REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Működő Macinthos rendszer nagyjából 32 Mb-on.
Nem Leopard, de attól még Mac. ;)
719 1 2 Tech Izé
Errtu: :D Azt nem tudom, de ha összeraktad magadnak és van hozzá alkalmazásod is akkor szólj! (vagy ha [...]
kisduck: vindóz 3.2 nincs? mert az is jó volt még anno :) de ez a retro mac ez tetszik :)
Kris Kuksi művészete
Kuksizzátok meg! :)
4766 0 2 Art Izé
bandee1219: Elég vidám munkái vannak. Oo
Zsolt86: Hát ez tényleg olyan izés , mást nem lehet rá mondani.
Kris Kuksi művészete
Kuksizzátok meg! :)
5080 7 2 Izé
bandee1219: Elég vidám munkái vannak. Oo
Zsolt86: Hát ez tényleg olyan izés , mást nem lehet rá mondani.
Asztali elemes légkondi. Jéggel műxik. Érdekes, de sztem működik...
620 0 0 Tech Izé
Fényforrás ami 12 éven keresztül folyamatosan működik?
1257 1 0 Tech Izé
Első Oscar-díjasunk, Rofusz Ferenc rövidfilmje. Avagy mi lenne, ha kutyává változnánk egy napra.
A zseniális animációs további munkái itt és itt, meg itt.
5514 0 5 Film Izé
bandee1219: Pont azt akartam írni, hogy A légy is oszkárdíjas, de most már látom, hogy ő készítette. :) [...]
Zsolt86: Jó volt :P
vöri: Heh, milyen igaz (: nekem is tetszett! birom az ilyen kisfilmeket, jöhetne több is :D
Mind a 5 komment
Első Oscar-díjasunk, Rofusz Ferenc rövidfilmje. Avagy mi lenne, ha kutyává változnánk egy napra.
A zseniális animációs további munkái itt és itt, meg itt.
5694 7 5 Izé
bandee1219: Pont azt akartam írni, hogy A légy is oszkárdíjas, de most már látom, hogy ő készítette. :) [...]
Zsolt86: Jó volt :P
vöri: Heh, milyen igaz (: nekem is tetszett! birom az ilyen kisfilmeket, jöhetne több is :D
Mind a 5 komment
A világ első robothegedűsét mutatta be csütörtökön - számos más humanoid automatával együtt - a japán Toyota autógyártó cég, kiemelve, hogy a robotikai fejlesztések bizonyos eredményeit fel lehet majd használni az új autómodellek gyártásánál is.

596 1 0 Tech Izé
Projektoros ébresztőóra. ami a szabvány funkciókon felül a hőmérsékletet is mutatja, de  a legjobb az egészben a mozgásra reagáló "Szundi" funckió, ami a gyakorlatban úgy néz ki, hogy integetsz a vekkernek az meg nem integet vissza viszont elhallgat.  80 Angol fontos áron beszerezhető.
712 1 0 Tech Izé
Drót móka
2188 0 7 Art Izé
bandee1219: Hát nagyon! XD
<-{st.one}->: Ezmekkorajómá!! :D
csirek: ezek valami iszonyatosan jók, asszem én is belekezdek ilyenekbe!
Mind a 7 komment
Drót móka
2307 7 7 Izé
bandee1219: Hát nagyon! XD
<-{st.one}->: Ezmekkorajómá!! :D
csirek: ezek valami iszonyatosan jók, asszem én is belekezdek ilyenekbe!
Mind a 7 komment
Rövid összefoglaló írás a szerverfarmok és datacenterek elektromos igényéről, kiegészítve pár alternatív megoldással, az AISO sivatag közepére épített n apenergia alapú megoldásával vagy az Izlandon tervezett geotermikus energiával működö sz erverfarmmal.
1359 0 0 Tech Izé
Wang Niandong rajzai
11973 0 5 Art Izé
bandee1219: De ezek tényleg rajzok v. effektes fotók? Amúgy szépek és szebbek, ha rajzok.
Lilu__cica: Gratulálok neki! Csodálatosak a képek!!!
alavez: nem gyengék...naggyon jóók:)
Mind a 5 komment
Wang Niandong rajzai
12643 3 5 Izé
bandee1219: De ezek tényleg rajzok v. effektes fotók? Amúgy szépek és szebbek, ha rajzok.
