REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Új irányvonal az okosórák piacán, ha nagyobb kijelzőre van szükségetek.
1619 0 2 Izé
trf: Ettol jobb fitness karkotoket kapni 10 dollarert.
mun: Hát ez szép.... Akkor tegyük tisztába egy kicsit a dolgokat. 1. a postképen szereplő "kütyü" [...]
Ekaterina Lisina egy igazi rekorder, nehéz lesz letaszítani a trónról.
4324 0 0 Izé
Különleges étrendet követ a videó főszereplője, ne vegyük át tőle ezt a "jó" szokást.
2093 0 2 Izé
Dmckayals: Eddig csupán négyszer olvastam a címkében malac-ot matrac helyett. Bár a postkép alapján stim [...]
vadonka: A videó alapján kijelenthetem, hogy a matrac hízlal.
Lecsapott a Nébih a Balatonon. Ne csodálkozzunk, ha ilyen büfék mellett, sok helyen esett vissza a forgalom.
2158 0 0 Izé
Azért ezt a panaszlevelet nem csoda, ha Kormos Anett olvasta fel!
2801 0 0 Izé
Távkapcsolat, nem probléma. Már a világ másik felén is érezheted kedvesed csókját.
740 0 1 Izé
Ravennë: http://www.ize.hu/ize/post/66872
Ismerjétek meg a komposzt WC működését, még vízvezetéket sem igényel.
2035 0 0 Izé
Most, hogy már mindenki megebédelt (legalábbis remélem) bemutatunk néhány fogást, ami után Bear Grylls megnyalná mind a tíz ujját.
2283 0 3 Izé
VanZant: - Hunyjuk be a szemünket, oszt úgy falatozzunk! - Kendnek is sűrű a levese? - Sűrű. - Magának [...]
Ravennë: Ez a menüsor nem az én tűrésküszöbömnek lett kitalálva. A péniszt talán még megkóstolná [...]
abotos87: Nekem csak az egybepipi nem jött be, de a többit simán megenném. Mondjuk szárított rákhoz, t [...]
Igazi természeti csoda vár rátok Peruban.
941 0 1 Izé
Diliqtya: Lámaszeme, lámaszeme sötéÉt-kék....
Itt egy újabb szuper találmány, amit magyarok alkottak és még a környezetnek is jót teszünk vele.
2730 0 0 Izé
Ha bujkál benned valami időben menj orvoshoz :D
1438 0 0 Izé
Már rég túl vagyunk a lehajtható asztallapok korszakán, ez egy egészen extrém megoldás ha az egész családod várod vacsorára.
4226 0 4 Izé
SEszter: Rákapaszkodik a gyerek, felburul! :D
ReBoot: Kezdőtől nem rossz, de ez az igazi: https://youtu.be/Bh_qn62zny0
KillHates: Egy ilyen asztal árából berendezheted az egész lakásod!
Mind a 4 komment
Vajon ez a megfigyelés vezetett el minket a gimbal feltalálásáig?
1295 0 2 Izé
Lawrence: Most már tényleg ez lesz? Minden posztot ami eddig volt újra kiteszünk? Bérposztolás és kész [...]
Csádi: http://www.ize.hu/ize/post/19587
Pálinkás Jó Reggelt! Vagy mégsem?
2071 0 0 Izé
Lányok vigyázzatok az egyméretes ruhákkal, nagyot lehet koppanni...
2122 0 0 Izé
Ezen a nyaraláson tényleg a fellegek közt érezheted magad, de vajon mi történik, ha szólít a szükség?
2153 0 1 Izé
sakos: Elmész WC-re. 1:30-nál látszik, hogy van, illetve a külső képeken az elvezetés is.
Madonna ennyire még sosem volt állatias...
1729 0 4 Izé
a janek: Kicsi ország kicsi poszt,na
Ravennë: Szerintem ez akart lenni. https://www.instagram.com/max_et_vincent/
mue: évposztya
Mind a 4 komment
Azért ehhez a családhoz nem mennék villás reggelire :)
2756 0 0 Izé
Viszlát, és kösz a halakat!

Ebben a posztban az összes eddigi posztomat láthatjátok, mivel elköszöntem az Izétől egy másik munkám miatt. Hogy ne csak ezt kapjátok tőlem utoljára, még ide, a szövegbe is rakok nektek egy érdekes videót.
1900 0 6 Izé
vadonka: A posztok 90%-a tőled jött, akkor ez kb. azt jelenti, hogy az izét lassan temetjük? Hát hova fo [...]
hawkeye: További hasznos munkát, és jó egészséget neked!
negativ_kommentelo: Ó..... :( Viszlát Erunder, sok sikert!!! Kösz a posztokat!
Mind a 6 komment
Nem kicsit para ez a démon a Golden Gate hídnál

Még jó, hogy csak Justin Leduc Cinema 4D-ben alkotott vizuállatságáról van szó.
2573 0 0 Izé
A h2rule nem Kovi védett márkája?
1598 0 0 Izé
Nem bírt magával Will Smith, és mindenhova felmászott, ahova tudott, amíg itt volt Magyarországon

A Lánchíd után az Operaházat is meglátogatta.
2006 0 0 Izé
Ha van 17 perced, nézd meg ezt az akció-sci-fi rövidfilmet!

