapott az agya.
3652 0 2 Izé
Jaca: Nyáripata volt rajta :)
tjunior: A szarvasnak négy lába van,még is megcsúszik a vizes aszfalton.
Banksy megnyitotta a legrosszabb kilátással rendelkező hotelt

"A falak most nagyon mennek, én pedig már azelőtt foglalkoztam velük, mielőtt még Trump menővé tette volna őket."
2128 0 1 Izé
Élien: Ez 1 hozzászólás, hogy legalább legyen itt 1. Amióta van ez az új profil, eléggé elcsendesed [...]
Ilyen brutális vízilótámadást csak kevesen élnek túl... cukormérgezéssel! :)
2669 0 0 Izé
Tudod mi történik a Nintendo Switchel, ha egy ipari vízsugárral belevágsz?

Nem, nem az amire gondolsz. Tovább bírja a cucc, mint hinnéd.
2834 0 3 Izé
Jaca: És akkor is csak azért, mert belefolyt a víz. Mer' a vágást bírja, de a vizet nem. Olyan, mint [...]
Erunder: Ja és ráadásul az alaplapjába és az akkujába is sikerült pont belevágniuk szóval elég korr [...]
Fever: Tudom hogy ez is csak egy likevadasz youtube video, de azert az a teny hogy a switch meg akkor is "m [...]
Nem könnyű Pécsett a buszsofőrök élete
4092 0 10 Izé
Demente: Én nem azért vagyok felháborodva mert bizonyos esetekben mint a biztonsági öv például nincs a [...]
Slarioux: Látom, elkapott egy kis Mad Max-es világvége nézet, és egy kicsikét drasztikusan látod a dolg [...]
Demente: Én nem tudom őket megérteni! Azért lett természetes, mert hagyjuk, engedjük, a Rendőrség is [...]
Mind a 10 komment
A labdaszedő sem úszhatja meg sárga lap nélkül, ha fejbe dobja a bírót
1087 0 0 Sport Izé
A legjobb, hogy a végén a rendőr milyen lazán száll ki a kocsiból
3675 0 0 Izé
Híres kockák kockából

Lehet veszek is egy Zuckerberget.
832 0 0 Izé
Sokat sír a gyerek és unod már etetni?

Itt a megoldás! A babaetető robot, amit egy mobil alkalmazással irányíthatsz. Pár alkalmas használat után a gyerek garantáltan kevesebb zajt generál majd.
866 0 0 Izé
A Szépség és a szörnyeteg hivatalos dala

Attól függetlenül, hogy sem Ariana Grande, sem John Legend nem tartoznak a kedvenceim közé, meg kell jegyezni, hogy ez egész hallgatható lett.
16436 0 0 Zene Izé
Az úgy történt, hogy az a fránya oszlop hirtelen elém ugrott
3516 0 1 Izé
hawkeye: Ez 1 nagyon hülye/részeg/drogos... Etc.
Régebbi postok...