Lilu__cica: Gratulálok neki! Csodálatosak a képek!!!
alavez: nem gyengék...naggyon jóók:)
Mind a 5 komment
Talán az ilyen mutatványra mondhatják Pestiesen: "nem semmi"!!! :)
10541 0 16 Autó Izé
bungle: Saccco küldte (nem ezt a linket, de ugyanez a videó van ott is): URL: http://www.funvid.eu/index.p [...]
bandee1219: Nem tudom, mit nézhetett, itt a post előtt-után nincs semmi énekes, szal valami tényleg lehet a [...]
Zsolt86: Ezt majd ajánlom a szomszéd öregasszonynak is, úgyis szereti hajtani a marutiját :DD
Mind a 16 komment
Talán az ilyen mutatványra mondhatják Pestiesen: "nem semmi"!!! :)
10578 11 18 Izé
bungle: Lassan már mindenhol dugó van...
Ravennë: http://youtu.be/nIX6vfnhjy4
bungle: Saccco küldte (nem ezt a linket, de ugyanez a videó van ott is): URL: http://www.funvid.eu/index.p [...]
Mind a 18 komment
Vajon milyen hiányt pótólhat ez a termékizé??? ;)
12475 2 12 Izé
bandee1219: Csak úgy kattogtat a sok munkamániás! XD
Shifty: Kramlizó? Hmm.... mindegy :D nekem is kell ilyen tűzőgép az tuti :D rendeljünk közösen és [...]
Zsóti: Király. Mindenki totál mák lenne az irodába, és a főnök csak annyit lát, hogy a népek szivo [...]
Mind a 12 komment
Az osztrák TAB megalkotta a Virtual Pinball-t, ami nem csak a a régi mechanikus flipperek helyettesítője lehet, hiszen 42''-os touchscreen-es plazma kijelzőjén a 3 db 3D-s flipper játékon kívül már most 2 akció és 1 stratégiai játékot kínál. Emellett a multiplayer játékosokra is gondoltak, a gép IP kapcsolattal is rendelkezik.
957 1 1 Tech Izé
Maccoyi: hát biztos jól el lennék vele, de nem pótolná egy hagyományos régi kedvencemet sem :) PL. : h [...]
A Hermés francia design stúdió és az Eurocopter cég közös munkájának gyümölcse a képen látható EC-135, amit idehaza jellemzően a Medicopter című sorozatból ismerhetnek a szerencsések, a szerencsétlenebbek pedig az Országos Mentő Szolgálatnál repülő verzióval találkozhatnak.
1109 1 0 Tech Izé
Nem tudtok valakit a minisztériumban, aki támogatná kis oldalunkat? Vagy bármilyen másikat, amit csinálunk... "Biztos megegyezünk" jeligére. Számlát is adunk, a boríték is vastag lesz!
9058 1 105 Izé
bandee1219: A WC-s néni személyesen. Hajolj meg, ha hozzá beszélsz!
csicsilla: kedves Lona 32,Delfina,Luxy,Farkaskutya,Mona27 elmentek a ... night klubotokba...bulis kèpeket [...]
nyehőce: Hú, mekkora poén, WC. Bravó, ennyit tudsz.
Mind a 105 komment
Fájjon nektek is!
4231 4 30 Izé
bandee1219: Tény, hogy van gond. Sokan csak így találnak munkát, de csak a vállalkozó miatt és nem azért [...]
bandee1219: Mondjuk az tény, hogy ha minden törvényes körülötted, akkor nincs mit félned és tudsz nevetn [...]
bandee1219: Nem tudom, miért nem bírjátok ki, én mindíg megnézek mindent (bár amit nem értek pl. kínai [...]
Mind a 30 komment
Bruton Stroube - kreatív fotósok munkái
6641 0 10 Art Izé
bandee1219: Jó a honlap és jók a képek, főleg a kaják! :')
bungle: Ez van, ha a user törli a videóját a youtube-ről. Én is törlöm innen.
dilidoki12: mármint nem jön be a vidi :'(
Mind a 10 komment
Bruton Stroube - kreatív fotósok munkái
6858 9 10 Izé
bandee1219: Jó a honlap és jók a képek, főleg a kaják! :')
bungle: Ez van, ha a user törli a videóját a youtube-ről. Én is törlöm innen.
dilidoki12: mármint nem jön be a vidi :'(
Mind a 10 komment
Minden jel arra mutat, hogy ma valahogy pörögnek az orvosi diagnosztikával foglalkozó cégek. A képen látható notebook Acuson P50 névre hallgat, ami azon felül hogy egy Macbook Pro, még egy integrált ultrahang vizsgálatra allkalmas berendezést is tartalmaz.
