REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Hátrányos helyzetű gyerekek szájából tényleg úgy hangzik a rap, mintha gyomorszájon vágnának
2147 0 0 Izé
A Detroit Become Human videójáték igen komoly reklámmal népszerűsítette magát
2318 0 6 Izé
VanZant: Erőmű? Imádtam, imádom. Majdnem 40 évvel ezelőtt koncerteztek először Budapesten. :) http:// [...]
Elzo: Ezt már a 70-es években is jobban nyomták. https://www.youtube.com/watch?v=0hoa9tXnZX8
VanZant: Értem én, de az, hogy a csávó annyira pislog, és az, ahogy a néger srác lefelé néz, (nehogy [...]
Mind a 6 komment
Ez most harcművészet, vagy diszkó-tánc tanfolyam?
2275 0 0 Izé
Durva belegondolni, hogy egy Forma–1-es pilótának mekkora erőhatásokat kell kibírnia
2377 0 1 Izé
CsakEgySrác: Ennyi pénzért, jaj szegények :D Besenyei Péter műrepülő pilóta ájulás határán lévő G h [...]
Titans

A Tini Titánok élőszereplős változatában már elég felnőttesek a titánok.
1545 0 1 Izé
vadonka: Csillagfény mióta néger?
A NatGeo elvisz egy villamostúrára Hongkongban
1062 0 0 Izé
Vannak akiket az eső megzavar az autómosásban, és vannak, akik a lehetőséget látják meg benne
1441 0 3 Izé
VanZant: A haverom apja, ugyanígy szokta mosni az autóját. Kitolta a garázsból, jól lesamponozta, oszt [...]
hawkeye: Pláne sivatagi homokkal, sampon helyett... :)
palinkaman: Mindig mondom a feleségemnek, hogy miért vigyem mosóba a kocsit, mikor egész nyáron a bio-autó [...]
Ha te nem vagy Terry Grant, ne is próbálkozz meg ezzel!
1408 0 0 Izé
Baromi furán néznek ki az autós balesetek, ha az egyik felet törlik belőle
2713 0 0 Izé
Te láttad Will Smith-t a Lánchídon?

Ha igen, akkor is nézd meg ezt a videót!
1715 0 0 Izé
Fél perc alatt 7,5 millió forint elég jó szajrénak számít

Ehhez persze az is kellett, hogy az Apple-nek pocsék legyen a biztonsági rendszere és a dolgozókat és vásárlókat se érdekelje, hogy mit lopnak el.
3257 0 1 Izé
Csádi: Lopták volna el inkább az asztalt. Abból legalább lehetne pénzt csinálni.
Tudom, hogy összevágott, meg minden, de ez akkor is szomorú
2288 0 2 Izé
Tron65: Jó poén volt, hogy európai térképet használtak amerikaiakon :-) Amúgy 1&értek Asnan-nal: a [...]
Ashnan: A magyarok még hülyébbek, tapasztalatból tudom xd
Megnéznéd Nathan Fillion Uncharted filmjét?

Mert most teljes egészében megteheted, ugyanis egy rövidfilmről van szó.
949 0 0 Izé
Füllhallgató füllbevaló

Hogy ne veszítsd el a vezeték nélküli fülesed.
864 0 0 Izé
A tenisz világát is elérte a Neymarozás
1914 0 0 Izé
Ez még gyakorolni kellett volna srácok
3103 0 0 Izé
Lenne még mit dolgozni ezen az önvezető Mustangon

Annyira nem látványosan hibázik, csak néha a szalmabálák felé veszi az irányt, de ez is elég ahhoz, hogy forgalomban balesetet okozzon.
1368 0 2 Izé
MDylan: Elég gáz GPS-re építeni egy navigációt, amikor az nagyon pontatlan tud lenni (2-3 méteres elt [...]
VanZant: Volt, akinek sikerült. :) https://www.youtube.com/watch?v=QtVbch-02Fs
Tudod, milyen hangja van egy 1870-es Morse-szalag lyukasztónak?

