REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Századokkal előbb még a dinnye is más volt. Bezzeg régen!
2072 0 0 Izé
Ha seggest ugrasz, az Amerikában is fáj :)
2681 0 0 Izé
Szárított menyéthere aka régimódi fogamzásgátló :)
1070 0 0 Izé
Az erdélyi Gyilkos-tó döbbentes titkai.
2902 0 4 Izé
hawkeye: Poszter, ha szabad kérni: ...rejtélyek, s nem relytéjek...
hawkeye: Teljesen igazad van. A Discovery már csak azért működik, hogy nagy ritkán legyen mivel megszak [...]
sakos: https://amirolatortenelem.blog.hu/2014/09/20/szaszavinc_az_elpusztitott_falu
Mind a 4 komment
Fél másodperc alatt gyorsul, és otthon készült. Mi az? 
1846 0 0 Izé
Fekvenyomás sün módra :)
1571 0 0 Izé
Átmennél vegánba ezen a piacon?
4244 0 1 Izé
vadonka: Nope. Ennyi kevés :)
Hegyek között elrejtve húzódik a világ második leghosszabb fala
3024 0 0 Izé
Íme az önvezető kamion 
2017 0 0 Izé
Véres egy mese...
5019 0 0 Izé
Ezután biztos nem lesz éhes a vesztes :)
3800 0 2 Izé
mekszamnojz: blowjob gyakorlás :D
vnyoc: Én sem :|
Vajon a Wertheim zárat is kinyitná?
14061 0 0 Izé
Ilyen és ehhez hasonló hívások miatt kellett figyelemfelkeltő videót készíteni arról, hogy milyen esetben hívjuk a 112-őt
2384 0 2 Izé
roberto: Azért akart veled hosszasan beszélgetni, hogy megállapítsa hülye vagy-e? Mikor meggyőzödött [...]
vadonka: Én 1x hívtam fel a 112-őt. Órák óta szúró fájdalmat éreztem a szegycsont alatt és egyre e [...]
Nem ilyen lovat akart :)
2660 0 0 Izé
Gumit csak megbízható helyről vásárolj
3930 0 4 Izé
Demente: Nem szeretem ennek a srácnak a videóit, mert nem elég hogy szerelmes a hangjába, még mellé mon [...]
Goatman: Egy gumi abroncs nem az újra vágás miatt durran szét...hanem szálszakadás miatt....a szövet a [...]
sapkabarna: Mint a LEGJOBB [MAGYAR TOP10] többi videója. Háromszor-négyszer ismételt snittek, bő lére ere [...]
Mind a 4 komment
Gépesített az ipar :)
2632 0 0 Izé
A bulis helyeken ezt a tükröt imádni fogják
3905 0 1 Izé
vadonka: Az uv lámpa veszélyes dolog. Megvilágítja az ember képére száradt spermát.
Ezt a fiút rossz nézni :)
1948 0 2 Izé
mekszamnojz: hát jah, lehetne helyesebb a fiú :/
vnyoc: Egyértelmű, hogy ő egy hogy evolúciós zsákutca..
Szórakoztató tudomány, avagy a nemesgázok hatása az emberi hangra
1586 0 0 Izé
Akciódús játékok jönnek, bár a Bum Simulator meglehetősen furcsa...
2202 0 0 Izé
Hogy ne aludj el vezetés közben

Nekem a PVC-hez hasonló állagú rágógumi nyerte el a tetszésem :)

 
1715 0 1 Izé
Jaca: Az eddig hallott legjobb tipp, hogy rá kell harapni a Wunderbaumra!
Kedves kis megemlékezés :)
2183 0 0 Izé
Ez egy remek kis családi film 
1951 0 0 Izé
Ezalatt Oroszországban :)
3775 0 3 Izé
pumpa: Nem, hanem apádat, mielőtt megcsinált volna téged.
ombi01: ...mondjuk téged?
pumpa: Ez akkor lenne vicces, ha lelőttek volna valakit tánc közben.
Nekik sem sikerült jó fodrászt találni :)
2448 0 0 Izé
Indiában durván túltolják az ijesztegetős átveréseket

1:30-nál, már olyan mint egy horror film
3545 0 1 Izé
hawkeye: Sajnos ez is megrendezett átverés. Újabban alig lehet valódit találni...
Csodálatos fotók két világ találkozásáról
2163 0 0 Izé
Gellérthegyen levideóztam fűt-fát, ez lett belőle.
1229 0 1 Izé
Ravennë: És milyen gombát találtál közben? ;)
Négy modern eszköz a menekülő autók megállítására
2982 0 1 Izé
hawkeye: A magyar rendőrség figyelmébe! Miután bebizonyosodott, hogy a traffipaxok valójában nem oldan [...]
100 év fejlődés az autók világában
2424 0 2 Izé
Krea: Nekem a 40-es évek autója is tetszett
qpci: A végén lévő kérdésre a válaszom: 1960-as. A videóban 1:31-től.
A tetováló mesterek a lépcsőn is nagyot alkotnak
930 0 0 Izé
Méretükhöz képest jó hosszú hidat építettek
1477 0 3 Izé
Ravennë: De ezen a videón más a szitu, mert mindenhol kis távolságban van egymástól a két oldal, így [...]
kerdojel: https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=4BdjxYUdJS8
mue: ok, azt értem, hogy azért nem a plafonon mentek, mert fejjel lefele nem tudnak olyan súlyt cipeln [...]
Van baj a fejekben....

A fiatalok között, sajnos az ehhez hasonló dolgok váltak népszerűvé
2693 0 13 Izé
VanZant: ✔ Igen.
solution45: Az a baj, hogy az ilyen megosztásokkal csak növelitek a nézettségét és ezzel az egóját az il [...]
VanZant: Na igen, valami hasonlót tapasztalok én is. Néha nagyon feldob ez az oldal, néha nem. Többnyire [...]
Mind a 13 komment
Kanye Westet nagyon felgyúrta magát erre a klipre :)
1315 0 0 Izé
Gyönyörű mesterség
1659 0 0 Izé
Ez a sétaszék néha a metrón is jól jönne :)
2461 0 0 Izé
Az apáca című film után is elsüthető ez a poén
1472 0 0 Izé
Egy jó hamburgert valaki :)
1285 0 0 Izé
Kata köszöni a Pepsit
1382 0 2 Izé
Dmckayals: Azért mikor megitta azt a sok üvegnyit, egy diszkrét böfi dramaturgiailag belefért volna... :)
Tomi Demo: Szegény, még mindig fertelmes színész. És most már öreg is.
Jól eltalálták a videó címét :)

Neptun tárgyfelvétel
3018 0 0 Izé
Régebbi postok...