1140 0 0 Tech Izé
A japán Mongoose stúdió két designere Makoto Hirahara és Hisakazu Nabeshima alkotta meg ezt a ránézésre teljesen élethű műablakot, ami a sötétebb szobák egyedi megvilágítására ad lehetőséget.

1782 1 1 Tech Izé
Maccoyi: ez tuti ilyen nekem is kell!!!! :)
Antik zongorába "bújtatott" multimédiás PC, 26 inches LCD monitorral.
2443 3 11 Izé
Vala_HUN: Ez idáig jó csak gondoltak a LAN-osokra?! ezt hogy vigyük el egy normális háló partyra?! Kiseb [...]
bandee1219: Az biztos. :) Amúgy nem a legjobb, mert nekem pl ,nem ártana a billentyűzetet hátrébbhúzni a m [...]
Disy: pianínó előtt egyáltalán nem beteg dolog számítógépezni! mongyuk egy törpékkel kefélő n [...]
Mind a 11 komment
"Geronimo, a Drogvilág mindent tudó nagykutyája végigkíséri a nézőket a kábítószeres "élmények" különböző változatain. A hangvétel ironikus. Geronimo kárörvendve mutatja be a halálos veszélyeket, amelyek a drogok világában tévelygőkre leselkednek."

Aha, értjük...
3659 9 22 Izé
bungle: "Bizarr animáció: Stohl András kifekszik a drogtól" http://hetivalasz.hu/kronika/bizarr-video-st [...]
Kiscsuri: XD
bandee1219: Nem teszed rosszul, sajna tényleg csak attól menő valaki, ha iszik, cigizik... És mindenhol, ne [...]
Mind a 22 komment
Régi magyar kártyanaptárak web-múzeuma - Jó nosztalgiázást!
3806 14 5 Izé
fancsi: szerintem ez egy kicsit régi (kicsi=nagyon)
bandee1219: Gondolom nem tudod milyenek vannak... Nekem Békéscsabások kellenek.
Nico_71: Nekünk is van jó néhány a padláson. :-)) Kisebb vagyont érhet már. :-) Eladó! :-DDD
Mind a 5 komment
A Star Wars világának igen népes rajongói tábora van, és a téma iránti rajongásáról adott tanúbizonyságot Fresli János (Soccer) is. Az AT-AT lépegető nem az első ilyen kaliberű alkotása és információim szerint egyáltalán nem az utolsó. Ugyanis elkészült már egy igen méretes TIE Fighter, és tervbe van véve egy a Mátrix trilógiából jól ismert őrszem is. A kapcsolat a gépek között nem a témában keresendő, hanem a különleges megoldásokban. A TIE Fighter még nem képes mozgásra, de az AT-AT már igen és az őrszem még bonyolultabb aktivitásra lesz képes. A további szófordulatok elkerülése érdekében inkább ugorjunk is neki a munkamenet áttekintésének. A cikk végén egy exkluzív video anyagot is láthattok, melyet Joy készített!
5578 3 4 Izé
Sztiki: A készítő itt képekkel illusztrálva, részletesen leírja hogy rakta össze a modot. http:// [...]
zuza: Nem ilyen a buksia a lépegetőnek ! Tudom én h erre sose lennék képes . De a hba égtelen ! :D s [...]
hadigabi: naon ügyes a cuccos..kreatív a készitö.....tecccik..
Mind a 4 komment
A tapéták következő generációja.
Jonas Samson holland designer munkája a link után látható faltakaró megoldás ami az elbaltázott vakolás nyomainak eltakarásán túl a hangulatvilágítást is megoldja. Kereskedelmi forgalomba kerüléséről egyelőre nincs információnk.
1656 3 0 Tech Izé
Andrew Fentem angol tervező munkája ez a roppant egyszerűnek látszó kocka ami egy érintőképernyő és egy számítógép ötvözete, amivel lehetővé válik pl. egy digitális Rubik kocka használata is akár. De más kocka alapú logikai játékokra vagy csak sima játéknak is kiváló. A londoni Kinetica Museumban 2008 január 1-től megrendelhető.
