REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Bemutatkozik a Logitech Notebook Kit MK605
1247 1 4 Tech Izé
Asagrim: Akkor megvenném ha csak a dokkolóegységet meg a logitech Unifying vevőegységet kellene csak meg [...]
Purple: igen :D ha otthonon kívül futtában akarsz gépezni, akkor jó a tapi meg a saját billentyűje, [...]
AVIREX: kényelmesebb..
Mind a 4 komment
Rosszbarátok - Big Nothing

Charlie a tanári pályáról a telefonos ügyfélszolgálat világába pottyan, de már az első munkanapján kiteszik a szűrét. A rendőrfeleséggel és egy kislánnyal megáldott Charlie kétségbeesésében betársul Gus, a feltörekvő szélhámos balhéjába: a terv szerint egy kis zsarolással nagy zsét sajtolnak ki az illegális pornóoldalakat gyakran látogató Smalls tiszteletesből. Gus egykori szépségkirálynő exének csatlakozása után indulhat is a buli, a dolgok azonban új irányt vesznek, amikor a triónak köszönhetően a lelkész jobblétre szenderül. És ez még csak a kezdet.

IMDB | Hivatalos oldal
731 1 4 Film Izé
csicsilla: na ez a film,aztakurv@! van benne minden,na jo majdnem minden.néha tényleg elalvos de fuuu,én tvb [...]
kobuzso: letölteni nem lehet?
tutituti: Ezt is meglestem ma.Pozitívum hogy Schwimmer hangja Galambos Péter(Rossnak a jóbarátokból) Azt [...]
Mind a 4 komment
Ez alatt a post alatt a kommentekben már "elhíresült" a kép "Fuss kicsi 1nessa, fuss!" címmel... :D

Az oldalon rengeteg ilyen képet láthattok. Ha unatkoztok, csináljatok Ti is újat. ;)
12357 13 80 Izé
bungle: http://i.imgur.com/7TafL.jpg :D
bungle: http://i.imgur.com/5yNxz.jpg
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=39795&c=-1&s=dd&p=1
Mind a 80 komment
Láttatok már durva kártyatrükkös videót? Igen? Na, akkor azt gyorsan felejtsétek el, mert ez mindent visz. ;)
18280 8 57 Izé
bungle: Délután mutatta T, hogy bepostoljuk-e. :DDD
AVIREX: Színváltós papír :P
Maccoyi: És ezzel mi van? :D http://www.youtube.com/watch?v=xl1lLze5ZpM
Mind a 57 komment
Láttatok már durva motoros videót? Igen? Na, akkor azt gyorsan felejtsétek el, mert ez mindent visz. ;)
22045 14 23 Izé
Mr.T.: Mielőtt még küldené valaki. ;) http://youtu.be/nOcjMDSEfXY
Sztiki: és még engem szoktak piszkálni, hogy a 125-ös CiBeRém egy női tanulómotor :)
Schabee: nagyon beadja :D
Mind a 23 komment
Season of the Witch

Miközben a pestis végigsöpör a 14. századi Európán, egy dicső lovagot, Laveyt azzal a feladattal bíznak meg, hogy kihallgatás céljára szállítson el egy lányt, akit azzal gyanúsítanak, hogy boszorkány mivolta következtében terjeszti a járványt. Lavey hisz a lány ártatlanságában, ezért néhány társával egyetemben keresztülküzdi magát egy misztikus, hűtlen földön, hogy eljuttassá őt egy megszentelt helyre, ahol bebizonyítható a lány ártatlansága és ezáltal Európa átka feloldódik. Lavey még nem tudja, milyen sötét erők várnak rájuk…

A filmet Ausztriában és Magyarországon forgatak

IMDB


   
1039 2 0 Film Izé
Két legyet is üthetsz egy csapásra, ha szereted a jó cipőket és ruhákat! Kappa és Persona akció indul ugyanis a brands.hu-n: előbbi esetében 44-60%-os kedvezménnyel válogathatsz a lábbelik között, utóbbi esetében pedig 70%-kal kedvezőbb áron találsz ruházati termékeket - sőt, mindezen kívül még Chanel szemüveget is, de ez már legyen meglepetés...
2391 1 1 Izé
pdstudio: És még egyszerűen fel is próbálhatod a cipőket. Csak fogod a monitorod és beletaposol.
8 trendi szín őszre - a lakásodba!
395 0 1 Pink Izé
szűzirónia: VAn?
Sorority Row

Újabb tini horror, teli csini kolis csajokkal. Húúúú! Ez most nem vicc, a sztori tök olyan mint a Tudom, mit tettél tavaly nyáron című “remekműé".