Ha nincs, akkor akkor csinálj rá szabadidőt, mert eszméletlen jó.
2033 0 1 Izé
Kistibikécske: Volt 17 percem. Megnéztem. Borzalmas pocsék volt.
A videót látva talán érthető, hogyan okozhatta ez a tűzvész 60 ember halálát
3848 0 0 Izé
Reng és üvölt a tenger,
Hánykódnak a hajók,
Sűlyednek a pokolra,
Az árboc és vitorla
Megtörve, tépve lóg.
3000 0 0 Izé
A Woo Desing nem csak belevési az asztalokba városok térképeit, hanem még világítással is megspékeli azokat
1127 0 1 Izé
akicker: Remélem nem kell rá sokat várni :)
Mid90s

Lehet nem is figyeltem volna fel erre a filmre, ha nem szólna az előzetes végén a Gyöngyhajú lány.
1288 0 0 Izé
Nincs csőtörés ebben az új kínai épületben, hanem direkt vízesést építették az oldalára
1765 0 2 Izé
Ditpet: -Anyus elzártad a vizet, mielőtt elindultunk? -Nem, aszittem te zárod el
Parafadugó: Vagy csak az egyik hölgyet jobban elragadta a hév a kelleténél :)
Ha rajongsz a retróért, örömhír lehet neked, hogy visszatér gyerekkorunk kedvenc gépe, a Commodore 64

Itt egy teljes lista, hogy milyen játékokat adnak ki rá.
2252 0 7 Izé
hawkeye: Nem leszólni akarta a PC-k világát. Valójában idéztem pár guru véleményét, ezek szerint va [...]
hawkeye: Ez így igaz...
daveman: A konzolok grafikáját összehasonlítási alapként hozni óriási hiba. A konzoloknál ugyanis ne [...]
Mind a 7 komment
Jurassic nappali

Mert milyen menő már, ha a Jurassic Park közepén van a nappalid.
1043 0 0 Izé
Létezik egy vietnami híd, ami úgy néz ki, mintha egy fantasy film díszlete lenne
1971 0 0 Izé
Videós bizonyíték is van róla, hogy a pénz nem mindig jár együtt ésszel is
3585 0 3 Izé
leha: még szerencse, hogy normál méretű farkam van. nem lenne elég pénzem így kompenzálni :D
hawkeye: Ez nagyon beteg. Keserves munkával megkeresett pénzéből vesz egy ilyen szép autót, aztán agyo [...]
balogh predator: Inkább nyelte volna le az anyja ezt a bazári majmot...
A Citroën csinált egy virtuális autómúzeumot, amiben nem csak beülhetsz a kocsikba, de még a hangjaikat is meghallgathatod
1841 0 1 Izé
abotos87: A C5-ös szart (nekem is az van, 2002-es) szemérmesen lefelejtették a listáról :D
Akon is volt Budapesten, és ő is forgatott róla egy kisfilmet

Vimeo link, szóval a biztonság kedvéért beteszem ide, a szövegbe is.
1683 0 0 Izé
Ha voltál már vele úgy, hogy felgyújtanád a Ladádat, a Garage 54 új részét neked találták ki

Igaz az elején van egy másfél perces World of Tanks reklám, de azt tekerd el nyugodtan.
1018 0 0 Izé
Érdekelne, hogy a rendőrségnél hogyan születnek meg az ilyen videóknak az ötletei
1762 0 1 Izé
trf: Valoszinuleg elkezdtek megcsapolni a bizonyitekraktarat.
Nézz szét Wiz Khalifa 4,6 millió dolcsis kecójában!

Igaz a fószert csak a fű és a fia érdekli igazán, de akkor is király lakása van.
2639 0 0 Izé
Tölts el egy percet Izlandon!

A New York Times videójában 360 fokban nézhetsz szét a varázslatos szigeten.
1080 0 0 Izé
Amerikában nem kolbászból, hanem rozsdából van a felüljáró
1717 0 1 Izé
Mark74: És a Q....vaéletbe ott nem Orbán Viktor a miniszterelnök!
Nem egy szimpla versenypályán tesztelték le, hogy mit tud az új Ford Fiesta
1304 0 0 Izé
Régebbi postok...