799 1 0 Tech Izé
Örül a család az új Mustangnak... na nem sokáig! :)
Kézi váltós Mustang vs Apa kocsit hajt :D
11708 3 30 Izé
magno: Aki ilyen béna meg is érdemli szerintem. Kár hogy nem betongarázs volt!!! Akkor röhögtem volna [...]
bandee1219: Hát, amikot elvittük a Q7-est próbakörre, a srác elmondta, hogy a balláb hátulmarad, mert ha [...]
bandee1219: Nekem inkább a régi kéne. Ma már kevés jó kocsit csinálnak arrafelé.
Mind a 30 komment
Marcipán Múzeum Budapesten
Aki még nem volt, látogasson el oda! Ne csak a külföldiek kézügyességeit csodáljuk, hanem a magyarokét is!
3411 0 8 Art Izé
grmindenyssa: Van egy Kőszegen is.
Bobek: Művészet ez is...! Nagyon szépek!
buddha: köszi,én csak szentendréről tudtam
Mind a 8 komment
Marcipán Múzeum Budapesten
Aki még nem volt, látogasson el oda! Ne csak a külföldiek kézügyességeit csodáljuk, hanem a magyarokét is!
3638 4 8 Izé
grmindenyssa: Van egy Kőszegen is.
Bobek: Művészet ez is...! Nagyon szépek!
buddha: köszi,én csak szentendréről tudtam
Mind a 8 komment
Emelőgép Biztonsági Szabályzat !!! 8.2.8. A terhet úgy kell először megmozdítani - emelni vagy süllyeszteni -, hogy az éppen csak elmozduljon eredeti helyzetéből, majd a mozgatást meg kell állítania. A terhet tovább emelni, illetve a süllyesztést folytatni csak akkor szabad, ha a felerősítés, az emelőmű fékjének működése rendben van, és a teher további mozgatása az emelőgép stabilitását nem veszélyezteti. :)))))))))))))))))
9088 3 12 Izé
bandee1219: Az a targoncás balesetvédelem? Aaaaaaaaaz király! http://ize.hu/comments.php?post_id=4201
emma690101: Nekem erről spontán a "Gabelstapler Klaus" jut eszembe... Mond ez valakinek valamit? :)
bandee1219: A többi ehez képest csak béna, de ez azért életveszélyes volt, sok felelőtlen emberke halt m [...]
Mind a 12 komment
Magyar Kajliminyóg! Nem is kell több nekünk.
5872 2 28 Izé
AB: Annnyira jót röhögtem. Köszönjük Ádám&ATV!
karaj: De jó hogy csak 1 perc...Huhhh:)
bandee1219: Amúgy én végignéztem, de mikor már kezdtem volna belejönni, vége szakadt. Na sebaj, valahogy [...]
Mind a 28 komment
17colos, Wi-Fivel és RSS readerként is működö digitális képkeret. Ideális karácsonyi ajándék, 699 dolláros áron. Opcióként választható a lakáshoz stílusban illeszkedő mintázattal és színnel.
680 0 0 Tech Izé
Eric Joisel origami alkotásai
2583 0 18 Art Izé
Nico_71: Hello teecee! Tetszik a madatad! Több képed nincs alkotásaidról? Mennyi idő alatt készítetted [...]
Nico_71: Ámulok, és bámulok! Ez művész a javából! Nesztek művész tanoncok, erről vegyetek példát. [...]
bandee1219: Nem gond, ha nem tetszik, de mutasd meg mi tetszik neked! Fent balra postolhatsz te is bármit! Jó [...]
Mind a 18 komment
Eric Joisel origami alkotásai
2568 7 18 Izé
Nico_71: Hello teecee! Tetszik a madatad! Több képed nincs alkotásaidról? Mennyi idő alatt készítetted [...]
Nico_71: Ámulok, és bámulok! Ez művész a javából! Nesztek művész tanoncok, erről vegyetek példát. [...]
bandee1219: Nem gond, ha nem tetszik, de mutasd meg mi tetszik neked! Fent balra postolhatsz te is bármit! Jó [...]
Mind a 18 komment
Amazing Art on Beach Sand
3933 0 6 Art Izé
Yvette: Nem semmi, bár nemtom hogy csinálta=/
Lilu__cica: Azigen!!
dude: Gabonakörök helyett most a homokkörök jönnek divatba? ;)
Mind a 6 komment
Régebbi postok...