Öt egyetemista lány ártalmatlannak szánt csíntevése balul sül el, ami egy diáktársuk halálát okozza. Mindenki esküvel fogadja meg, hogy örökre hallgatni fog az esetről, de az ígéretet könnyebb megtenni, mint betartani. A diplomaosztó után egy titokzatos alak kezd el rájuk vadászni. Mindenki veszélyben van, aki a titkot ismeri…

Annyit még azért megemlítenék, hogy a film készítőitől, nem volt túl okos húzás, hogy ennyi videót tettek közzé, a nyitó jelenet, meg az összes halál. Aki izgulni is akar majd a moziban az óvatosan böngésszen.

Imdb
1216 8 0 Film Izé
Pénznyelő - The Money Pit

Nagyszerű jelenet egy klasszikus filmből. 
Én fetrengek, ahányszor látom.

A csóró házaspár, Anna és Walter lakást keres. Rendkívül olcsó házat ajánlanak nekik azzal az utasítással, hogy "legfeljebb majd kell rajta javítani ezt-azt". Főnyereménynek tűnik az ajánlat, ám csak azután jön a feketeleves: az új otthonukról kiderül, hogy kész életveszély. Gyorsan munkásokat hívnak, így nemsokára falak dőlnek ki, kőművesek potyognak az égből, és meszesvödrök ömlenek ki mindenütt.
1986-os vígjáték Tom Hanks és Shelley Long főszereplésével.
Trailer
793 3 2 Film Izé
CrazyLime: Jaaj, ez annyira jó film! :D
kovacslacka: Beszarás ez a röhögés! :) Amúgy, a film is király.
Bandslam

A tinédzserkorú Will Burtonnak a zene a mindene. Amikor az anyja, Karen munkát kap New Jersey-ben, az amúgy is nehezen beilleszkedő Willnek a következő évét egy új iskolában kell megkezdenie. Végül egy hozzá hasonló kívülállóval, a csendes Sammel köt barátságot. Aztán egy másik lány, Charlotte hatására elindul az iskolai Bandslam-ben, a zenei bajnokságban.

Jaj istenem!! Hát állítólag tényleg jó zenék lesznek benne (amikbe az oldalon bele is hallgathattok), de itt ki is fújt az összes pozitívum. Ez a történet, meg ez a zene a gimiben téma, ezzel a Vanessa Hudgens-el már nagyon idegesít. Tudjátok ő az a kis csaj a High School Musical-ből. Lisa Kudrow-t meg fáj ilyen filmben látni, ő többet érdemel ennél.


Imdb
1021 0 2 Film Izé
yvaine: sajnos igaz h ilyen filmek is vannak :(
snake6: NANEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!
"Szöcske invázió" Barcelonában. ;)

A hivatalos oldal.
2567 5 43 Izé
bungle: "Űrszöcskékkel" Velencében. :) http://vimeo.com/18991085
gonoszvagy: Dehát akkor az nem uj, hanem az előzőnek a szerkesztése, ellenben ha mondjuk ie-ral lépsz be ak [...]
propeller456: Nem, onnan elejétől kezded és meg lehet csinálni ugyan arra az email címre. Választani nem leh [...]
Mind a 43 komment
Lamborghini mustra. :)
1090 1 0 Sport Izé
Tony Day - Richmond in Blue (speaker bots remix)
______________________________________