A BBC hangtárában ebbe is belehallgathatsz.
1632 0 0 Izé
Nagyjából így képzelem el a világvégét

Igaz ez csak egy homokvihar volt Arizónában.
3263 0 0 Izé
Lehet, hogy az angoloknak olyan freestyle focistákkal kellett volna erősíteniük, mint Andrew Henderson

Akkor talán nem estek volna ki.
1269 0 0 Izé
Mire gondolhatott az a buszsofőr, aki vezetés közben felállt a kormány elől?
3258 0 3 Izé
kissfreezer: Akkor járt le a műszak
CsakEgySrác: Van kézifék a buszon, fent van mindig műszer fal, vagy a váltóval ellenkező oldalon kartávols [...]
vadonka: Ha szarni kell hát szarni kell :D Gondolom ott volt a budi (valahonnan lentről jött fel) vagy egy [...]
Látványos videó került ki az USA '45 és '92 között végzett 1054 atomkísérletei közül az egyikről

Miután pár hónapja levették róluk a titkosítást, így várható még pár érdekes adat felbukkanása.
3640 0 3 Izé
pumpa: Nem.
AtiBoa: Igy belegondolva, miert a csak japokat utaljak mert delfineket olnek, mikor egy ilyen "gomba" nem cs [...]
vadonka: Csak nekem tűnik úgy a posztkép mintha a felhő épp szarna egy nagyot? :D
Ez lett végül a Magic Leapből

Az eredeti elképzelés ennél jóval látványosabb volt.
2301 0 0 Izé
Ha nagyon nem tudsz mit csinálni, itt egy órányi megamix régi videojáték reklámokból
1203 0 0 Izé
A BMW-nél tényleg eljött a gyaloglás vége
1794 0 1 Izé
CsakEgySrác: Pajti gyalogoltál már szar munkavédelmi cipőben (kötelező viselni raktárban) minden nap minim [...]
Ilyen kreatív vécéajtók mögött még a dologvégzés is viccesebb lehet
3082 0 1 Izé
Dmckayals: Az az ír verzó nagyon genya! :D
Érdekes pavilont állítottak fel a magyarok a hannoveri digitalizációs fesztiválon
1485 0 0 Izé
Kátyúkár esetén van arra lehetőség, hogy a közútkezelő a kárunkat megtérítse
2555 0 0 Autó Izé
Biztos drága volt a helyjegy
3280 0 0 Izé
A NatGeo megtanít úgy inni, mint egy orosz
2450 0 0 Izé
A régi autóversenyek nem lehettek valami túl izgalmasak
1997 0 0 Izé
A híradósok júniusban sem pihentek

Pedig néhányuknak lehet nem ártott volna.
3773 0 0 Izé
Semmi extra, csak a SpaceX videója a Dragon-űrkapszula kirakodásáról
1751 0 0 Izé
Lépj be Van Gogh egyik festményébe!
1197 0 0 Izé
Most virtuálisan eltölthetsz egy napot Londonban

24 órán keresztül óránként egy 7,3 gigapixeles képet készített a Lenstore London üzleti negyedéről.
1655 0 0 Izé
Andrew Nye illusztrációi igazán érdekesen közelíti meg a városokat

Budapest vajon hogy nézne pörkölt, vagy lángos képében?
2715 0 0 Izé
A fura cuccokból késeket gyártó japán csóka ezúttal zseléből csinált éles vágóeszközt

Szerintem ezt a csávót már tuti nem engedik fel egy repülőre sem.
1646 0 0 Izé
Egyeseknek nagyon nehéz tud lenni a világ

És most egyesek alatt a hülyéket értem.
4197 0 3 Izé
hawkeye: Ütős anyag lehetett...
vnyoc: Hát nem egy Karády örmester de azért mindent elmondott:)
kakucsi: A felvétel készítője gazdag szókincsű ember.
Úgy tűnik, hogy az idei VB új hozadéka a neymarozás
2527 0 3 Izé
jur3l: *Leeroy
Tomi Demo: Dehogy az idei VB hozadéka. Ez csak egy sima hétköznapi foci edzés. Gyakorolják az alapokat: a [...]
vadonka: Meg a leyorjenkins-ezés :D
A KFC picit széttrollkodja az idei VB-t az új reklámjával
2513 0 1 Izé
Diliqtya: -Egy Neymar menüt kérek...
Régebbi postok...