REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ez a Marvel rajongóknak biztos tetszeni fog
1617 0 0 Izé
Mr Bean szeretné elérni a 10 M feliratkozót
1894 0 0 Izé
Fotós trükkök, hogy még jobb képet készíts
3882 0 0 Izé
Az a félelmetes ananász :)
2194 0 0 Izé
Mókusvíz készítés mesterfokon
2289 0 1 Izé
VanZant: A jó szilva, jó is az! Bepuszilva... :D :P
Pedig olyan szépnek indult :)
2551 0 0 Izé
Csúcskáosz Csepel déli részén, aki teheti használjon helikoptert
2282 0 0 Izé
Találd ki melyik film zenéjét hallod
1581 0 2 Izé
Parafadugó: 12.: hirtelen annyi western kavargott a fejemben, hogy nem tudtam választani 15.: 3 másodperc utá [...]
Ravennë: Ez nagyon jó volt. Kis agytorna után meglett pár kivételével mind. Interstellar-t hiányoltam. [...]
Egy korsó rament valaki?
1072 0 0 Izé
Most megtudhatod, hogy készül egy absztrakt tájkép
1099 0 1 Izé
roberto: Ezdekaki művész úr! Normális világban az ilyen művészt azonnal giotinra ítélnék. Ebben a v [...]
Ez egy igen furcsa kávézó...
3116 0 3 Izé
Tron65: Meg amikor reggel nyitsz és az összes hal ottvan megdögölve ...
Ravennë: Nap végén nem kell bajlódni a kőmosással.
qpci: Ez akkor jó, ha véletlenül leejted a telefonod. :)
Adj nevet Te, a kis Afrikai Elefántnak

Részletek: https://www.facebook.com/sostozoo/
714 0 0 Izé
Robokutya a Sony-tól

Ha a főbérlő nem engedi a háziállatot...
1615 0 0 Izé
Ne felejtsétek, ma van az Állatkertek Éjszakája
690 0 0 Izé
Ütős benne a suttogós rész.
1838 0 1 Izé
akicker: Kétszer is megnéztem, de még mindig nem találom.. melyik suttogós rész? :) Amúgy meglepően j [...]
Felháborító, hogy a Bázis Mentőállomáson ilyenek a körülmények

Képek
4936 0 3 Izé
Krea: Köszi, javítottam :)
Ravennë: Ui: a poszt linkjeivel valami nem stimmel. Ha a posztképre kattintok nekem nem nyit meg semmit, a s [...]
Ravennë: Szólni kell a Kétfarkú Kutya Pártnak... https://www.facebook.com/justanotherwordpresspage/video [...]
Ilyen volt, ilyen lett :)
3624 0 0 Izé
Micsoda felismerés :)
1490 0 0 Izé
Ilyen csodálatos a kilátás Budapestre egy Gripenből
2042 0 0 Izé
Ezzel a nővérrel nem szívesen futnék össze a sötétben
2065 0 1 Izé
Ravennë: Ezután tényleg leállok az okoskodással és szarok bele, de pl. ha a fekete sávos pixeles kép h [...]
Azért van az a nézés, amitől az ember frászt kap
2704 0 5 Izé
akicker: Ha már vicces fejek, ezt a videót láttátok már? https://www.youtube.com/watch?v=KmtzQCSh6xk
vadonka: Orális szex közben a szemkontaktus ezzel a nővel amikor így néz rád. A hideg kiráz :D
vadonka: Áhh bazmeg nézni is rossz.
Mind a 5 komment
Ez minden gyerek álma
1890 0 0 Izé
Azért szőrteleníthetett volna :)
1715 0 0 Izé
Gyönyörűen falra vitték a város múltját
1994 0 0 Izé
Azért durva egy nagy darab nyers hússal, vegán buliba beállítani
2869 0 0 Izé
Itt aztán minden a kis- és nagydologról szól.
609 0 0 Izé
Zseniális, ahogy a filmes hangok megszületnek. Végy egy narancsot kevés makarónival és már kész is a horrorfilm.
2521 0 0 Izé
Ez nem egyszerű füstölés, ez művészet
11749 0 4 Izé
nemborz: NEM füst!
Tomi Demo: Az lehet, de az e-cigisek, pontosabban megnevezve a vaperek, igen komolyan veszik ezt a füst/gőz d [...]
Krea: A gőzölés olyan furán hangzott volna :)
Mind a 4 komment
Gyönyörű kép készíthető, ezzel az aprócska trükkel
2999 0 4 Izé
Csádi: Nincsenek fotós cuccaim, de nem erre való a polárszűrő?
Dmckayals: Az becsillan, tükröződik, több vele a macera.
Csádi: Nem lenne egyszerűbb üveglapra rakni az ételeket és megfelelő szögből fotózni őket?
Mind a 4 komment
Kár, hogy nem ilyenek sulis kísérletek.
1560 0 0 Izé
Remek rövidfilm mutatja be a fitness fejlődését, a szoknya tornától egészen a zumbáig.
2269 0 0 Izé
Amerikanizáció felsőfokon, na de pont az oroszoknál?
3540 0 1 Izé
a janek: Mondjuk,segg nélkül nehéz.
Nem mondom, lesz változás...
1323 0 0 Izé
A sikerhez vezető út nagyon fájdalmas, vajon megéri?
1934 0 0 Izé
Nem tudtam eldönteni ki sikít nőiesebben :)
1491 0 0 Izé
Ha tetszett a japán digitális művészeten alapuló múzeum, ne utazd át a fél világot, látogass el Párizsba.
821 0 0 Izé
Ha már unod a könnyed kis edzéseket, kapcsolj magasabb fokozatra :)
2673 0 0 Izé
Ehhez még az ötös-lottó főnyereménye is kevés lenne...
3074 0 0 Izé
Ha egy zuhanyzás erejéig is nehezen válsz meg kedvenc kütyüjeidtől, vidd őket magaddal!
597 0 0 Izé
Időben készülj fel az esős időre :) 
766 0 2 Izé
VanZant: Ilyen: https://tinyurl.hu/7GeT/ :D
Kistibikécske: Milyen táska az amelyik nem vízálló?
Régebbi postok...