Artist Tony Day
Label Electric Life Records
Genre Breaks
Released Thursday, July 9, 2009
884 0 0 Zene Izé
Dyson új találmánya: ventilátor lapátok nélkül
4054 1 4 Tech Izé
RiBBiT: Alul beszívja a levegőt, fent a gyűrű mentén egy vékony résen keresztül nagy sebességgel ki [...]
SZIA: Vki lefordítaná a működési elvét ?!
Errtu: Oda macskakaparod. :D
Mind a 4 komment
Már volt szó erről a 30 méter magas, 11 emeletes faházról, de most jó pár fotót is láthattok róla.
11677 11 13 Izé
Patkányka: Szép munka, csak az első szél felkapná:S
sexdealer: Hány egyetemi buli? Szerintem egy kellemes egész estés füvezés és piálás után a srácok egy [...]
joetheghost: Szerintem ezek a fák már nem növekednek olyan gyors mértékben és inkébb bekebelezik a dolgoka [...]
Mind a 13 komment
Super Mario lánykérés :)
4517 3 6 Izé
CrazyLime: Nekem tetszett. :)
Dmckayals: Nekem a bűvészes sokkal jobban bejött. Aki nem emlékszik : http://ize.hu/comments.php?post_id=12 [...]
Agytumor: Ha a srác nem szól neki, simán felszedegette volna az érméket :D
Mind a 6 komment
 Sokszor elfeledkezünk róla, mennyi törődést érdemelnek a lábaink, pedig nap, mint nap kemény igénybe vételnek vannak kitéve. Heti húsz percbe telik, hogy szupermodellhez illő gyönyörű lábakat kapj. Kövesd a következő hét lépést, és nem lesz többé problémád, ha épp szandált, vagy papucsot akarsz felvenni. Nincs többé repedezett sarok, csak gyönyörű, sima talpak!
399 0 1 Pink Izé
valkyr: tudja vki, mi a virág neve a képen? köszi előre is.
Egy elég látványos mód arra, hogy hogyan jussunk le gyorsan és jól egy domboldalról. ;)
11844 3 15 Izé
bandee1219: Bear Grylls módszerei.
Nusihusi: Nem félt attól, hogy elvéti?:S Amúgy respect neki:)
Gabi69: Ezek am ilyen szenya állatok. A srác biztos sok évet töltött el köztük.XD
Mind a 15 komment
Egy elég látványos mód arra, hogy hogyan jussunk le gyorsan és jól egy domboldalról. ;)
11923 0 1 Sport Izé
superxaba: jó a csaj a végén
"Mit nézel? Nem láttál még macit kocsit lopni?" :D

Magyar cikk.
5706 2 8 Izé
Nusihusi: Én a maci helyében megfújtam volna az autót:D
rubigo: kéne egy ilyen jószág az én autómba is, hatékonyabb volna lopás ellen bármely riasztóberend [...]
Fireblade1000: :DD
Mind a 8 komment
Lábalj ki a náthából!
329 0 0 Pink Izé
Uncharted 2: Among Thieves - Játékteszt
1360 0 0 Game Izé
Erről most már nem tudom eldönteni, hogy kamu, vagy sem (vagy reklám - bungle). Segítenétek eldönteni? És akkor majd én is segítek neki bosszút állni.

De most komolyan, már a tévében is láttam a reklámját, itt az Izé-n meg bannert. Akkor ez most egy kampányfogás a Vaterától? Másik részről létező aukciókat hirdet, és még twittere is van . :)
6191 4 41 Izé
AVIREX: pfoooh,ez kőkemény hehehe :D
AVIREX: ez a lopott bicaj,amit a vaterán hirdettek?:D
CrazyLime: Ha még nem írta volna senki, a csajt Sallai Nórának hívják és színésznő :)
Mind a 41 komment
"Kocka" bébz.
22691 6 8 Izé
insider: Hálaistennek ez tényleg nem fake , ha valaki tud angolul akk az olvassa el a csajok alatt lévő s [...]
Kampec: fake fake fake !!! :D vagy csak nagyon ritka az ilyen :3
superxaba: magyar kockabébzet akarok!
Mind a 8 komment
Mutasd a lábujjad! Megmondom ki vagy! Nagy lábujj mustra!
733 0 0 Pink Izé
Legalább bugyit felvett. Ha már nadrágot nem...
1272 0 2 Pink Izé
1nessa: Lattam rola videot ahol elvileg ki latszik neki... http://www.youtube.com/watch?v=8g3d5wVqNQQ Am meg [...]
Kathy: Ez a nő esetleg nem hermafrodita? Mert legutóbb azt hallottam róla. Ki tudja...ha igen, ha nem, [...]
Edge of Darkness

Az Edge of Darkness lenne a 2002 óta komolyabb filmszerepet nem játszó Mel Gibson nagy visszatérőfilmje, amely egyben arra is lehetőséget adhatna, hogy Hollywood túllépjen a sztár 2006-os részeg balhéján. A két és félperces előzetes alapján ez a film nagyszerűségével aligha lesz képes bármit feledtetni. Közben végig azon töprengtem, a klip rendezője vajon fogadást kötött-e valakivel, hogy sikerül minden eddiginél több közhelyet zsúfolnia az ízelítőbe. Olyan mondatok hangzanak el, mint, hogy "isten hozott a pokolban" vagy "én vagyok a fickó, akinek nincs vesztenivalója", de a legjobb: "el kell döntened, hogy te lógsz a kereszten vagy te vered be a szögeket". Ezek az ócska mondatok elég furcsák, tekintve, hogy a filmet az Oscar-díjas William Monahan (A tégla) és Andrew Bovell (Lantana) írta, a rendező pedig Martin Campbell (Casino Royale). A film Campbell azonos című 1985-ös minisorozatán alapul, amelyben egy nyomozó lányát meggyilkolják, és amikor az apa elkezdi felgöngyölíteni az ügyet, rájön, hogy szövevényes politikai ügy áll a háttérben. Egy hatórás sorozat kétórás filmmé alakítása közben óhatatlanul sok részlet elvész, de ha hihetünk az előzetesnek, a tömörítés most sokkal kevésbé sikerült, mint A dolgok állása esetében. Az sem annyira bíztató, hogy a szerepet, amit eredetileg Robert De Niro játszott volna a filmben, (az amúgy remek) Ray Winstone vette át. Az Edge of Darkness-t az USA-ban január 29.-én mutatják be, hazai premierről még nem tudunk. Igazából hivatalos oldalt nem találtam.


936 0 0 Film Izé
Ólafur Arnalds - Ljósið
4864 10 8 Izé
Fireblade1000: Nagyon szép!!!
1nessa: Nagyon szep...A zene melle:) Nagyon tetszik.
revans: Rég láttam ilyen szép videót.
Mind a 8 komment
"Viszlát és kösz a labdát!" :)
1014 0 0 Sport Izé
A kormányfő lányairól soha nem jelent meg felvétel. A sajtó szerint azért rejtegetik őket, mert egyszerűen szólva: iszonyat csúnyák.
766 0 0 Pink Izé
Ne bazdmegoljál, bazdmeg!

Grétsy László elemzése oly szívesen és gyakran használt szavunk sokrétűségéről.
10182 14 19 Izé
Mr.T.: Édes, ékes apanyelvünk. :) http://www.youtube.com/watch?v=oT4CKxZWpeg
Fireblade1000: Nekem erről a Cool Head Clan Bazd meg címü száma jutott eszembe!!!:))
godzsy: Akkor itt is egy kis olvasni való: Egy templom hirdetőtábláján a következő olvasható: "Tud [...]
Mind a 19 komment
Merüljünk el a mozdulatok szépségeiben: slow motion japcsi mozgáskultúra bemutató. :D
7722 9 23 Izé
Tooni: Sense...
bungle: Mit, hogy tavaly októberben felraktam, amit Mr.T. beküldött? :D
s.csuli: igen meg kaptam köszönöm hogy feltetted :)
Mind a 23 komment
Újabb adag dögös csajszi a forró homokról. :)
17327 3 6 Izé
Tóth József: Hm. Nem rossz ötlet, de másra ültettem rá... :)
invad3r1987: Ráülteted egy szobabiciklire h ilyen szép popsija legyen? :D
Tóth József: Na megyek is, és kezdek valamit az asszonnyal...
Mind a 6 komment
Újabb adag dögös csajszi a forró homokról. :)
14439 0 0 Sport Izé
Eddig ismereten vallatógép került elő a neves videómegosztón!
Akinek esetleg (?!) ez tetszett még sokkal többet talál itt.
5887 3 17 Izé
lacasa: Addig üsd amíg mozog!!
Gabi69: Vagy 1 percig csak káromkodtam a 16 másodperc után...Kinyírni!
MilkeDriwe: Alapjáraton nem szoktam kommenteket írni, de ez egy akkora láma, hogy muszály volt hozzászólno [...]
Mind a 17 komment
Lint
3993 3 4 Game Izé
metaljesus: 219,3 másodperc :D
Kiscsuri: Ninja :DAz örök!!!!
kétbé: Knytt, nem flash game hanem le kell tölteni, nagyon hasonló és nagyon király az is. http://www. [...]
Mind a 4 komment
A francia filmkészítés egyik fellegvára a Supinfocom Arles iskola, melynek négy tanulója – Romain Jouandeau, Adrien Chartie, Gilles Mazières and Fabien Thareau – 2008-ban egy igencsak érdekes, látványos és izgalmas 3D-s rövidfilmmel, az Oceansize-zal vettek búcsút a sulitól.
1225 1 0 Film Izé
Air Show

(shockwave-s játék, ezért lassan tölthet be)
6292 0 0 Game Izé
ASUS Lamborghini VX5 - notebook teszt
949 1 1 Tech Izé
bandee1219: Szerintem nem ez a post kép kéne.
Régebbi postok...